Gamma Ray

Pravidla fóra
Chcete zde přidat novou kapelu? Čtěte zde.

Gamma Ray: Po čtyřech letech nové album!

Příspěvekod Metallum [Bot] » 25. březen 2014, 19:44

Gamma Ray: Po čtyřech letech nové album!
Nový článek na portálu:
http://www.metallum.cz/novinky/gamma-ray-ctyrech-letech-nove-album/
Robot Orbis Metallum
Uživatelský avatar
Metallum [Bot]
Metallum Bot
 
Věk: 16
Bydliště: metallum.cz
Příspěvky: 894
Registrován: 16. listopad 2007, 20:09

Re: Gamma Ray

Příspěvekod ov42 » 25. březen 2014, 20:29

I já vcelku souhlasím, že sóla jsou často zbytečná a nudná záležitost. Vrcholem asi byly dva případy: desetiminutové sólo u Helloween na prvním turné s Gamma Ray a nedávno absolutně nezáživná hra bubeníka Powerwolf. Tohle sólo jen ukázalo, jak průměrným bicmanem je. V přímočaré hudbě Powerwolf jeho hra pasuje, ale do sól by se vůbec neměl pouštět. To Michaelovo u Gamma Ray ještě ušlo a ten kankán byl i docela vtipný.
ov42
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 46
Bydliště: Plzeň
Příspěvky: 3643
Registrován: 30. červen 2011, 14:39

Re: Gamma Ray

Příspěvekod jane187 » 25. březen 2014, 21:48

Ve Zlíně měl uplně jiné sólo než v Praze, tak aspoň netočí jedno furt dokola. Ono je jasné, že bez sól se ten koncert obejde, ale myslím, že sóla obecně slouží spíš pro zbytek kapely, aby mohla dat aspoň na chvilku pauzu v backstage.
Uživatelský avatar
jane187
Redaktor
Redaktor
 
Pohlaví: Žena Žena
Věk: 30
Příspěvky: 1534
Registrován: 24. červenec 2010, 23:35

Re: Gamma Ray

Příspěvekod sir » 26. březen 2014, 19:40

Nechci vynášet předčasný soudy, ale po čtyřech kouscích, co kapela doposud zveřejnila, klesá moje očekávání novinky jako stíhačka, se kterou přistával Topper Harley v jedničce Žhavejch výstřelů...
Uživatelský avatar
sir
Deditus Articulus
Deditus Articulus
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 38
Příspěvky: 246
Registrován: 1. říjen 2012, 14:19

Re: Gamma Ray

Příspěvekod Hooya » 26. březen 2014, 21:36

Mně stačila ta x-tá variace (a parodie) I Want Out, to byl na můj citlivý žaludek dost necitlivý zásah.
Good Job. Well Done.
Uživatelský avatar
Hooya
Metallum Moderátor
Metallum Moderátor
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 34
Příspěvky: 3231
Registrován: 22. březen 2008, 17:00
Aktivní v kapele: SABATON Revival

Gamma Ray - aktuální deska k poslechu!

Příspěvekod Metallum [Bot] » 29. březen 2014, 12:40

Gamma Ray - aktuální deska k poslechu!
Nový článek na portálu:
http://www.metallum.cz/novinky/gamma-ray-aktualni-deska-poslechu/
Robot Orbis Metallum
Uživatelský avatar
Metallum [Bot]
Metallum Bot
 
Věk: 16
Bydliště: metallum.cz
Příspěvky: 894
Registrován: 16. listopad 2007, 20:09

Re: Gamma Ray

Příspěvekod Dag » 29. březen 2014, 21:58

Tak sem čul ty Rámma Gay, podle mě fakt skvělá deska, baví mě, asi si ji pustím víckrát, sice už zmíněné Master of Confusion je jako I Want Out vol. 2, ale v tom případě je Seven vol. 3. Nevím jestli sem sám, kdo tam slyšel trochu prvky klasiky od Weenů. Každopádně se mi deska líbí a i když Kai už není nejmladší, rozhodně ještě má co ukázat. :-)
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo mašinu má a nelítá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.

Znám benzínovou studánku, kde naftový je les, tam jednou škrtneš sirkou a letíš do nebes.

Pneumatiky jsou jako kalhotky. Když se dostanete na látku, díra není daleko.

BRODFEST
Uživatelský avatar
Dag
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 28
Bydliště: Uherský Brod
Příspěvky: 2189
Registrován: 11. prosinec 2010, 14:50

Re: Gamma Ray

Příspěvekod sir » 31. březen 2014, 10:43

Tak me zatim deska nechava chladnym. Z Master of Confusion ta I want out doslova strika. Co mi vykouzlilo usmev na tvari, bylo Arnieho "I'll be back" na zacatku I will return :tlesk:

//Tak po nekolika dalsich poslesich muzu rict, ze se mi novinka libi. Neni to od GR sice nic novyho, ale posloucha se to dobre.
Uživatelský avatar
sir
Deditus Articulus
Deditus Articulus
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 38
Příspěvky: 246
Registrován: 1. říjen 2012, 14:19

Re: Gamma Ray

Příspěvekod Kain » 14. duben 2014, 16:43

tak jsem novou desku konečně párkrát prohnal sluchovody a není to vyloženě průser, ale taky žádná sláva. Gamáči se od No World Order točí v bludném kruhu, tohle je jen další důkaz. Škoda.

A největší koule má stejně tenhle bonus pro Japonce. Kai se asi na stará kolena dal na LSD.

„Můj strýc se nikdy neoženil. Když se ho někdo zeptal na ženské, tak vždycky řekl: Žádná ženská ti to neudělá jako losos. Nevím, ale podle mě kecal.“ © finská sauna, léto 2011

„Osobně si myslím, že současné kapely hrají tisíckrát líp než Iron Maiden.“ © Honza Toužimský, červen 2009

Iron Maiden live: 2003 (Zlín), 2007 (Ostrava), 2008 (Praha), 2010 (Budapešť), 2011 (Mnichov), 2013 (Berlín), 2014 (Brno), 2018 (Praha)
Uživatelský avatar
Kain
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 40
Bydliště: South Of Heaven
Příspěvky: 1472
Registrován: 14. červen 2009, 16:42

Powermetalová legenda GAMMA RAY u nás odehraje dva výroční k

Příspěvekod Metallum [Bot] » 12. srpen 2015, 17:19

Obrázek
Powermetalová legenda GAMMA RAY u nás odehraje dva výroční koncerty k 25 letům své existence!
Jedna z nejvýznamějších metalových kapel světové metalové scény, Gamma Ray, má u nás velkou základnu fanoušků. Kapela v čele s Kai Hansenem se proto rozhodla, že u příležitosti 25. jubilea nám zde zahraje rovnou dvakrát a to v příjemném klubovém prostředí. Fandové prvotřídního metalu si tedy jistě přijdou na své. Hlavní hvězdou večera bude jedenácté album „... Zobrazit celý článek »
Robot Orbis Metallum
Uživatelský avatar
Metallum [Bot]
Metallum Bot
 
Věk: 16
Bydliště: metallum.cz
Příspěvky: 894
Registrován: 16. listopad 2007, 20:09

Gamma Ray představují nového zpěváka!

Příspěvekod Metallum [Bot] » 2. listopad 2015, 13:05

Obrázek
Gamma Ray představují nového zpěváka!
Němečtí powermetaloví velikáni Gamma Ray nedávno přinesli zásadní novinku, co se týče složení kapely. Změna nastane na pozici hlavního vokalisty.

Ne, nemějte strach. Nic není tak, jak se na první pohled může zdát. Kai Hansen kapelu neopouští, jen se od této chvíle bude dělit o vokály s Frankem Beckem. „Paprsky“ tedy nyní budou vystupovat v pěti. Kai tímto zí... Zobrazit celý článek »
Robot Orbis Metallum
Uživatelský avatar
Metallum [Bot]
Metallum Bot
 
Věk: 16
Bydliště: metallum.cz
Příspěvky: 894
Registrován: 16. listopad 2007, 20:09

Re: Gamma Ray

Příspěvekod Dag » 2. listopad 2015, 22:49

Na novou tvář Gamma Ray sem zvědavý, ale už pár let mám pocit, že tahle kapela je na konci svého tažení. Nějak z nich nečiší ta energie, jako z ostatních band, i když zrovna Gamma je v mých top 10 kapelách. Poslední deska byla super, ale umí i lepší a vykrádačka Master of Confussion udělala radost jen z půlky. Hudebně to považuju za super věc, ale jen v případě, že to beru jako I Want Out vol. 2. Takže mám strach s čím přijdou. Naopak Unisonic a Kai mi k sobě jdou naprosto parádně. Nevím tedy, kde je chyba.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo mašinu má a nelítá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.

Znám benzínovou studánku, kde naftový je les, tam jednou škrtneš sirkou a letíš do nebes.

Pneumatiky jsou jako kalhotky. Když se dostanete na látku, díra není daleko.

BRODFEST
Uživatelský avatar
Dag
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 28
Bydliště: Uherský Brod
Příspěvky: 2189
Registrován: 11. prosinec 2010, 14:50

Předchozí

Zpět na Power/Speed Metal

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron