Cobalt

Moderátor: The_Nameless

Pravidla fóra
Chcete zde přidat novou kapelu? Čtěte zde.

Cobalt

Příspěvekod russel » 23. červenec 2009, 14:53

Obrázek
Obrázek

Cobalt. Konec devádesátých let, Colorado, Spojené Státy Americké, black metalový underground. Cobalt zjevivší se na této scéně se postupně a hezky pomalu začíná probojovávat do elity těchto syrových vod. První debutové album "War Metal" odhaluje rodící se kreativitu, válečně metalovou brutalitu a black metalová syrovátka. Dva roky na to (2007) se zrodí epické kultovní album "Eater Of Birds", jehož osud mu předurčuje nic jiného než představení nových standartů a posunutí se zase o krok dál od svého debutu. Chaotická brutální avant-garda black/war metalu a black thrash mísící se s rituálními a šamanskými rytmy vás zavede do nových nepoznaných vod nekonvenčních plání a bizarní představy krajiny.
Posledním počinem je nedávno vyplivnutý opus magnum "Gin".

Současní členové
* Erik Wunder
* Phillip McSorley

Diskografie
*War Metal (2005)
*Eater Of Birds (2007)
*Gin (2009)

Odkazovník
@ Official
@ Last.fm
@ MySpace

Ukázkovník





Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
russel
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 37
Bydliště: Iglau
Příspěvky: 1543
Registrován: 23. leden 2008, 18:39

Re: Cobalt

Příspěvekod KLECKS » 23. červenec 2009, 16:22

ocenujem muzikantsku stranku, ale mne osobne tam nesadol ten growling, vedela by som si to celkom dobre predstavit aj bez neho, asi je to na mna agresivne az prilis :)
Jak ubozí jsou ti lidé, kteří nikdy nezpívají, a zemřou se vší svou hudbou v sobě.Victor Hugo

Obrázek
Uživatelský avatar
KLECKS
Articulus
Articulus
 
Pohlaví: Žena Žena
Věk: 34
Bydliště: Nitra
Příspěvky: 97
Registrován: 22. leden 2009, 1:31

Re: Cobalt

Příspěvekod Epizeuxis » 9. říjen 2009, 15:57

Tak toto byla poměrně solidní šleha - čekal jsem cosi vyblitého a on na mne vykouklo celkem drasticky znějící agresivní řeznictví. I předchůdce alba "Gin" je docela kvalitní a místy mne baví i více nežli novinka.
Epizeuxis
Articulus
Articulus
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 34
Bydliště: Jaroměř ve Východních Čechách
Příspěvky: 64
Registrován: 7. říjen 2009, 9:27


Zpět na Black Metal

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků

cron