Pagan's mind

Moderátor: Hooya

Pravidla fóra
Chcete zde přidat novou kapelu? Čtěte zde.

Re: Pagan's mind

Příspěvekod Besofen » 23. květen 2011, 23:58

ale lidi neblbněte :-( snad to byl jenom první poslech ne ?
Uživatelský avatar
Besofen
Arch Articulus
Arch Articulus
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 33
Bydliště: Hradec Králové
Příspěvky: 468
Registrován: 29. prosinec 2010, 23:15

Re: Pagan's mind

Příspěvekod o.p.a.t » 24. květen 2011, 8:11

1. Už nejen první.

2. Některé desky nejsou až tak složité naposlouchání, což bych řekl, že je případ novinky PM.
Uživatelský avatar
o.p.a.t
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 30
Bydliště: Rokycany / Praha
Příspěvky: 2879
Blog: Zobrazit blog (6)
Registrován: 13. červenec 2008, 10:33
Aktivní v kapelách: Mallephyr, Stíny Plamenů, War for War (live)

Re: Pagan's mind

Příspěvekod Deliverance » 24. květen 2011, 12:23

Jo. Já tomu dal teda jen 1,5 poslechu, ale jak řekl Opí - u některých desek prostě platí, že si je hned během prvního poslechu přečteš. Jednou jsem album poslechl, šíleně se u toho trápil nudou a pak si pustil ještě pár skladeb, kde bylo několik fajn momentů - na druhý poslech mě přestaly bavit. Prostě na GE to nešahá ani ránu. Všichni nemůžou pořád nahrávat jen lepší a lepší desky :-) Někomu třeba tvář PM na GE neseděla a novou uklidněnější verzi třeba uvítají, kdo ví :-)
Deliverance
Arch Articulus
Arch Articulus
 
Příspěvky: 381
Registrován: 24. leden 2011, 21:33

Re: Pagan's mind

Příspěvekod Hooya » 26. srpen 2011, 13:45

Já novou desku poslouchám už počtvrté, ale dost možná naposledy. První 3 poslechy docela fajn relaxačka, ale je to jinak šíleně repetitivní a předvídatelné. Ale jinak první 3 poslechy mně to docela bavilo, především díky výbornému zpěvu. Zkusím i vámi vychvalovanou předchozí desku, neb tohle je mé první seznámení s kapelou.
Good Job. Well Done.
Uživatelský avatar
Hooya
Metallum Moderátor
Metallum Moderátor
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 34
Příspěvky: 3231
Registrován: 22. březen 2008, 17:00
Aktivní v kapele: SABATON Revival

Re: Pagan's mind

Příspěvekod VikThor » 23. červen 2020, 11:13

Upřímně, pro mě je také God's Equation asi vrcholem PM. Ale i předešlá alba jsou výborná. Nové album mě zní trochu....ne docela dost...jako řadovka od Stratovariusů. Ale to není vůbec špatně, i Stratovariusy mám hodně rád. Pár skladeb ční nad ostatní... Into The Aftermath je výborná i s tvrdšími pasážemi....Follow Your Way je skvělá.... The Master's Voice jakbysmet super....Create Your Destiny výborná. No a to mezitím slušná výplň.
Osobně si myslím, že klasický i progový metalisty namlsalo album God's Equation a hold se čekalo spíše tvrdší pokračování, které bych také ocenil více :-) Ale hold se stal opak a tohle album je spíše průměrné, až lehce naprůměrné. Doufám, že příští album bude zas víc progresivní a ideálně i tvrdší než GE :rocken:
VikThor
Novicius
Novicius
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 41
Příspěvky: 1
Registrován: 7. únor 2019, 16:30

Předchozí

Zpět na Progressive Metal

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků