Hell in cage vol.3 (Report by Septic)

31.3.2012

Reporty z koncertů, festivalů a jiných akcí

Moderátor: Redaktoři

Hell in cage vol.3 (Report by Septic)

Příspěvekod septic » 1. duben 2012, 13:40

Již několikrát jsem se vysral na koncert mladých Sho-Hay a nyní jsem jim přislíbil účast, když hráli tak za humny. Říkal jsem si, že to vezmu postaru alá koncerty před lety na Míru se spaním před vlakáčem a hurá na první ranní. Bohužel se však posunula doprava a ke svému neštěstí jsem zjistil, že první vlak jede v 7, což byl velmi nepříjemný čas vzhledem k tomu na jaký sranec jsem to jel.

Do klubu Klec jsem došel hodinu před vybíráním vstupného, tak jsem usedl k baru a jelikož nemám žádného kamaráda, který by chodil na punk-rockové koncerty, tak jsem osamoceně lil na baru jednu borovičku za druhou. Podnik byl nacpaný samýma zmalovanýma načesanýma lolitkama (v podstatě by se dalo publikum popsat jako lolitky, loliťáci, já a Bessar Unggas). Než kdokoliv došel, kdo by chlemtal škopky se mnou, tak jsem se dozvěděl, že Dáša je hrozná kráva a přebrala Lence před měsícem kluka (děkuji vám holky za informaci).

Nakonec jsem se přeci jen dočkal a když do klubu vstoupili kluci šohajovití, věděl jsem, že je o zábavu postaráno. Usedli jsme ke stolu, domluvili jsme odvoz aparatury, aby mohl lít i řidič a kopali jsme do sebe (nebo aspoň já) průjmové Svijany, až mi od řiti šlehaly plameny.

První na pódium nastoupili Days of the end. Nemá cenu tohle komentovat. Je pravda, že 100 lidí 100 chutí, ale tyhle Tokio hotely mi dřou hemeroidy! V podstatě všechno ten večer stálo za hovno, kromě mladičkých Sho-Hay.

Když po dlouhé pauze vzali do rukou nástroje a přes intro se přeletělo jak po chilli ráno na hajzl, rozjelo se správné zlo. Na pogo se samozřejmě nikdo nechytal, protože to tam byl samý pi***s, ale chytl jsem se aspoň já s dalšíma dvěma borcema, kteří očividně dojeli taky jen na Šohaje. Dostal jsem věnování v podobě skladby Džus a pořádně jsem rozhodil špeky. Škoda jen, že moje prokouřené plíce mi nedovolí trsat dýl než 5 minut jinak bych těm zevlákům ukázal zač je toho penis. Všehovšudy skvělé vystoupení, možná by to chtělo míň keců mezi písničkama, ale hudebně supr. Není nad to podpořit mladé grindové kapely.

Ještě později hráli Bessar Unggas, kteří jedou příjemné skáčko, ale já už takovou hudbu léta neposlouchám a navíc jsem v té době byl v mateřské poloze smotán kolem jednoho reproduktoru (zasr*** borovička!). Domů mě odvezl zpěvák šohajovitý, takže se spaní před vlakáčem nekonalo. Spráskaný jsem byl jak *mužský pohlavní orgán*, takže mise úspěšná - přežil jsem punk rockový koncert!
Uživatelský avatar
septic
Novicius
Novicius
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 37
Příspěvky: 35
Registrován: 31. leden 2011, 16:03

Zpět na Reporty

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků