Sonic Syndicate

Pravidla fóra
Chcete zde přidat novou kapelu? Čtěte zde.

Re: Sonic Syndicate

Příspěvekod dronda » 29. září 2010, 17:42

Já jsem si to pustil na myspace a u druhé písničky jsem to vypl a doteď nenašel odvahu to znovu pustit. Tohle album obejdu velkou oklikou.
Knihy jsou vědění. Ve vědění je síla. Síla je energie. Energie je hmota. A hmota zakřivuje prostor. Takový balík knih, to je taková menší černá díra. Kdo se do ní ponoří, je ztracen navěky.
Uživatelský avatar
dronda
Administrátor
Administrátor
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 33
Bydliště: Plzeň
Příspěvky: 2298
Blog: Zobrazit blog (2)
Registrován: 2. únor 2010, 14:25
Aktivní v kapelách: Attax, Echo Theory, Armillaria

Re: Sonic Syndicate

Příspěvekod johnny modrobil » 29. září 2010, 21:12

Myslíš u tvé oblíbené ''Revolution Baby'' :D Pro mě to špatný album ani neni :) ale spíš bych to nazval jinou kapelou než SS.
Obrázek
Uživatelský avatar
johnny modrobil
Articulus
Articulus
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 31
Bydliště: Chocenický Újezd(Blovice)
Příspěvky: 96
Registrován: 10. červenec 2009, 10:13

Re: Sonic Syndicate

Příspěvekod Poky95 » 29. září 2010, 22:06

Nečekal bych to, nikdy mě nezajímali, ale Turn it up je strašně vtěrný song. :D Já tomu albu šanci dám.
Poky95
Erastes Metallum
Erastes Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Příspěvky: 591
Registrován: 26. leden 2010, 0:27

Re: Sonic Syndicate

Příspěvekod ARELuN » 29. září 2010, 23:57

Nový album? Pozerať sa na to ako na Sonic Syndicate, tak by som vraždil... ak sa na to človek však pozrie ako len na album samé o sebe... je to fajn... je to popové, nieje to heavy, ale je to sakra chytľavé, a na to tentokrát stavili...
Obrázek
Uživatelský avatar
ARELuN
Arch Articulus
Arch Articulus
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 28
Bydliště: Východ Slovenska
Příspěvky: 440
Registrován: 13. srpen 2010, 11:58

Re: Sonic Syndicate

Příspěvekod dronda » 30. září 2010, 13:15

Johny: asi tak :)

mě přijde že to hrozně sráží ten nový zpěvák
Knihy jsou vědění. Ve vědění je síla. Síla je energie. Energie je hmota. A hmota zakřivuje prostor. Takový balík knih, to je taková menší černá díra. Kdo se do ní ponoří, je ztracen navěky.
Uživatelský avatar
dronda
Administrátor
Administrátor
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 33
Bydliště: Plzeň
Příspěvky: 2298
Blog: Zobrazit blog (2)
Registrován: 2. únor 2010, 14:25
Aktivní v kapelách: Attax, Echo Theory, Armillaria

Re: Sonic Syndicate

Příspěvekod Aladin » 11. listopad 2010, 22:39

Mno tak tentokrát asi opravdu skončili :cry:
Uživatelský avatar
Aladin
Arch Articulus
Arch Articulus
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 28
Bydliště: Trutnov
Příspěvky: 374
Blog: Zobrazit blog (1)
Registrován: 5. červenec 2009, 19:37

Re: Sonic Syndicate

Příspěvekod ARELuN » 21. listopad 2010, 18:57

To je už (mne) jedno čo sa s nimi stane ďalej... Odišiel Roger a Richard (Richard bol jediný dôvod prečo som vlastne ešte SS mal rád), obaja budú zakladať nový projekt (Richard sa vyjadril k tomu ako "s niekym koho už dôverne poznáte" [Takže žeby sa dávajú dokopy s Rolandom? :shock:])
Obrázek
Uživatelský avatar
ARELuN
Arch Articulus
Arch Articulus
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 28
Bydliště: Východ Slovenska
Příspěvky: 440
Registrován: 13. srpen 2010, 11:58

Re: Sonic Syndicate

Příspěvekod LukArcher » 23. listopad 2010, 12:17

Musím se jich zastat, byl jsem na pražském koncertě a kapele to hraje opravdu perfektně. Když to porovnám s tím jak kapela hrála (myslím) před třemi lety před DarkTranquillity tak tohle bylo super. Tenkrát šlo vidět, že ani jeden ze zpěváků absolutně naživo nedává svoje party. Tentokrát byl naopak zpěv hlavním tahounem. Taky takhle perfektní souhra basy a bicích se jen tak nevidí. A projevilo se to i na odezvě z publika, která byla opravdu vřelá a bylo neskutečně aktivní.
Obrázek
Uživatelský avatar
LukArcher
Metallum Manažer
Metallum Manažer
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 36
Bydliště: Amsterdam, NL
Příspěvky: 573
Registrován: 24. leden 2008, 21:45

Re: Sonic Syndicate

Příspěvekod Albýn » 24. listopad 2010, 18:31

LukArcher: Naprosto souhlasím. Výbornej koncert a atmosféra taky. Lidi si to fakt užili a já s nima. Celkově to bylo skvělý, akorát mě dost mrzelo špatný nazvučení. Vepředu byla slyšet jenom trojice basa, bicí, zpěv. Čím býl člověk dál, tím to bylo lepší, ale tam se mi nechtělo stát, takže atmosféra a show bez chyby, ale hudebně nic moc. Což je dost škoda, s tím by to byl imho jeden z nejlepších koncertů vůbec, protože i přes zvuk jsem si to fakt užil. Navíc jsem chytl už dvanáctou paličku, takže se to začíná docela rozrůstat :)
A docela mě překvapilo, že i třeba popová Turn it up zněla na koncertě (možná kvůli nazvučení) docela tvrdě a metalově.
Jsem volnej, studenej a v tom, chcete ho? Teda mě! :)
http://albyn.bloguje.cz/
Uživatelský avatar
Albýn
Articulus
Articulus
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 31
Bydliště: Brno
Příspěvky: 54
Registrován: 22. listopad 2009, 22:15

Re: Sonic Syndicate

Příspěvekod Aladin » 24. listopad 2010, 19:36

Tak my jsme smutní z toho, že do kopru půjde čistě kvalita skladeb, protože kostra kapely je pryč...
Uživatelský avatar
Aladin
Arch Articulus
Arch Articulus
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 28
Bydliště: Trutnov
Příspěvky: 374
Blog: Zobrazit blog (1)
Registrován: 5. červenec 2009, 19:37

Re: Sonic Syndicate

Příspěvekod Albýn » 24. listopad 2010, 21:09

OMG, vždyt se změnil jenom zpěvák :-D Zbytek kapely zůstal! Nevím, proč berete odchod původního jako známku toho, že on byl ten co dělal hudbu tvrdší. Možná jo, ale silně o tom pochybuju. SS se prostě změnili a já s tím naprosto souhlasím. Ne proto, že se mi we rule the night líbí, protože starší alba se mi líbí víc, ale proto, že se vykašlali na hraní pořád toho stejnýho, navíc něčeho už stokrát ohranýho od jiných kapel a začli hrát vlastní hudbu, kterou chcou. Většině se nelíbí, ale kvalita (pod tím si představuju za 1. originalitu a za 2. rozdíl mezi hraním naživo a na koncertě) písní je imho dost podobná :-P Předtím vykrádali melodic deathový kapely. Ted prostě změkčili a přidali trochu popu.
Navíc docela věřím tomu, co říká LukArcher, protože jsem to slyšel už dřív. Předtím zpěv na koncertě nebyl dobrej, ale ted sem se mohl přesvědčit, že oba zpěváci jsou na koncertě dobří.
Takže kde je ta nižší kvalita? :-P
Jsem volnej, studenej a v tom, chcete ho? Teda mě! :)
http://albyn.bloguje.cz/
Uživatelský avatar
Albýn
Articulus
Articulus
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 31
Bydliště: Brno
Příspěvky: 54
Registrován: 22. listopad 2009, 22:15

Re: Sonic Syndicate

Příspěvekod Aladin » 24. listopad 2010, 21:30

Odešel zpěvák a k tomu ještě hlavní skladatel... We Rule The Night je k*rva skvělý album, to rozhodně nepopírám, Nathan je podle mě i lepší zpěvák než Roland, ale to se nevylučuje s tím, že základy kapely se rozpadly. :) Nižší kvalitu očekávám na dalším albu, ale kdoví, rád se nechám opět příjemně překvapit :)
Uživatelský avatar
Aladin
Arch Articulus
Arch Articulus
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 28
Bydliště: Trutnov
Příspěvky: 374
Blog: Zobrazit blog (1)
Registrován: 5. červenec 2009, 19:37

Re: Sonic Syndicate

Příspěvekod ARELuN » 24. listopad 2010, 23:00

Albýn píše:OMG, vždyt se změnil jenom zpěvák :-D Zbytek kapely zůstal!

Ee, zmenil sa spevák, odišiel screamer a gitarista ;)
Obrázek
Uživatelský avatar
ARELuN
Arch Articulus
Arch Articulus
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 28
Bydliště: Východ Slovenska
Příspěvky: 440
Registrován: 13. srpen 2010, 11:58

Re: Sonic Syndicate

Příspěvekod LukArcher » 24. listopad 2010, 23:39

We Rule The Night je strašně vyrovnaná deska. Přiznávám sice, že je to popík, ale dost kvalitní a oproti předchozí desce je to skok nahoru - není to prostě žádná komplikovaná h. udba, spíš oddech na vypnutí mozku, ale i to je někdy dost potřeba. De z ní taky hodně cejtit, že se už při skládání počítalo s tím jak budou skladby znít na koncertech. Mám z té poslední desky i z toho koncertu dobrý pocit, po předchozí desce sem je skoro odepsal, ale We Rule The Night to zachránilo - je z toho krásně vidět, jak se podepíše na desce, když sou v kapele neshod.
Jen tak na okraj, vím, že všichni na ní nadávají a nesnášejí jí, ale mě se My Own Life dost líbila na živo.

Ještě ke koncertu, myslím, že se u nás málokdy vidí tak výborně reagující publikum. Už od začátku byla výborná komunikace kapela - publikum.
Obrázek
Uživatelský avatar
LukArcher
Metallum Manažer
Metallum Manažer
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 36
Bydliště: Amsterdam, NL
Příspěvky: 573
Registrován: 24. leden 2008, 21:45

Re: Sonic Syndicate

Příspěvekod Poky95 » 14. prosinec 2010, 21:43

Starší SS neznám a co jsem měl možnost náznakově slyšet, tak na tom nic měnit nechci. Ale to nové We Rule The Night je podle mého nehorázná pecka, tyhle kombinace popu a metalu se mi líbí, ona mi totiž stačí jednoduchá plytká a líbivá hudba. :lol: Ale vážně, myslete si co chcete, ale já jsem tomu propadnul, trošku se mi začíná protivit Turn it up (protože jsem ji točil pořád dokola), ale zbytek alba se mi líbí, u mě mají plus body.
Poky95
Erastes Metallum
Erastes Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Příspěvky: 591
Registrován: 26. leden 2010, 0:27

Re: Sonic Syndicate

Příspěvekod ARELuN » 14. prosinec 2010, 23:11

Skús si nájsť od nich Soulstone Splinter, alebo Jailbreak, a zistiš, že aj ten chytľavý popík od nich je taký, nemastný, neslaný :)
Obrázek
Uživatelský avatar
ARELuN
Arch Articulus
Arch Articulus
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 28
Bydliště: Východ Slovenska
Příspěvky: 440
Registrován: 13. srpen 2010, 11:58

Re: Sonic Syndicate

Příspěvekod Corim » 24. leden 2011, 10:05

Stará tvorba SS se mi líbí rozhodně víc než teď ta novější s novým zpěvákem. Nevím přesně proč se kapela rozpadá. Co jsem vypátral, tak Roland měl jakési problémy s koncertováním, protože chtěl být častěji s rodinou, Richard měl podobný problém. Dále jsem se dozvěděl, že Nathana tam dosadilo vydavatelství Nuclear Blast. Nevím, co je na tom pravdy a co drby, ale pokud je pravda s tím Nathanem tak Nuclear Blast zničili jednu z výborných kapel. :facepalm:
Corim
Novicius
Novicius
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 32
Příspěvky: 19
Registrován: 23. leden 2011, 21:51

Re: Sonic Syndicate

Příspěvekod Job » 24. leden 2011, 10:50

Tak já s metalem na Sonicoch s jejich Denied, Powership a spol začínal, ale teď se už jen málokdy vrátím back... Ale chválím je, takových skupin s hezkou kytaristkou je málo :). Ten nový zpěvák mi už tak nesedí jak staré duo.
Cokoli dá ti osud, to snášej, a zvítězíš nad ním (QUIDQUID ERIT, SUPERANDA OMNIS FORTUNA FERENDO EST) - Vergilius
Skrytý obsah
Šmírovat je neslušné !!
Uživatelský avatar
Job
Arch Articulus
Arch Articulus
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 29
Bydliště: Pašovice (u Uherského Brodu)
Příspěvky: 444
Registrován: 18. leden 2011, 19:06

Re: Sonic Syndicate

Příspěvekod Corim » 24. leden 2011, 11:37

K Sonic Syndicate jsem se dostal, když jsem proklikával na youtube odkazy, když jsem tam sledoval Nightwish a hned mě to učarovalo. Samozřejmě jsem si všiml Karin jako první. :D :headbang:

//Edit
Dík, raději jsem to opravil.
Naposledy upravil Corim dne 24. leden 2011, 12:08, celkově upraveno 2
Corim
Novicius
Novicius
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 32
Příspěvky: 19
Registrován: 23. leden 2011, 21:51

Re: Sonic Syndicate

Příspěvekod Lord Nazgul » 24. leden 2011, 11:53

Corim píše:K SS jsem se dostal :headbang:

Omlovám se za offotpic, ale dostal jsem se k SS a ten smjlík se zvednutou levicí mě zbořili :D :D :tlesk:
Uživatelský avatar
Lord Nazgul
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 36
Bydliště: Praha
Příspěvky: 1556
Registrován: 21. říjen 2008, 18:50

PředchozíDalší

Zpět na Core Metal

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník