Prarod

Moderátor: sheVcza

Pravidla fóra
Chcete zde přidat novou kapelu? Čtěte zde.

Re: Prarod

Příspěvekod Orwin » 9. říjen 2013, 21:53

V září jim vyšlo nové album "Na cestě k zániku". Slyšel jsem to už několikrát, ale nějak mě to teda nedostalo. Na dnešní dobu má to album opravdu divný zvuk, kytary se mi zdají utlumené a zpěv mi přijde zvukově jakoby zastřený. Co se obsahu týče, tak jsou to klasičtí folkoví Prarod jak je známe z živých vystoupení. Je tam docela dost výborných kytarových vyhrávek a celému albu dominuje občasná flétna, která tomu dodává tu správnou odlehčenou hopsavou atmosféru. Poslouchá se to dobře(až na ten zvuk), ale po poslechu si nejsem schopný vybavit žádné momenty z desky, což je u půlhodinového díla zvláštní :D No dám tomu ještě šanci a až kapelu uvidím zase živě, tak snad i koupí alba je podpořím, ale zatím z toho mám takové nijaké pocity. Demo se mi hudebně líbilo víc.
Slyšeli jste to už taky někdo?
"To už je jeden z těch paradoxů našeho světa... káva bez kofeinu, cocacola bez koky, němci obchodujou, židi válčej, čínani musej dovážet rejži a češi poučují francouze o tom, co je vlastně absint...."
DarkenCZ(Absinthe Mafia)
Uživatelský avatar
Orwin
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 34
Bydliště: Morava
Příspěvky: 1976
Registrován: 10. prosinec 2009, 23:00

Re: Prarod

Příspěvekod Sambor » 15. listopad 2013, 11:57

Zdar Orwin. Diky že si to tu spomenul. Keď ja ako spevak sa môžem vyjadriť, tak zo začiatku aj mne prišlo demo lepšie, hoci po technickej stranke určite nie, ale atmosferou a zvukom áno. No časom ked som si puštal častejšie ten novy počin, tak už mi to nejako prichadzalo a prechadzalo pod kožu a v konečnom dôsledku sa mi to začina aj pačiť :D :D :D veď by aj malo nie?! Na obranu toho zvuku asi len toľko. Každy čo bol niekedy nahravať v študiu za vlastne prachy bez podpory labelu či ineho sponzora vie ako to tam je. Ten stres, čas, stale len čas, a už mate len toľko a pod. Takže nebolo nejako moc času sa s tym extra hrať. Druha vec že sme to nahravali dosť mimo našich bydlisk a konzultovali sme všetko skrz mail, čo niekedy trvalo a a trvalo aj tyždne. Žiaľ nedosiahli sme to , aspoň to čo som ja chcel. Vzali sme to ako fakt, bez labelu , bez podpory, že je to naš prvý debut a tak skusime isť s nim von. Ako ho kto prijme je už na ľudoch, veď dobre vieš, 100ľudi 100 chuti. Takže asi toľko. Každopadne ďakujem za podporu a snaď ak sa ti podari aj naživo nas niekde zahliadnuť ťa trocha presvedčime viac ako z disku. Zdar.
Sambor
Novicius
Novicius
 
Pohlaví: Muž Muž
Příspěvky: 5
Registrován: 8. srpen 2010, 15:20

Předchozí

Zpět na Folk/Pagan/Viking Metal

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron