Závazná pravidla fóra

Závazná pravidla, která musí všichni členové znát a dodržovat.

Závazná pravidla fóra

Příspěvekod sheVcza » 16. listopad 2007, 20:09

Za obsah příspěvku je plně zodpovědný autor příspěvku. Majitel, autor a provozovatel této stránky nezodpovídá za obsah jiných než vlastních příspěvků. Stránky uložené na tomto serveru slouží výhradně pro vzdělávací účely. Všechny kategorie jsou pro vlastní tvorbu a administrátor nebo provozovatel tohoto webu nenese žádnou zodpovědnost za jiný obsah.

1.) Každý uživatel je povinen znát a dodržovat tato pravidla. Pravidla se mohou kdykoliv změnit, o závažnějších změnách budete informováni.

2.) Za příspěvek je osobně zodpovědný autor příspěvku včetně případu, kdy příspěvek nese jakýkoliv obsah, který může být chráněn autorským zákonem (Copyright). V tomto případě se počítá, že autor má k tomuto obsahu veškerá a nezbytná oprávění a licence. V případě, že by se přišlo na to, že tomu tak není, příspěvek může být upraven nebo smazán a autor příspěvku potrestán podle uvážení vedení fóra.

3.) Tohle fórum neslouží pro nelegální šíření alb a jiných materiálů chráněných autorským zákonem (Warez). Pro nechápající - žádné odkazy na nelegální download hudby, filmů či jiného materiálu chráněného autorským zákonem.

4.) Je zakázáno uploadovat do příloh příspěvků jakýkoliv materiál, který je chráněný autorským zákonem (Copyright), pokud není autor příspěvku zároveň autor materiálu.

5.) Je zakázáno nabízení vypalování CD/DVD či jiného materiálu chráněným autorským zákonem (Copyright).

6.) Na fóru je zakázáno jakékoliv pomlouvání, osočování, rasistické, náboženské, politické či jiné napadání jiných uživatelů fóra. Taktéž jsou zakázané vulgární nicky a odkazy na pornografii mimo soukromou korespondenci.

7.) Je zakázáno zakládat témata nebo psát příspěvky propagující hnutí směřujících k potlačení práv a svobod člověka.

8.) Je zakázáno na fóru propagovat jakékoliv komerční projekty za účelem výdělku.

9.) Je zakázáno umísťovat na fórum odkazy na stránky, které nejsou v souladu s platnými zákony České nebo Slovenské republiky.

10.) Pokud nemáte věcný dotaz nebo připomínku k tématu probírajícímu se v danému topicu, zdržte se odpovědí mimo téma (offtopic) a odpovědí, jako jsou např: jj, hh, lol, hmm, jednosmajlíkové příspěvky apod. Místo toho dejte příspěvku radši "palec".

11.) Zdržte se výkřiků ke kapelám typu "Tohle je super kapela!!" nebo "Tohle album stojí za ...". Snažte se napsat i důvody nebo co se vám líbí/nelíbí. Výkřiky bez odůvodnění budou považovány za spam!

12.) Topicy zakládejte ve správných sekcích, v nesprávné sekci budou přesunuty nebo smazány.

13.) Než založíte nový topic, využijte funkci Hledat, jestli už se dané téma na fóru neřeší. Topicy se stejným tématem budou buďto sloučeny, nebo jeden z nich bude smazán.

14.) Výjimkou z pravidla 13 je případ, kdy moderátoři neschválí určitý topic kapely (kvůli nedodržení pravidel o přidávání nových kapel) a vyzvou uživatele fóra k napsání nového topicu. Nový topic může napsat pak kdokoliv a pokud tento dostojí pravidlům, bude jím nahrazen topic původní.

15.) Pravidla se týkají i chatu.


Administrátoři a moderátoři si vyhrazují právo na smazání jakéhokoliv tématu porušujícího kterýkoliv výše zmíněný bod a autor může být vyloučen z komunity (BAN). Rozhodnutí o míře trestu je čistě na vedení fóra.

Nakonec bych ještě doporučil dbát obecně na netiketu (obecné zásady slušného chování na internetu), viz http://cs.wikipedia.org/wiki/Netiketa


Historie úprav:
    26.2.2009 - Odebráno pravidlo o tlačítku "UPRAVIT" (ošetřeno modifikací); Přidáno pravidlo č.11. (zbytečné výkřiky ke kapelám)
    15.5.2009 - Přidáno pravidlo č.7
    31.7.2009 - Odstraněno pravidlo přikazující použití tagu CODE na odkazy vedoucí ke stáhnutí souboru
    2.6.2013 - Úprava pravidla č. 6
Naposledy upravil sheVcza dne 26. únor 2009, 12:53, celkově upraveno 2
Uživatelský avatar
sheVcza
Administrátor
Administrátor
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 34
Bydliště: Vizovice
Příspěvky: 4669
Blog: Zobrazit blog (6)
Registrován: 16. listopad 2007, 20:09
Aktivní v kapele: Vyzj

Zpět na Pravidla fóra

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron