Astel Oscora

Moderátor: The_Nameless

Pravidla fóra
Chcete zde přidat novou kapelu? Čtěte zde.

Astel Oscora

Příspěvekod Lesíček » 22. červenec 2010, 22:13

Obrázek
Obrázek

Země: Rusko Obrázek
Rok založení: 2005
Styl: Atmospheric Black Metal
Texty: Melancholie, temnota, příroda


Kapela vzniká v zimě roku 2005, pod vedením Anubise se rozjíždí melancholický black metal, jenž je nyní obdivován ze všech koutů světa. Debut vychází v roce 2009, další album "Eridan" jen o rok později. Obě alba by se dala označit jako cesta podzimní přírodou, která má ve vás zanechat jen ty melancholické zážitky. Kapela ukončila svou činnost v roce 2011.





Členové

    Anubis - Vokály, kytara, klávesy
    Arthag - Kytara
    Immortal - Basa
Odkazy
Diskografie
    Wormshire (2009)
    Eridan (2010)



Hudební ukázky

Bog Myortvyh Snov (z alba Eridan)


Bagroviy Mir (z alba Eridan)


Blazing Inferno (z alba Wormshire)
Naposledy upravil Lesíček dne 22. říjen 2012, 19:43, celkově upraveno 2
Obrázek
Uživatelský avatar
Lesíček
Erastes Metallum
Erastes Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Bydliště: Praha
Příspěvky: 983
Registrován: 20. červen 2010, 9:38

Re: Astel Oscora

Příspěvekod Kriss » 22. červenec 2010, 22:32

Ruským kapelám se rozhodně nebráním. :) Tuto jsem doposud neznala, takže si ji určitě seženu. Podle ukázek se mi líbí. ;)
Můj sen o tvé říši, teď krvácím tvou krví. Vezmi k srdci mé ostří a bodni, vždyť život je věčný. Miluji když pomalu krvácíš, já vnímám tvou bolest skrze mou víru. Vychutnávám ten pocit tvé bezmoci, chci věřit, že nikdy nevstaneš z mrtvých. Tvé tělo ucítí chladnou zem, oheň tě stmelí v popel co živí půdu. My staneme se tím nástrojem a katem, neb black metal je zbraň v našich rukou!
Obrázek
Uživatelský avatar
Kriss
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Bydliště: Morava
Příspěvky: 1020
Registrován: 6. září 2008, 23:01

Re: Astel Oscora

Příspěvekod Lesíček » 22. červenec 2010, 22:46

Je to překrásná hudba. Podle mne jedna z nejlepších bm kapel vůbec. Doporučuji hlavně album Wormshire, kde jsou chvílema neskutečně nádherné momenty, při kterých mám doslova hudební orgasmus.. Novinka Eridan je taktéž velmi zdařilé dílo, avšak debut je celkově mnohem lepší. Vážně, pro mne naprosto dechberoucí hudba!
Obrázek
Uživatelský avatar
Lesíček
Erastes Metallum
Erastes Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Bydliště: Praha
Příspěvky: 983
Registrován: 20. červen 2010, 9:38


Zpět na Black Metal

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků

cron