Woodtemple

Moderátor: sheVcza

Pravidla fóra
Chcete zde přidat novou kapelu? Čtěte zde.

Woodtemple

Příspěvekod Algis » 11. červen 2012, 22:08

Obrázek

Obrázek

Pagan Black Metal

Rakúsko
Tematika: pohanstvo, proti-kresťanstvo, príroda

Woodtempel je one-man projekt, ktorý funguje už nejaký ten čas... Založil ho Armath, ktorý je dobrým priateľom Roba Darkena z Gravelandu a inšpiráciou tohto umelca sa vôbec netají, čo je samozrejme v jeho hudbe aj cítiť. Takže pagan black metal z rakúskej dielne v podobne Woodtemple sa vám bude páčiť ak obľubujete hudbu Graveland.


Členovia:
Aramath Vocals, Guitars, Bass, Keyboards (1998-present)

Diskografia:

Sword of Hate Demo 1999
Feel the Anger of the Wind Full-length 2002
The Call from the Pagan Woods Full-length 2004

Hidden in Eternal Shadow EP 2005
Voices of Pagan Mountains Full-length 2006
Sorrow of the Wind Full-length 2008

Ukážky:





Web: http://www.official-woodtemple.com


Obrázek
Uživatelský avatar
Algis
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Příspěvky: 1108
Registrován: 1. srpen 2010, 11:44

Re: Woodtemple

Příspěvekod Haldir » 13. červen 2012, 19:55

No, Graveland zatím prakticky neznám (musím napravit), takže nebudu oba projekty srovnávat.
Woodtemple je určitě zajímavý a pozoruhodný projekt, ale z ukázek mi to přišlo zbytečně roztahané a ničím nezaujímající. Navíc texty, které jsem si pročetl všechny, mi připadají dost bez nápadu a stále o tom samém. Chybí mi tam kromě vypalování kostelů (které se navíc objevuje jen v začátcích tvorby) nějaké další poselství pro dnešní dobu. Nějaký náboj...Zkusím i další skladby, jestli mě hudebně zaujmou, ale zatím mě to nijak nechytlo.
(Zato cover arty, logo a promo fotky jsou moc pěkné!)
(mimochodem, nehodilo by se to víc do sekce Black metal?)
Existuje jen jedno dobro, a to je vědění. Existuje jen jedno zlo, a to je nevědomost. (Sókratés)
Haldir
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 29
Bydliště: Praha
Příspěvky: 1682
Registrován: 24. květen 2010, 23:30

Re: Woodtemple

Příspěvekod rmartin » 13. červen 2012, 20:37

Znám už poměrně dlouho, a vůbec to není špatné. Texty jsem příliš nestudoval, ale hudebně mám naposlouchaná všechna full lenght alba a osobně se mi to líbí víc, než Graveland :)
rmartin
Articulus
Articulus
 
Pohlaví: Muž Muž
Příspěvky: 86
Registrován: 20. prosinec 2011, 15:06

Re: Woodtemple

Příspěvekod Вранакрик » 14. červen 2012, 15:20

Dobra kapela, docela mi prijde hodne ovlivnena tvorbou Graveland, (inu to kamaradstvi s Darkenem se nezapre :) ) no na starsi tvorbu Graveland to patrne nema, ale novy Graveland se uz docela zasekl a neni tam nejaka progrese, poselstvi je u nich stejne jako u Graveland, akorat si dava vic bacha patrne na to co ma v textech, inu Rakousko .... , ale vyborny rozhovor s nim byl v Hassgesangu, asi nejobsahlejsi co jsem videl. :)
Uživatelský avatar
Вранакрик
Arch Articulus
Arch Articulus
 
Pohlaví: Muž Muž
Příspěvky: 435
Registrován: 24. březen 2008, 1:17


Zpět na Folk/Pagan/Viking Metal

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron