In Flames

Moderátor: littlewitch

Pravidla fóra
Chcete zde přidat novou kapelu? Čtěte zde.

Re: In Flames

Příspěvekod ov42 » 8. duben 2020, 17:59

Máš štěstí i v tom, že beztak nelze teď nic dělat a ještě pár týdnů nepude, takže si to marodění odbudeš v tomhle bezčasí.
ov42
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 46
Bydliště: Plzeň
Příspěvky: 3643
Registrován: 30. červen 2011, 14:39

Re: In Flames

Příspěvekod LinDan » 11. listopad 2021, 20:54

Bývalí členové In Flames Jesper Strömblad, Peter Iwers, Daniel Svensson, Niclas Engelin a Mikael Stanne opět spojili síly a založili kapelu The Halo Effect, která před pár dny představila svůj první singl Shadowminds. Vydání debutové desky je naplánováno na příští rok.



Za sebe musím říct, že se mi to vcelku líbí. Zní to sice více jako Dark Tranquillity, než In Flames a uvítal bych více kytarových vyhrávek Jespera, ale třeba se jich dočkám na tom albu... stejně jako akustických pasáží, které vždy k oldschoolovému gothenburskému metalu patřily. :)
LinDan
Erastes Metallum
Erastes Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 30
Bydliště: Šumperk
Příspěvky: 559
Registrován: 4. červen 2009, 19:44

Re: In Flames

Příspěvekod tersas » 1. srpen 2022, 18:51

tersas píše:" .... Neděle 24. 5. 2020. IN FLAMES - přesunuto na neznámý termín
Vážení zákazníci,
v souvislosti s prohlášením Bezpečnostní rady státu ČR o pozastavení všech kulturních, společenských a náboženských akcí s účastí nad 30 lidí se pořadatel rozhodl akci přesunout na neznámý budoucí termín.
Prosíme vás o strpení, jakmile se situace uklidní a pořadatel oznámí nový termín, budeme vás informovat notifikačním e-mailem. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti.
Děkujeme za pochopení,
Tým GoOut .... "


Tak koncert nakonec bude. Dneska mi napsali:

Vážení zákazníci,
pořadatel akce stanovil nový termín konání: 16. 11. 2022.
Vaše zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti a věříme, že si akci i v tomto novém termínu užijete.
Děkujeme.
Za pořadatele akce, Tým GoOut
Uživatelský avatar
tersas
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 51
Bydliště: Sedlčany
Příspěvky: 1422
Registrován: 29. prosinec 2010, 13:52

Re: In Flames

Příspěvekod Kezir » 2. srpen 2022, 6:22

Jou, vyhodili celé EU tour ...jen má smůla, že mám vstupenky na koncert v Bratislavě, který jaksi není na seznamu a pořadatel nekomunikuje :-(
Uživatelský avatar
Kezir
Redaktor
Redaktor
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 35
Bydliště: Osek n. Beč.
Příspěvky: 2994
Registrován: 5. prosinec 2010, 15:50

Re: In Flames

Příspěvekod tersas » 13. únor 2023, 21:03

IN FLAMES vydali před několika dny novou desku: "Foregone". A už se nějakou dobu povaluje na netu. Mám zatím jeden poslech, a zatím mi nepřijde, že je to nějaká zvlášť povedená placka. Prostě nová řadovka, takový ten jejich průměr poslední doby, nenadchne - neurazí. Uvidím co dál.

Starší desky: "I The Mask - 2019" se mi teda líbí víc. Tu desku mám docela rád. "Battles - 2016" moc neposlouchám a "Siren Charms - 2014" je hotová tragédie. Toliko k jejich poslední tvorbě cca.: 10 let zpět. Doba "Come Clarity, Colony nebo Reroute To Remain" se už nevrátí.

Stále je to ale fajnová kapela a rád na ně zajdu, když je příležitost.
Uživatelský avatar
tersas
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 51
Bydliště: Sedlčany
Příspěvky: 1422
Registrován: 29. prosinec 2010, 13:52

Re: In Flames

Příspěvekod Kezir » 14. únor 2023, 8:18

Tak úplný průser to není. Ale takový ten očekávaný návrat ke starší tvorbě, který se lehce nabízel díky singlům, se úplně nekoná... no ale dám tomu ještě pár poslechů, ono se to chytne podobně jako předešlé desky, které mě po čase i baví a v tvorbě IF mi extra nevadí. Mám je tak nějak rád všechny :D
Uživatelský avatar
Kezir
Redaktor
Redaktor
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 35
Bydliště: Osek n. Beč.
Příspěvky: 2994
Registrován: 5. prosinec 2010, 15:50

Re: In Flames

Příspěvekod LinDan » 16. únor 2023, 21:34

V rámci jejich tvorby to hodnotím jako nejpovedenější album od Sounds of a Playground Fading (2011), na tvorbu z dob s Jesperem v sestavě se to ale stále nechytá. Za mě 7/10.
LinDan
Erastes Metallum
Erastes Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 30
Bydliště: Šumperk
Příspěvky: 559
Registrován: 4. červen 2009, 19:44

Předchozí

Zpět na Melodic Death/Gothenburg Metal

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron