Igric

Moderátor: The_Nameless

Pravidla fóra
Chcete zde přidat novou kapelu? Čtěte zde.

Igric

Příspěvekod Algis » 2. září 2010, 10:20

Obrázek

Krajina pôvodu: Slovensko

Žáner: Ambient/Black metal

Lyrická tématika: Slovanské pohanstvo

Tak sem pridávam posledného člena UBMR, ktorý je taktiež jednočlenným projektom. Huba Igrica je pútavá oddychová a zasnená, nieje to klasickým agresívnym black metalom. V skladbách dominuje hlavne využitie klávesov čím navodzuje výbornú atmosféru. Igric je historické pomenovanie slovanského barda (potulného speváka). Tento projekt zatiaľ nemá žiadny oficiálny full album len vlastnoručne vydané demá. Niektoré z nich sú zadarmo stiahnutelné na stránkach Tryzna Productions.

Členovia: Igric

Obrázek

Diskografia:

Krvi Čin Demo, 2004
Kult Svantovita Demo, 2006
Pri Zrode Dažboga Demo, 2007
Nárek Dávnych Hviezd Demo, 2007

--------------------------------------------------------------------------------------------------------





http://www.myspace.com/igric

http://www.last.fm/music/Igric
Uživatelský avatar
Algis
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Příspěvky: 1108
Registrován: 1. srpen 2010, 11:44

Re: Igric

Příspěvekod Pest » 9. září 2010, 11:19

Žádná odpověď ? Hm ... Určitě doporučuji si alespoň něco poslechnout. Podpořte UGBM. ;)
Uživatelský avatar
Pest
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 34
Bydliště: Praha
Příspěvky: 1197
Registrován: 8. listopad 2009, 12:00

Re: Igric

Příspěvekod Lord Nazgul » 20. prosinec 2010, 11:28

Sice po dlouhé době, ale přece. Poslouchal jsem teĎ kousek z jejich myspace a musím říct, že mě to docela zaujalo. Uvidíme jak to bude znít doma ze sluchátek nebo repráků. tyhle chcrchlátka v práci zní všelijak, ale určitě tomu dám šanci. Jen se bojím zvuku, aby to nebyl nějaký trve šílený kanalový chrchel.
Uživatelský avatar
Lord Nazgul
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 36
Bydliště: Praha
Příspěvky: 1556
Registrován: 21. říjen 2008, 18:50

Re: Igric

Příspěvekod Algis » 20. prosinec 2010, 11:35

Nebuď z cukru :P sme v black metale, nie pri novom albume Rihany.
Uživatelský avatar
Algis
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Příspěvky: 1108
Registrován: 1. srpen 2010, 11:44

Re: Igric

Příspěvekod Lord Nazgul » 20. prosinec 2010, 11:43

Nejsem z cukru, to bych neposlouchal tvoje kapely, ale čeho je moc, toho je příliš :D Poslechni si dema Isengard z roku 1989 na jejich myspace, mají tu ode mě topic a pochopíš o čem mluvím :D
Uživatelský avatar
Lord Nazgul
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 36
Bydliště: Praha
Příspěvky: 1556
Registrován: 21. říjen 2008, 18:50

Re: Igric

Příspěvekod Algis » 20. prosinec 2010, 11:46

To mi je úplne jasné o čom hovoríš, no ja som na podobný zvuk zvyknutý, niektoré kapely sa bez neho ani nedajú predstaviť. Má to atmosféru.

Tu je ukážka z nového splitka, kde má svoj podiel aj Igric.

Uživatelský avatar
Algis
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Příspěvky: 1108
Registrován: 1. srpen 2010, 11:44

Re: Igric

Příspěvekod Lord Nazgul » 7. leden 2011, 0:40

Tak to mě už to vadí. nevadí mi syrovost, souhlasím, že prostě k hrubé muzice jako je pagan (nebo by měl být) prostě nepatří zvůček jako bůček vypiplný k dokonalosti, nicméně když slyším víc šumu a hluku než hudby samotné, už to pro mě ztrácí kouzlo.

Jinak, Igric jsou úžasní. Poslouchám teď muziku, co mi poslal Tryzna a tohle mě velmi mile překvapilo. Jak píšeš, takové snové, melancholické až zasněné, pokud se něco takového dá o black metalu říci. Jde z toho dost zádumčivá nálada a přesto mi ji to svým způsobem zvedá a přitom uklidňuje. Jeden z dalších objevů té vaší ug bm scény. prostě paráda.
Uživatelský avatar
Lord Nazgul
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 36
Bydliště: Praha
Příspěvky: 1556
Registrován: 21. říjen 2008, 18:50

Re: Igric

Příspěvekod Pest » 7. leden 2011, 12:47

Koukám, že Nazgul nám proniká do tajů SVK BM. :lol: Pokud chceš něco ještě zlejšího, tak zkus Warxath, ale to už bude na tebe až moc šumivé.
Uživatelský avatar
Pest
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 34
Bydliště: Praha
Příspěvky: 1197
Registrován: 8. listopad 2009, 12:00

Re: Igric

Příspěvekod Lord Nazgul » 7. leden 2011, 15:35

Pravdu díš Peste, pronikám do tajů SVK UG BM. sice pomalu, protože teĎ na to prakticky nemám čas, ale jistě. Igric jsem poslouchal teĎ ve těch chvílích volna a dnes jse mse na cestování po praze vybavil mimojiné i tvými Warxath. A jak říkáš, tohle je už na mě moc. Ono to má své kouzlo, a možná kdybych byl někde v lese, sám bez lidí daleko od civilizace v nějaké zádumčivé náladě, možná by se i ti Warxath hodili. ale pro normální poslech to pro mě moc není. Igric tyk mjí správně ug zvuk, ale pořád u nich převlád hudba nad šumem a hlavně, přišli mi i zajímavější a nápaditější.
Uživatelský avatar
Lord Nazgul
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 36
Bydliště: Praha
Příspěvky: 1556
Registrován: 21. říjen 2008, 18:50

Re: Igric

Příspěvekod Pest » 8. leden 2011, 14:47

Tak Igric je rozhodně fajn, o tom žádná. Zkus ještě Sirin, pokud neznáš, samozřejmě.
Uživatelský avatar
Pest
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 34
Bydliště: Praha
Příspěvky: 1197
Registrován: 8. listopad 2009, 12:00

Re: Igric

Příspěvekod Job » 23. březen 2012, 7:01

Dnes mi je vyhodil FB a jsou parádní. Neřekl bych, že se až tolik kláves tak dobře hodí do jejich stylu, ale výsledek je super. Nenáročné, atmosféra, zasněné, jó trefili se mi do noty. :) I ten vokál pojali originálně.
Cokoli dá ti osud, to snášej, a zvítězíš nad ním (QUIDQUID ERIT, SUPERANDA OMNIS FORTUNA FERENDO EST) - Vergilius
Skrytý obsah
Šmírovat je neslušné !!
Uživatelský avatar
Job
Arch Articulus
Arch Articulus
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 29
Bydliště: Pašovice (u Uherského Brodu)
Příspěvky: 444
Registrován: 18. leden 2011, 19:06

Re: Igric

Příspěvekod Mortuin » 25. březen 2012, 19:59

To splitko můžu hrát pořád dokola už měsíce, Igric z těch tří mistrů u mě těsně vede. Škoda, že už nejde nějak pořídit originál CD.
Mortuin
Novicius
Novicius
 
Pohlaví: Muž Muž
Příspěvky: 3
Registrován: 20. březen 2012, 19:58

Re: Igric

Příspěvekod Algis » 25. březen 2012, 20:40

Stačí hľadať a kúpiť sa dá hocikde: http://www.suicidetaste.estranky.sk/cla ... d-cdr.html
Uživatelský avatar
Algis
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Příspěvky: 1108
Registrován: 1. srpen 2010, 11:44


Zpět na Black Metal

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron