Parfémy, toaletné vody a iné voňavé prkotinky

Vaše obľúbené? Príp. naopak?

Diskuse o všem možném, co se jinam nehodí.

Moderátor: Moderátoři

Re: Parfémy, toaletné vody a iné voňavé prkotinky

Příspěvekod Clare » 1. březen 2011, 15:35

Souhlas s Médeou, taky si nedovedu predstavit, ze bych cely zivot vonela kazdy den stejne. Kazda situace vyzaduje specialni vuni :)
Uživatelský avatar
Clare
Erastes Metallum
Erastes Metallum
 
Pohlaví: Žena Žena
Příspěvky: 852
Registrován: 30. září 2009, 18:57

Re: Parfémy, toaletné vody a iné voňavé prkotinky

Příspěvekod Coccinella » 1. březen 2011, 15:58

fíha, až sa hanbím sem písať na metalovom fóre :) ale fajn, mám rada svieže vône, tie z radu Healing Garden (Green Tea, White Tea, Kamilky), škoda že už ich neviem nikde nájsť, Life by Esprit, Emerald z C-THRU, momentálne nosím La Rive takú svetlomodrú, a môj sen je mať od Avonu In Bloom, tá je nádherná ale mám len vzorku.
na mužoch sa mi páči Mexx Black (aj ženská obdoba je pekná), a rôzne Axe :oops:
Obrázek
Uživatelský avatar
Coccinella
Arch Articulus
Arch Articulus
 
Pohlaví: Žena Žena
Věk: 31
Příspěvky: 468
Blog: Zobrazit blog (3)
Registrován: 3. říjen 2010, 21:55

Re: Parfémy, toaletné vody a iné voňavé prkotinky

Příspěvekod sanour » 1. březen 2011, 18:40

Já používám Dark Temptation od Axe (taková ta čokoládová vůně), jen výjimečně něco jiného :)
Are you the one who dance like a fool,
barefoot trampled the gate to my realm
and broke the silence of my marble halls,
are you the one???
Uživatelský avatar
sanour
Erastes Metallum
Erastes Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 38
Bydliště: Praha/Litoměřice
Příspěvky: 960
Registrován: 21. listopad 2007, 13:57
Aktivní v kapele: R.A.W

Re: Parfémy, toaletné vody a iné voňavé prkotinky

Příspěvekod littlewitch » 1. březen 2011, 19:40

Médea píše:Edit: Ještě chci dodat, že bych ale nechtěla neustále mnoho let používat tutéž voňavku (i když výbornou). Už jen proto, že i vnímání vůně se údajně časem mění a vyvíjí. Asi proto starším lidem často voní něco jiného..
A hlavně je to dost i o náladě, když chci být výraznější, použiji výraznější vůni atd.

Jop, používanie vôní je hlavne o nálade :). Mne vyhovuje jedna vôňa parfumu, pretože ju denne síce nepoužívam, ale už som tou vôňou tak nejak charakteristická.
Vnímanie vône nie je len u starších ľudí iné. Mení sa stále. Aj dlhšie používaná vôňa postupne inak vonia, zvlášť u foriem EDT.
Celkovo sa vôňa mení aj počas rozkladu vône časom, telesnou teplotou a tiež aj zdravotným stavom. Telo a vlastne jeho vrchná vrstva, nie vždy rovnako absorbuje alkohol z parfumu- toaletnej vody.
Obrázek
Až raz odídem...vrátim sa ako anjel smrti, aby sme boli navždy spolu....a bolesť sa stratí...
Skrytý obsah
Obrázek
Uživatelský avatar
littlewitch
Metallum Moderátorka
Metallum Moderátorka
 
Pohlaví: Žena Žena
Věk: 50
Příspěvky: 1612
Blog: Zobrazit blog (7)
Registrován: 2. březen 2008, 10:47

Re: Parfémy, toaletné vody a iné voňavé prkotinky

Příspěvekod aragon.l » 1. březen 2011, 21:35

Opravdu zajímavé téma :lol: Jinak v poslední době používám převážně Paco Rabanne Million a Paco Rabanne Black XS a musím říct, že jsem nadmíru spokojený :P
Život je velká radost - smrt velké odříkání. Proto si užijte života co nejvíce - TEĎ HNED!


Nenáviďte své nepřátele celým srdcem, a jestliže vás někdo udeří do tváře, PRÁSKNĚTE ho přes druhou! Zbijte ho po hnátech a bedrech, neboť sebezáchova je nejvyšším zákonem!
Uživatelský avatar
aragon.l
Deditus Articulus
Deditus Articulus
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 30
Bydliště: Praha
Příspěvky: 107
Registrován: 12. srpen 2009, 12:50

Re: Parfémy, toaletné vody a iné voňavé prkotinky

Příspěvekod Nikinka » 18. říjen 2012, 13:08

Já moc vůně nepoužívám, ale momentálně mám dvě, jednu Pumu Jamaicu 2 a pak od Avonu takovou malou kuličkovou, název si nevzpomenu. Ta mi momentálně voní víc :oops: a tu taky používám momentálně nejčastějc. Puma Jamaica byla ale moje nejoblíbenější několik let, Jamaica 2 už byla v něčem jiná, taky dobrá, ale už to nebylo ono.
Uživatelský avatar
Nikinka
Deditus Articulus
Deditus Articulus
 
Pohlaví: Žena Žena
Věk: 37
Bydliště: Příbram
Příspěvky: 150
Registrován: 17. říjen 2012, 21:21

Re: Parfémy, toaletné vody a iné voňavé prkotinky

Příspěvekod xJitusx » 4. leden 2013, 14:10

Mě se líbí vůně od DKNY, nakupuji je přes http://www.parf.cz

Nejlepší je DKNY Delicious, úžasná!!!
xJitusx
Novicius
Novicius
 
Pohlaví: Žena Žena
Příspěvky: 1
Registrován: 4. leden 2013, 14:08

Re: Parfémy, toaletné vody a iné voňavé prkotinky

Příspěvekod highlander » 4. leden 2013, 17:34

Já jsem skromnej člověk :D a jelikož hraji fotbal, tak používám kosmetiku od Adidasu. Nic se však :) nemá přehánět, to pak jeden smrdí (ehm voní) jak hérečka ;) :) .
IN NOMINE DEI NOSTRI SATANAS, LUCIFERI EXCELSI !
Ave Voluptatis Carnis !
Metal will newer die - Ronnie James Dio
Lidstvo je nepoučitelné a slepé (Paul Ledney - Profanatica) a v České kotlině to platí dvojnásob (highlander).
Uživatelský avatar
highlander
Erastes Metallum
Erastes Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 55
Bydliště: Strakonice
Příspěvky: 881
Registrován: 10. říjen 2010, 10:43

Re: Parfémy, toaletné vody a iné voňavé prkotinky

Příspěvekod Deliverance » 21. září 2014, 23:39

Zajímavý topic :D No, můj šuplík toho obsahuje trošku víc (3x Chanel, YSL, Versace, 2x Burberry, David Beckham, Bvlgari a Thierry Mugler), ale za nejoblíbenější považuji určitě Chanel Egoiste. Až ty ostatní vypotřebuji, zůstanu u téhle. Doby kdy jsem si vystačil s nějakým levným Axe dežo jsou už naštěstí pryč :D
Co se týče něžného pohlaví, tak na holkách mi ohromně voní Oriflame - Voyage Voyage Monaco Chic! ... Jestli některá z vás tuhle vůni používáte, tak se mi vyhýbejte stokilometrovým obloukem, je to afrodiziakum jako prase :O
A vůbec - radši odsud zase rychle mizím, protože tu teď budu za největšího metal metrouše všech dob :D
Deliverance
Arch Articulus
Arch Articulus
 
Příspěvky: 381
Registrován: 24. leden 2011, 21:33

Předchozí

Zpět na Offtopic

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník