In Flames

Moderátor: littlewitch

Pravidla fóra
Chcete zde přidat novou kapelu? Čtěte zde.

Re: In Flames

Příspěvekod goreroller » 13. září 2014, 14:38

IF som si kedysi strašne šiel (moje prvé metalové triko). Pár rokov som to potom nepočul a minule kamarát počúval tú novú dosku samozrejme mi nepovedal čo to je a ja že čo to počúva za lahký pop rock ak ed mi povedal že to je IF som si myslel že si robí prdel :D Ani som nemal chuť si to vypočuť celé a ako tu čítam forum asi som aj dobre urobil
Uživatelský avatar
goreroller
Deditus Articulus
Deditus Articulus
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 32
Příspěvky: 236
Registrován: 11. duben 2010, 0:28

Re: In Flames

Příspěvekod Hellguy » 13. září 2014, 20:02

Já se tedy alba zastanu, i když je rozhodně o dost horší než předchozí deska, mě baví, jsou tam songy, které považuji za slabší a Andersovy vokály jsou rovněž horší, ale já si tam svoje najdu. :) A na konci září je uvidím naživo. :tlesk:
Uživatelský avatar
Hellguy
Novicius
Novicius
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 26
Bydliště: Někde okolo hlavního města
Příspěvky: 45
Registrován: 1. říjen 2012, 21:13

In Flames - Paralyzed

Příspěvekod Metallum [Bot] » 19. únor 2015, 19:54

Obrázek
In Flames - Paralyzed
Názory na aktuání počin In Flames se různí. Jedni je zatracují, že zapomínají na své kořeny a směřují k alternativnímu hudebnímu proudu a jiní je za to samé vynáší do nebes. Ti, kteří si je zašli poslechnout na koncert, ze kterého jsou záběry, z níchž byl sestříhán klip k písni Paralyzed vypadají více než spokojeně. Jen je škoda, že i zvuk není z onoho konc... Zobrazit celý článek »
Robot Orbis Metallum
Uživatelský avatar
Metallum [Bot]
Metallum Bot
 
Věk: 16
Bydliště: metallum.cz
Příspěvky: 894
Registrován: 16. listopad 2007, 20:09

Re: In Flames

Příspěvekod dronda » 10. listopad 2015, 12:35

In Flames přichází o dalšího dlouholetého člena. Bubeník Daniel Svensson ukončuje působení v kapele a hodlá se více věnovat své rodině.

http://www.metallum.cz/novinky/in-flames-bez-bubenika/
Knihy jsou vědění. Ve vědění je síla. Síla je energie. Energie je hmota. A hmota zakřivuje prostor. Takový balík knih, to je taková menší černá díra. Kdo se do ní ponoří, je ztracen navěky.
Uživatelský avatar
dronda
Administrátor
Administrátor
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 33
Bydliště: Plzeň
Příspěvky: 2298
Blog: Zobrazit blog (2)
Registrován: 2. únor 2010, 14:25
Aktivní v kapelách: Attax, Echo Theory, Armillaria

Re: In Flames

Příspěvekod Ingvar » 29. srpen 2016, 20:09

Nový track:
https://www.youtube.com/watch?v=yafxUluB6DA
Prvních 40 sekund se mi celkem rozzářily oči, masitá produkce, nějaký ten riff... No a pak to zas najelo do čistých vokálů, což bych ještě překousl, ale ten chorál fakt nedám... proč to museli zas tak zesrat? :facepalm:
Edit: na netu se povaluje ještě jeden... zase chorály, ale tentokrát více rakovinotvorné... Co je to? Bullet for my Valentine? Kde to jsme :D
Z Temelína roste hřib.
Překrásnou má výtrusnici.
Nikdo se však neusmívá.
My jsme totiž Úderníci!
Uživatelský avatar
Ingvar
Arch Articulus
Arch Articulus
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 31
Bydliště: Praha
Příspěvky: 296
Registrován: 1. leden 2011, 14:37

Re: In Flames

Příspěvekod Kazi » 29. srpen 2016, 20:33

Náhodou mě se to hodně líbí.. :) Není to nic překvapivě nového,co by vybočovalo od toho,kam směřuji od posledních alb. :lol:
Více než The Truth. Ale těším se na album :) Fanoušků si to najde dost...někdo bude nadšený,někdo bude brečet..klasika :lol:

Uživatelský avatar
Kazi
Arch Articulus
Arch Articulus
 
Pohlaví: Muž Muž
Příspěvky: 396
Registrován: 17. červenec 2014, 14:06

Re: In Flames

Příspěvekod Kezir » 29. srpen 2016, 20:52

Já se řadím k těm, kterým se nové skladby líbí a to obě, The Truth jsem sice kousal déle ale nakonec hodnotím kladně ...celkově ten jejich převrat k tomu co hrají nyní beru jako přirozený krok a na novou placku se fakt těším! :)
Uživatelský avatar
Kezir
Redaktor
Redaktor
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 35
Bydliště: Osek n. Beč.
Příspěvky: 2994
Registrován: 5. prosinec 2010, 15:50

Re: In Flames

Příspěvekod Svářeč » 29. srpen 2016, 23:08

Mě nebaví ani jedna skladba a The Truth je vysloveně strašná... No nic. tahle kapela mě definitivně nezajímá.
Uživatelský avatar
Svářeč
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 30
Bydliště: Zlín/Praha
Příspěvky: 1148
Registrován: 5. červenec 2011, 12:09

In Flames

Příspěvekod bobo12b » 30. srpen 2016, 7:21

ani mne už zrejme táto kapela neponúkne nič nové, ani zaujímavé. bude to zrejme rovnaké ako v prípade albumu Siren Charms. na druhý deň si nespomeniem, že som vôbec nejaký album od nich počul. škoda.
Obrázek
Uživatelský avatar
bobo12b
Erastes Metallum
Erastes Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 34
Příspěvky: 931
Registrován: 17. leden 2013, 11:54

Re: In Flames

Příspěvekod Svářeč » 4. září 2016, 21:21

Dal jsem tomu ze zvědavosti pár poslechů a upřímně řečeno mě obě ty skladby začaly docela bavit (i The Truth)... :oops: Rozhodně mi to s odstupem zní mnohem lépe než cokoliv z předchozího alba a Andersův zpěv je překvapivě snesitelný.
Uživatelský avatar
Svářeč
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 30
Bydliště: Zlín/Praha
Příspěvky: 1148
Registrován: 5. červenec 2011, 12:09

Re: In Flames

Příspěvekod ov42 » 5. září 2016, 9:25

Mě to taky nepřijde jako průser a rozhodně víc In Flames, než deska předchozí. Hlavně, že tam Anders nekníká, jako tolik desce minulý, to bylo chvílema fakt o zdraví fanouška, co tam předváděl.
ov42
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 46
Bydliště: Plzeň
Příspěvky: 3643
Registrován: 30. červen 2011, 14:39

Re: In Flames

Příspěvekod Lionslayer » 5. září 2016, 18:21

Nové písničky se mi líbí, čistý zpěv mi nevadí, hlavně ať to vyzpívá na koncertech. ;) Posun v tvorbě respektuji, na každém albu si najdu oblíbené kousky.
Na nové album se těším, doufám, že ho doplní i turné se zastávkou v České Republice. :headbang:
Uživatelský avatar
Lionslayer
Deditus Articulus
Deditus Articulus
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 28
Příspěvky: 210
Registrován: 20. květen 2010, 15:39
Aktivní v kapele: Navzdory

Re: In Flames

Příspěvekod jane187 » 6. září 2016, 9:30

"The End" jsem přišla hodně na chuť, dost se mi ten song líbí - Andersovy čisté vokály, ten sbor je tam skvěle zasazen, text dobrej, refrén chytlavý.
Na jednu stranu musím trošku pozapomenout, že to jsou IF....na druhou stranu nebýt to IF, tak si takový styl, ke kterému s tímto směřují, asi normálně neposlechnu :D

Druhý song mě tolik nezaujal, spíš vůbec. Myslela jsem, že ty sbory budou zvláštností a oživením čistě "The End", ale sem je nacpali taky - doufám, že takhle nebude celá deska.
Uživatelský avatar
jane187
Redaktor
Redaktor
 
Pohlaví: Žena Žena
Věk: 30
Příspěvky: 1534
Registrován: 24. červenec 2010, 23:35

Re: In Flames

Příspěvekod ov42 » 13. březen 2017, 16:00

http://www.blabbermouth.net/news/former ... -in-cyhra/

Zajímavá sestava, no ale zrovna od Petera mi to nepřijde zrovna fér, odejít hned po vydání nový desky na začátku nasmlouvanýho turné od In Flames, říkat, jak po těch letech toho hudebního kolotoče mám dost, a dva měsíce na to oznámit založení kapely s bývalým členem Flames. Navíc tahle sestava, to jasně říká, že jde o kapelu s výraznými ambicemi na první ligu, ne o příležitostný hraní po Göteborgskejch hospodách. Kdyby se hoši z Flames zase radši dali dohromady. Já věřím, že k tomu ještě dojde.
ov42
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 46
Bydliště: Plzeň
Příspěvky: 3643
Registrován: 30. červen 2011, 14:39

Re: In Flames

Příspěvekod Kezir » 13. březen 2017, 16:21

No uvidíme ... Jaka E moc nemusím, Jesper s tím jeho démonem, kdo ví ... a ty odchody ve stylu "už toho mám dost, končím, jdu od válu, nebaví mě to" a pak bum, jsem v nově vzniklé kapele jsou taky úsměvné :D
Uživatelský avatar
Kezir
Redaktor
Redaktor
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 35
Bydliště: Osek n. Beč.
Příspěvky: 2994
Registrován: 5. prosinec 2010, 15:50

Re: In Flames

Příspěvekod ov42 » 13. březen 2017, 17:14

Mě přijde Jake E. jako zpěvák tisíckrát lepší, než ten plešatej, co teď zpívá v Amaranthe na záskok, snad si najdou nastálo někoho lepšího. Ale k ex-Flames hochům mi taky moc nesedne. Spíš do nějaký klasický heavíkový skupiny by pasoval. Ale uvidíme, kam se vlastně žánrově vydaj. Zrovna Jesper ale tvrdil, že se k In Flames už nevrátil, protože se odchýlili od melodickýho death metalu, jaký hrávali což byla jeho krevní skupina. A to mi s Jakem taky nejde moc dohromady. Určitě si ale poslechnu, co z toho vznikne.
ov42
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 46
Bydliště: Plzeň
Příspěvky: 3643
Registrován: 30. červen 2011, 14:39

In Flames

Příspěvekod bobo12b » 15. prosinec 2018, 0:33

celkom pekný pocit počuť opäť ten starý dobrý In Flames :palec:

Obrázek
Uživatelský avatar
bobo12b
Erastes Metallum
Erastes Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 34
Příspěvky: 931
Registrován: 17. leden 2013, 11:54

Re: In Flames

Příspěvekod Kain » 16. prosinec 2018, 13:53

... no a zároveň si v rámci ochutnávky z nové desky můžeš opět poslechnout i ten "nový špatný" In Flames :facepalm:

„Můj strýc se nikdy neoženil. Když se ho někdo zeptal na ženské, tak vždycky řekl: Žádná ženská ti to neudělá jako losos. Nevím, ale podle mě kecal.“ © finská sauna, léto 2011

„Osobně si myslím, že současné kapely hrají tisíckrát líp než Iron Maiden.“ © Honza Toužimský, červen 2009

Iron Maiden live: 2003 (Zlín), 2007 (Ostrava), 2008 (Praha), 2010 (Budapešť), 2011 (Mnichov), 2013 (Berlín), 2014 (Brno), 2018 (Praha)
Uživatelský avatar
Kain
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 40
Bydliště: South Of Heaven
Příspěvky: 1472
Registrován: 14. červen 2009, 16:42

Re: In Flames

Příspěvekod bobo12b » 16. prosinec 2018, 14:15

tak tento som prehliadol :shock: dúfam že album bude znieť skôr ako prvá ochutnávka :D
Obrázek
Uživatelský avatar
bobo12b
Erastes Metallum
Erastes Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 34
Příspěvky: 931
Registrován: 17. leden 2013, 11:54

Re: In Flames

Příspěvekod Kezir » 16. prosinec 2018, 16:14

Jop, je zajímavé vydat ofiko videoklip i lyric video během 24 hodin :) I Am Above je fakt povedený song, dýchá z toho cosik ze starší tvorby a (This is Our) House jako není zlá píseň, taková ta jejich současná klasika, která doplatila na to, že vyšla po výborné I Am Above :) Na novou placku jsem taktéž zvědav a doufám, že bude spíše tíhnout ke skladbám jako je ta videoklipová - mimochodem, ten klip je zvláštní ale dosti zajímavý :)
Uživatelský avatar
Kezir
Redaktor
Redaktor
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 35
Bydliště: Osek n. Beč.
Příspěvky: 2994
Registrován: 5. prosinec 2010, 15:50

PředchozíDalší

Zpět na Melodic Death/Gothenburg Metal

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron