Tarja

Pravidla fóra
Chcete zde přidat novou kapelu? Čtěte zde.

Re: Tarja Turunen

Příspěvekod russel » 24. říjen 2008, 12:09

Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
russel
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 37
Bydliště: Iglau
Příspěvky: 1543
Registrován: 23. leden 2008, 18:39

Re: Tarja Turunen

Příspěvekod Calwen » 24. říjen 2008, 15:40

:D tak to je dobrý uplně jí vidim! :D
It's a struggle for heaven and earth. Where there is one law: fight or die. And one rule: resist or serve.
The meaning of life is to give life meaning.
History is on the move. Those who cannot keep up will be left behind to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

"Usmievaj sa, pretože dobrá nálada nasere toľko ľudí, že sa oplatí si ju udržať ..."
Obrázek
Uživatelský avatar
Calwen
Articulus
Articulus
 
Pohlaví: Žena Žena
Věk: 33
Příspěvky: 72
Registrován: 26. červenec 2008, 20:33

Re: Tarja Turunen

Příspěvekod ver.val » 27. říjen 2008, 20:49

Tarja byla skvělá v Nightwish a je skvělá i teď. Ani ne před týdnem jsem byla na koncertě v Ostravě a musím uznat, že je opravdu výborná zpěvačka.
Srovnávat její nové album se starou tvorbou NW je skoro nemožné, ale má něco do sebe. I když nevím, jestli vůbec budu chtít slyšet koledy v jejím podání. No, uvidíme. :)
ver.val
Novicius
Novicius
 
Pohlaví: Žena Žena
Příspěvky: 3
Registrován: 27. říjen 2008, 20:23

Re: Tarja Turunen

Příspěvekod Oskar999 » 30. říjen 2008, 0:53

Tato kolosální zpěvačka vydává nové album ..."The Seer"..., které by se mělo objevit 01. prosince 2008. Překvapením bude duet s neméně slavnou Doro Pesch.

Track list:
1) ‘The Seer’ – featuring Doro Pesch.
2) ‘Lost Northern Star’ – ‘Lost Northern Pain Remix’ by Peter Tägtren.
3) ‘The Reign’ – Score Mix.
4) ‘Die Alive’ – different version.
5) ‘Boy And The Ghost’ – Alternative mix.
6) ‘Calling Grace’ – full, unedited version.
7) ‘Lost Northern Star’ – Ambience Sub Low Mix.
8) ‘Damned And Divine’ – Live in Finland.
9) ‘You Would Have Loved This’ – track from Tarja’s 2006
album ‘Henkays Ikuisuudesta’, recorded live in Finland.
10) ‘Our Great Divide’ – Live in Finland.
11) ‘Ciaran’s Well’ – Live in Finland
Přísahám věčnou věrnost Umbrtkovi a skartokratickému státnímu zřízení!
Uživatelský avatar
Oskar999
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 37
Bydliště: od Plzně
Příspěvky: 2419
Registrován: 27. listopad 2007, 23:26

Re: Tarja Turunen

Příspěvekod Jespe » 4. listopad 2008, 13:45

No, sám jsem na nové CD zvědav. Jinak fakt nářezové video. Jo, a co k Tarji dodat. Krom toho, že je to můj takový sex symbol a prostě kus baby (i když občas s excentrickým chováním)? No, každopádně poslední CD se mi celkem líbilo, ale né, že by mě extra oslovilo. Ovšem dostal jsem lístek na její koncert, který mě výsostně mile překvapil. Naživo 10x lepší než na CD (aspoň pro mě)...
Obrázek
Uživatelský avatar
Jespe
Šéfredaktor
Šéfredaktor
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 35
Bydliště: Zlín (Vizovice)
Příspěvky: 2396
Registrován: 14. říjen 2008, 8:50

Re: Tarja Turunen

Příspěvekod MGT » 5. listopad 2008, 1:50

Jo jeji album parada akorat me mrzi ze jsem dostala necekane listky na koncert vecer pred tim a zrovna v tyden kdy sem mela nocni a tak na rychlo se to nedalo zmenit coz me teda hodne mrzi
War!
Fuck the system
War!
I need to fuck the sys
I need to fuck the sys
I need to fuck the sys
Uživatelský avatar
MGT
Novicius
Novicius
 
Pohlaví: Žena Žena
Věk: 36
Příspěvky: 28
Registrován: 31. červenec 2008, 18:21

Re: Tarja Turunen

Příspěvekod Catrindarkangel » 11. duben 2009, 12:42

Tarja je velice dobra zpevacka, ma zlato v hrdle......ale je pravda ze kdyz ji ,,vyhodili" z Nightwish, tak zmenila styl hudby....nerikam ze se mi jeji hudba nelibi, ale je proste jina :)...dale Nigtwish s novou zpevackou se mi take moc nezda (=popwish).......skupina i uvazovala o moznostech ze by vocaly prevzal samotny Marco, coz by napr pro me bylo mnohem lepsi nez Anette, prtze on ma taky skvelý hlas..ale co uz :) :blablah: :mrgreen:
Naposledy upravil Catrindarkangel dne 12. srpen 2010, 14:37, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
Catrindarkangel
Deditus Articulus
Deditus Articulus
 
Pohlaví: Žena Žena
Věk: 33
Bydliště: Jirkov
Příspěvky: 227
Registrován: 9. duben 2009, 14:51

Re: Tarja Turunen

Příspěvekod Ailyne » 30. květen 2009, 11:29

Tarja moc hezky zpívá a její album se vyvedlo..I když na doby,kdy byla v Nightwish to podle mě nemá.. ;)
Obrázek
Skrytý obsah
Obrázek
Uživatelský avatar
Ailyne
Deditus Articulus
Deditus Articulus
 
Pohlaví: Žena Žena
Příspěvky: 153
Registrován: 29. květen 2009, 7:33

Re: Tarja Turunen

Příspěvekod Tereza » 1. červen 2009, 9:20

No její solové album se mi docela líbí,ale chybí mi tam Tuomasova hudba... Doufám,že její druhé album v tomto bude lepší. Teda aspoň to prohlásila,že se zaměří více na hudbu.

// Edit:

No její solové album se mi docela líbí,ale chybí mi tam Tuomasova hudba... Doufám,že její druhé album v tomto bude lepší. Teda aspoň to prohlásila,že se zaměří více na hudbu.
Metal is my love,metal is my life!
Uživatelský avatar
Tereza
Novicius
Novicius
 
Pohlaví: Žena Žena
Věk: 31
Bydliště: Opava
Příspěvky: 42
Registrován: 7. září 2008, 10:23

Re: Tarja Turunen

Příspěvekod Aneta » 5. červenec 2009, 18:01

Tarju mám ráda s NW i bez nich...I walk alone nebo starší Die alive patří mezi moje nejoblíbenější.Jasně, každý na ni má názor, jaký chce, ale to že nějak namalovaná nebo není, mě vážně netankuje, já totiž hodnotím to, co má v hrdle ne na obličeji, takže hodnotit, jak je namalovaná, mi přijde plýtvání časem.
Pro mě tarja už navždycky zůstane jednou z nejlepších zpěvaček a královen metalu.Její hlas je nezapomenutelný, jedinečný...to se jí musí nechat!I kdyby byla zmalovaná, jako Kiss nebo Manson.
Aneta
Novicius
Novicius
 
Pohlaví: Žena Žena
Věk: 30
Bydliště: u Ostravy
Příspěvky: 14
Registrován: 15. květen 2009, 20:56

Re: Tarja Turunen

Příspěvekod Kattie » 8. červenec 2009, 18:46

sheVcza píše:
Pozor! Videoklip TARJI TURUNEN „I Walk Alone“ nasazen v televizních hitparádách! píše:Podařilo se nám prolomit bariéry televizí k metalové muzice. S největší pravděpodobností bude klip „I Walk Alone“ nasazen tuto sobotu jako soutěžní videoklip v hitparádě Eso a již zítra také v hitparádě Medúza. Věříme, že Tarju podpoříte svými hlasy.


:D


Nevim jestli zrovna klip „I Walk Alone“ by se dal nazvat jako metalový... Pokud jde o prolamování bariér...bylo by super, kdyby měl metal více fanoušků, ale pochybuji, že by se dali hledat mezi posluchači esa. Jinak Tarja má dobrý hlas, ale nemám jí ráda jako člověka...myslím si, že do směru kterým se pomalu ubírá také patří...ten metal jsem jí nikdy nevěřila.
Obrázek
Uživatelský avatar
Kattie
Deditus Articulus
Deditus Articulus
 
Pohlaví: Žena Žena
Věk: 35
Příspěvky: 241
Blog: Zobrazit blog (12)
Registrován: 28. červen 2009, 11:09

Re: Tarja Turunen

Příspěvekod poostmen » 2. říjen 2009, 20:39

Musím přiznat, že Tarjino album je na mě příliš měkké... ALE naživo je to něco úplně jiného! Kdo byl na Benátské jistě potvrdí. Ostatně i ona sama říká, že se jí studiové album moc nepovedlo a kytary zde jsou příliš slabé - naživo jsou její písničky výrazně "tvrdší". A podle jejího vyjádření bude příští album tvrdší. :)
Uživatelský avatar
poostmen
Arch Articulus
Arch Articulus
 
Příspěvky: 362
Registrován: 2. říjen 2009, 20:32

Re: Tarja Turunen

Příspěvekod Devonn Olith'Massiv » 2. říjen 2009, 21:59

Tak to se tedy nemůžu dočkat :) Od winter stormu jsem čekal víc,ale líbílo se mi i tak moc. :rocken:
Obrázek
dark-pomeranc.deviantart.com
Uživatelský avatar
Devonn Olith'Massiv
Deditus Articulus
Deditus Articulus
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 31
Bydliště: Žďár nad Sázavou
Příspěvky: 190
Registrován: 17. červenec 2009, 15:19

Re: Tarja Turunen

Příspěvekod poostmen » 3. říjen 2009, 13:57

Pročítám si starší příspěvky vidím, že Nightwish označil kolega metalista Flash za "Kinder Metal"... No nevím. Taky jsem slyšel, že Arakain jsou "Gay Metal"...- ovšem pokud budeme používat taková injektiva, můžeme dojít k tomu, že Behemont jsou třeba "Deviant Metal", nebo raději "Úchyl Metal"?... co takhle se konečně smířit s tím, že Metal je jako řeka Amazonka - široký, hluboký, obrovský, a taky bahnitý a plný různorodého života se spoustou přítoků a s ne zcela přesně danými prameny? Proč si konečně neuvědomit, že všichni máme rádi složitou hudbu a složité, často temné texty, kytarové riffy... a atd. :) . Jen někdo tam má raději trochu více krve a blití :) a někdo zase operní soprán. To se musíme pořád navzájem urážet?!! :cry: :cry: Já mám rád Ozzyho, Motorhead, Tarju, Epicu, Arch Enemy, Stratovarius a spoustu dalších. Nemám rád Manowar, Iron Maiden, Behemont, nové Nightwish a spoustu dalších, ale nikdy jsem nikoho neodsuzoval za to, že je poslouchá, nikomu jsem neříkal, že poslouchá sračky apod. Na nikoho jsem nikdy neútočil, když je měl na tričku (ale stalo se mi, že nějaké slečny s Nightwish Amaranthem na tričku měly poznámky k mé mikině s Tarjou :shock: ). To je tak těžké tolerovat jiné metalové skupiny - jiné metalové styly - jiné fanoušky?? Asi ano... smutné. :headbang:
Uživatelský avatar
poostmen
Arch Articulus
Arch Articulus
 
Příspěvky: 362
Registrován: 2. říjen 2009, 20:32

Re: Tarja Turunen

Příspěvekod Flash » 3. říjen 2009, 14:57

Když už jsi mě jmenoval, tak budu reagovat :)

poostmen píše:Pročítám si starší příspěvky vidím, že Nightwish označil kolega metalista Flash za "Kinder Metal"... No nevím.

Flash ví - můj svobodný názor :) Nemusím se za něj omlouvat, aby mě komunita NW nebo jiná, přijímala mezi sebe.

poostmen píše:ovšem pokud budeme používat taková injektiva, můžeme dojít k tomu, že Behemont jsou třeba "Deviant Metal", nebo raději "Úchyl Metal"?... / To se musíme pořád navzájem urážet?!! :cry: :cry: / nikdy jsem nikoho neodsuzoval za to, že je poslouchá, nikomu jsem neříkal, že poslouchá sračky apod.

Bereš si to osobně. Ten termín nepovažuju za injektivum, prostě tím shrnuju to jak to na mě působí. K Behemothu - oni jsou Deviant metal :D - nebo cokoliv jiného. Kdy to nebudeš ty nebo ostatní, tak vždycky bude někdo komu se to líbit nebude a může je shazovat čímkoliv, což je jeho právo. To ale není abs. důležité, důležité je, že se to líbí 8-) (neby ty, když ti většina řekne, že poslocháš Kinder metal, tak zavrhneš svoje NW a budeš s nimi souhlasit? ). Ty injektiva a narážky plynou většinou ze strachu (ať tím, že se bojí přiznat, že se mohl mýlit, že by se mu to mohlo líbit - a co by si pak řeklo o něm okolí, jak by ho přijímali doma, kamarádi atd. :) ), takže proč se tím mám Já (ty, kdololiv) trápit? :) Máš v podstatě 2 možnosti - buď se budeš s každým takovým hádat, přesvědčovat ho atd. a nebo to nebudeš brát osobně a řešit to.

Jinak proč se bavíme o NW v topicu Tarji? :D Ostatní poprosím, vybodněte se na případný Flame, konstruktnívní debata není problém (pro některé jedince - přečíst pořádně a pak psát :D )
Nobody Said That Everything Comes As You're Wishing
Nobody Said That Tears Won't Be Flooding Your Eyes
Life Is a Coin Once Thrown That Will Never Stop Flipping
Hold Your Head Up And Accept Its Both Bitter Sides


Call It Misery, Call It Curse, Ans Call It Pain
It’s Your Destiny, Your Burden And Your Fate


You Have To Try, To Face It All
You Have To Fight, On Your Own Side!
You Need To Try, (To) Avoid To Fall
You Need To Stay, The Strongest Prey!


Six Degrees Of Separation
Uživatelský avatar
Flash
Globální Moderátor
Globální Moderátor
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 42
Bydliště: Brno
Příspěvky: 3401
Registrován: 30. leden 2008, 1:21

Re: Tarja Turunen

Příspěvekod Poky95 » 26. leden 2010, 1:07

Obnovím pár měsíců zašlé téma, no vidím, že na fórech jako je tohle s interprety, kteří mě na metal natáhnuli asi moc nezaboduju ... :P.

Každopádně přemýšlím o tom, jestli se dá My Winter Storm označit na Metalové album, Tarju zbožňuju jakožto fanoušek starých Nightwish ... a její solo tvorba mě před nedávnem zase trošku více chytla, když se do toho více zaposlouchám, tak si myslím, že za metal bych označil snad jen Ciaran's Well a možná Die Alive, ale metal nebo ne, líbí se mi to. :)

PS : Jsem připraven na případnou vlnu poznámek jako "další goth kid" ... kid ano, letos teprve 15 let ... ale goth určitě ne, imho je blbost se oblékat a chovat podle toho co poslouchám.
Poky95
Erastes Metallum
Erastes Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Příspěvky: 591
Registrován: 26. leden 2010, 0:27

Re: Tarja Turunen

Příspěvekod Daimonia » 17. březen 2010, 19:59

Taky Tarju obdivuju. Ona si s tím svým hlasem totiž dělá, co chce. Nic proti Anetě, ale podle mě byli Nightwish lepší s Tarjou, ona tomu dodávala takový to "mystično" i se svým vzhledem. Pro mě je vynikající zpěvačkou, která se uchytí i na sólové dráze.
Uživatelský avatar
Daimonia
Arch Articulus
Arch Articulus
 
Pohlaví: Žena Žena
Příspěvky: 282
Registrován: 17. březen 2010, 19:47

Re: Tarja Turunen

Příspěvekod Stick » 17. březen 2010, 20:42

To by k sobě taky musela mít někoho, kdo jí složí dobrou skladbu..
https://kandarsicknhorror.bandcamp.com/
somnusaeternus.bandcamp.com
Uživatelský avatar
Stick
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 33
Bydliště: Brno
Příspěvky: 3725
Registrován: 17. leden 2008, 21:43
Aktivní v kapelách: Kandar, Somnus Aeternus

Re: Tarja Turunen

Příspěvekod Daimonia » 17. březen 2010, 21:00

Asi jo. Špatná skladba může dost pokazit. Ale na kvalitě hlasu to nic nemění.
Uživatelský avatar
Daimonia
Arch Articulus
Arch Articulus
 
Pohlaví: Žena Žena
Příspěvky: 282
Registrován: 17. březen 2010, 19:47

Re: Tarja Turunen

Příspěvekod Stick » 17. březen 2010, 21:07

Nejsem velkým fanouškem jejího hlasu, ale určité kouzlo v něm určitě je. Bohužel jí chybí (dle mého názoru) dobré skladby, takže potenciál zůstává nerozvinutý. Tuomas jí dokázal přišít skladby na tělo, a navíc to byla radost poslouchat.
https://kandarsicknhorror.bandcamp.com/
somnusaeternus.bandcamp.com
Uživatelský avatar
Stick
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 33
Bydliště: Brno
Příspěvky: 3725
Registrován: 17. leden 2008, 21:43
Aktivní v kapelách: Kandar, Somnus Aeternus

PředchozíDalší

Zpět na Symphonic Metal

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron