Nokturnal Mortum

Moderátor: The_Nameless

Pravidla fóra
Chcete zde přidat novou kapelu? Čtěte zde.

Re: Nokturnal Mortum

Příspěvekod Fflew » 12. listopad 2010, 12:26

Nokturnal Mortum... další moje oblíbená kapela.. skvělá kombinace lidovek a blacku :mrgreen: ...a řekla bych, že se s časem úměrně zlepšují, jejich nejnovější počiny se mi líbí nejvíc.. a ráda si je zapískám na flétničku :D
o to víc mě točí, že jsem je neviděla, ale žatec je holt pro mě dálka.. dálka je drahá. :| snad se tu ještě ukážou.
Far away from you
Disgusting subhuman fuck
You think you rule the world
Up my ass, tough luck!


Obrázek
Fflew
Erastes Metallum
Erastes Metallum
 
Příspěvky: 711
Blog: Zobrazit blog (2)
Registrován: 24. únor 2008, 23:22

Re: Nokturnal Mortum

Příspěvekod Вранакрик » 12. listopad 2010, 12:51

me by zajimalo, jestli se nekomu libi i starsi tvorba, nebo jenom me? .)) me to nove cd moc nesedi k nim, ale zahrane je nadprumerne .)) 8-)
Uživatelský avatar
Вранакрик
Arch Articulus
Arch Articulus
 
Pohlaví: Muž Muž
Příspěvky: 435
Registrován: 24. březen 2008, 1:17

Re: Nokturnal Mortum

Příspěvekod Algis » 12. listopad 2010, 12:53

Lunar Poetry, Goat Horns, Nechrist....vrchol ich tvorby. Ale určite mám najradšej Goat Horns a Nechrist s 88 songami :P
Uživatelský avatar
Algis
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Příspěvky: 1108
Registrován: 1. srpen 2010, 11:44

Re: Nokturnal Mortum

Příspěvekod Pest » 12. listopad 2010, 13:00

Celá tvorba je kvalitní, ale takové Call of Aryan Spirit .. Cha. :lol:
Uživatelský avatar
Pest
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 34
Bydliště: Praha
Příspěvky: 1198
Registrován: 8. listopad 2009, 12:00

Re: Nokturnal Mortum

Příspěvekod Вранакрик » 12. listopad 2010, 13:03

no v zime si vzdy poustim Lunar poetry, asi i kvuli tomu obrazku .)) to je neskutecne dilo pro me .)) nazev alba mluvi za vse .)) ano tez Nechrist - chornyj voron a call of .. )) vlastne asi vse, jen to nove zas tak nemusim .)) je to moc popularni .)))
Uživatelský avatar
Вранакрик
Arch Articulus
Arch Articulus
 
Pohlaví: Muž Muž
Příspěvky: 435
Registrován: 24. březen 2008, 1:17

Re: Nokturnal Mortum

Příspěvekod The_Nameless » 12. listopad 2010, 14:56

Nemít rád muziku jen proto, že je populární? O kolik svých oblíbených záležitostí bych se tímhle přístupem asi připravil...
Nejsi jediný, komu se líbí i starší tvorba NM, zato já asi budu jediný, komu se líbí celá včetně alba To the Gates of Blasphemous Fire :P
Uživatelský avatar
The_Nameless
Metallum Moderátor
Metallum Moderátor
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 32
Bydliště: Bunker
Příspěvky: 1883
Registrován: 16. prosinec 2008, 20:02

Re: Nokturnal Mortum

Příspěvekod Вранакрик » 12. listopad 2010, 15:04

The_Nameless píše:Nemít rád muziku jen proto, že je populární? O kolik svých oblíbených záležitostí bych se tímhle přístupem asi připravil...


spis sem to mel jinak formulovat, prijde mi to az moc nacancane, proste neco jako NSBM dream theatr a to mi k nim moc nesedi .)) asi by to byl jiny pristup, kdybych vedel , ze to nejsou oni .... hracsky je to opravdu nadprumer, ale k nim mi to album moc nesedi , ale rikam to o5 pisnicka ukrajina je perfektni, ale pokud mam na vyber pustit si nove a starsi alba tak volim starsi .... treba se to casem zmeni :)


The_Nameless píše:Nejsi jediný, komu se líbí i starší tvorba NM, zato já asi budu jediný, komu se líbí celá včetně alba To the Gates of Blasphemous Fire :P


tak tady si me dostal, nebudu lhat ze me to zas tak moc nebere .))
Uživatelský avatar
Вранакрик
Arch Articulus
Arch Articulus
 
Pohlaví: Muž Muž
Příspěvky: 435
Registrován: 24. březen 2008, 1:17

Re: Nokturnal Mortum

Příspěvekod Pest » 12. listopad 2010, 15:58

To the Gates of Blasphemous Fire je výborné album a mně se líbí též. Už jen kvůli tomu rouhačnému názvu. :lol:
Uživatelský avatar
Pest
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 34
Bydliště: Praha
Příspěvky: 1198
Registrován: 8. listopad 2009, 12:00

Re: Nokturnal Mortum

Příspěvekod bigbadbard » 13. listopad 2010, 16:54

Pest píše:Celá tvorba je kvalitní, ale takové Call of Aryan Spirit .. Cha. :lol:

Yntelygence z toho textu přímo srší, ale hudebně ten song nemá chybu. Nevím proč lol :)
Dřív jsme chodili po čtyřech, teď chodíme po dvou. Jestli to takhle půjde dál, nebudeme mít po čem chodit.
Uživatelský avatar
bigbadbard
Deditus Articulus
Deditus Articulus
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 34
Bydliště: Lyon
Příspěvky: 210
Registrován: 14. srpen 2010, 22:27

Re: Nokturnal Mortum

Příspěvekod The_Nameless » 13. listopad 2010, 16:58

Ono to není v těchto vodách až tak vzácné, že dobrou hudbu doprovází stupidní text. Nejde si v této souvislosti nevzpomenout třeba na Ad Hominem... :)
Uživatelský avatar
The_Nameless
Metallum Moderátor
Metallum Moderátor
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 32
Bydliště: Bunker
Příspěvky: 1883
Registrován: 16. prosinec 2008, 20:02

Re: Nokturnal Mortum

Příspěvekod Вранакрик » 13. listopad 2010, 18:03

bigbadbard píše:Yntelygence z toho textu přímo srší, ale hudebně ten song nemá chybu. Nevím proč lol :)


Myslim, ze zbytecne moralizujes, je to jejich nazor proste, nic vic nic min :)
Uživatelský avatar
Вранакрик
Arch Articulus
Arch Articulus
 
Pohlaví: Muž Muž
Příspěvky: 435
Registrován: 24. březen 2008, 1:17

Re: Nokturnal Mortum

Příspěvekod Kriss » 13. listopad 2010, 18:13

Fflew píše:Nokturnal Mortum... další moje oblíbená kapela..

Já se nestačím divit. :lol: Kde jsou ty dny, kdy jsi na mě slovně útočila, že poslouchám takto smýšlející kapely? A teď toto. :lol:


Jinak mě se od NM líbí především album Мировоззрение, kde jednoznačně obdivuji stejnojmennou píseň Мировоззрение a dále Слава Героям. S nejnovějším albem nemám sebemenší problém. Rozhodně souhlasím s tím, že je deska hudebně nadprůměrná. ;)
Můj sen o tvé říši, teď krvácím tvou krví. Vezmi k srdci mé ostří a bodni, vždyť život je věčný. Miluji když pomalu krvácíš, já vnímám tvou bolest skrze mou víru. Vychutnávám ten pocit tvé bezmoci, chci věřit, že nikdy nevstaneš z mrtvých. Tvé tělo ucítí chladnou zem, oheň tě stmelí v popel co živí půdu. My staneme se tím nástrojem a katem, neb black metal je zbraň v našich rukou!
Obrázek
Uživatelský avatar
Kriss
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Bydliště: Morava
Příspěvky: 1020
Registrován: 6. září 2008, 23:01

Re: Nokturnal Mortum

Příspěvekod Fflew » 13. listopad 2010, 18:33

slovně jsem na tebe neútočila nikdy, kočko. když už tak písemně (a útočením bych to taky nenazvala) a to ne kvůli tomu, co posloucháš.. aspoň doufám, že to tak nevyznělo, to bych byla sama proti sobě. :lol:
Far away from you
Disgusting subhuman fuck
You think you rule the world
Up my ass, tough luck!


Obrázek
Fflew
Erastes Metallum
Erastes Metallum
 
Příspěvky: 711
Blog: Zobrazit blog (2)
Registrován: 24. únor 2008, 23:22

Re: Nokturnal Mortum

Příspěvekod Kriss » 13. listopad 2010, 18:36

Máš pravdu, písemně. :) Pokud to nebylo útočení, tak vážně nevím, co jiného. :lol: Každopádně platí to, co jsem napsala. Nepřestáváš mě překvapovat a popravdě nevím, co si myslet o člověku, který si rýpal do druhých kvůli jistému smýšlení, a nyní poslouchá NM. :)
Můj sen o tvé říši, teď krvácím tvou krví. Vezmi k srdci mé ostří a bodni, vždyť život je věčný. Miluji když pomalu krvácíš, já vnímám tvou bolest skrze mou víru. Vychutnávám ten pocit tvé bezmoci, chci věřit, že nikdy nevstaneš z mrtvých. Tvé tělo ucítí chladnou zem, oheň tě stmelí v popel co živí půdu. My staneme se tím nástrojem a katem, neb black metal je zbraň v našich rukou!
Obrázek
Uživatelský avatar
Kriss
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Bydliště: Morava
Příspěvky: 1020
Registrován: 6. září 2008, 23:01

Re: Nokturnal Mortum

Příspěvekod Вранакрик » 13. listopad 2010, 18:42

to Fflew: no popravde ja taky nepochopil co si delala na Temnozor, aspon tusim ze si to byla ty ;)
Uživatelský avatar
Вранакрик
Arch Articulus
Arch Articulus
 
Pohlaví: Muž Muž
Příspěvky: 435
Registrován: 24. březen 2008, 1:17

Re: Nokturnal Mortum

Příspěvekod Fflew » 13. listopad 2010, 18:47

rýpaní to bylo spíše, než útočení. :D a co se týče hudby, nehledím na ideologii. zásadně. :) NM jsem poslouchala i v t době, kdy jsem do tě "rýpala", navíc. :D a to, že nevíš co si o mně myslet.. to není nic divného, imho.. to nevím ani já :| :D

Mephisto: ano, byla jsem to já. a viz. výše. mám ráda tu hudbu. především ;)
Far away from you
Disgusting subhuman fuck
You think you rule the world
Up my ass, tough luck!


Obrázek
Fflew
Erastes Metallum
Erastes Metallum
 
Příspěvky: 711
Blog: Zobrazit blog (2)
Registrován: 24. únor 2008, 23:22

Re: Nokturnal Mortum

Příspěvekod Kriss » 13. listopad 2010, 18:49

Fflew píše:NM jsem poslouchala i v t době, kdy jsem do tě "rýpala", navíc. :D

K tomu mě napadá jedna dost výstižná odpověď, ale opět se vyvaruju vulgarismů a nechám si je třeba na živé setkání či si je odpustím úplně.
Můj sen o tvé říši, teď krvácím tvou krví. Vezmi k srdci mé ostří a bodni, vždyť život je věčný. Miluji když pomalu krvácíš, já vnímám tvou bolest skrze mou víru. Vychutnávám ten pocit tvé bezmoci, chci věřit, že nikdy nevstaneš z mrtvých. Tvé tělo ucítí chladnou zem, oheň tě stmelí v popel co živí půdu. My staneme se tím nástrojem a katem, neb black metal je zbraň v našich rukou!
Obrázek
Uživatelský avatar
Kriss
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Bydliště: Morava
Příspěvky: 1020
Registrován: 6. září 2008, 23:01

Re: Nokturnal Mortum

Příspěvekod Fflew » 13. listopad 2010, 18:52

jestli jsem do tebe ryla kvůli hudbě, tak to sorry, to bych těď už neudělala.. problém je, že si pamatuji jen jednu věc, která mě tehdy docela vytočila.. a na té si tak nějak trvám do teď. zbytek už né, bylo to pro mě docela zapeklitý období.. ale že bych do tebe ryla kvůli hudbě, to se mi fakt nějak nezdá.
Far away from you
Disgusting subhuman fuck
You think you rule the world
Up my ass, tough luck!


Obrázek
Fflew
Erastes Metallum
Erastes Metallum
 
Příspěvky: 711
Blog: Zobrazit blog (2)
Registrován: 24. únor 2008, 23:22

Re: Nokturnal Mortum

Příspěvekod Вранакрик » 13. listopad 2010, 19:10

prosim te ,ze sem tak opovazlivy, tusim ze namitky proti NSBM si mela min rok a na jare , podle lastka mas 76 poslechu Nokturnal Mortum a zacala si to poslouchat minuly rok , ale podle last urcite ne na jare, takze v tu dobu co si byla tak proti ,tak se to vylucuje , takze mi to k tobe zas tak nesedi ... na druhou stranu mas 76 poslechu Nokturnal Mortum, ty Temnozor jsem taky nasel az na podzim minuly rok, ale tak clovek se meni ze ano 8-) :) no a vlastne potom chapu ze ti nevadilo jit na Temnozor ;)

The_Nameless: Ad Hominem bych nejak nespojoval s NM , to mi prijde ze je to uplne jinde
Uživatelský avatar
Вранакрик
Arch Articulus
Arch Articulus
 
Pohlaví: Muž Muž
Příspěvky: 435
Registrován: 24. březen 2008, 1:17

Re: Nokturnal Mortum

Příspěvekod mIZZYchal » 13. listopad 2010, 19:13

Ad Hominem mají také trochu té NS ideologie, také se k ní sami kdysik v minulosti přihlásili, i když dnes to odmítají. Ovšem jejich hudba i hudba NM jsou (sorry za ten výraz) kulervoucí námrd a je mi jedno, koho ve svých songách opěvují.
Naposledy upravil mIZZYchal dne 13. listopad 2010, 19:16, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
mIZZYchal
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 57
Příspěvky: 2478
Registrován: 7. listopad 2010, 20:46

PředchozíDalší

Zpět na Black Metal

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník