Rammstein

Pravidla fóra
Chcete zde přidat novou kapelu? Čtěte zde.

Re: Rammstein

Příspěvekod Prdovous » 22. květen 2019, 15:13

Za mě celkem nuda, takže nic co bych po předchozí fošně nečekal. Deutschland je fajn stadionovka, ale většina alba mě po prvních dvou posleších neoslovila. Lupeny už mám koupený a na koncert se těšim - ale bohužel už ne proto, že by dokázali nahrát desku, u který bych se nekousal nudou do rtu.
Skrytý obsah
A my pořád v cizích bytech, každou noc hledáme skrýše,
a nikdo nás nezná, dokud se pořádně nezapíšem,
je třeba rozbíjet věci nahlas a uvnitř křičet tiše,
a sahat si na stehna, a plivat na zdi katedrály,
to jen ze rtů vychází jeda stejkovej nůž krouží v břiše,
a ovšem co se stane, o tom napíšeme seriály,
a než shoříme v bažinách za devatero horami a lesy,
bylo by to fajn, řekneme si, lovci motýlů ze třetí říše.
Uživatelský avatar
Prdovous
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 31
Bydliště: Prag / Aussig
Příspěvky: 2468
Blog: Zobrazit blog (2)
Registrován: 4. srpen 2009, 12:09
Aktivní v kapele: Ústecká nesvatá Legie

Re: Rammstein

Příspěvekod Kezir » 23. květen 2019, 7:30

jak jsem nic nečekal, prtž je upe moc nežeru, tak jsem ani nic nedostal ....přesněji jsem se nedostal za třetí píseň. Ale zkusím tomu ještě dát šanci, třeba to překvapí :)
Uživatelský avatar
Kezir
Redaktor
Redaktor
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 35
Bydliště: Osek n. Beč.
Příspěvky: 2994
Registrován: 5. prosinec 2010, 15:50

Re: Rammstein

Příspěvekod Kostěj Nesmrtelný » 23. květen 2019, 9:59

U mě docela dobrý. Na třetí poslech už se mi docela líbí i ty kousky z druhý půlky alba. Akorát Puppe je teda dost slabá - Wiener Blut i Mein Teil byly o dost lepší horror songy. Dost se mi líbí Was Ich Liebe.
I think, if you look on religion, it's essentially something that was built on the basics of how to live your life properly, what you should and shouldn't do in order to expand your life…These are the real meanings of religion, no matter where it was birthed at first place. And then some people took this message on how to live your life harmoniously and with the others, and use it for other ends. This is one of the instances when people should cut off and stay each with his own belief, but understand that All Is One. We are the same, no matter where you come from or where you were raised.
Uživatelský avatar
Kostěj Nesmrtelný
Erastes Metallum
Erastes Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 39
Bydliště: Plzeň
Příspěvky: 856
Blog: Zobrazit blog (1)
Registrován: 2. září 2010, 23:41

Re: Rammstein

Příspěvekod silmarill » 3. červen 2019, 0:57



má niekto vysvetlenie pre nové video Ausländer? chápem že trolujú na tému imigrácie, ale neviem ktorú stranu :roll:
Z dlhodobého hľadiska sme všetci mŕtvi.
Uživatelský avatar
silmarill
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 42
Bydliště: ZV/DT
Příspěvky: 1373
Registrován: 12. červenec 2011, 22:02

Re: Rammstein

Příspěvekod Kostěj Nesmrtelný » 3. červen 2019, 11:19

Jako vždycky na obě :-)
I think, if you look on religion, it's essentially something that was built on the basics of how to live your life properly, what you should and shouldn't do in order to expand your life…These are the real meanings of religion, no matter where it was birthed at first place. And then some people took this message on how to live your life harmoniously and with the others, and use it for other ends. This is one of the instances when people should cut off and stay each with his own belief, but understand that All Is One. We are the same, no matter where you come from or where you were raised.
Uživatelský avatar
Kostěj Nesmrtelný
Erastes Metallum
Erastes Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 39
Bydliště: Plzeň
Příspěvky: 856
Blog: Zobrazit blog (1)
Registrován: 2. září 2010, 23:41

Re: Rammstein

Příspěvekod Kezir » 27. březen 2020, 15:28

deník Bild píše:Frontman německé metalové kapely Ramstein Till Lindemann leží s nákazou koronavirem na jednotce intenzivní péče v berlínské nemocnici, uvedl německý deník Bild.
Uživatelský avatar
Kezir
Redaktor
Redaktor
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 35
Bydliště: Osek n. Beč.
Příspěvky: 2994
Registrován: 5. prosinec 2010, 15:50

Re: Rammstein

Příspěvekod Mark » 27. březen 2020, 15:56

Podle Bildu se naštěstí Till Lindemann již cítí lépe, jeho zdravotní stav se zlepšil a zpěvák není v ohrožení života.
Zdroj: https://www.idnes.cz/revue/spolecnost/z ... idicky_sub
Mark
Articulus
Articulus
 
Pohlaví: Muž Muž
Příspěvky: 72
Registrován: 14. prosinec 2016, 22:24

Re: Rammstein

Příspěvekod tersas » 27. březen 2020, 16:01

Teď jsem na to narazil, a že to sem napíšu. Kezir byl rychlejší ...

Držim palce ať to zvládne a dá se do kupy. Nerad bych aby nám Rammstein "dorammsteinoval".

https://www.novinky.cz/zahranicni/koronavirus/clanek/frontman-rammsteinu-lezi-s-coronavirem-na-intenzivni-peci-40318324?seq_no=6&source=hp&dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=z-boxiku&utm_campaign=null

// Edit:

No, a podle pozdější zprávy s Facebooku jestli dobře rozumím, "není" nakažen Corona virusem.

Facebook: ..... Till Lindemann wurde gestern Abend vom Arzt der Band in ein Krankenhaus eingewiesen. Till hat eine Nacht auf der Intensivstation verbracht und wird heute auf eine andere Station verlegt, weil es ihm besser geht. Der Test auf das Corona-Virus war negativ.
Uživatelský avatar
tersas
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 51
Bydliště: Sedlčany
Příspěvky: 1422
Registrován: 29. prosinec 2010, 13:52

Re: Rammstein

Příspěvekod ov42 » 27. březen 2020, 22:12

Takže Till nakonec na koronavirus negativní. Gary Holt stále neví a u Willa Carolla je to také nejisté, ale byl na turné s Testament a Exodus a poté skončil na JIPce, tak je to asi pravděpodobné. Chuck Billy je pozitivní, ale on i manželka by neměli mít vážný průběh. Floor Jansen leží v posteli, má horečky, zatím neví, jestli je to koronavirus nebo ne.
ov42
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 46
Bydliště: Plzeň
Příspěvky: 3643
Registrován: 30. červen 2011, 14:39

Re: Rammstein

Příspěvekod Filles » 22. červen 2020, 11:11

Discordance Axis jako Rammstein nejsou, mam radši Discordance Axis než Rammstein. :tlesk:
Discordance Axis
Tony! Toni! Toné!
Eminem
Travis Scot
KOdl
Silvie(Sylvie)
Uživatelský avatar
Filles
Novicius
Novicius
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 33
Příspěvky: 3
Registrován: 22. červen 2020, 10:51

Re: Rammstein

Příspěvekod Cipísek » 6. březen 2022, 10:01

Benzín ta písnička mě přivedla k metalu bylo mi 15 let. A pak Slipknot pokud se Slipknot nerozpadly. A pak přišel popový metal tou byly deftones a dneska poslouchám středověkou hudbu. A také Bullet fór my Valentine nebo jak se píše. :rocken:
Millennium arcade neo konzole která nenudí. A také hraní her na konzolí PlayStation 2 moje záliby.
Uživatelský avatar
Cipísek
Novicius
Novicius
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 33
Bydliště: Ostrava
Příspěvky: 11
Registrován: 6. březen 2022, 9:46

Re: Rammstein

Příspěvekod Cipísek » 21. březen 2022, 18:44

Rammstein plánovaly a vydaly a výdaji albům z názvem zeit tím problémem je herní konzole millennium arcade neo.

// Edit:

Písnička zeit z nového alba Rammstein je o herní konzolí millennium arcade neo.
Millennium arcade neo konzole která nenudí. A také hraní her na konzolí PlayStation 2 moje záliby.
Uživatelský avatar
Cipísek
Novicius
Novicius
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 33
Bydliště: Ostrava
Příspěvky: 11
Registrován: 6. březen 2022, 9:46

Re: Rammstein

Příspěvekod Gwenhwyfar » 9. duben 2022, 16:46

Tady je klip k písni Zeit. :rocken: Naprostá lahůdka. :palec:



A mimochodem, právě vyšel další nový singl Zick Zack - taky paráda. :headbang:

"LIBRI MUTI MAGISTRI SUNT"
Gwenhwyfar
Novicius
Novicius
 
Pohlaví: Žena Žena
Příspěvky: 12
Registrován: 10. březen 2017, 15:46

Předchozí

Zpět na Industrial Metal & Industrial

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron