Metalový zpravodaj, podobné články, optimalizace

Novinky a oznámení boardu

Moderátor: Moderátoři

Metalový zpravodaj, podobné články, optimalizace

Příspěvekod sheVcza » 21. únor 2014, 19:58

Obrázek

Na portálu je ode dneška možné přihlášení k odběru článků na e-mail. Funkce využívá služby Mailchimp a zpravodaj je odeslán maximálně jednou týdně, vždy v pondělí. Přihlásit se můžete zde: http://www.metallum.cz/zpravodaj.

Dále byly přidány ke článkům podobné příspěvky.

Plus jsem provedl menší optimalizaci a nahození výkonnějšího cachovacího frameworku, takže by měl web běžet zase o něco svižněji. :-)
Uživatelský avatar
sheVcza
Administrátor
Administrátor
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 36
Bydliště: Vizovice
Příspěvky: 4669
Blog: Zobrazit blog (6)
Registrován: 16. listopad 2007, 20:09
Aktivní v kapele: Vyzj

Re: Metalový zpravodaj, podobné články, optimalizace

Příspěvekod Kezir » 22. únor 2014, 20:14

Koukám na ty novinky, a mám taký dotaz...to že mi došel informační e-mail abych se přihlásil k odběru toho co občas sám tvořím, myslím ty novinky, beru s úsměvem...:D
Ale k těm podobným článkům mám menší výhrady. Jako jo, zajímavá funkce ale není zbytečné aby nabízela články jako jsou tiskové zprávy ke koncertům, které již proběhly? Víš co, kliknu na článek "Ex Deo ukončují činnost" a na konci mi to doporučuju článek "Nile, Ex deo ... rozbouří Prahu"...ta akce se konala v září, tedy dost neaktuální ale chápu spojení díky kapele...
Nebylo by lepší, udělat to tak, aby se doporučovaly jen ty články v té samé kategorii (ale bez kategorie "novinka" bo tak se označuje vše) tedy pokud kliknu na článek k videoklipu, tak aby mi to doporučilo další články ohledně videa? Případně i články v jiné kategorii, pokud to má spojitost s tou či onou kapelou, ale bez tiskovek? :)
Uživatelský avatar
Kezir
Redaktor
Redaktor
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 34
Bydliště: Osek n. Beč.
Příspěvky: 2994
Registrován: 5. prosinec 2010, 15:50

Re: Metalový zpravodaj, podobné články, optimalizace

Příspěvekod sheVcza » 22. únor 2014, 21:42

Bohužel, vyfiltrovat e-maily podle hodností phpBB neumožňuje, takže to přišlo i redaktorům. :-) Ale snad to nebyl zas tak hrozný spam. :-)

Ty podobné články jsme zrovna řešili s Drondou. Ten algoritmus pro nás není úplně ideální. Ten plugin nakonec vyhodím a napíšu vlastní, přesně pro naše potřeby. Každopádně by možná nebylo od věci štítkovat články i stylem, který kapela hraje. Ty by se mohly brát také v potaz při generování relevantních příspěvků.
Uživatelský avatar
sheVcza
Administrátor
Administrátor
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 36
Bydliště: Vizovice
Příspěvky: 4669
Blog: Zobrazit blog (6)
Registrován: 16. listopad 2007, 20:09
Aktivní v kapele: Vyzj

Re: Metalový zpravodaj, podobné články, optimalizace

Příspěvekod Kezir » 22. únor 2014, 21:51

Ne, nebyl to spam, jen mi to přišlo úsměvné :D

Jou s tím štítkováním je to fakt, já sám to štítkuju dosti chabě, takže příště nahodím více štítků :)
Uživatelský avatar
Kezir
Redaktor
Redaktor
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 34
Bydliště: Osek n. Beč.
Příspěvky: 2994
Registrován: 5. prosinec 2010, 15:50

Re: Metalový zpravodaj, podobné články, optimalizace

Příspěvekod sheVcza » 22. únor 2014, 21:53

Jop, jen štítkuj! To je jedna z nejhlavnějších věcí při generování relevantních článků. :-)
Uživatelský avatar
sheVcza
Administrátor
Administrátor
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 36
Bydliště: Vizovice
Příspěvky: 4669
Blog: Zobrazit blog (6)
Registrován: 16. listopad 2007, 20:09
Aktivní v kapele: Vyzj

Re: Metalový zpravodaj, podobné články, optimalizace

Příspěvekod Mária » 31. březen 2019, 17:12

22.3. T v Netflix vysielala film The Dirt MÖTLEY CRÜE. Pozeral niekto z tohto fóra tento film?
Mária
Novicius
Novicius
 
Pohlaví: Žena Žena
Příspěvky: 33
Registrován: 15. prosinec 2016, 1:01


Zpět na Novinky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron