A Cloud in Circle

depressive suicidal black metal z Argentíny

Moderátor: The_Nameless

Pravidla fóra
Chcete zde přidat novou kapelu? Čtěte zde.

A Cloud in Circle

Příspěvekod silmarill » 21. září 2011, 20:34

A Cloud in Circle

Obrázek

žáner: dark ambient / atmospheric black metal / depressive suicidal black metal
krajina: Argentína
web: http://www.last.fm/music/A+Cloud+in+Circle
členovia: Uxoria

albumy:
Mountains in the Sky (Demo - 2008)
Our Prayers (Split - 2008)
Desolate Desperation from Paradise (Demo - 2008)
Circles (Démo - 2008)
Behind the Light (CD - 2009)
A Cloud in Circle - Beneath the Wind - Invisvm - Uxor Mortis - Wraithverget (Split - 2009)
Depression's Suicide (Cassette - 2009)
Suicide at the End of December (Cassette - 2009)





info:
Jednočlenný projekt A Cloud in Circle vznikol v roku 2008 v Argentíne. Založenie sprevádza taký emo príbeh o tom, ako autor ležal na koľajniciach a čakal kým ho prejde vlak, keď jeho zrak spočinul na zvláštny úkaz na oblohe - kruhový prstenec z oblakov okolo mesiaca. To ho nejak nakoplo aby vstal a začal komponovať muziku ktorá ukáže svetu jeho bolesť, blablabla... Ja som rovnaký úkaz pozoroval v noci na festivale Gothoom, no žiadny podobný životný zlom mi to však neprinieslo (možno preto lebo som bol vtedy našrot a môj jediný životný problém bolo zohnať oheň, lebo mi došiel plyn v zapaľovači). Ale späť k hudbe: obsahuje presne to čo by ste od one-man UG DSBM projektu čakali: ambientné prvky, zašumený sound, pomalé tempo, repetitívnosť, nezrozumiteľný vreskot. Atmosféra ma však dosť oslovila, ovplýva akousi hypnotickosťou, ktorá vsáva človeka dnu... Zatiaľ po vypočutí albumu Depression's Suicide hodnotím veľmi kladne, po vypočutí ďalších albumov hodím ešte dáky komentár.




ukážky:

By Myself


Celestial Dream


I Lost My Hope, Part II.
Z dlhodobého hľadiska sme všetci mŕtvi.
Uživatelský avatar
silmarill
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 42
Bydliště: ZV/DT
Příspěvky: 1373
Registrován: 12. červenec 2011, 22:02

Zpět na Black Metal

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků