Leprous

Moderátor: Hooya

Pravidla fóra
Chcete zde přidat novou kapelu? Čtěte zde.

Re: Leprous

Příspěvekod šošon » 31. srpen 2012, 14:47

Viděl jsem e v tom lednu a moc mne nechytli...naživo to nebylo ono ,hlavně zpěv.Jinak zajímavý... tak bych to popsal ;)
Je lepší zemřít na nohou,než žít na kolenou !
7.8.2012....Zuzankoooo!
Uživatelský avatar
šošon
Erastes Metallum
Erastes Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 50
Bydliště: Liberec
Příspěvky: 824
Registrován: 3. leden 2012, 0:38

Re: Leprous

Příspěvekod Kostěj Nesmrtelný » 13. září 2012, 8:34

Leprous konečně v ČR jako headlineři, v rámci European Progressive Assault 2012 (kam na ty názvy chodí? :lol:), 6.10. v EXIT-US.
I think, if you look on religion, it's essentially something that was built on the basics of how to live your life properly, what you should and shouldn't do in order to expand your life…These are the real meanings of religion, no matter where it was birthed at first place. And then some people took this message on how to live your life harmoniously and with the others, and use it for other ends. This is one of the instances when people should cut off and stay each with his own belief, but understand that All Is One. We are the same, no matter where you come from or where you were raised.
Uživatelský avatar
Kostěj Nesmrtelný
Erastes Metallum
Erastes Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 39
Bydliště: Plzeň
Příspěvky: 856
Blog: Zobrazit blog (1)
Registrován: 2. září 2010, 23:41

Re: Leprous

Příspěvekod Zero » 21. říjen 2012, 14:24

Album Tall Poppy Syndrome mě chytlo okamžitě na první poslech a teď to poslouchám pořád dokola. Ani bych neřekl, že to má něco kolem hodiny, vždycky to strašně rychle uběhne a musím si to pustit znova. :-D
Uživatelský avatar
Zero
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 30
Příspěvky: 2572
Blog: Zobrazit blog (4)
Registrován: 20. září 2009, 18:53

Leprous

Příspěvekod bobo12b » 9. duben 2013, 17:30

nový singel s názvom Chronic z pripravovaného albumu Coal, ktorý majú vydať 28.5.2013:

http://www.heavyblogisheavy.com/2013/04/09/premiere-stream-leprous-new-single-chronic/
Obrázek
Uživatelský avatar
bobo12b
Erastes Metallum
Erastes Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 34
Příspěvky: 931
Registrován: 17. leden 2013, 11:54

Leprous

Příspěvekod bobo12b » 17. květen 2013, 9:37

včera zverejnili nový videoklip k pesničke The Cloak:



album Coal bude vydaný nakoniec skôr: 20.5.2013
Obrázek
Uživatelský avatar
bobo12b
Erastes Metallum
Erastes Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 34
Příspěvky: 931
Registrován: 17. leden 2013, 11:54

Re: Leprous

Příspěvekod Kostěj Nesmrtelný » 17. květen 2013, 11:15

Mňo. Prý to má být melancholičtější album, než Bilateral; přesto doufám, že tam budou i živější věci, než byly zatím k slyšení.
I think, if you look on religion, it's essentially something that was built on the basics of how to live your life properly, what you should and shouldn't do in order to expand your life…These are the real meanings of religion, no matter where it was birthed at first place. And then some people took this message on how to live your life harmoniously and with the others, and use it for other ends. This is one of the instances when people should cut off and stay each with his own belief, but understand that All Is One. We are the same, no matter where you come from or where you were raised.
Uživatelský avatar
Kostěj Nesmrtelný
Erastes Metallum
Erastes Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 39
Bydliště: Plzeň
Příspěvky: 856
Blog: Zobrazit blog (1)
Registrován: 2. září 2010, 23:41

Re: Leprous

Příspěvekod Hooya » 27. květen 2013, 9:09

Co říkáte na novou desku? Já ji právě doposlouchal poprvé a první dojmy jsou všelijaké. Zní to opět jinak než předchozí desky. Zdá se mi to více vyklidněné, melancholické, občasně táhnoucí se jako med, a zřejmě to je i kámen úrazu. Nevím, nevím, přecijen jsou to první dojmy, ale to věčné "óóóóóó" mě už v první půli desky řádně iritovalo. Jinak Einar nám řádně "zTowsendovatěl". :) Uvidíme, jak se to časem vyvine, je tu kupa skvělých pasážích, bohužel i těch, které mají tendence nudit.
Good Job. Well Done.
Uživatelský avatar
Hooya
Metallum Moderátor
Metallum Moderátor
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 34
Příspěvky: 3231
Registrován: 22. březen 2008, 17:00
Aktivní v kapele: SABATON Revival

Leprous

Příspěvekod bobo12b » 27. květen 2013, 11:00

máš pravdu, je to dosť iné ako predošlé albumy. počul som ten album zatiaľ iba raz, ale nezanechalo to vo mne "váááu" efekt. je rozťahaný, pomalý a melancholickejší, ale netvrdím že je zlý. ;)
Obrázek
Uživatelský avatar
bobo12b
Erastes Metallum
Erastes Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 34
Příspěvky: 931
Registrován: 17. leden 2013, 11:54

Re: Leprous

Příspěvekod Kostěj Nesmrtelný » 28. květen 2013, 8:16

Souhlasím s vámi, pánové. Některý songy jsou výborný (Valley, Coal, Cloak), některý mi přijdou zase úplně bezradný (Salt, Foe) a zbytek je tak nějak mezi tím. Závěrečnej dojezd v jinak solidní Contaminate Me je působivej akorát tak na první poslech, Ihsahn neIhsahn. V porovnání s Bilateral docela kvalitativní sestup a Einar už to občas s těma hlasovejma "malbama" fakt přehání.
Třeba se ještě stane nějakej zázrak a já objevim nějakej ten skrytej půvab, ale jinak budu zatím doufat, že příští placka bude zase trochu živější a hravější.
I think, if you look on religion, it's essentially something that was built on the basics of how to live your life properly, what you should and shouldn't do in order to expand your life…These are the real meanings of religion, no matter where it was birthed at first place. And then some people took this message on how to live your life harmoniously and with the others, and use it for other ends. This is one of the instances when people should cut off and stay each with his own belief, but understand that All Is One. We are the same, no matter where you come from or where you were raised.
Uživatelský avatar
Kostěj Nesmrtelný
Erastes Metallum
Erastes Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 39
Bydliště: Plzeň
Příspěvky: 856
Blog: Zobrazit blog (1)
Registrován: 2. září 2010, 23:41

Re: Leprous

Příspěvekod Hooya » 28. květen 2013, 9:54

Mě vlastně nepřesvědčila ani předchozí placka. Problém je, že doteď nevím proč. Formálně jí není nic vytknout, ale prostě si mě ničím nezískala.
Good Job. Well Done.
Uživatelský avatar
Hooya
Metallum Moderátor
Metallum Moderátor
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 34
Příspěvky: 3231
Registrován: 22. březen 2008, 17:00
Aktivní v kapele: SABATON Revival

Re: Leprous

Příspěvekod mIZZYchal » 28. květen 2013, 13:50

Na novince je jediná pecka, a to je právě poslední Contaminate Me, jinak zbytek alba je dost o ničem. Několik světlých momentů se tam sice objeví (jako třeba krátké basové sólíčko v Coal), ale jinak fakt k odzívání. Ani mi nevadí, že to je klidnější album plné čistého vokálu, ale chybí tomu ty momenty, které tě drapnou za koule a nepustěj. Totak to akorát celé poslechneš, sem tam si řekneš, že něco fajn zahráli, ale ve výsledném dojmu z desky zůstane zas jen ta poslední Contaminate Me, která je úplně jiná liga, než zbytek alba.
Uživatelský avatar
mIZZYchal
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 57
Příspěvky: 2478
Registrován: 7. listopad 2010, 20:46

Leprous - The Cloak

Příspěvekod Metallum [Bot] » 30. květen 2013, 18:41

Leprous - The Cloak
Nový článek na portálu:
http://www.metallum.cz/?p=7511
Robot Orbis Metallum
Uživatelský avatar
Metallum [Bot]
Metallum Bot
 
Věk: 16
Bydliště: metallum.cz
Příspěvky: 894
Registrován: 16. listopad 2007, 20:09

Re: Leprous

Příspěvekod Hooya » 12. červen 2013, 10:51

Musím říct, že po čtvrtém poslechu už vážně nemám co objevovat. Je to prostinké, stojí a padá to na tom vokálním kouzlením, které je fakt otravné. Einer by si měl uvědomit, že někdy je méně více. Bohužel.
Good Job. Well Done.
Uživatelský avatar
Hooya
Metallum Moderátor
Metallum Moderátor
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 34
Příspěvky: 3231
Registrován: 22. březen 2008, 17:00
Aktivní v kapele: SABATON Revival

Re: Leprous

Příspěvekod Kostěj Nesmrtelný » 12. červen 2013, 14:20

Mám podobnej dojem :? :-( . Tak snad příště...
I think, if you look on religion, it's essentially something that was built on the basics of how to live your life properly, what you should and shouldn't do in order to expand your life…These are the real meanings of religion, no matter where it was birthed at first place. And then some people took this message on how to live your life harmoniously and with the others, and use it for other ends. This is one of the instances when people should cut off and stay each with his own belief, but understand that All Is One. We are the same, no matter where you come from or where you were raised.
Uživatelský avatar
Kostěj Nesmrtelný
Erastes Metallum
Erastes Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 39
Bydliště: Plzeň
Příspěvky: 856
Blog: Zobrazit blog (1)
Registrován: 2. září 2010, 23:41

Re: Leprous

Příspěvekod Kezir » 4. červenec 2015, 15:12

25.10.2015 - Prague (Czech Republic) - Nova Chmelnice
Uživatelský avatar
Kezir
Redaktor
Redaktor
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 35
Bydliště: Osek n. Beč.
Příspěvky: 2994
Registrován: 5. prosinec 2010, 15:50

Re: Leprous

Příspěvekod jane187 » 16. květen 2018, 12:17

Takže na BA se jich asi nedočkáme, 13.9. hrajou v Brně v Melodce
Uživatelský avatar
jane187
Redaktor
Redaktor
 
Pohlaví: Žena Žena
Věk: 30
Příspěvky: 1534
Registrován: 24. červenec 2010, 23:35

Re: Leprous

Příspěvekod ythren » 17. září 2019, 14:08

Musím se přiznat že jsem nedávno narazil na už nějakou dobu nové album Malina a je to fakt dobré celkem dost ěm to baví. Trochu taková hipstermusic ale fakt dobré, tak jsem zvědav na nové připravované album Pitfalls
Obrázek

Waiting, watching my life, I'm wasting my time, I'm losing grip from life
Going back to my dreamspace leaving it all behind

Uživatelský avatar
ythren
Grafik
Grafik
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 36
Bydliště: Brno<->Josefov
Příspěvky: 1621
Registrován: 28. únor 2008, 19:26

Předchozí

Zpět na Progressive Metal

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků