Freedom Call

Pravidla fóra
Chcete zde přidat novou kapelu? Čtěte zde.

Re: Freedom Call

Příspěvekod o.p.a.t » 17. březen 2012, 0:38

Tak jo, jsem u pátý písničky.. mám to puštěný pouze jako podklad, dokončuji seminárku.. A stejně mi to přijde neskutečně PŘÍŠERNÝ!! Proboha, to se nedá.. a to jsem je dřív měl dost rád, "Crystal Empire" a "Eternity" byly dost dobré.. Tohle ale nedávám.
Uživatelský avatar
o.p.a.t
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 30
Bydliště: Rokycany / Praha
Příspěvky: 2879
Blog: Zobrazit blog (6)
Registrován: 13. červenec 2008, 10:33
Aktivní v kapelách: Mallephyr, Stíny Plamenů, War for War (live)

Re: Freedom Call

Příspěvekod Stick » 17. březen 2012, 12:03

No mně se to jaksi po pár posleších přeposlouchalo a už nemám potřebu se k tomu vracet. :D
https://kandarsicknhorror.bandcamp.com/
somnusaeternus.bandcamp.com
Uživatelský avatar
Stick
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 33
Bydliště: Brno
Příspěvky: 3725
Registrován: 17. leden 2008, 21:43
Aktivní v kapelách: Kandar, Somnus Aeternus

Re: Freedom Call

Příspěvekod ov42 » 30. květen 2013, 12:50

V kapele proběhlo potichu docela velké personální zemětřesení. ZmizeI bubeník Klaus Sperling, kterého nahradil původem Jordánec Ramy Ali. V únoru 2012 si vzal Basák Samy "mateřskou", návrat se měl konat v květnu. Do kapely se tak na čas vrátil původní bask Ilker Ersin. Na videích z MORu mi ale přijde, že Samy hraje. A Ilker se objevil posléze v klipu Rockin' Radio v tý zvláštní ale docela vtipný old rokenrolový verzi. Zda ji nahrál i na výběrovou desku toť otázka na kterou nemám odpověď. Samotný Samy Saemann ale má na svých stránkách toto: "Seit Herbst 2008-März 2013 Bassist bei FREEDOM CALL". I jako absolutnímu "antigermanistovi" mi z toho vyplývá, že kdyby svoje angažmá v kapele nepovažoval za definitivně ukončené, tak by to takhle asi nepsal.
Každoopádně na Metalfestu budou v sestavě: Ilker Ersin, Ramy Ali, Chris Bay a Lars Rettkowitz.
Naposledy upravil ov42 dne 30. květen 2013, 13:16, celkově upraveno 2
ov42
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 46
Bydliště: Plzeň
Příspěvky: 3643
Registrován: 30. červen 2011, 14:39

Re: Freedom Call

Příspěvekod tom-a-spol-sro » 30. květen 2013, 12:59

Jo taky jsem se divil proč nikde nic nenapsali a jako by nic natočili klip s úplně jinýma lidma :D Ale budiž, hlavně když tam zůstali Lars s Chrisem.
Obrázek
Uživatelský avatar
tom-a-spol-sro
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Příspěvky: 1042
Registrován: 15. listopad 2010, 9:30

Re: Freedom Call

Příspěvekod adrian » 30. květen 2013, 13:18

Tahle kapela uz je, bohuzel, zrejme nadobro vyseptala. Od vyborneho Circle Of Life toci jednu sracku za druhou, skoda :-(
Uživatelský avatar
adrian
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 43
Bydliště: 22 Acacia Avenue
Příspěvky: 1312
Registrován: 11. únor 2009, 21:28

Re: Freedom Call

Příspěvekod ov42 » 30. květen 2013, 13:27

Tu rošádu dokonce nezaznamenaly ani Metal-archives nebo Metalstorm, vúbec tam není ani slovo. Ani samotní FC se příliš nenamáhaj aktualizovat sekci členů kapely na Facebooku, na oficiálních stránkách pro jistotu ani sekce členové kapely v současnosti není.
Poslední album je výborný.
ov42
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 46
Bydliště: Plzeň
Příspěvky: 3643
Registrován: 30. červen 2011, 14:39

Re: Freedom Call

Příspěvekod adrian » 21. únor 2014, 14:17

Tak beru zpet sva slova o "vyseptalosti" teto "slunickove" kapely! Nove album Beyond je totiz vynikajici! :palec: Jasne nejlepsi album od The Circle Of Life a velmi prijemne prekvapeni :hi:
Uživatelský avatar
adrian
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 43
Bydliště: 22 Acacia Avenue
Příspěvky: 1312
Registrován: 11. únor 2009, 21:28

Re: Freedom Call

Příspěvekod tom-a-spol-sro » 21. únor 2014, 14:20

Ono uz je to venku? Navic takovahle reakce zrovna od adriana? To chci slyset! :D
Obrázek
Uživatelský avatar
tom-a-spol-sro
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Příspěvky: 1042
Registrován: 15. listopad 2010, 9:30

Re: Freedom Call

Příspěvekod Besofen » 21. únor 2014, 14:50

vynikající album? Jako neslyšel jsem ho, ale když jsem viděl ten jejich nový klip už ani nevím jak se jmenoval a slyšel jsem v něm jenom slova "Jump and Carry On" tak jsem přestal mít chuť si to album poslechnout...
Uživatelský avatar
Besofen
Arch Articulus
Arch Articulus
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 33
Bydliště: Hradec Králové
Příspěvky: 468
Registrován: 29. prosinec 2010, 23:15

Re: Freedom Call

Příspěvekod Ježura » 21. únor 2014, 15:52

Klipovka je tak ultimátně špatná, že si to snad poslechnu celý, abych se tu moh hádat :D
I would spread the cloths under your feet:
But I, being poor, have only my dreams;
I have spread my dreams under your feet;
Tread softly because you tread on my dreams.
-- W. B. Yeats
Uživatelský avatar
Ježura
Metallum Moderátor
Metallum Moderátor
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 33
Bydliště: Praha
Příspěvky: 4549
Registrován: 10. leden 2010, 23:41

Re: Freedom Call

Příspěvekod tom-a-spol-sro » 21. únor 2014, 16:18

Po první půlce jsem už chtěl nadšeně přitakávat, ale pak jsem si řekl že si radši počkám, než to dohraje všechno. No, první půlka je v jejich starším speed/power stylu a strašně jí žeru. Prvních cca 7 songů budu točit asi hodně často. Ale v druhé půlce už jsem začal slýchat takový ten podivný happy-rock, který převládal na minulém albu. Ta je rozhodně slabší, i když třeba Paladin se mi tam líbí taky dost.

Nicméně pokud od alba čekáte nějakou seriózní hudbu, tak se to neobtěžujte pouštět :)

Musím to samozřejmě naposlouchat víckrát, než začnu dělat nějaké závěry, ale rozhodně je to nad očekávání. Už jsem nepočítal, že se mi nové album bude líbit, skoro se mi ho ani nechtělo pouštět :D

EDIT: Jinak co se týče klipu tak ten sám o sobě je fakt strašnej, ale to je takové jejich poznávací znamení, že neumí dělat klipy :D Nicméně song se mi líbí.
Obrázek
Uživatelský avatar
tom-a-spol-sro
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Příspěvky: 1042
Registrován: 15. listopad 2010, 9:30

Předchozí

Zpět na Power/Speed Metal

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník