Judas Priest

Pravidla fóra
Chcete zde přidat novou kapelu? Čtěte zde.

Re: Judas Priest

Příspěvekod ov42 » 16. říjen 2014, 23:16

Je to nešťasnej člověk a jinou radost na světě nemá, tak co se divíš :tlesk:

// Edit:

Kazi píše:Pořád nějaký problém... :facepalm: buď je to v dalekém městě,hrozném klubu nebo blbý termín... kapely neřeší,jestli bude jistý Ov spokojený s lokalitou,termínem :lol: počkej až budou v Německu nebo jinde ve vyhovujícím termínu a vydej se tam :palec:

Já mysím, že v tom neustálýžm stěžování si tady: letos ten MOR stojí za hovno, letos na tom Metalfestu nic zajímavýho není, letos ten lístek budu prodávat, letos se všechno opakuje, proč zase v Čechách budou hrát příští rok Hammerfall... bla bla bla se tu těch pár mejch povzdechů naprosto ztratí.
ov42
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 46
Bydliště: Plzeň
Příspěvky: 3643
Registrován: 30. červen 2011, 14:39

Re: Judas Priest

Příspěvekod HellFire Ferry » 28. prosinec 2014, 23:02

Nová deska je pro mě mírným zklamáním. Vážně jsem čekal pecku a nakonec je to takova rutina s poměrně studeným zvukem (chybí tomu dravost) a Rob to zpívá nějak na půl huby. První polovina dobře plyne, ale pak to jde pomalu dolů. ...ale do Prahy jedu! Třeba je to naposledy, co tu hrají.
HellFire Ferry
Novicius
Novicius
 
Pohlaví: Muž Muž
Příspěvky: 5
Registrován: 28. prosinec 2014, 22:50

Re: Judas Priest

Příspěvekod tersas » 22. listopad 2017, 20:34

12.6.2018 Judas Priest v Home Monitoring Aréně v Plzeni

Co k tomu říct? Fanoušek klasického metalu aby se v červnu rozkrájel. V úterý v Plzni Judas Priest, hned druhý den po té v Praze Ozzy Osbourne a týden na to také v Prágu Iron Maiden.

edit:
A jak tak koukám, předkapelou Judas Priest by měl být Megadeth.
Jako, šel bych no. Jak to udělat? Dneska jsem koupil lupen na Iron Maiden. Před 14 dny na Ozzyho. To nemůžou *mužský pohlavní orgán* ty koncerty dát na sobotu nebo pátek a časově to rozložit do měsíců květen červen červenec?! Ne, oni to prásknou do jednoho tejdne, všechno na ráz.
Uživatelský avatar
tersas
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 51
Bydliště: Sedlčany
Příspěvky: 1422
Registrován: 29. prosinec 2010, 13:52

Re: Judas Priest

Příspěvekod Rodaxx » 22. listopad 2017, 21:20

No,jo to jsou všechno otázky takříkajíc ,,na místě,, Já bych měl ještě jednu.Proč se dělá koncert v červnu v hale na lední hokej,navíc,když je tam k dispozici prověřenej areál na plochou dráhu( LYNYRD SKYNYRD) a amfiteatr( METALFEST +mraky dalších koncertů) :?:
Rodaxx
Deditus Articulus
Deditus Articulus
 
Pohlaví: Muž Muž
Příspěvky: 103
Registrován: 21. prosinec 2016, 20:22

Re: Judas Priest

Příspěvekod tersas » 22. listopad 2017, 22:06

No jasně, no. A ještě to v létě bouchnou do hokejové haly. Jsou to blázni. :facepalm:
Zítra začíná prodej lupení. Tak nevím co mám dělat. Jsou to dementi. Jsem nasranej.


Jo a pro ty, co spekulovali, že by mohl být Judas Priest headlinerem MORu. Tak nebude. :twisted:
Uživatelský avatar
tersas
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 51
Bydliště: Sedlčany
Příspěvky: 1422
Registrován: 29. prosinec 2010, 13:52

Re: Judas Priest

Příspěvekod ov42 » 23. listopad 2017, 9:42

Jo jo, loni při ZZ Top to prý byla v červenci pěkná saunička. Taky mi není jasné, proč nešlo udělat open air, že by požadavek byl přímo od kapely či jejího tourmanagera? JP snad nikdy nehráli u nás open air a to často hráli v létě (v Praze, Liberci, Ostravě). Vždy to byla hokejová hala. I tak jsem rád, že to budu mít na Judas Priest, jednu z opravdových legend metalu, deset minut trolejbusem.
ov42
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 46
Bydliště: Plzeň
Příspěvky: 3643
Registrován: 30. červen 2011, 14:39

Re: Judas Priest

Příspěvekod Jim » 24. listopad 2017, 18:15

JP jedou v létě všechny velké open airy,takže amfík by byla skvělá volba.
Ten zimák vypadá podle fotek,jako pro koncerty naprosto nevyhovující prostor,jaký tam byl zvuk na ty ZT TOP :?:
Uživatelský avatar
Jim
Deditus Articulus
Deditus Articulus
 
Pohlaví: Muž Muž
Bydliště: Slezko
Příspěvky: 214
Registrován: 15. prosinec 2016, 15:36

Re: Judas Priest

Příspěvekod ov42 » 25. listopad 2017, 12:19

Amfík, stadión Viktorky, plochodrážní stadión, prostor za Lokomotivou, kde byli Kabáti, je tu hodně míst na open air, Live Nation nebo toumanager Judas se ale rozhodli bohužel pro halu.
Třeba bude luchat a budeme všichni za halu rádi :P
ov42
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 46
Bydliště: Plzeň
Příspěvky: 3643
Registrován: 30. červen 2011, 14:39

Re: Judas Priest

Příspěvekod ov42 » 12. únor 2018, 15:19

Tohle je pěkně na hovno. Glenn Tipton má parkinsona a již nebude jezdit turné s Judas Priest. Na současné turné si najali producenta Andyho Sneapa, který jej se zbytkem odehraje. Glennovi hodně sil do boje se zákeřnou nemocí. Co se týče turné, nemohu zbavit dojmu, že stejně jako u AC/DC s Axlem je tohle protahování agónie namísto důstojného konce. Glenn a KK to přece vždy byli Judas Priest. Když KK odešel, tak jsem fandi Glennovi, že to nevzdal. Ale bez Glenna mi to už nedává smysl.
ov42
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 46
Bydliště: Plzeň
Příspěvky: 3643
Registrován: 30. červen 2011, 14:39

Re: Judas Priest

Příspěvekod Jim » 12. únor 2018, 15:49

Na tyhle legendární kapely se prostě musí chodit dokud ještě hrají,dost možná poslední tour i když Rob asi Judas potáhne dál,dokud mu budou síly stačit.
Na Ianu Hillovi už je taky vidět,že ho koncerty zmáhají a má co dělat,aby to zvládal.
Uživatelský avatar
Jim
Deditus Articulus
Deditus Articulus
 
Pohlaví: Muž Muž
Bydliště: Slezko
Příspěvky: 214
Registrován: 15. prosinec 2016, 15:36

Re: Judas Priest

Příspěvekod ov42 » 12. únor 2018, 15:58

Jsem rád, že jsem je dvakrát viděl, Liberci ještě s KK, v Praze na turné Redemption of Souls s Ritchiem. Teď budu mít koncert asi 7 zastávek busem od domova, jenom nevím, jestli se mi nějak bude chtít a dát za to 1290 korun. Spíš ne. Raději si uchovám vzpomínku na koncerty opravdových Judas. Mrzí mě, že jsem nikdy neviděl ty AC/DC.
Tohle posouvá Judas Priest někam na úroveň oněch Dire Straits Experience, A Touch of Rainbow nebo Death to All. A to není dobře. Takhle by legendy končit neměly.
ov42
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 46
Bydliště: Plzeň
Příspěvky: 3643
Registrován: 30. červen 2011, 14:39

Re: Judas Priest

Příspěvekod dronda » 11. březen 2018, 11:47

Knihy jsou vědění. Ve vědění je síla. Síla je energie. Energie je hmota. A hmota zakřivuje prostor. Takový balík knih, to je taková menší černá díra. Kdo se do ní ponoří, je ztracen navěky.
Uživatelský avatar
dronda
Administrátor
Administrátor
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 33
Bydliště: Plzeň
Příspěvky: 2298
Blog: Zobrazit blog (2)
Registrován: 2. únor 2010, 14:25
Aktivní v kapelách: Attax, Echo Theory, Armillaria

Re: Judas Priest

Příspěvekod Atice » 11. březen 2018, 16:12

Už mám třikrát poslechnuto a musím říct, že to není špatné. Jsou to klasický Judas. Jen mi tam chybí nějaký hit. Nějaká písnička, ze které bych se posadila na zadek. Takhle tam slyším typické riffy od Judas Priest, hodně poslechovou melodii, ale ve výsledku žádné překvapení. A "Spectre" se mi moc nelíbí; není to dobrá volba na titulní písničku. Ale aspoň ten klip nemají špatný. :D
Uživatelský avatar
Atice
Redaktor
Redaktor
 
Pohlaví: Žena Žena
Věk: 33
Bydliště: Nottingham (UK)
Příspěvky: 530
Registrován: 28. březen 2011, 22:29

Re: Judas Priest

Příspěvekod Stick » 11. březen 2018, 21:54

Mně to přijde vyčpělý.. Taková rutina od postarších metlošů. Ale dám tomu ještě pár poslechů, třeba se to chytne. Redeemer jsem nezvládl snad ani doposlouchat, tohle jsem dal celý, ale spíš by mi to sedělo jako kulisa do auta než abych si z toho odnášel nějaké zážitky.
https://kandarsicknhorror.bandcamp.com/
somnusaeternus.bandcamp.com
Uživatelský avatar
Stick
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 33
Bydliště: Brno
Příspěvky: 3725
Registrován: 17. leden 2008, 21:43
Aktivní v kapelách: Kandar, Somnus Aeternus

Re: Judas Priest

Příspěvekod Kain » 13. březen 2018, 11:25

nejlepší deska Judasů od Painkillera a podle mě nejlepší ryzí hevík za posledních x let. Musím říct, že jsem až ohromený tím, jak mě JP dostali. Nikdy jsem nebyl jejich skalní fanoušek, samozřejmě je uznávám a respektuju, ale vždycky mi byli bližší Maiden. Nicméně novinka je naprosto luxusní jak kompozičně (nedohledal jsem, v jakých skladbách je konkrétně přínos Richieho Faulknera, ale nejspíš je i jeho zásluhou, že Judas zas zní svěže), tak zvukem a navrch Halford pěje jak už dlouho ne. Pryč je utahaný a rozevlátý Nostradamus nebo dýchavičné Redeemer of Souls, tohle je deska jako řemen. Prakticky na ní není slabé místo. Někomu chybí hitovky (viz příspěvek Alice níže, ale četl jsem to také jinde), ale co jsou proboha první 4 songy? Jedna skvělá věc a koncertní jistota za druhou. Já právě oceňuji, že celé album působí hodně sevřeným dojmem a kvalitativně nekolísá.

Absolutně by mě nenapadlo, že Priest na úplný závěr kariéry nahrají takovou pecku. Jakkoliv hudebně už jsem trochu jinde, na heavy metalu jsem začínal a Firepower je jeho ryzí esence a důkaz toho, že staří pardálové pořád dávají žánrové omladině typu Sabaton naprosto v pohodě na prdel :hi:
„Můj strýc se nikdy neoženil. Když se ho někdo zeptal na ženské, tak vždycky řekl: Žádná ženská ti to neudělá jako losos. Nevím, ale podle mě kecal.“ © finská sauna, léto 2011

„Osobně si myslím, že současné kapely hrají tisíckrát líp než Iron Maiden.“ © Honza Toužimský, červen 2009

Iron Maiden live: 2003 (Zlín), 2007 (Ostrava), 2008 (Praha), 2010 (Budapešť), 2011 (Mnichov), 2013 (Berlín), 2014 (Brno), 2018 (Praha)
Uživatelský avatar
Kain
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 40
Bydliště: South Of Heaven
Příspěvky: 1472
Registrován: 14. červen 2009, 16:42

Re: Judas Priest

Příspěvekod Hooya » 16. březen 2018, 0:40

Vyčpělé? :) Rutina? "Redeemer..." ano, ale tohle fakt ne. Vždyť to je ryzí esence Judas Priest a heavymetalu jako takového. Riffy, melodky, emoce, bez nějakého směšného patosu, za to s energií jako svině. Vlastně, když to vezmu kolem a kolem, tak společně s poslední šlehou od Gloryhammer nejlepší heavík posledních 10 let. Možná i za víc.
Good Job. Well Done.
Uživatelský avatar
Hooya
Metallum Moderátor
Metallum Moderátor
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 34
Příspěvky: 3231
Registrován: 22. březen 2008, 17:00
Aktivní v kapele: SABATON Revival

Re: Judas Priest

Příspěvekod tersas » 17. březen 2018, 14:49

Nová deska je moc pěkná. Řádně našláplá. Kdo by to od "starých pánů" čekal. :tlesk:
Uživatelský avatar
tersas
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 51
Bydliště: Sedlčany
Příspěvky: 1422
Registrován: 29. prosinec 2010, 13:52

Re: Judas Priest

Příspěvekod Stick » 18. březen 2018, 17:28

Už jsem to protočil vícekrát. Je to v pohodě, jsem teda celkem překvapenej až těmi euforickými ohlasy, mně to přijde fajn, určitě o dost lepší než Redeemer, ale že bych si z toho zas úplně sedl na zadek? Možná už jsem svými hudebními chutěmi tak opustil heavy metalové kontury, že už mi to nemá moc co víc dát. Ale Firepower, Lightning Strikes, Never the Heroes, a jiné jsou dobré hitovky.
https://kandarsicknhorror.bandcamp.com/
somnusaeternus.bandcamp.com
Uživatelský avatar
Stick
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 33
Bydliště: Brno
Příspěvky: 3725
Registrován: 17. leden 2008, 21:43
Aktivní v kapelách: Kandar, Somnus Aeternus

Předchozí

Zpět na Heavy Metal

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron