Rammstein

Pravidla fóra
Chcete zde přidat novou kapelu? Čtěte zde.

Re: Rammstein

Příspěvekod Orwin » 22. listopad 2016, 19:08

Asi kupuju a jdu, protože kdo mě zná tak ví, že na tohle jsem u nás čekal :) Konečně...
"To už je jeden z těch paradoxů našeho světa... káva bez kofeinu, cocacola bez koky, němci obchodujou, židi válčej, čínani musej dovážet rejži a češi poučují francouze o tom, co je vlastně absint...."
DarkenCZ(Absinthe Mafia)
Uživatelský avatar
Orwin
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 34
Bydliště: Morava
Příspěvky: 1976
Registrován: 10. prosinec 2009, 23:00

Re: Rammstein

Příspěvekod Kezir » 22. listopad 2016, 19:31

kurde, že by? Nostalgie v podobě Mutter je silná ..
Uživatelský avatar
Kezir
Redaktor
Redaktor
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 35
Bydliště: Osek n. Beč.
Příspěvky: 2994
Registrován: 5. prosinec 2010, 15:50

Re: Rammstein

Příspěvekod ov42 » 23. listopad 2016, 9:55

V Edenu koncem května. Takže hezky za světla, aby náhodou se nestalo, že by kvůli tomu jeden den v roce dvě vršovický báby nemohly po desátý usnout. Ale i tak asi pojedu. Docela by mě zajímalo, jak jsou na tom s novým albem, na jaře zveřejnili nějaký záběry, jak něco kutěj, v létě hráli nový song živě, ale zatím ticho po pěšině a ani zpráva ke koncertům neříká ani slovo, že by to mělo už k nový desce bejt. Dost bych to uvítal, kdyby tomu tak bylo, ale jel bych nejspíš i kdyby ne. Jen ta cena k pódiu... jestli to bude těch 2 250, tak to bych asi nedal.
ov42
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 46
Bydliště: Plzeň
Příspěvky: 3643
Registrován: 30. červen 2011, 14:39

Re: Rammstein

Příspěvekod Orwin » 23. listopad 2016, 15:21

Tipuju, že k pódiu to bude za dvojku ;) S tím světlem mě to vůbec nenapadlo, to je u R+ celkem blbý :?
"To už je jeden z těch paradoxů našeho světa... káva bez kofeinu, cocacola bez koky, němci obchodujou, židi válčej, čínani musej dovážet rejži a češi poučují francouze o tom, co je vlastně absint...."
DarkenCZ(Absinthe Mafia)
Uživatelský avatar
Orwin
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 34
Bydliště: Morava
Příspěvky: 1976
Registrován: 10. prosinec 2009, 23:00

Re: Rammstein

Příspěvekod Kostěj Nesmrtelný » 23. listopad 2016, 16:34

1) za světla
2) v zástupu pražáků který buď natáčí, nebo prožvaní celej koncert s výjimkou "Du hasst", kterou jedinou znaj (autentická zkušenost z LIFAD tour)

...už snad radši ani ne. V nějaký zemi, kde se umí na koncertě povyrazit bych to bral, ale letenky do Ria kvůli tomu platit nebudu :)
I think, if you look on religion, it's essentially something that was built on the basics of how to live your life properly, what you should and shouldn't do in order to expand your life…These are the real meanings of religion, no matter where it was birthed at first place. And then some people took this message on how to live your life harmoniously and with the others, and use it for other ends. This is one of the instances when people should cut off and stay each with his own belief, but understand that All Is One. We are the same, no matter where you come from or where you were raised.
Uživatelský avatar
Kostěj Nesmrtelný
Erastes Metallum
Erastes Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 39
Bydliště: Plzeň
Příspěvky: 856
Blog: Zobrazit blog (1)
Registrován: 2. září 2010, 23:41

Re: Rammstein

Příspěvekod tersas » 23. listopad 2016, 19:12

Asi koupím. Chtěl bych pod pódium, protože nikam jinam už chodit nechci. Což se mi u SOAD nepovedlo a budu na tribuně.

No právě to je ta věc. Nedávno jsem vysolil prachy za SOAD a teď mám dát 2 litry za Rammstein? Taky budu muset během pár dní zaplatit lísky na MOR a Metalfest, až přídou. A to nevím, jestli náhodou nedorazí příští rok Metallica.
Uživatelský avatar
tersas
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 51
Bydliště: Sedlčany
Příspěvky: 1422
Registrován: 29. prosinec 2010, 13:52

Re: Rammstein

Příspěvekod Kezir » 25. listopad 2016, 19:49

Tak kdo to stihl, než se to za ty tři hodiny vyprodalo? :)
Uživatelský avatar
Kezir
Redaktor
Redaktor
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 35
Bydliště: Osek n. Beč.
Příspěvky: 2994
Registrován: 5. prosinec 2010, 15:50

Re: Rammstein

Příspěvekod Orwin » 25. listopad 2016, 20:15

Od devíti jsem byl v pořadí, asi o půl jedenácté jsem se tam dostal, zjistil jsem že stání u pódia je vyprodané, nasral jsem se poprvé. Po asi deseti minutách jsem se uklidnil a řekl si, že teda vemu klasické stání, chcu to koupit, najednou to spadne a jsem zase v pořadí, což bylo moje druhé nasrání. Nakonec jsem se na to vybodl a doufám, že nebudu litovat, ale dnes jsem to zhodnotil jen slovem NASRAT :lol:
"To už je jeden z těch paradoxů našeho světa... káva bez kofeinu, cocacola bez koky, němci obchodujou, židi válčej, čínani musej dovážet rejži a češi poučují francouze o tom, co je vlastně absint...."
DarkenCZ(Absinthe Mafia)
Uživatelský avatar
Orwin
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 34
Bydliště: Morava
Příspěvky: 1976
Registrován: 10. prosinec 2009, 23:00

Re: Rammstein

Příspěvekod Kezir » 25. listopad 2016, 21:47

Jelikož jsem totálně zazdil, že to vyprodávají dnes, tak mě to nestihlo ani nasrat :D
Uživatelský avatar
Kezir
Redaktor
Redaktor
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 35
Bydliště: Osek n. Beč.
Příspěvky: 2994
Registrován: 5. prosinec 2010, 15:50

Re: Rammstein

Příspěvekod Kazi » 25. listopad 2016, 22:16

Já se tam zkoušel ze zvědavosti podívat ve čtvrt na 1 a hodilo mi to,že jsem 1342 v pořadí..tím zvědavost skončila :lol: :mrgreen:
Uživatelský avatar
Kazi
Arch Articulus
Arch Articulus
 
Pohlaví: Muž Muž
Příspěvky: 396
Registrován: 17. červenec 2014, 14:06

Re: Rammstein

Příspěvekod tersas » 26. listopad 2016, 15:00

Já po zkušenostech s nákupy / nenákupy s posledních let jsem tentokrát uspěl na jedničku. Před devátou jsem se přihlásil na Ticketportal a čekal. Pár sekund po deváté spustili prodej, tak jsem kliknul na odkaz "vstupenky". No hádám, že v ten okamžik kliklo na stejný odkaz několik set lidí, možná tisíce. Každopádně jsem byl v tu ránu ve frontě na místě 126. Za asi 3 - 4 minuty mě to hodilo na výběr vstupenek - zón. Zabral jsem lístek pod pódium a šel platit. Když jsem měl hotovo a zaplaceno. Bylo to někdy okolo 9:15 tak jsem se schválně přihlásil znovu do fronty a ukázalo mi to, že bych byl v tu chvíli někde okolo místa 3680 nebo tak nějak. Letos už jsem čekal ve frontě a to na místě 720 a trvalo mi to 20 minut než jsem přišel na řadu. Takže být ve frontě ve čtvrté tisícovce musí být vražedné.
Uživatelský avatar
tersas
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 51
Bydliště: Sedlčany
Příspěvky: 1422
Registrován: 29. prosinec 2010, 13:52

Re: Rammstein

Příspěvekod Kazi » 5. prosinec 2016, 12:28

Tak pro velký zájem byl přidaný další koncert a to konkrétně 29.května..tedy den po prvním vystoupení.
Vstupenky jsou v prodeji od dnešních 10:00 v sítích Ticketpro a Ticketportal v cenovém rozpětí 1490 - 2250 Kč.
A celkem slušně to zase mizí :mrgreen:
Uživatelský avatar
Kazi
Arch Articulus
Arch Articulus
 
Pohlaví: Muž Muž
Příspěvky: 396
Registrován: 17. červenec 2014, 14:06

Re: Rammstein

Příspěvekod Orwin » 5. prosinec 2016, 18:21

I teď jsem bezproblému koupil stání u pódia, takže spokojenost a doufám, že se to nevyprodá, aby ti zkurv*** překupníci ostrouhali :lol: Ještě včera nabízeli na netu lístky k pódiu běžně i za 6000 :facepalm: To už by mělo být normálně postižitelné...
"To už je jeden z těch paradoxů našeho světa... káva bez kofeinu, cocacola bez koky, němci obchodujou, židi válčej, čínani musej dovážet rejži a češi poučují francouze o tom, co je vlastně absint...."
DarkenCZ(Absinthe Mafia)
Uživatelský avatar
Orwin
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 34
Bydliště: Morava
Příspěvky: 1976
Registrován: 10. prosinec 2009, 23:00

Re: Rammstein

Příspěvekod Kostěj Nesmrtelný » 6. prosinec 2016, 12:22

Orwin píše: To už by mělo být normálně postižitelné...


To mi připomíná, když se Plzeň před časem dostala do finále hokejový ligy. V předprodeji fronta u staďáku jako kráva, lidi samozřejmě přednasraný anžto bylo jasný, že se zdaleka na všechny nedostane a nějakej matlák samozřejmě nakoupil hnedka z kraje povolený maximum lístků, hned od kasy se otočil a přímo tý frontě je začal nabízet s příslušnou přirážkou.

Inu, vystoupilo asi 5 chlapů, hoch dostal přeukrutně přes držku a lístky mu sebrali. Instant justice = best justice :hi:
I think, if you look on religion, it's essentially something that was built on the basics of how to live your life properly, what you should and shouldn't do in order to expand your life…These are the real meanings of religion, no matter where it was birthed at first place. And then some people took this message on how to live your life harmoniously and with the others, and use it for other ends. This is one of the instances when people should cut off and stay each with his own belief, but understand that All Is One. We are the same, no matter where you come from or where you were raised.
Uživatelský avatar
Kostěj Nesmrtelný
Erastes Metallum
Erastes Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 39
Bydliště: Plzeň
Příspěvky: 856
Blog: Zobrazit blog (1)
Registrován: 2. září 2010, 23:41

Re: Rammstein

Příspěvekod highlander » 9. prosinec 2016, 16:23

Ještě, že tohle jde mimo mou maličkost. Ono jen se z toho nepo ;) . Za ty prachy, no nekup to :twisted: .
IN NOMINE DEI NOSTRI SATANAS, LUCIFERI EXCELSI !
Ave Voluptatis Carnis !
Metal will newer die - Ronnie James Dio
Lidstvo je nepoučitelné a slepé (Paul Ledney - Profanatica) a v České kotlině to platí dvojnásob (highlander).
Uživatelský avatar
highlander
Erastes Metallum
Erastes Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 55
Bydliště: Strakonice
Příspěvky: 881
Registrován: 10. říjen 2010, 10:43

Re: Rammstein

Příspěvekod ov42 » 15. prosinec 2016, 14:08

Slávie bude muset hrát kvůli Rammsteinům poslední ligové kolo v azylu.
Spekulace o jistém slavení jsou samozřejmě nemístné, slavit budeme v sobotu my a v neděli s lehkou kocovinou hurá na Germány :lol:

https://www.sport.cz/fotbal/synot-liga/ ... tml#hp-sez
ov42
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 46
Bydliště: Plzeň
Příspěvky: 3643
Registrován: 30. červen 2011, 14:39

Re: Rammstein

Příspěvekod vedrys » 18. prosinec 2016, 19:47

Tak i druhý koncert Rammstein je vyprodán. Trvalo to pouhých 13 dní :tlesk:
vedrys
Novicius
Novicius
 
Pohlaví: Muž Muž
Příspěvky: 8
Registrován: 16. prosinec 2016, 0:46

Re: Rammstein

Příspěvekod Jim » 23. březen 2017, 17:53

Dnes v kinech premiéra koncertního záznamu Rammstein:Paris
http://www.csfd.cz/film/486236-rammstein-paris/prehled/
Uživatelský avatar
Jim
Deditus Articulus
Deditus Articulus
 
Pohlaví: Muž Muž
Bydliště: Slezko
Příspěvky: 214
Registrován: 15. prosinec 2016, 15:36

Re: Rammstein

Příspěvekod Kostěj Nesmrtelný » 23. březen 2017, 18:45

Mám koupenej lístek do kina La Géode v Paříži, kde zrovna dlím na služební cestě. Kino zvenčí vypadá takhle:

Obrázek

A promítá se zevnitř na tu kouli, takže je projekční plocha zaoblená a kurevsky velká. Vypadá to podle všeho asi takhle:

Obrázek

Jsem poměrně natěšenej :winky: :headbang:
I think, if you look on religion, it's essentially something that was built on the basics of how to live your life properly, what you should and shouldn't do in order to expand your life…These are the real meanings of religion, no matter where it was birthed at first place. And then some people took this message on how to live your life harmoniously and with the others, and use it for other ends. This is one of the instances when people should cut off and stay each with his own belief, but understand that All Is One. We are the same, no matter where you come from or where you were raised.
Uživatelský avatar
Kostěj Nesmrtelný
Erastes Metallum
Erastes Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 39
Bydliště: Plzeň
Příspěvky: 856
Blog: Zobrazit blog (1)
Registrován: 2. září 2010, 23:41

Re: Rammstein

Příspěvekod tersas » 29. květen 2017, 11:56

Tak Rammstein včera paráda. Kdo jde dneska má se na co těšit. Brzký začátek koncertu v případě Rammstein je na *mužský pohlavní orgán*. Přece jenom ohňostroje za světla nic moc. Ale pak se setmělo a bylo to dobrý.
Uživatelský avatar
tersas
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 51
Bydliště: Sedlčany
Příspěvky: 1422
Registrován: 29. prosinec 2010, 13:52

PředchozíDalší

Zpět na Industrial Metal & Industrial

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník