Children of Bodom

Moderátor: littlewitch

Pravidla fóra
Chcete zde přidat novou kapelu? Čtěte zde.

Re: Children of Bodom

Příspěvekod Dag » 30. září 2015, 21:33

Už je venku??
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo mašinu má a nelítá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.

Znám benzínovou studánku, kde naftový je les, tam jednou škrtneš sirkou a letíš do nebes.

Pneumatiky jsou jako kalhotky. Když se dostanete na látku, díra není daleko.

BRODFEST
Uživatelský avatar
Dag
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 28
Bydliště: Uherský Brod
Příspěvky: 2189
Registrován: 11. prosinec 2010, 14:50

Re: Children of Bodom

Příspěvekod Ingvar » 30. září 2015, 21:54

Ne, až v pátek. Ale stačí se dívat po internetech ;) yarr
Z Temelína roste hřib.
Překrásnou má výtrusnici.
Nikdo se však neusmívá.
My jsme totiž Úderníci!
Uživatelský avatar
Ingvar
Arch Articulus
Arch Articulus
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 31
Bydliště: Praha
Příspěvky: 296
Registrován: 1. leden 2011, 14:37

Re: Children of Bodom

Příspěvekod Dag » 30. září 2015, 22:19

Si říkám, nu dobrá :D asi to brzo taky zkouknu :palec:
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo mašinu má a nelítá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.

Znám benzínovou studánku, kde naftový je les, tam jednou škrtneš sirkou a letíš do nebes.

Pneumatiky jsou jako kalhotky. Když se dostanete na látku, díra není daleko.

BRODFEST
Uživatelský avatar
Dag
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 28
Bydliště: Uherský Brod
Příspěvky: 2189
Registrován: 11. prosinec 2010, 14:50

Re: Children of Bodom

Příspěvekod ov42 » 3. říjen 2015, 9:30

To by mi teda moc mrzelo, na desku se těším, minulý album bylo velmi obstojné a Morrigan se mi líbí opravdu hodně.
ov42
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 46
Bydliště: Plzeň
Příspěvky: 3643
Registrován: 30. červen 2011, 14:39

Children Of Bodom přijíždějí do Brna uctívat chaos!

Příspěvekod Metallum [Bot] » 9. říjen 2015, 10:24

Obrázek
Children Of Bodom přijíždějí do Brna uctívat chaos!
Po delší odmlce se do Česka vracejí populární metalisté Children Of Bodom. Rodáci z finského Espoo s sebou vezou zbrusu novou desku I Worship Chaos. "Můžeme s klidem slíbit jedno z nejtvrdších alb v naši historii," vzkazuje frontman Alexi Laiho.

Children Of Bodom se do historie evropské metalové scény nesmazatelně zapsali svým originálním mixem tvrdých metalových žá... Zobrazit celý článek »
Robot Orbis Metallum
Uživatelský avatar
Metallum [Bot]
Metallum Bot
 
Věk: 16
Bydliště: metallum.cz
Příspěvky: 894
Registrován: 16. listopad 2007, 20:09

Re: Children of Bodom

Příspěvekod Jura3 » 9. říjen 2015, 22:20

No, po prvním poslechu mě chytla jen Horns, tak snad se to po více posleších poddá.
Jura3
Arch Articulus
Arch Articulus
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 28
Příspěvky: 271
Registrován: 15. červenec 2013, 11:50

Re: Children of Bodom

Příspěvekod rebelx1 » 11. říjen 2015, 16:16

prave jsem doposlouchal novy album I Worship Chaos.
dojmy: nuda.
pred asi peti lety jsem od nich poslouchal dve alba: Follow theReaper a jeste jedno, a docela se mi libil obe. nevim, asi uz me tenhle zanr nebere...
Uživatelský avatar
rebelx1
Novicius
Novicius
 
Pohlaví: Muž Muž
Příspěvky: 34
Registrován: 9. říjen 2015, 16:42

Children of Bodom - 27. 10. 2015, Brno

Příspěvekod Metallum [Bot] » 2. listopad 2015, 17:57

Obrázek
Children of Bodom - 27. 10. 2015, Brno
V předvečer oslav Dne vzniku samostatného Československého státu se v brněnské Flédě uskutečnil koncert finské party kolem Alexiho Laiha, kapely Children of Bodom. Jakožto předskokané se blýskli Angličané Sylosis.

S Children of Bodom jsem se blíže seznámil díky jejich plánovanému vystoupení na Masters of Rock v roce 2007. Tedy v roce, kdy jejich diskografii vévodi... Zobrazit celý článek »
Robot Orbis Metallum
Uživatelský avatar
Metallum [Bot]
Metallum Bot
 
Věk: 16
Bydliště: metallum.cz
Příspěvky: 894
Registrován: 16. listopad 2007, 20:09

Re: Children of Bodom

Příspěvekod ov42 » 4. listopad 2015, 15:42

Docela souhlas s recenzí, jen čekat od Bodom dvouhodinový koncert bylo asi trochu přehnané, dálka koncertů nikdy nebyla jejich předností. Těch 85 minut je tak maximum, co jsem od nich kdy zažil.
Ale přesto se mi k recenzi chce říct jedna věta: ONI TO DOKÁZALI! Co? K tvorbě této kapely chovám docela úctu hlavně první tři až čtyři alba považuju za absolutně neoposlouchatelnou klasiku. Ale naživo mě nikdy tak úplně nedokázali dostat do kolen. Prostě jsem si jejich koncert nikdy neužil tak, jak bych si představoval. Buď byl zvuk hlavně ze začátku na houby (BA2010), nebo prostě odehráli své ale nic navíc k tomu nedali (Folimanka 2011), nebo jsem při jejich koncertu byl unaven ať alkoholem po nečekaném shledání (Basin 2012) či pouze kurevsky utahán po šestihodinové cestě do Zlína a celodenním maratónu kapel (WMOR 2013, kdy už jsem při nich opravdu jel na záložní zdroje). A před Metallikou byli prostě jako předkapela. Tentokrát klaplo všechno a já si jejich koncert užil skvěle a bylo vidět, že si jej užívají i oni. Čišela z nich pohoda, Alexi a Janni společně procítěně prožívali společná sóla, prostě perfektní koncert. Jen Anntti fakt byl trochu jakoby mimo toho, ale to bylo fakt asi tím, že on je tam jen na záskok a tak prostě se nechtěl klukům do jejich koncertu montovat víc, než bylo nutné, a odehrál to, co bylo třeba, když holt Alexi nemá čtyři ruce. Podle rozhovoru ze Sparku se nepočítá s tím, že by Anntti zůstal v kapele natrvalo.
Jsem zvědav, koho nakonec vezmou nastálo. Možná by nebylo marné se toho nezaleknou a podobně jako Arch Enemy vzít borce, kterej by dokázal tvorbu kapely oživit i po kompoziční stránce. Jeden takový mi i napadá. Jesper Strömblad není v poslední době moc využitý a s Alexim se zná ze společného působení v Sinergy. Ale je tu jedno velké ale. Jesper měl před časem nemalé problémy s obveselujícími nápoji a společnost s těmito kumpány v takovém případě by byla asi tak inspirující, jako léčit se ze závislosti na sexu se společnosti Cassanovy.
A Fléda fakt fajn klubík.na první pohled působí tak trochu omšele tím svým celočerným vzezřením, ale na koncerty velice fajn místo. Kéž by takový klub byl v pro mě o kus bližší Praze. V Plzni jsou hned dva, ale co je to platné, když nás Shindy a Daron nemaj rádi.
ov42
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 46
Bydliště: Plzeň
Příspěvky: 3643
Registrován: 30. červen 2011, 14:39

Re: Children of Bodom

Příspěvekod tersas » 12. prosinec 2016, 17:36

Chystá se turné po Evropě "CHILDREN OF BODOM - 20 Years Down & Dirty".

Zde:
Skrytý obsah
Obrázek

U nás zastávku nemají. Ale nedivil bych se, kdyby se objevili na některém s festivalů. Turné je k desce "Something Wild" a jejímu výročí. Podle informací na Blabbermouthu (viz.: odkaz níže) by se mělo jednat převážně o skladby s prvního alba, možná s prvních dvou alb. Ještě kapela sama neví co budou hrát. Není úplně jisté, že by přehráli celou desku. Každopádně, já bych byl za takový koncert rád.

http://www.blabbermouth.net/news/children-of-bodom-announces-20-years-down-dirty-european-anniversary-tour/
Uživatelský avatar
tersas
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 51
Bydliště: Sedlčany
Příspěvky: 1422
Registrován: 29. prosinec 2010, 13:52

Re: Children of Bodom

Příspěvekod Dag » 12. prosinec 2016, 23:25

Bylo by skvělé vidět je třeba na MoRu... :palec:
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo mašinu má a nelítá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.

Znám benzínovou studánku, kde naftový je les, tam jednou škrtneš sirkou a letíš do nebes.

Pneumatiky jsou jako kalhotky. Když se dostanete na látku, díra není daleko.

BRODFEST
Uživatelský avatar
Dag
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 28
Bydliště: Uherský Brod
Příspěvky: 2189
Registrován: 11. prosinec 2010, 14:50

Re: Children of Bodom

Příspěvekod LinDan » 4. leden 2021, 13:29

LinDan
Erastes Metallum
Erastes Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 30
Bydliště: Šumperk
Příspěvky: 559
Registrován: 4. červen 2009, 19:44

Re: Children of Bodom

Příspěvekod vosa » 4. leden 2021, 17:20

Uff, tak to jsem teda nečekala... sotva čtyřicátník, žádný vetchý stařík. Dost jsem se těšila, že si poslechnu, co nového vytvoří s Bodom After Midnight
:-(
Uživatelský avatar
vosa
Arch Articulus
Arch Articulus
 
Pohlaví: Žena Žena
Příspěvky: 301
Registrován: 22. prosinec 2016, 12:58

Re: Children of Bodom

Příspěvekod LinDan » 4. leden 2021, 17:46

vosa píše:Dost jsem se těšila, že si poslechnu, co nového vytvoří s Bodom After Midnight
:-(


Pravděpodobně budeš mít možnost, protože na jeho instagramu se píše, že s kapelou nahráli 3 písně a natočili video, které bude posmrtně vydáno později...
LinDan
Erastes Metallum
Erastes Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 30
Bydliště: Šumperk
Příspěvky: 559
Registrován: 4. červen 2009, 19:44

Re: Children of Bodom

Příspěvekod tersas » 4. leden 2021, 19:54

To nám ten rok pěkně začíná. :-(
Uživatelský avatar
tersas
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 51
Bydliště: Sedlčany
Příspěvky: 1422
Registrován: 29. prosinec 2010, 13:52

Re: Children of Bodom

Příspěvekod Orwin » 4. leden 2021, 20:20

FUCK :(
"To už je jeden z těch paradoxů našeho světa... káva bez kofeinu, cocacola bez koky, němci obchodujou, židi válčej, čínani musej dovážet rejži a češi poučují francouze o tom, co je vlastně absint...."
DarkenCZ(Absinthe Mafia)
Uživatelský avatar
Orwin
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 34
Bydliště: Morava
Příspěvky: 1976
Registrován: 10. prosinec 2009, 23:00

Re: Children of Bodom

Příspěvekod Svářeč » 4. leden 2021, 23:34

vosa píše:sotva čtyřicátník, žádný vetchý stařík.


Stařík možná ne, ale ty zdravotní problémy na něm byly už řadu let hodně vidět. Prakticky všechna videa, co jsem s ním za poslední roky viděl, tak vypadal hodně nezdravě... Holt sice chlastat přestal, ale stejně ho to nakonec asi dostihlo... Ale to jsou spekulace, pokud vím, tak skutečný původ jeho zdravotních potíží držel on i jeho okolí pod pokličkou. Osobně jsem hudbu CoB nikdy moc nemusel, ale jeho hráčské umění bylo obdivuhodné a jako člověk byl prý taky hodně v pohodě. Budiž mu země lehká.
Uživatelský avatar
Svářeč
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 30
Bydliště: Zlín/Praha
Příspěvky: 1148
Registrován: 5. červenec 2011, 12:09

Re: Children of Bodom

Příspěvekod matotu » 5. leden 2021, 12:22

:-( Dost mě to zaskočilo. O zdravotních problémech jsem nevěděl. Children of Bodom maj v mym hudebním světě a vývoji nezpochybnitelný místo. Nevzpomínám si, že by někdo z těch mnoha zesnulých hudebníků za poslendní léta měl pro mě takovejhle význam.
„Ožralýýýý a stále sáááám, matotu je chuligán!“
- Arcturus, 25.2.2013

„Jak můžeš ty říct, že je něco pochybný??“
- Stick, 28.10.2016

„Kdesi cosi a toto.“
- sylvuša, pořád

Skrytý obsah
Obrázek
Uživatelský avatar
matotu
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 27
Bydliště: Praha
Příspěvky: 1639
Registrován: 31. květen 2011, 20:53

Re: Children of Bodom

Příspěvekod LinDan » 30. březen 2021, 19:49

Singl Paint The Sky With Blood od Bodom After Midnight:


Za mě důstojné rozloučení Alexiho s hudebním světem... :hi:
LinDan
Erastes Metallum
Erastes Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 30
Bydliště: Šumperk
Příspěvky: 559
Registrován: 4. červen 2009, 19:44

Re: Children of Bodom

Příspěvekod gerhart » 31. březen 2021, 22:01

gerhart
Articulus
Articulus
 
Pohlaví: Muž Muž
Bydliště: Košice
Příspěvky: 62
Registrován: 3. červen 2017, 21:12

Předchozí

Zpět na Melodic Death/Gothenburg Metal

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků