škWor

Pravidla fóra
Chcete zde přidat novou kapelu? Čtěte zde.

Kam přesunout kapelu škWor?

Nu Metal
18
46%
Thrash Metal
2
5%
Hard Rock
14
36%
Nechat zde (Heavy Metal)
5
13%
 
Celkem hlasů : 39

Re: škWor

Příspěvekod EddieCZ » 24. listopad 2012, 12:09

Já nechápu, proč je tak nemusíte, nemyslim všechny, protože mě se tahle kapela velice líbí. Co byste v týhle republice chtěli? Abyste poslouchali od Kabátů a jejich podobnejch kapel, "Pochodem vchod", "Opijem se"?, tak to si raději poslechnu jednoduchý kytarový riffy od Škwor, protože v téhle republice si moc dobrých kapel nevyberete, záleží podle vkusu. Já nejvíce z českých posloucham Dymytry, Škwor a Arakain, ty mi přídou nejlepší z naší země a jejich texty jsou povedený a riffy se krásně pamatujou, zrovna od Škwor se mi nejvíce líbí "Vyvolenej", ale mají i více pecek. Já vim, že se každému líbí jiná a jiná a kapela, ale jsou jedni z těch lepších, kteří si zpívají, co si o tom myslí(politika). Na Škworech jsem byl už několikrát a vždycky byly super, skvělej zážitek. Vždy, když byly poblíž Plzně, tak jsme jeli s kamarádi nebo rodinou a pořádně to rozjeli :)
Uživatelský avatar
EddieCZ
Novicius
Novicius
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 54
Bydliště: Plzeň
Příspěvky: 3
Registrován: 21. říjen 2012, 13:51

Re: škWor

Příspěvekod Hooya » 27. listopad 2012, 11:05

I v naší malé zemičce se najde kopa výborných kapel, které převyšují tuhle sebranku o celé kilometry. Je to taky o tom, jestli se po nich díváme nebo si necháme naordinovat k prvoplánovanému drsňáctví. Jinak Kabát taky nemusím, ale stejně je jejich hudba výš než tebou vychvalovaní Dymytry (Škwor v bleděmodrém), což jsou jen další pozéři. Trošku mi uniká, proč se s nimi zahazuje Miloš, jakožto nejlepší bubeník z české kotliny, ale tak, každý má právo se nějak odreagovávat.
Good Job. Well Done.
Uživatelský avatar
Hooya
Metallum Moderátor
Metallum Moderátor
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 34
Příspěvky: 3231
Registrován: 22. březen 2008, 17:00
Aktivní v kapele: SABATON Revival

Re: škWor

Příspěvekod EddieCZ » 23. prosinec 2012, 15:23

Miloš hraje asi ještě v 5 kapelách, takže se divim, že to vůbec stihne, myslim, že hrával i s kapelou Noid

// Edit:

Hooya-děkuji, hudba kabát je výš než Škw a Dym-bravo,a o pozerech to také sedí :palec:
Uživatelský avatar
EddieCZ
Novicius
Novicius
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 54
Bydliště: Plzeň
Příspěvky: 3
Registrován: 21. říjen 2012, 13:51

Re: škWor

Příspěvekod Kain » 23. prosinec 2012, 19:23

"Je to prostě text k písničce! Samozřejmě že se nad tím občas zamyslíme, ale je to prostě text k písničce, další téma, který můžeš napsat. Takhle to má každá kapela - chlast, ženský, politika, mimozemšťani a co máš v ledničce."

no bodejť!! :beerbeer:
„Můj strýc se nikdy neoženil. Když se ho někdo zeptal na ženské, tak vždycky řekl: Žádná ženská ti to neudělá jako losos. Nevím, ale podle mě kecal.“ © finská sauna, léto 2011

„Osobně si myslím, že současné kapely hrají tisíckrát líp než Iron Maiden.“ © Honza Toužimský, červen 2009

Iron Maiden live: 2003 (Zlín), 2007 (Ostrava), 2008 (Praha), 2010 (Budapešť), 2011 (Mnichov), 2013 (Berlín), 2014 (Brno), 2018 (Praha)
Uživatelský avatar
Kain
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 40
Bydliště: South Of Heaven
Příspěvky: 1472
Registrován: 14. červen 2009, 16:42

Předchozí

Zpět na Heavy Metal

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron