Carach Angren - nový song!

Všeobecné aktuality

Moderátor: Redaktoři

Carach Angren - nový song!

Příspěvekod dronda » 19. duben 2012, 9:54

Obrázek
Obrázek

Holandská symfo-blacková trojice představuje první skladbu, Lingering in an imprint haunting, z připravovaného alba Where The Corpses Sink Forever, které vyjde 18. května pod Season of Mist. Autorem artworku je Erik Wijnands.





Obrázek
    Tracklist:

    01. An Ominous Recording
    02. Lingering In An Imprint Haunting
    03. Bitte Tötet Mich
    04. The Funerary Dirge Of A Violinist
    05. Sir John
    06. Spectral Infantry Battalions
    07. General Nightmare
    08. Little Hector What Have You Done?
    09. These Fields Are Lurking (Seven Pairs Of Demon Eyes)

Knihy jsou vědění. Ve vědění je síla. Síla je energie. Energie je hmota. A hmota zakřivuje prostor. Takový balík knih, to je taková menší černá díra. Kdo se do ní ponoří, je ztracen navěky.
Uživatelský avatar
dronda
Administrátor
Administrátor
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 33
Bydliště: Plzeň
Příspěvky: 2298
Blog: Zobrazit blog (2)
Registrován: 2. únor 2010, 14:25
Aktivní v kapelách: Attax, Echo Theory, Armillaria

Re: Carach Angren - nový song!

Příspěvekod mIZZYchal » 19. duben 2012, 23:05

Hele, samozřejmě musím napsat, že se mi to líbí. Jsou to Carach Angren, takže musím! Z druhé strany, vlastně se mi to moc nelíbí. Jsem prostě odkojený Lammendamem, který znám nazpaměť a je natolik dokonalý, že i pro super kapelu jako jsou CA je dosti těžké dosáhnout kvalit jejich debutové desky. Jsem zvědavý na zbytek alba, no. Nejlepší na tom songu je začátek, což CA umí a potom docela zajímavé, ty zpěvy v jedné pasáži, zrovna trpím absencí umění se vyjádřit, tak nevím jak to popsat. Snad to nebude větší průser, než Death Came Through a Phantom Ship. Což je teda taky dobré album, abych nebyl za sviňu, ale prostě první dva songy, které zveřejnily jsou cool a zbytek už moc nežeru, hlavně prostě tu je furt ten fakt, že tato kapela nahrála Lammendam a tím zahrabala asi i svou budoucí tvorbu docela hluboko pod zem.
Uživatelský avatar
mIZZYchal
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 58
Příspěvky: 2478
Registrován: 7. listopad 2010, 20:46


Zpět na Novinky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník