Marazene

modern industrial metal

Pravidla fóra
Chcete zde přidat novou kapelu? Čtěte zde.

Marazene

Příspěvekod silmarill » 19. listopad 2011, 21:04

MARAZENE

Obrázek

Krajina: Chicago, USA
Založenie: 2001
Žáner: modern industrial metal




Skupinu MARAZENE dal v roku 2001 cez inzeráty dokopy bubeník Kristov. 4-členná skupina zozačiatku hráva po rôznych menších kluboch. V roku 2004 vydávajú svoje prvé self-titled demo Marazene, ktoré v roku 2006 nasleduje CD MachiNation. CD malo v USA veľmi dobré ohlasy, skupina s ním koncertuje spolu s inými industrial metalovými kapelami ako napríklad Psyclon Nine či Deadstar Assembly. V roku 2007 sa však prejavuje u Kristova rakovina, v rokoch 2007 a 2008 musela skupina často hľadať za neho záskok alebo dokonca zrušiť niekoľko koncertov. V januári 2009 Kristov podľahol rakovine. Skupina sa na istý čas odmlčala, v roku 2011 vydáva dve nové skladby Welcome to your holliday a industriálny cover Live wire od Mötley Crüe.

Po hudobnej stránke je to rýchly a dynamický industriálny metal, na ktorom cítiť vplyvy moderného metalu. Elektronická a metalová stránka hudby veľmi dobre splývajú, nejedná sa teda o žiadne gitary sprevádzané lacnými synťákmi. Okrem metalových skladieb sa na 14-trackovom CD MachiNation nachádza aj pár elektro-ambientných skladieb, ktoré mi pripomínajú zmixované úryvky z hororových filmov a celkom oživujú počúvanie.

Malé nejasnosti - kto má info k tomuto nech mi to prosím pošle do správy a ja to sem doplním.
Skrytý obsah
- Skupina na svojej stránke uvádza, že spolupracovala na soundtrackoch k Matrix: Reloaded a Matrix: Revolutions. Pátral som po tejto informácii, ale na žiadnej stránke sa neuvádza, že by na týchto soundtrackoch akokoľvek participovali.
- Skupina sa raz nazýva Marazene, inokedy Marazene Machine. Túto nezrovnalosť som si všimol aj na ich vlastných stránkach. Nikde som nenašiel info o tom, že by zmenili názov. Keďže Last.fm aj MySpace ich označujú Marazene, založil som topic pod týmto názvom.










Členovia
  • Kristov
  • Dietrich Thrall
  • sKUM
  • Stiph
Odkazy
Diskografia
  • Marazene, Demo 2004
  • MachiNation, CD 2006





Ukážky

Z dlhodobého hľadiska sme všetci mŕtvi.
Uživatelský avatar
silmarill
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 42
Bydliště: ZV/DT
Příspěvky: 1373
Registrován: 12. červenec 2011, 22:02

Zpět na Industrial Metal & Industrial

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků

cron