Nightwish - Headliner Masters Of Rock 2012

Oznámení o živých vystoupení kapel v ČR, SK nebo blízkém okolí

Moderátor: Redaktoři

Nightwish - Headliner Masters Of Rock 2012

Příspěvekod Kezir » 1. květen 2012, 8:15

Obrázek
Obrázek

Připravte své hlasivky na křik a zpěv, připravte se na metalový sen. Finové se po 3 letech vrací na pódium festivalu Masters Of Rock s ohromující megashow, s produkcí, která čítá několik kamionů! A nejen to! NIGHTWISH vám představí své nové, koncepční album "Imaginarium", metalové album plné fantasií zahalených v surrealistickém hávu. Jde o vskutku fantastické hudební dílo o 13 písních, ke kterému kapela dokonce natočila muzikálový film, kde jsou videoklipy k jednotlivým písním propojeny dialogy v jednu souvislou dějovou linii. Píseň "The Last Ride Of The Day" se dokonce stala oficiální hymnou letošního mistrovství světa v ledním hokeji, které startuje ve Finsku a ve Švédsku již 4. května! Alba se prodalo již téměř 1 milion kusů, což je více než posledního alba Iron Maiden! Nightwish je komerčně nejúspěšnější metalová kapela posledních 10 let. S NIGHTWISH zkrátka opět velkolepě ožijí všechny naše noční můry a sny...připravte se na tu jízdu - malá ukázka zde

NIGHTWISH a jejich fantastická megashow, headlinerem festivalu Masters Of Rock 2012! Vstupenky na festival za super cenu, platnou do konce května, můžete objednávat zde, k dostání jsou také ve všech obvyklých předprodejích!


Uživatelský avatar
Kezir
Redaktor
Redaktor
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 34
Bydliště: Osek n. Beč.
Příspěvky: 2994
Registrován: 5. prosinec 2010, 15:50

Re: Nightwish - Headliner Masters Of Rock 2012

Příspěvekod Dag » 1. květen 2012, 8:34

No, čekal sem něco, jak to říct... legendárnějšího. :D Ale jinak, když na ně nebudu hledět jako na headlinera, tak je velmi rád uvidím! :mrgreen:
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo mašinu má a nelítá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.

Znám benzínovou studánku, kde naftový je les, tam jednou škrtneš sirkou a letíš do nebes.

Pneumatiky jsou jako kalhotky. Když se dostanete na látku, díra není daleko.

BRODFEST
Uživatelský avatar
Dag
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 28
Bydliště: Uherský Brod
Příspěvky: 2189
Registrován: 11. prosinec 2010, 14:50

Re: Nightwish - Headliner Masters Of Rock 2012

Příspěvekod Meredead » 1. květen 2012, 8:57

Já jsem z toho nadšen, konečně normální headliner a ne sračky jako předchozí dva roky :) Ale to je jen můj názor...každopádně sem chtěl na NW do Prahy a nevyšlo to, tak si to vynahradím :)
Naposledy upravil Meredead dne 1. květen 2012, 10:46, celkově upraveno 1
Meredead
Novicius
Novicius
 
Pohlaví: Muž Muž
Příspěvky: 34
Registrován: 25. duben 2012, 21:13

Re: Nightwish - Headliner Masters Of Rock 2012

Příspěvekod Portos » 1. květen 2012, 9:07

Jedu podesáté na MOR a s nejmenším očekáváním... :roll: Ale tak bude dobře i přes tento pro mě osobně průměrný ročník. :) Raději bych si tedy přál dědky ZíZí Top nebo Škorpiky, než Najtmyš :D

Ještě že máme obzvláště vypečený Metalfest a hlavně Brutal.... :rocken:
Uživatelský avatar
Portos
Arch Articulus
Arch Articulus
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 39
Bydliště: Kůsek od Zlína.
Příspěvky: 263
Registrován: 4. prosinec 2010, 11:45

Re: Nightwish - Headliner Masters Of Rock 2012

Příspěvekod Kezir » 1. květen 2012, 9:12

"Meredead - konečně normální headliner a ne sračky jako předchozí dva roky"


Manowar bych souhlasil, ale Twisted Sister byli luxusní! Ale to je můj osobní názor.....co se týče letoška....já sem relativně spokojen. Nové album je super, a kdyby ho zahráli i s orchestrem a dětským sborem....jo to by bylo nyny.....
Uživatelský avatar
Kezir
Redaktor
Redaktor
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 34
Bydliště: Osek n. Beč.
Příspěvky: 2994
Registrován: 5. prosinec 2010, 15:50

Re: Nightwish - Headliner Masters Of Rock 2012

Příspěvekod tersas » 1. květen 2012, 9:29

Taky si všiměte, první dvě kapely na MORu. WT a NW. Dvě zpěvačky, podobný žánr. Dřív se Prago plácali do ramen jakou mají skvělou dramaturgii festu. Myslím, že s tohoto úhlu pohledu by byl ZZ Top nebo Scorpions lepší volbou. Po dva večery ze čtyř nocí budou na MORu vládnou zpěvačky Anette a Sharon. Kdo nemusí tento styl má smolíka. Ale nevěšme hlavu, jak píše Portos: "... Ještě že máme obzvláště vypečený Metalfest a hlavně Brutal... " U mě je účast Nightwish v pořádku, pokud to budu brát tak jako Dag, jak píše: "... když na ně nebudu hledět jako na headlinera, tak je rád uvidím! ..."

PS: tak a teď oznamte hedlinera celého festu, headlinerů jednotlivých dní už máme dost !!! :-) :-) :-)
Uživatelský avatar
tersas
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 51
Bydliště: Sedlčany
Příspěvky: 1420
Registrován: 29. prosinec 2010, 13:52

Re: Nightwish - Headliner Masters Of Rock 2012

Příspěvekod Jespe » 1. květen 2012, 9:32

Čekal jsem to a jsem za NW rád. Neříkám, že je to zrovna ideální headliner - už teď mě se*e představa, jak bude polovina lidí nadávat. Ale jo, těším se na ně - obzvláště, když jsem si nechal ujít ten včerejší koncert.
Obrázek
Uživatelský avatar
Jespe
Šéfredaktor
Šéfredaktor
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 35
Bydliště: Zlín (Vizovice)
Příspěvky: 2396
Registrován: 14. říjen 2008, 8:50

Re: Nightwish - Headliner Masters Of Rock 2012

Příspěvekod Kezir » 1. květen 2012, 9:36

Polovina? :D NA foru MORu nadává každej....krom mě, já se k tomu stavím neutrálně....když pominu, že už jednou byli headliner, a letošek je desátý ročník, tak nic moc...ale na druhou stranu....mohlo být hůř :D Jinak s toubou souhlasím, na včerejší koncík bych i jel, ale práce, prachy a tak nedovolili.....
Uživatelský avatar
Kezir
Redaktor
Redaktor
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 34
Bydliště: Osek n. Beč.
Příspěvky: 2994
Registrován: 5. prosinec 2010, 15:50

Re: Nightwish - Headliner Masters Of Rock 2012

Příspěvekod Dolli » 1. květen 2012, 10:06

Dovolím se připojit k té malé skupince, co jsou s headlinerem spokojeni :) a stejně jako Jespe si je rád v červenci vychutnám, hlavně když jsem četl pozitivní recenzi na včerejší koncert ;)
Dolli
Novicius
Novicius
 
Pohlaví: Muž Muž
Příspěvky: 2
Registrován: 21. prosinec 2011, 21:18

Re: Nightwish - Headliner Masters Of Rock 2012

Příspěvekod Stick » 1. květen 2012, 10:09

:lol: Jediné co na to můžu říct.
https://kandarsicknhorror.bandcamp.com/
somnusaeternus.bandcamp.com
Uživatelský avatar
Stick
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 33
Bydliště: Brno
Příspěvky: 3725
Registrován: 17. leden 2008, 21:43
Aktivní v kapelách: Kandar, Somnus Aeternus

Re: Nightwish - Headliner Masters Of Rock 2012

Příspěvekod ov42 » 1. květen 2012, 10:19

To neděláš dobře Pragokoncerte s tím headlinerem, to se ti vymstí! Valná většina z těch, co chtěli vidět Nightwish, včetně mě, je viděla včera. kvůli tomu už spousta z nich letos na Masters nepojede. Nebude to z hlediska prodaných vstupenek takové terno, jak si Pragokoncert představuje.
ov42
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 46
Bydliště: Plzeň
Příspěvky: 3643
Registrován: 30. červen 2011, 14:39

Re: Nightwish - Headliner Masters Of Rock 2012

Příspěvekod tersas » 1. květen 2012, 10:37

ov42 píše:To neděláš dobře Pragokoncerte s tím headlinerem, to se ti vymstí! Valná většina z těch, co chtěli vidět Nightwish, včetně mě, je viděla včera. kvůli tomu už spousta z nich letos na Masters nepojede. Nebude to z hlediska prodaných vstupenek takové terno, jak si Pragokoncert představuje.


Tak kluci s naší party, co jezdí pravidelně na MOR, leželi včera (leží do teď) u ohně na čarodkách. Oni včerejší show Nightwish neviděli a na MORu za něj budou rádi !!! Je ale fakt, že lupení máme od Vánoc a nekupovali jsme ho kvůli Nightwish.

Fanoušci co byli včera na koncíku a lístek na MOR ještě nemají se kvůli Nightwish přes půl republiky do Vizovic nepoženou. Zase naopak, fanoušci s okolí Zlína (Moravy) pro které byla cesta do Prahy moc daleká a včera koncert neviděli a lupen ještě na MOR nemají, si ho třeba koupí. Protož to bude pro ně jediná příležitost vidět Nightwish na živo.
Uživatelský avatar
tersas
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 51
Bydliště: Sedlčany
Příspěvky: 1420
Registrován: 29. prosinec 2010, 13:52

Re: Nightwish - Headliner Masters Of Rock 2012

Příspěvekod Portos » 1. květen 2012, 11:09

Když se tak dívám do diskuze na webu MOR, tak si myslím, že Jirka Daron bude zralý tak na ručník. Pokud si chce PG zachránit holou čest a zadnici (o nic jiného už ani nejde), měli by ještě zapracovat a přihodit nějaký špek, protože negativní lavina a zklamání na výroční ročník je větší, než pozitivních ohlasů.
Naposledy upravil Portos dne 1. květen 2012, 11:14, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
Portos
Arch Articulus
Arch Articulus
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 39
Bydliště: Kůsek od Zlína.
Příspěvky: 263
Registrován: 4. prosinec 2010, 11:45

Re: Nightwish - Headliner Masters Of Rock 2012

Příspěvekod sheVcza » 1. květen 2012, 11:12

Zklamání, co víc na to říct. A to mám Nightwish rád.
Uživatelský avatar
sheVcza
Administrátor
Administrátor
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 36
Bydliště: Vizovice
Příspěvky: 4669
Blog: Zobrazit blog (6)
Registrován: 16. listopad 2007, 20:09
Aktivní v kapele: Vyzj

Re: Nightwish - Headliner Masters Of Rock 2012

Příspěvekod mIZZYchal » 1. květen 2012, 11:15

Ale prd. Ten to má tak leda na háku. To, že na vývoj MOR nadávají lidi, kteří tam jezdí 10 let ho tak určitě zajímá. Hlavně, když tam dorazí značný počet dětí, kteří mu to zaplatí. Tu jde o prachy a ne o spokojenost veteránů a lidí co nadávají na netu.
Uživatelský avatar
mIZZYchal
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 57
Příspěvky: 2478
Registrován: 7. listopad 2010, 20:46

Re: Nightwish - Headliner Masters Of Rock 2012

Příspěvekod Kezir » 1. květen 2012, 11:19

Vypadá to tak....vydělat na tom, co naláká lidi, a je fuck, že to tu bylo xkrát....což je škoda....pravidelní návštěvníci ho brzo pošlou do kytek.....a lákání nových bude težké ve vzrůstající konkurenci....
Uživatelský avatar
Kezir
Redaktor
Redaktor
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 34
Bydliště: Osek n. Beč.
Příspěvky: 2994
Registrován: 5. prosinec 2010, 15:50

Re: Nightwish - Headliner Masters Of Rock 2012

Příspěvekod Jespe » 1. květen 2012, 11:23

Jako třeba nevidím důvod, proč by nemohla být headlinerem kapela, která má krom Mejdnů či Judasů v posledních letech snad největší fanouškovskou základnu. Problém je ale ten, že je to kapela, která už tam bude potřetí...

Pokud vím, tak v původním plánu bylo 5 jiných formací, ale nějak si asi nechali ujet vlak, nebo nevím... Všechny prostě nakonec padly a času na výběr nového headlinera už moc nebylo.
Obrázek
Uživatelský avatar
Jespe
Šéfredaktor
Šéfredaktor
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 35
Bydliště: Zlín (Vizovice)
Příspěvky: 2396
Registrován: 14. říjen 2008, 8:50

Re: Nightwish - Headliner Masters Of Rock 2012

Příspěvekod Jincek » 1. květen 2012, 11:26

Já si je na živo poslechnu rád.....ale...... jako headliner??..... Představoval jsem si teda jinou pecku.....
Uživatelský avatar
Jincek
Arch Articulus
Arch Articulus
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 27
Bydliště: Vizovice
Příspěvky: 311
Registrován: 24. leden 2012, 18:40

Re: Nightwish - Headliner Masters Of Rock 2012

Příspěvekod Kezir » 1. květen 2012, 12:02

Jj právě je tam už po třetí, a 2x jako headliner....to asi lidem vadí nejvíce...ikdyž čtu názory, že Imaginaerum je sra*ka a podobně, že Anette je ukvičené domácí zvíře a podobně...neim, omezenost a netolerance některých posluchaču je zarážející.....přiznám se, že čím víde čtu ty negativa, tak se na ně i těším :D ale do příštích let by to chtělo lehce změnit strategii.....na setrvačnost fanoušků a sázky na stále stejné bandy se nedá takový fest pořádat věčně.....

Jespe a prozradíš mi, do SZ, jaké??? :)
Uživatelský avatar
Kezir
Redaktor
Redaktor
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 34
Bydliště: Osek n. Beč.
Příspěvky: 2994
Registrován: 5. prosinec 2010, 15:50

Re: Nightwish - Headliner Masters Of Rock 2012

Příspěvekod o.p.a.t » 1. květen 2012, 12:13

Nejedu, takže jsem upřímně škodolibě rád, že mne tam ani headliner absolutně netáhne (stejně jako v případě předchozích několika let). Ale diskuzi si pročítám a některé názory jsou vtipné :D Každopádně to rozhořčení je rozhodně větší, než jsem očekával..
Uživatelský avatar
o.p.a.t
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 30
Bydliště: Rokycany / Praha
Příspěvky: 2879
Blog: Zobrazit blog (6)
Registrován: 13. červenec 2008, 10:33
Aktivní v kapelách: Mallephyr, Stíny Plamenů, War for War (live)

Další

Zpět na Koncerty

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron