Brutal Assault 16 @ report by Flash

11.-13.8.2011 Jaroměř, Pevnost Josefov

Reporty z koncertů, festivalů a jiných akcí

Moderátor: Redaktoři

Brutal Assault 16 @ report by Flash

Příspěvekod Flash » 21. srpen 2011, 21:21

Obrázek

Brutal Assault 2011





On the road, arrival, HELLCOME to Brutal Assault 16

Čas se naplnil, dobalit a vyrážíme na další ročník brutální jízdy zvané Brutal Assault! Letos už 16. ročník :-) Vlak jsem letos vyměnil za auto, pohodová cesta, snad jen vymotat se na tom psycho kruháči v HK je teda zážitek, to Vám řeknu :-) A to i tehdá, když máte profesionálního navigátora Slavnara :D Potom klasika, postavit stan a hurá vystát si nechutně dlouhou frontu na pásku. Letos navíc ještě otravnější, díky povinné verifikaci kvůli padělkům. Tady musím říct, že to pořadatelé docela neustáli, resp. podcenili přípravu a počet výdejových okýnek.

Pár slov k reportu: Nechci z toho dělat plachtu textu, který se musí luštit, aby se člověk dozvěděl, jaká byla ta a ta kapela. Viděl jsem 32 kapel :) Takže zážitky, které se pojí k jednotlivým dnům, a že jich letos bylo požehnaně, ponechám v textu pod komentáři kapel, pro ty, kdož mají zájem ;)
Stejně jak píše kolega Izzy, je tohle jen a jen můj pohled na kvalitu kapel, zvuku, toho co mám rád apod. Prostě 100 lidí, 100 chutí 8-)





Středa 10.08.2011 - Warm Up


Obrázek
@ Stíny Plamenů - klasika CZ scény, Lord Morbivod a spousta zla, krys a špíny ;) Na zahřívačku měli docela fajný zvuk, nadupaný setlist, padla má oblíbená Žár stoky v plamenech. Navíc jsem se těšil na našeho člena Lord Opata a bylo vidět, že si to hodně užíval! Vůbec se mu nedivím ;)

Obrázek

@ Gride - tuhle bandu mi doporučovala Marký, místní smečka z Prachatic, a nebylo to špatné, viděl jsem pár skladeb, hoblovalo jim to fajně.






Obrázek

@ Silent Stream Of Godless Elegy - jednoznačně největší tahák ze středeční zahřívačky. Byť jsem SSOGE viděl letos už poněkolikáté, tak i na Brutálu jsem si je neskutečně užil! První kapela letošního Brutálu, kde jsem proskákal celou písničku ... ano, nečekaně to byla Slava! :-) Jinak klasika, většina songů věnováná poslední placce Návaz + pár starých osvědčených :)




TOP kapely dne:
Stíny Plamenů
Silent Stream Of Godless elegy

Středeční zážitky: Před SSOGE jsme zašli na něco na zub - s Luckou jsme šli do kukuřice, a jak to dopadlo? Se podívejte sami :mrgreen: :mrgreen:

Kukuřičná Elfka
Obrázek

Po SSOGE se naše početná banda rozdělila na dva tábory, první šel pařit mocnou Zelenou s mistrem Garionem a druhý v čele se starostou OM stanového městečka Gotrekem se vydal ztrestat proviant ve stanech :-D
Zatímco v starostově stanu postupně zmizela Finská, dvě medoviny, část Tulamorky, bílé vínko atd., tak Zelené komando navázalo družbu s Francouzi a kde se vzala tu se vzala památná dannyho zlo věta "Klucí, já mám ještě ve stanu flašku Myslivce :-P " S Francouzi byla sranda, komunikace v angličtně byla velmi zajímavá a nebyla poslední :-D Francouzi a Garion po pár hodinách zmizeli a dannymu to bylo asi líto, tak přivedl po návratu z ToiToi mise dva Rusy a jednu Rusku :-) S nimi přišla velmi lahodná ruská vodka a k ní se do páru přidala Tulamorka... :bigdrink: Starosta Gotrek ráno naznal, že opít vodkou Rusy, navíc jejich vlastní, je skoro nemožné, ale přesto jsme to zkusili :D Na druhou stranu, čím víc jsme pili, tím víc jsme rozuměli ruštině a nemuseli překládat přes Juriho, který pronesl i perlu celého večera: "Don't drink after russian vodka...!" :mrgreen: Družba končila v cca 5 ráno, si mlhavě vzpomínám :) Některé party raději vynechám, protože to by bylo na další slohovku :D Středeční a čtvrteční noc byla velmi mocná :palec:





Čtvrtek 11.08.2011

Obrázek
@ UneXpect - první kapela tohoto dne a naproto nefalšovaná poctivá šílenost - avantgarda par excelens z Kanady! :winky: Neskutečně mě tahle banda nakopnula a užil jsem si ji od začátku až do konce. Težko jde popsat slovy nepopsatelné! :D Zvukař odvedl fajn práci, protože nazvučit UneXpect není sranda a osobně nechápu, jak oni vůbec zvládají hrát takovej šílenej cirkus :) Zpěvačka se během celého setu nezastavila, až mi připomněla Bruce z IM :D Jedna z TOP kapel letošního Brutálu a pro mě veliké překvapení, protože jsem je pořádně neznal. A pohled na Chaothovu 9strunnou basu, to je něco :D Byli jsme po nich tak vyřízení, že jsme museli na jednoho černého Kozlíka :) A díky Bohům, že hned 16. jsem měl možnost vidět tuhle partičku v Modré Vopici, kde byli minimálně 2x tak silnější!



Obrázek
@ Kreator - další, na co jsem zašel, byli práve Kreatoři. Nejsem nijak velký fanda thrashe, ale vnímám Kreator jako legendu, tak jsem byl k jejich setu otevřený a docela zvědavý. Viděl jsem je poprvé naživo a bavilo mě to, hnětalo to. Byť možná někteří ortodoxní thrasheři nesouhlasí, tak mně se to líbílo právě proto, že to nebyla bezduchá hoblovačka. Enemy of God a Violent Revolution byli pak vrcholem jejich setu :)





Obrázek
@ Motörhead - po různých přestřelkách, že co dělají Motörhead na festu, jako je Brutál, můžu s klidem prohlásit, že sedli jako prdel na hrnec! Doma bych si toho asi moc nepustil, ale naživo prostě pecka! "Zdravíme BA! Jak se máte? My jsme Motörhead!" - to je prostě kult 8-) Našlapaná energie od začátku až do konce na legendární Ace Of Spades :) A cca 10minutové drum sólo Mikkea Dee bylo úžasné! :)





Obrázek
@ Morbid Angel - nevím proč, ale velké deathové smečky letos nepodaly moc dobrý výkon. Na MA jsem se těšil, ale po cca 3 skladbách jsme šli doplnit pitný režim, protože to bylo jakési utahané a bez jiskry :( Škoda.






Obrázek
@ SepticFlesh - řečtí démoni pro mě byli velice zlváštní kapelou :) Rozhodně mě to tolik nechytlo jako ostatní, s výjimkou skladeb ze starších placek jako Sumerian Daemons atd. Novinka mi přisla příliš přesamplovaná a nijak extra energická. Jejich hecování k moshpitu byla sranda, skoro jak kdyby neuměli nic jiného v angličtině :D






TOP kapely dne:
UneXpect !!
Kreator
Motörhead


Čtvrteční zážitky: docela dost krušné ráno, ale co, jsme na Brutálu, tak 4h spánku musí stačit, ne? :D Geniální byl Juri, když ráno dorazil pozdravit a když smutně koukájíc na prázdnou lahvinku Ruského Standardu říká: "What a pity... is empty" :mrgreen: Příjemná pizza v místní pizzerii a řezané na oběd bylo to, co jsme potřebovali, i když to řezané .. mno Ježura by mohl vyprávět :D Potom následovala akce "Nakup si svůj proviant" a cesta do Penny :) Po cestě jsme potkali Frantíky, kteří si svoje basy, alko a něco málo jídla vezli v košíku :D Cesta do Penny byla víc než vysmátá, zvlášť parodie na reklamu OldSpice a hlášky "Důkaz místo slibů? Tady se vykalili!" + plákát nějaké místní akce, kde headlineři byli Kryštof a Teplá buchta! :lol: :lol: Akorát jsme to stihli zpět na Unexpected :) Navíc jsme rozšířili městečko o Chytrexe a byl položen základ Jägermeister destruction squad :D Čtvrtek byl takový mírnéjší, moc se ani nepařilo a sbíraly se síly a nakupoval proviant na další dny :D






Pátek 12.08.2011

Obrázek
@ Excrematory Grindfuckers - ohodnotil bych je asi takto: neznal jsem, poznal jsem a naprostá bomba! :palec: Na ty se fakt vyplatilo vstát a dorazit, až nás docela vyděsila fronta u vstupu, díky které jsme nestihli první skladbu. Lidí tam na ně bylo v 10:00 jako na večerní hvězdy, mazec. Frontman z toho byl taky docela mimo, asi 3x za to děkoval a o to víc do toho dávali kluci grindový srdce! :) Neskutečná prdel tahle banda, a jejich cover Final GrindDown mě poslal do kolen :mrgreen: :mrgreen:





Obrázek
@ Ram-Zet - těšil jsem se na další fajnou avantgardu na doporučení, bohůmžel se tak nestalo :( Poslouchal jsem Ram-Zet a zní to dobře, ovšem na Brutálu to znělo otřesně, jako když zabíjíte prase. Nevydržel jsem víc než dvě skladby a hurá na jídlo a pitný režim :)







Obrázek
@ Svart Crown - po R-Z byli na řadě Svart Crown, pro mě neznámá kapela. Francouzi prostě dokazují, že black (pravda namíchaný s deathem) dovedou zahrát s důvtipem a velmi dobře. Rozhodně žádné uměle koncentrované zlo, ze kterýho je člověku spíš do smíchu. Pocit byl spíš takový příjemný progress black/death alá Belenos, Enslaved. Strhlo mě to, hutný hlas a energické. Můžu jen doporučit ;)






Obrázek
@ Scar Symmetry - příjemný melodeath, nic co by extra překvapilo, na druhou stranu taky nezhnusilo :-) Lehký nadprůměr, ideální na tribunu v tom vedru společně s Kozlíkem :D
@ Decapitated - společně s Vader letos zástupci velmi kvalitní polské deathové scény. Chlapci se do toho opřeli s chutí.. naservírovali svým fandům kvalitní porci své muziky. Snad jen ze začátku trošku slívající zvuk kytar, po dvou skladbách to bylo v pohodě. Když to zpetně porovnám s Vader, tak je docela předčili a rozhodně to mělo větší jiskru a náboj.




Obrázek
@ Gorod - tahle parta se dostala na Brutál díky zrušenému turné Atheist a frontman za to Shindimu několikrát děkoval :) Pro mě neznámá věc, ale vcelku ucházející zpříjemnění času před Kypck. Podobné Scar Symmetry.







Obrázek
@ Kypck - na tuhle bandu jsem dostal jen samé dobré reference a potvrdily se ;) Hudebně netradiční doom, toho sludge tam moc nebylo, mi přislo. Každopádně jako celek velmi poslouchatelné, nejvíc se mi líbil uzavírající Stalingrad, to byla hymna jak cyp :D Celá takhle banda je zajímavá, Fini zpívající rusky, kalašnikovský udělaná kytara ... a přesto, že frontman před začátkem upozorňoval, že nejsou politickou kapelou, našli se lidi, co to nepochopili :facepalm:





Obrázek
@ Katatonia - po Kypck pokračovala melancholická doomová vlna v podání Katatonie! ;) Začátek byl takový rozpačitý, což mě docela překvapilo, ale pak jako by chytli to správné tempo a už to jelo :) Pro mě spokojenost, zvuk byl v pohodě a výkon kapely taktéž. Co jsem se bavil s lidmi, tak jim neseděl výběr songů. V tomhle jsem měl výhodu, nestihl jsem je pořádně naposlouchat :D





Obrázek
@ Exodus - ani nevím proč, ale zůstal jsem i na Exodus, jako na zástupce "čistého" thrashe a Atíkovy miláčky, které před Brutálem opěvovala :D Thrasher ze mě asi nebude, protože po čtyřech skladbách se mi zdálo, že slyším pořád to samé hoblování. Ovšem musím uznat, že bylo poctivé, hnětalo a ten mosh, co tam zpěvák vyhecoval lítaním
po stagi, byl hustej, koncentrovaná energie :D





Obrázek
@ Satyricon - stejně jako předloni byla blacková legenda Immortal, tak letos neméně slavná ikona Satyricon. A historie se opakovala! :) Místo větráku v kanále bylo slyšet kvalitní zvuk, který do nás Satyr s Frostem pálili od začátku do konce. Co mě velice potěšilo, že jako první kapela, místo obligátních "díky", opravdu poděkovala fanouškům za ovace a zatleskala jim, za což si vysloužila další potlesk a v mých očích respekt :palec: K setlistu- co mělo být zahráno, to záhráno bylo, včetně nesmrtelné hymny Mother North :headbang: Pro mě jedna z TOP 3 kapel letošního ročníku ;)




Obrázek
@ Soilwork - takhle kapela mě nikdy nijak zvlášť nechytla, ale tak jsem si řekl, že uvidíme, co naživo. Plný energie po Satyriconech jsem dal čtyři skladby a neskutečně mě nasrali s použítím těch nepřetržitých stroboskopů, takže přednost dostalo jídlo a pivo. Do té doby celkem poslouchatelný melodeath.







Obrázek
@ Cathedral - poslední turné, která hráli, a opět velice slušná banda. Od doomovek po novější věci po instrumentální části naprosto dokonalé! Zaposlouchat se do těch riffů a tónů byla nádhera! Co mi to kazilo, byl trošku nestandardní zpěv, který mi přišel na ten specifický doom, který Cathedral hraje, docela mimo. Místy mi to připomínalo Sex Pistols (nevím proč :D ) A přitom Lee Dorian má i skladby, kde ten zpěv je v pohodě (ale pravda, že mají většinou přes 15 min :D )





Obrázek
@ Mayhem - pátek pro mě uzavírali právě Mayhem. Bylo to pro mě trošku zklamání, čekal jsem malinko víc. Nepodali špatný výkon, ale nijak extra mě to nechytlo :)








TOP kapely dne:
Excrematory Grindfuckers !!
Svart Crown
Satyricon !!
Cathedral


Páteční zážitky: takovej pohodovej den se to jevilo, 2 - 3 kapely, Kozlík, 2 - 3 kapely :D Až jsme dorazili do kempu, kde Gotrek trestal Hanáckou a slivovičku od Papáji s Tal a Markétkou a bubeníkem z Cannabis Corpse (USA) :D Chudák vypadal, že už má dost, nebyl moc trénovanej :D Ale ukázal se jako gentleman, protože když Brutál, tak Brutál se vším všudy, Marký si rozsekla palec o kolík stanu, tak ji odnesl (což teda po tom, co měl pod kůží, byl slušný výkon) přes val k zdravotníkům 8-) Nebyl jsem u toho, ale Marký jsem ráno potkal s Tal, vše v "pohodě". Apoň budou mít co vyprávět vnoučatům ;)
Mezitím zahájila Jägermeister destruction squad svoji spanilou jízdu :D Jägermeister a jejich hlídky se jich už bály pomalu, protože jen co naplnili těch 16 zkumavek, tak byli obratem vypity a merch zboží zabaveno. Vidět Gotreka s cca 20 věnci, zkumavkama jak kdyby vykradl laboratoř a vedle to samé v podobě Chytrexe .. to byl zážitek :twisted: :mrgreen: Škoda, že nedostali to tričko z té pěkné hostesky :lol: O pozdějším tanečku na Exploited ani nemluvím :D Kde potom skončili, netuším, my jsme s Arjen trestali Rulandu Šedou a potom šli spát v krásných cca 5h :D





Sobota 13.08.2011

Obrázek
@ Draconian - moji pozornost toho dne přilákali až doomový Draconian. Velká škoda, že jejich prostor byl pouze 35 min, navíc na doom ne úplně dobrou hodinu 13:30. Nic z toho mi ale nezabránilo, abych si je skvěle užil. Set byl poněkud krátký, se mi zdálo, určitě by se vešla ješte "She Dies" 8-)







Obrázek
@ Kvelertak - o tomhle black´n´rollu jsem měl drobné povědomí, ale že to bude taková pecka, to jsem teda nečekal! :headbang: Borci to do nás sypali pěkně jednu za druhou, nemuseli řešit jakou skladbu, páč mají jednu placku :) Nejvíc se mi z nich líbila Mjod :winky: Frontman tam dělal dobrý bordel, omotal si šňůru od mikrofonu kolem krku, a protože na nás asi špatně viděl, tak si dal horolezeckou vložku na boční konstrukci tak do poloviny a začal hřímat od tam :D Potom slezl a seskočil mezi security se pozdravit s první řadou. Nakonec zahodil mikrofon a pojezdil si na rukou fandů a vrátil se zpět. Výborná atmoška, tak nějak si představuju black´n´roll 8-)




Obrázek
@ SkyForger - na Litevce jsem byl naživo docela zvědavý. Naběhli na stage ve svých tématických kostýmech, což muselo být v tom vedru peklo :) Ze startu asi nechytli ideální zvuk, trošku se kytary a zpěv slévaly, hlavně snaha o zapojení píšťaly. Po prvních skladbách to bylo už v pohodě. Příjemný a dá se říct veselý pagan black ;) Nejvíc mě pobavila Šílená mánička ze severu, kterou jsem zahlídnul s Ježurou, jak někomu "cválá a hrozí" na ramenou, hehe :D





1.
Obrázek
@ Haemorrhage - hohóó, Španělsko a grind, to je panečku kombiance :winky: Tihle šílení patologové byli naprosto úžasní! Na pódiu si představte zvrhlou sestričku v bíle uniformě, šmrncnutá krví, chirurgy v zelených pláštích s rouškou a do toho frontmana, celého od krve se zafačovanou rukou :D Hudebně to sedlo skvěle, velmi chytlavé a frontman tomu dodával ještě něco navíc, když mezi zpěvem okusoval amputovanou nohu nebo s ní hrozil, pohazoval si s mozkem, řezal si zafačovanou ruku a v neposlední řadě ze sebe na dobrou minutu udělal psa s košíkem a lítal po pódiu po čtyřech :tlesk: To se nedá popsat, tyhle patology doporučuju zažít! A pecka I'm a pathologist celou tuhle show dokonale uzavřela ;)



Obrázek
@ Vader - moje srdcovka z polské scény a jejich album, které vyšlo chvilku před Brutálem, mi říkalo, že to bude mazec. Bohužel, jak sem naznačoval, nestalo se tak :? Težko říct, jestli za to mohly velké personální změny v kapele za poslední dobu či co, ale celý set mi přišel jako odehraný z povinnosti, bez jiskry a chuti, byť technicky pořád na výši (což ale vůbec nestačilo). Jejich zpoždění ještě vykompenzovalo intro Imperial March z SW, zajímavý tah. Skoro čtvrtinu setu hledali zvuk a Peterův hlas byl pořád utopený v kytarách. I pecka Sothis mi přisla chudá .. navíc nezahráli svůj klasický uzavírák This Is The War, namísto toho poslední dva songy byly covery, ten poslední byl Raining Blood od Slayerů :) Docela velké zklamání pro mě. Zažil jsem je na Hardline Therapy Vol. 2, kde pořadatelům vybouchli fanoušci, takže Vader (a Hate) odehráli svůj set pro cca 100 lidí (místo plánovaných 2000) a tehdy to mělo větší jiskru než tady .. nechápu :(



Obrázek
@ Turisas - byl jsem vůči nim předem docela skeptický, protože se mi ta hudba příliš nelíbí. O to víc mě to překvapilo a chytlo :) Frontman házel dobré vtípky o tom, jak koštoval české pivo apod. (jak jinak si získat české fandy :D ), až jsem si vzpomněl na Sabatony :D Jinak klasická hopsačka v kůžích, uvidíme, jestli mě to bude bavit i někdy přístě :)






Obrázek
@ Cryptopsy - tohle byla palba! Velmi podobný nástup jako CC loni - 4 skladby bez přestávky, precizně zahrané a vyřvané na pomezí deathu a grindu. Pak nějaké rychle představení a znova! Nečekal jsem takovou palbu, koukal se a byl přijemně překvapený. Zpěvák dal svým hlasivkám pěkně zabrat a společně s kopáky do toho pumpoval energii, co to šlo, a hecoval dav pod ním na mosh :D Docela se mu to i dařilo, co jsem koukal. Cryptopsy rozhodně palec nahoru ;)





Obrázek
@ Anathema - a asi nejsilnější emoční set a atmosféra (v rámci žánru), zvlášťě po Cryptopsy :) Ještě při prvních tónech jsem pozoroval úplněk (možná ne přesný, nevím), hořící ohně na zdech pevnosti a nechal se unášet tóny .. nádhera. Kapela si to náramně užívala a děkovala Shindimu za pozvání, za svůj letošní největší koncert a fanouškům za přízeň. Poslední Fragile Dreams byla cesta do emoční nirvány! :tlesk:






Obrázek
@ Sepultura - hlavně v sobotu jsem ocenil (pro mě) geniální dramaturgii v pořadí právě Anathema > Sepultura ;) Loni jsem nestihl (kvůli přehození s Lock Up) celý set, a tak jsem si to letos hodlal pěkně vynahradit :P Na Derrickovi šlo poznat, že žije nějakou dobu v Praze, válel slušně česky ;) Brazilské thrashové rytmy propukly a s nimi pořádný kotel! Novinky z placky Kairos zněly fajně, nechyběly ani staré osvědčené hitovky jako Territory, Ratamahatta, kterou Darrick uvedl jako čas si trošku jamamovat :D A konče peckou už kultovní - Roots Bloody Roots! Před ní hlasí: "Teď si dáme něco klasiky a poslední song, chci, aby každý tady zpíval s námi. Chci, abyste mě přeřvali, pravda, budete to mít trošku těžší, jdem na tooo? :D " A jak zelený kmet Garion píše, neviděl jsem kolem sebe nikoho, kdo by neřval z plných plic a nepařil - neskutečná atmosféra, co krásně vygradovala 8-)



Obrázek
@ Kataklysm - předposlední kapela letošního ročníku pro mě a parádně jsem si ji užil, jelikož jsem nebyl na MetalFestu ;) Kolem 0:20j kdy začali hrát, už jsem byl docela mrtvej, ale mělo to šťávu :) Setlist fajn a končili Venomem ;)







Obrázek
@ 1349 - to málo energie, co mi zbylo po tom hudebním maratonu během těch dní, vysálo zlo, které spustili 1349. Pro mě jedna z TOP blackových smeček, co jsem viděl, když neberu Svart Crown, kteří tíhnou k deathu. Koncetrované zlo, tady věřím, že si hroziči přišli na své, a i mně se to líbilo :fing:







Sobotní zážitky:Pohodovej den, který začínal mmj. pohledem na starostovu snídani, která byla velmi prostá - Hanácká vodka :D Doprovázeno prohlášením: "Tak, jsem po snídani, jdeme pít." :mrgreen: A od té doby jsme ho neviděli :D Jelikož mi odjela Arjen, tak sem ji vyměnil za MZ alias Ježuru :)
Čekala nás taky poslední, neplánovaná družba, tentokrát po Francouzích, Rusech, Američanech náš čekali Poláci ;) Sedli jsme s Ježurou na Kozlíka a dal se s náma do řeči borec, který měl taky pod kůží, a jeho kamarádi. Velice fajn lidi, je vidět, že ne všichni Poláci jsou stejní. Pokecali jsme o škole, Praze, festivalech, kdy nám pochválili a vyzdvihli BA jako jeden z TOP festů v Evropě, co měli možnost navštívit (a že jich navštívili dost) atd. Co mě dostalo, bylo, když jsme připíjeli, Ježura neměl pivo .. tak borci jen na sebe houkli "On nemá pivo" a každý mu odlil ze svého, až byl nový Kozlík na světě, mazec! :D Jsme se ptali, že proč někteří Poláci dělají takovej bordel, tak nám říká: "To máš tak, vás je cca 10 miliónů a tomu odpovídá určité procento debilů :D Mno a Poláků je 40 miliónů, takže to procento je žel vyšší :D " Fajn borci ;)


TOP kapely dne:
Kvelertak !!
Haemmorrhage !!
Cryptopsy
Anathema !!
Sepultura




Cya! In Hell! - Brutal Assault 17

Před letošním ročníkem jsem měl trošku obavu, jak to vlastně bude, protože Brutál pro mě tvoří i přátelé a kamarádi :) Hodně staré gardy nejelo, protože se jim nechtělo! (pff!), práce, peníze apod. ... ovšem zase jela spousta "nové krve". Výsledkem je jeden z nejsilnějších Brutálů co jsem zažil! :palec: A já tady velice děkuju všem z našeho Gotrek OM City, Gotrekovi, Dannymu, Ježurovi, Vernýmu, Lucce, Chytrexovi, Garionovi, Pavlínce a speciálně pak mojí brutálové zlobivé polovičce Arjen :twisted: Bez vás by to nešlo a nebylo ono ;) Taky děkuju lidem, které jsem potkal, včetně všech mezinárodních družeb ;) Dokonce při výstupu na val v tričku Orbisu, když jsem míjel skupinku tří lidí, se ozvalo "Hele, Orbis Metallum" a vyklubal se z toho Meshu a jeho kámoši :D Díky i bohům vyšlo skvěle počasí a až na Marký se nám nic nestalo :D
Všem, kteří nejeli z nějakých malicherných důvodů, tímto vzkazuju: Litujte! Ale nevěšte hlavu, můžete to napravit na přístí rok! My tam budeme! :twisted: :mrgreen:


Obrázek

Největší překvapení Brutal Assault 2011:
UneXpect
Excrematory Grindfuckers
Kvelertak

Největší zklamání Brutal Assault 2011:
Ram-Zet
Soilwork
Morbid Angel
Vader

TOP 5 kapely Brutal Assault 2011:
UneXpect
Motörhead
Satyricon
Haemmorrhage
Sepultura

Když jsem se zamýšlel na technickém hodnocení areálu, kvality služeb, zvuku apod., tak jsem narazil na jiný report, se kterým úplně souhlasím - http://www.fobiazine.net/article/4785/brutal-assault-2011-vol-16---ohlednuti/ 8-)

@ Flash
Nobody Said That Everything Comes As You're Wishing
Nobody Said That Tears Won't Be Flooding Your Eyes
Life Is a Coin Once Thrown That Will Never Stop Flipping
Hold Your Head Up And Accept Its Both Bitter Sides


Call It Misery, Call It Curse, Ans Call It Pain
It’s Your Destiny, Your Burden And Your Fate


You Have To Try, To Face It All
You Have To Fight, On Your Own Side!
You Need To Try, (To) Avoid To Fall
You Need To Stay, The Strongest Prey!


Six Degrees Of Separation
Uživatelský avatar
Flash
Globální Moderátor
Globální Moderátor
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 42
Bydliště: Brno
Příspěvky: 3401
Registrován: 30. leden 2008, 1:21

Re: Brutal Assault 16 @ report by Flash

Příspěvekod Alwarin » 21. srpen 2011, 21:44

Nejzábavnější koncert na BA 2011 byli jednoznačně Horse The Band. Kdo neviděl, sakra litujte, protože to bylo něco neuvěřitelnýho :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Alwarin
Deditus Articulus
Deditus Articulus
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 33
Bydliště: Kuřim
Příspěvky: 242
Registrován: 31. leden 2011, 14:15

Re: Brutal Assault 16 @ report by Flash

Příspěvekod Garion » 21. srpen 2011, 21:51

Pěkný report, konečně jsem se dočkal :) Nejvíc mě pobavil zpěvák Haemorrhage, který OSUKOVAL amputovanou nohu. Jsem si představil několik různých výkladů tohoto slovesa včetně odvozeniny od mistra SUKa a složil jsem se pod stůl :lol:

S těmi kámoši to je smutný, ale je to tak. Řada z fandů, jak stárnou, mají najednou jiné priority a ukazuje se, že je metal třeba už tolik nezajímá. I proto jsem za tuhle komunitu rád, že pak většinou na žádný metalový akci skoro nejsem nikdy sám.
Aktuální Garionův playlist na LAST.FM
Uživatelský avatar
Garion
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 52
Bydliště: Plzeň
Příspěvky: 2949
Blog: Zobrazit blog (1)
Registrován: 22. srpen 2010, 9:11
Aktivní v kapelách: Semtex j.h., Čekišó, M.H.S.

Re: Brutal Assault 16 @ report by Flash

Příspěvekod Flash » 21. srpen 2011, 22:06

Garion: přesně tak :-) Já tušil, že si toho všimneš :D Bylo super tě konečně poznat a jak se snám zřitil do stanu po zelených vánicích bylo nezapomenutelný :lol:
Nobody Said That Everything Comes As You're Wishing
Nobody Said That Tears Won't Be Flooding Your Eyes
Life Is a Coin Once Thrown That Will Never Stop Flipping
Hold Your Head Up And Accept Its Both Bitter Sides


Call It Misery, Call It Curse, Ans Call It Pain
It’s Your Destiny, Your Burden And Your Fate


You Have To Try, To Face It All
You Have To Fight, On Your Own Side!
You Need To Try, (To) Avoid To Fall
You Need To Stay, The Strongest Prey!


Six Degrees Of Separation
Uživatelský avatar
Flash
Globální Moderátor
Globální Moderátor
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 42
Bydliště: Brno
Příspěvky: 3401
Registrován: 30. leden 2008, 1:21

Re: Brutal Assault 16 @ report by Flash

Příspěvekod Chytrex » 21. srpen 2011, 22:22

Joo příští rok tam nesmíme chybět.. Přijedem, vypijem, pobavíme se..:D a pokud tam budou Jagermeistráci.. ..tak jim vyberem merch..:D
I reject your reality and substitute my own. (A. Savage, Mythbusters)
Uživatelský avatar
Chytrex
Arch Articulus
Arch Articulus
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 43
Bydliště: Bohumín
Příspěvky: 345
Registrován: 14. srpen 2011, 17:28

Re: Brutal Assault 16 @ report by Flash

Příspěvekod danny1691 » 21. srpen 2011, 22:24

oranžová revoluce v podání Chytrexe a OMG byla tuším v sobotu....tedy ta velkolepá část
Obrázek
Skrytý obsah
...v pubertě se musí pořádně šo...t, ti ošklivější sportovat a úplní chcípáci dělat rámus jako paviáni v zoo.Franta Štorm

Kdo se bojí Endží nesmí do lesa

Angel.of.mine « úte 31. bře 2009 19:30:15 » jasné já sem zrovna v tu chvíli opravdu nechtěla nic jiného než k dannymu do náruče
Yumi, 22:31 Danny, můj úžasný Danny...
Bože, zachovej mi zdraví a mým manželkám schopnost pracovat

Obrázek
Uživatelský avatar
danny1691
Globální Moderátor
Globální Moderátor
 
Pohlaví: Muž Muž
Bydliště: Ravenholm
Příspěvky: 1958
Registrován: 8. srpen 2008, 19:31

Re: Brutal Assault 16 @ report by Flash

Příspěvekod Chytrex » 21. srpen 2011, 22:45

Jo taky mám ten pocit.. Exploited si totiž pamatuju a dokonce sem viděl Gotreka pogovat
I reject your reality and substitute my own. (A. Savage, Mythbusters)
Uživatelský avatar
Chytrex
Arch Articulus
Arch Articulus
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 43
Bydliště: Bohumín
Příspěvky: 345
Registrován: 14. srpen 2011, 17:28

Re: Brutal Assault 16 @ report by Flash

Příspěvekod Anareus » 21. srpen 2011, 22:53

Jojo, vidim to stejně jako Flash, až na to že Vader jsem si dost užil a navíc jsem si v záplavě řvoucích strkajících poláků vybojoval to jediný trsátko, který za koncert odhodili, takže spokojenost... Ale koukali na mě jako když mě chtějí vykostit, opíct, o*ukat a sežrat :lol:

Každopádně byl tenhle fest jeden z highlightů mýho léta, jelikož jsem červenec proležel v posteli se zápalem plic... :) Párkrát jsem vás tam hoši potkal, Flashe, Gotreka, Dannyho, ale nějak jsem se nechtěl vtírat :D s Ježurou jsem i strávil nějakej čas a Gariona jsem potkával snad víc než kluky se kterejma jsem přijel :lol:

Bylo to fajn a za rok zase :)
Uživatelský avatar
Anareus
Arch Articulus
Arch Articulus
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 30
Bydliště: Semily
Příspěvky: 264
Blog: Zobrazit blog (3)
Registrován: 15. červen 2008, 20:37

Re: Brutal Assault 16 @ report by Flash

Příspěvekod danny1691 » 21. srpen 2011, 22:55

Chytrex píše:Jo taky mám ten pocit.. Exploited si totiž pamatuju a dokonce sem viděl Gotreka pogovat

já jsem tančil taky :mrgreen:
Obrázek
Skrytý obsah
...v pubertě se musí pořádně šo...t, ti ošklivější sportovat a úplní chcípáci dělat rámus jako paviáni v zoo.Franta Štorm

Kdo se bojí Endží nesmí do lesa

Angel.of.mine « úte 31. bře 2009 19:30:15 » jasné já sem zrovna v tu chvíli opravdu nechtěla nic jiného než k dannymu do náruče
Yumi, 22:31 Danny, můj úžasný Danny...
Bože, zachovej mi zdraví a mým manželkám schopnost pracovat

Obrázek
Uživatelský avatar
danny1691
Globální Moderátor
Globální Moderátor
 
Pohlaví: Muž Muž
Bydliště: Ravenholm
Příspěvky: 1958
Registrován: 8. srpen 2008, 19:31

Re: Brutal Assault 16 @ report by Flash

Příspěvekod Chytrex » 21. srpen 2011, 23:00

Anareus píše:Ale koukali na mě jako když mě chtějí vykostit, opíct, o*ukat a sežrat :lol:


Tak pečené maso bez omáčky? :D
I reject your reality and substitute my own. (A. Savage, Mythbusters)
Uživatelský avatar
Chytrex
Arch Articulus
Arch Articulus
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 43
Bydliště: Bohumín
Příspěvky: 345
Registrován: 14. srpen 2011, 17:28

Re: Brutal Assault 16 @ report by Flash

Příspěvekod Anareus » 21. srpen 2011, 23:05

Chytrex: Však já jim to nezazlívám, byl bych trochu suchej... :D
Uživatelský avatar
Anareus
Arch Articulus
Arch Articulus
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 30
Bydliště: Semily
Příspěvky: 264
Blog: Zobrazit blog (3)
Registrován: 15. červen 2008, 20:37

Re: Brutal Assault 16 @ report by Flash

Příspěvekod Garion » 21. srpen 2011, 23:57

Anareus: Jo, to je fakt. Tys byl vlastně první orbisák, kterýho jsem tam ve středu potkal. A pak jsme se celkem potkávali ;) No za rok ti už bude o rok víc, tak půjdeme spolu na zelenou. Jen se nestyď přihlásit a vetřít :lol:
Aktuální Garionův playlist na LAST.FM
Uživatelský avatar
Garion
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 52
Bydliště: Plzeň
Příspěvky: 2949
Blog: Zobrazit blog (1)
Registrován: 22. srpen 2010, 9:11
Aktivní v kapelách: Semtex j.h., Čekišó, M.H.S.

Re: Brutal Assault 16 @ report by Flash

Příspěvekod Anareus » 22. srpen 2011, 1:17

No my jsme letos BA pojali hodně hudebně a moc jsme toho nevypili, takže si klidně tu zelenou (fuj :P) s tebou příště dám :D
Uživatelský avatar
Anareus
Arch Articulus
Arch Articulus
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 30
Bydliště: Semily
Příspěvky: 264
Blog: Zobrazit blog (3)
Registrován: 15. červen 2008, 20:37

Re: Brutal Assault 16 @ report by Flash

Příspěvekod Kraus » 22. srpen 2011, 11:03

Jak tak čtu vaše komenty,tak začínám litovat,že sem vás tam nepotkal :D.Ale triko OM jsem viděl jen jedno :-).
JInak moje TOP jsou Satyricon,1349 a Sepultura.SSOGE mě trošku zklamali,pač zahrálí většinu Návazu a na starou tvorbu více méně hodili bobek :-(.
Teď si tak vzpomínám .. V pátek myslím,při Blood for Blood jsem na tribuně viděl,jak tam nějací dva táhnou kamaráda,který se velice podobal živé zombii se spokojeným výrazem ve tváři .. Bylo velice komické ho sledovat :D ... Nebyl to někdo z vás ?! :D
Uživatelský avatar
Kraus
Deditus Articulus
Deditus Articulus
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 32
Bydliště: Sluhy ( Pražské pohraničí)
Příspěvky: 248
Registrován: 29. srpen 2010, 22:51

Re: Brutal Assault 16 @ report by Flash

Příspěvekod Flash » 22. srpen 2011, 11:10

To pochybuju, z nás se nikdo neválel :D Jinak na tribuně jsem viděl taky dobrého tipana .. všichni scházeli po svých .. ale borec se postavil na střed té terasovitě vysekané cesty dolu a hop a jel sudy až dolů :mrgreen: :mrgreen:
Nobody Said That Everything Comes As You're Wishing
Nobody Said That Tears Won't Be Flooding Your Eyes
Life Is a Coin Once Thrown That Will Never Stop Flipping
Hold Your Head Up And Accept Its Both Bitter Sides


Call It Misery, Call It Curse, Ans Call It Pain
It’s Your Destiny, Your Burden And Your Fate


You Have To Try, To Face It All
You Have To Fight, On Your Own Side!
You Need To Try, (To) Avoid To Fall
You Need To Stay, The Strongest Prey!


Six Degrees Of Separation
Uživatelský avatar
Flash
Globální Moderátor
Globální Moderátor
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 42
Bydliště: Brno
Příspěvky: 3401
Registrován: 30. leden 2008, 1:21

Re: Brutal Assault 16 @ report by Flash

Příspěvekod Markis » 25. srpen 2011, 19:26

mrzí mě, že jsem toho viděla tak málo.. :/
Markis
Novicius
Novicius
 
Pohlaví: Žena Žena
Věk: 32
Bydliště: Praha
Příspěvky: 5
Registrován: 18. srpen 2010, 21:23

Re: Brutal Assault 16 @ report by Flash

Příspěvekod danny1691 » 25. srpen 2011, 20:39

takže příště budeš s Honzinou v Gotrekcity? A budeš doprovázet pana starostu? :D
Obrázek
Skrytý obsah
...v pubertě se musí pořádně šo...t, ti ošklivější sportovat a úplní chcípáci dělat rámus jako paviáni v zoo.Franta Štorm

Kdo se bojí Endží nesmí do lesa

Angel.of.mine « úte 31. bře 2009 19:30:15 » jasné já sem zrovna v tu chvíli opravdu nechtěla nic jiného než k dannymu do náruče
Yumi, 22:31 Danny, můj úžasný Danny...
Bože, zachovej mi zdraví a mým manželkám schopnost pracovat

Obrázek
Uživatelský avatar
danny1691
Globální Moderátor
Globální Moderátor
 
Pohlaví: Muž Muž
Bydliště: Ravenholm
Příspěvky: 1958
Registrován: 8. srpen 2008, 19:31

Re: Brutal Assault 16 @ report by Flash

Příspěvekod Meshu » 27. srpen 2011, 22:57

Pěknej report ;) Jak obsahově, tak po grafické stránce, která lahodí oku :)

Příště už snad nebudu chtít vidět půlku kapel, takže budu mít čas i na delší pokec u pivka ;)

A co se kapel týče, tak to máme tak na stejno. Rozhodně souhlasím s unexpect. Pustil jsem si od nich před BA jen pár skladeb, zaškrtl je "rád bych viděl" a ve středu už jsem byl jen příjemně překvapen :) Snad jen Satyricon mě trochu zklamali, bylo to solidní, ale čekal jsem trochu víc. Mother North mi přišla taková slitá.
Uživatelský avatar
Meshu
Deditus Articulus
Deditus Articulus
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 33
Bydliště: Lovosice
Příspěvky: 223
Registrován: 23. srpen 2008, 21:20

Re: Brutal Assault 16 @ report by Flash

Příspěvekod Flash » 28. srpen 2011, 0:27

Meshu: díky :-) To bys rozhodně měl, jak říká zelený master Garion .. zajdeme na Zelenou :mrgreen: :mrgreen:
Nobody Said That Everything Comes As You're Wishing
Nobody Said That Tears Won't Be Flooding Your Eyes
Life Is a Coin Once Thrown That Will Never Stop Flipping
Hold Your Head Up And Accept Its Both Bitter Sides


Call It Misery, Call It Curse, Ans Call It Pain
It’s Your Destiny, Your Burden And Your Fate


You Have To Try, To Face It All
You Have To Fight, On Your Own Side!
You Need To Try, (To) Avoid To Fall
You Need To Stay, The Strongest Prey!


Six Degrees Of Separation
Uživatelský avatar
Flash
Globální Moderátor
Globální Moderátor
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 42
Bydliště: Brno
Příspěvky: 3401
Registrován: 30. leden 2008, 1:21


Zpět na Reporty

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník