Root

Moderátor: The_Nameless

Pravidla fóra
Chcete zde přidat novou kapelu? Čtěte zde.

Re: Root

Příspěvekod o.p.a.t » 10. listopad 2011, 0:23

Ano, opakuješ se :-)))
Uživatelský avatar
o.p.a.t
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 30
Bydliště: Rokycany / Praha
Příspěvky: 2879
Blog: Zobrazit blog (6)
Registrován: 13. červenec 2008, 10:33
Aktivní v kapelách: Mallephyr, Stíny Plamenů, War for War (live)

Re: Root

Příspěvekod Ellrohir » 10. listopad 2011, 8:57

mě se nové album vcelku líbí, ale bytostně mi vadí ta výslovnost angličtiny...asi sem na "českou" angličtinu přecitlivělej :facepalm:
Pán ti dal oheň, meč a bagr!

On se pro vás nechal přibít na komín
On se za vás vláčel bahnem náleven
To on za vás jedl blafy U Koně
Mezi pražci měnil vodu v kolomaz
Cihly nikdy nepřestaly pět o jeho slávě


Musíme udělat masivní propagandu!

Zaplatil jsi podýmné?
Uživatelský avatar
Ellrohir
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 35
Bydliště: Praha
Příspěvky: 2725
Blog: Zobrazit blog (1)
Registrován: 2. březen 2011, 23:56
Aktivní v kapelách: Ennorath , Ashes To Wind, Rhûngil

Re: Root

Příspěvekod Hooya » 11. listopad 2011, 18:44

Nové album je úplně bídné. Ani jedna desetina zajímavosti, žádná atmosféra, žádná invence, jen pár nezajímavých riffů a nudná rytmika. Ty písně jsou úplně triviální a nezachrání to ani Biggův ucházející projev. Bohužel, ale na "Heritages Of Satan" je všechno špatně a samotná placka jen potvrzuje skutečnost, že bez Blackieho je Root úplně mimo. Asi jsem neměl poslouchat výše zmíněné (a omylem hned 2x :) )...
Good Job. Well Done.
Uživatelský avatar
Hooya
Metallum Moderátor
Metallum Moderátor
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 34
Příspěvky: 3231
Registrován: 22. březen 2008, 17:00
Aktivní v kapele: SABATON Revival

Re: Root

Příspěvekod mIZZYchal » 13. listopad 2011, 23:05

Jediné, co se dá na novém albu poslouchat je první song, což je vlastně nepovedeně zparodovaná Píseň pro Satana. Jo a Big Boss je na tom albu úplně nejhorší věc ze všech, sorry, ale tohle nee.
Uživatelský avatar
mIZZYchal
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 57
Příspěvky: 2478
Registrován: 7. listopad 2010, 20:46

Re: Root

Příspěvekod Kruger » 13. listopad 2011, 23:50

Taky z ní nejsem 3x nadšenej. Alespoň nemá tak špatnej cover :D
Jsem tu, abych nakopával prdele a žvejkal žvejkačky. A ty mi zrovna došly.
Uživatelský avatar
Kruger
Arch Articulus
Arch Articulus
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 34
Bydliště: Pardubice
Příspěvky: 433
Registrován: 20. srpen 2009, 11:06

Re: Root

Příspěvekod Garion » 14. listopad 2011, 10:59

mIZZYchal píše:Jediné, co se dá na novém albu poslouchat je první song, což je vlastně nepovedeně zparodovaná Píseň pro Satana. Jo a Big Boss je na tom albu úplně nejhorší věc ze všech, sorry, ale tohle nee.

Vidíš, já to mám zatím úplně přesně obráceně. In Nomine Sathanas mně přijde tak infantilní a příšerná, že se poslouchat nedá. Písni pro Satana nesahá ani do výšky podrážky mokasínů. S ostatními písněmi už tolik problém nemám, proti všem mým očekáváním jsem překvapen, že mě i zaujaly. I já mám radši Root z éry Blackieho a Kargeras je moje nejoblíbenější, ale to jsem už od tohohle alba neočekával. Jsem rád, že se Root vydal jinou cestou, než tou, po který kráčel poslední dvě desky. Ale pozor, tohle je můj názor po trojím poslechu desky, kdy jsem tomu ani úplně nevěnoval plnou pozornost. Třeba, až se zaposlouchám víc, názor změním ;) Jinak Bigbův výkon se mi na desce celkem líbil, jeho projev je pořád výborný a hlavně originální.
Aktuální Garionův playlist na LAST.FM
Uživatelský avatar
Garion
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 52
Bydliště: Plzeň
Příspěvky: 2949
Blog: Zobrazit blog (1)
Registrován: 22. srpen 2010, 9:11
Aktivní v kapelách: Semtex j.h., Čekišó, M.H.S.

Re: Root

Příspěvekod mIZZYchal » 14. listopad 2011, 13:00

Jako, on ten můj názor je docela ovlivněný tím, že prostě jsem Root nikdy nemusel a Big Bosse nesnáším, hlavně díky jeho předvádění se naživo a podobně. To co předvedl kdysi s Doomy Balads, když hráli u nás v Přerově, tak jsem myslel, že od tamtud odejdu. Ale prostě staré fláky jako Píseň pro Satana jsou kult, to se tomu nezapře a In Nomine Sathanas mě potěšilo, snad jen díky tomu, že to má český text a trochu od odkazuje na původní tvorbu. Od té doby, co si Big Boss totiž hraje na operního zpěváka, tak jsou pro mě Root zajímaví jen čistě z instrumentálního hlediska a vokálem pohrdám.
Uživatelský avatar
mIZZYchal
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 57
Příspěvky: 2478
Registrován: 7. listopad 2010, 20:46

Re: Root

Příspěvekod highlander » 14. listopad 2011, 20:57

V 19 letech se ti ani nedivím, to Root prostě vstřebat nemůžeš, když je nepamatuješ z dob metalu zakázaných před r. 1989 případně z doby tzv. porevoluční. Mně osobně BogBoss nevadí, ať si na pódiu dělá co chce, jeho hlas k nim sedí a dělá z nich originální kapelu nejen v našich luzích a hájích. Novou fošnu si tento týden objednám (abych je měl komplet) a pak se vyjádřím, zatím jsem ji slyšel jen jednou letmo z promo CD. Samo mají jiné starší a silnější desky, jak píší ostaní v tomto vláknu, jen bych opakoval jejich názory.
IN NOMINE DEI NOSTRI SATANAS, LUCIFERI EXCELSI !
Ave Voluptatis Carnis !
Metal will newer die - Ronnie James Dio
Lidstvo je nepoučitelné a slepé (Paul Ledney - Profanatica) a v České kotlině to platí dvojnásob (highlander).
Uživatelský avatar
highlander
Erastes Metallum
Erastes Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 55
Bydliště: Strakonice
Příspěvky: 881
Registrován: 10. říjen 2010, 10:43

Re: Root

Příspěvekod Hooya » 14. listopad 2011, 23:03

Nechápu, co s tím má dělat jeho věk. Zrovna mIZZYchal tu není nějaký náhodilý posluchač rychlokvašek či lehce střebatelné hudby. Že někomu Biggův projev, je pochopitelné a ze své vlastní zkušenosti musím potvrdit, že i já jsem si na něj musel chvíli zvykat. Rozhodně to ale není dané věkem. Je jasný, že 10 letý chlapec těžko pobere mnohovrstevných Tool, ale hlava mi nebere, proč by měl devatenáctiletý mIZZY nepochopit Root jen proto, že začínali v době, kdy byl ještě na houbách. ;)
Good Job. Well Done.
Uživatelský avatar
Hooya
Metallum Moderátor
Metallum Moderátor
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 34
Příspěvky: 3231
Registrován: 22. březen 2008, 17:00
Aktivní v kapele: SABATON Revival

Re: Root

Příspěvekod mIZZYchal » 15. listopad 2011, 0:07

No, asi tak. Navíc zrovna ty nejstarší věci z dob, kdy jsem o podobné hudbě neměl tucha, jsou zrovna ty, které mi nevadí a poslechnu si je. Prostě Zjevení v sobě má tu rebelii a drzost hrát hudbu, ve které jsou texty o satanismu a ještě k tomu v češtině, to album pro mě má nějaký odkaz a považuji ho jednoznačně z tvorby Root za nejlepší i přes to, že až na výjimky nemám rád black metal s českým zpěvem. To, co hrají dnes rozhodně není špatné, to zase mě nepochopte špatně, že bych říkal, že to je sračka, hudebně to stojí za hovno atd. Ba naopak, chlapi umí hrát velmi dobře, jenže s tím, co předvádí v dnešní době, no v posledních několika letech Big Boss to ztrácí polovinu na potenciálu té hudby. Jako je dost možné, že to tak cítím jen já a mám k jeho osobě vybudovaný osobní odpor a kdysi jsem si řekl, že ten plešatej Batman v elasťáčkách s jeho operním zpěvem může jít tak do kytek a když svými arogantními kecy mi znechutil celé vystoupení skupiny, tak jej prostě nesnesu. Ale jak jsem pro veškerou srandu a hlášky typu "seru na hřbitov" a nebo "*souložím* všechny křesťany do prdele" mě naprosto ničí, jak se jim chlámu, tak prostě člověka, který během setu kapely, která umí hrát více než dobře natvrdo řekne "netleskejte, stejně to mám u prdele" a nejeví při tom jakoukoli známku humoru mít rád fakt nebudu. Uh...
Uživatelský avatar
mIZZYchal
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 57
Příspěvky: 2478
Registrován: 7. listopad 2010, 20:46

Re: Root

Příspěvekod Hooya » 15. listopad 2011, 8:24

No, tak o osobnosti Bosse (metalového Rytmuse :) ) se nemá cenu nějak více bavit.
Good Job. Well Done.
Uživatelský avatar
Hooya
Metallum Moderátor
Metallum Moderátor
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 34
Příspěvky: 3231
Registrován: 22. březen 2008, 17:00
Aktivní v kapele: SABATON Revival

Re: Root

Příspěvekod highlander » 16. listopad 2011, 11:57

Hooya píše:Nechápu, co s tím má dělat jeho věk. Zrovna mIZZYchal tu není nějaký náhodilý posluchač rychlokvašek či lehce střebatelné hudby. Že někomu Biggův projev, je pochopitelné a ze své vlastní zkušenosti musím potvrdit, že i já jsem si na něj musel chvíli zvykat. Rozhodně to ale není dané věkem. Je jasný, že 10 letý chlapec těžko pobere mnohovrstevných Tool, ale hlava mi nebere, proč by měl devatenáctiletý mIZZY nepochopit Root jen proto, že začínali v době, kdy byl ještě na houbách. ;)

K tomu mne svedla ta úvodní věta: Jako, on ten můj názor je docela ovlivněný tím, že prostě jsem Root nikdy nemusel... a právě to nikdy je rozhodující, to je jako, že mám takový názor jen proto, že jsem je nikdy nevstřebal. Napsat jako píše níž, líbí se mi Zjevení a další a poslední třeba ne, tak tomu rozumím, to je názor znalce kapely a bedlivého posluchače. A ani já bych nemusel tudíž psát, že je to možná kvůli věku ;) .
IN NOMINE DEI NOSTRI SATANAS, LUCIFERI EXCELSI !
Ave Voluptatis Carnis !
Metal will newer die - Ronnie James Dio
Lidstvo je nepoučitelné a slepé (Paul Ledney - Profanatica) a v České kotlině to platí dvojnásob (highlander).
Uživatelský avatar
highlander
Erastes Metallum
Erastes Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 55
Bydliště: Strakonice
Příspěvky: 881
Registrován: 10. říjen 2010, 10:43

Re: Root

Příspěvekod Hooya » 16. listopad 2011, 12:06

Prostě se mu to nelíbí a je úplně nepodstatné, jestli je mu 15 nebo 45. :)
Good Job. Well Done.
Uživatelský avatar
Hooya
Metallum Moderátor
Metallum Moderátor
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 34
Příspěvky: 3231
Registrován: 22. březen 2008, 17:00
Aktivní v kapele: SABATON Revival

Re: Root

Příspěvekod Garion » 12. květen 2012, 10:59

Předělal jsem topic :lol: Teď už je aspoň trochu důstojnější této legendy.
Aktuální Garionův playlist na LAST.FM
Uživatelský avatar
Garion
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 52
Bydliště: Plzeň
Příspěvky: 2949
Blog: Zobrazit blog (1)
Registrován: 22. srpen 2010, 9:11
Aktivní v kapelách: Semtex j.h., Čekišó, M.H.S.

Re: Root

Příspěvekod matotu » 12. květen 2012, 13:21

Já je teda neposlouchám, ale udělals to nádherně. Gratuluju, že ses k tomu konečně dostal. :palec:
„Ožralýýýý a stále sáááám, matotu je chuligán!“
- Arcturus, 25.2.2013

„Jak můžeš ty říct, že je něco pochybný??“
- Stick, 28.10.2016

„Kdesi cosi a toto.“
- sylvuša, pořád

Skrytý obsah
Obrázek
Uživatelský avatar
matotu
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 27
Bydliště: Praha
Příspěvky: 1639
Registrován: 31. květen 2011, 20:53

Re: Root

Příspěvekod highlander » 12. květen 2012, 20:31

Jo :palec: , pěkně jsi to udělal. Root si to plně zaslouží. Díky.
IN NOMINE DEI NOSTRI SATANAS, LUCIFERI EXCELSI !
Ave Voluptatis Carnis !
Metal will newer die - Ronnie James Dio
Lidstvo je nepoučitelné a slepé (Paul Ledney - Profanatica) a v České kotlině to platí dvojnásob (highlander).
Uživatelský avatar
highlander
Erastes Metallum
Erastes Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 55
Bydliště: Strakonice
Příspěvky: 881
Registrován: 10. říjen 2010, 10:43

Re: Root

Příspěvekod BigBoss » 8. červenec 2012, 8:32

Vážení přátelé.....už mám po krk toho, že Píseň pro Satana je vykradena od kapely Burzum konkrétně skladba War. Myslím si, že kreténi kteří tohle vykládají, nevychodili ani základku !!!!! Stačí totiž obyčejná základní matematika. Kdy vznikla skladba Píseň pro Satana? V roce 1988. Kdy vznikla kapela Burzum? V roce 1991. Kdy vyšla skladba War? V roce 1992 !!!!!!!!!!!!!!!!! Nenapadlo vás někdy kdo tady koho vlastně vykrádá ?????????? Uvědomte si že naše dema byla šířena po severu (Norsko,Švédsko...) obrovskou rychlostí. Jak jsme mohli vykrást něco, co neexistovalo??? A naopak, naše skladba Píseň pro Satana, byla na severu již velkým hitem !!!! Stačí to ?
BigBoss
Novicius
Novicius
 
Příspěvky: 1
Registrován: 8. červenec 2012, 8:30

Re: Root

Příspěvekod šošon » 8. červenec 2012, 21:33

Nevím zda to opravdu napsal sám BigBoss
BigBoss píše: Uvědomte si že naše dema byla šířena po severu (Norsko,Švédsko...) obrovskou rychlostí. Jak jsme mohli vykrást něco, co neexistovalo??? A naopak, naše skladba Píseň pro Satana, byla na severu již velkým hitem !!!! Stačí to ?

Každopádně Díky za upřesnění :rocken:
Je lepší zemřít na nohou,než žít na kolenou !
7.8.2012....Zuzankoooo!
Uživatelský avatar
šošon
Erastes Metallum
Erastes Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 50
Bydliště: Liberec
Příspěvky: 824
Registrován: 3. leden 2012, 0:38

Re: Root

Příspěvekod danny1691 » 18. září 2023, 20:29

Trošku tu rozfoukám prach a pavučiny...

Jiří BIGBOSS Valter - VZPOMINKY NA HOVNO (dokument 2018) TV verze
Obrázek
Skrytý obsah
...v pubertě se musí pořádně šo...t, ti ošklivější sportovat a úplní chcípáci dělat rámus jako paviáni v zoo.Franta Štorm

Kdo se bojí Endží nesmí do lesa

Angel.of.mine « úte 31. bře 2009 19:30:15 » jasné já sem zrovna v tu chvíli opravdu nechtěla nic jiného než k dannymu do náruče
Yumi, 22:31 Danny, můj úžasný Danny...
Bože, zachovej mi zdraví a mým manželkám schopnost pracovat

Obrázek
Uživatelský avatar
danny1691
Globální Moderátor
Globální Moderátor
 
Pohlaví: Muž Muž
Bydliště: Ravenholm
Příspěvky: 1958
Registrován: 8. srpen 2008, 19:31

Předchozí

Zpět na Black Metal

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron