Agalloch přijedou do Prahy!

Všeobecné aktuality

Moderátor: Redaktoři

Re: Agalloch přijedou do Prahy!

Příspěvekod Ježura » 31. leden 2012, 2:20

Já začínám docela váhat, když je pár dní předtím uvidím na Ragnarök Festivalu :?
I would spread the cloths under your feet:
But I, being poor, have only my dreams;
I have spread my dreams under your feet;
Tread softly because you tread on my dreams.
-- W. B. Yeats
Uživatelský avatar
Ježura
Metallum Moderátor
Metallum Moderátor
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 33
Bydliště: Praha
Příspěvky: 4549
Registrován: 10. leden 2010, 23:41

Re: Agalloch přijedou do Prahy!

Příspěvekod mIZZYchal » 31. leden 2012, 10:05

Ta cena by měla být stejná :D Zas tak protekční ty lupeny nemám.
Uživatelský avatar
mIZZYchal
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 57
Příspěvky: 2478
Registrován: 7. listopad 2010, 20:46

Re: Agalloch přijedou do Prahy!

Příspěvekod Raven » 21. duben 2012, 15:59

Tak jak se vám líbilo v Praze? Divím se, že tu zatím nikdo nic nenapsal..? Vypadá to, jako by tam snad nikdo nebyl, ale tomu se mi nechce věřit :) Já jsem je tedy viděla podruhé, a musím říci, že jsem stále zcela stejně unesená jako při prvním koncertu. Prostě boží. Je sice fakt, že ty Johnovo vokály naživo tak úplně čisté jako na deskách nejsou, ale jeho hlas je pro mé uši stále velmi příjemný.
Na těchto koncertech si člověk hlavně i váží té atmosféry, která panuje. Také mám na Agalloch ráda, že jsou ke svému publiku vstřícní a chtějí být při koncertu naší součástí . Alespoň na mě tak tedy působí. (Možná se to zdá někomu jako samozřejmost, ale třeba takový M. Lanegan, kterého jsem viděla nedávno, to je právě v některých těchto aspektech takový malý opak - ale i tak to může být úžasné, jak ukázal :) ..)
Mají obrovské kouzlo na deskách, ale na živo je to stejně pořád nejlepší zážitek. Také bylo fajn, že zvuk byl tentokrát dobrý, ne jako při minulé návštěvě v Praze.. Zahráli hlavně Falling Snow, skvělé, a jak jsem tak četla, že se spoustě lidem "nové" album tolik nelíbilo, .. (S čímž se tedy já osobně neztotožňuju :). ) tak když hráli třeba Into The Painted Grey... Zážitek.
Zcela jediné, co mě na tomto koncertu trošku zklamalo bylo, že nepřivezli sebou na prodej dámská trika :cry: Škoda, ale to hlavní, koncert, mi dal zase dlouho na co vzpomínat!
...And then there was silence...
Uživatelský avatar
Raven
Deditus Articulus
Deditus Articulus
 
Pohlaví: Žena Žena
Věk: 35
Bydliště: Chomutov
Příspěvky: 170
Registrován: 28. květen 2008, 21:38

Re: Agalloch přijedou do Prahy!

Příspěvekod mIZZYchal » 21. duben 2012, 16:15

Hej, já přemýšlel o tom, jestli psát report nebo ne.
Nakonec jsem se rozhodl, že ne.

Ona akce jako taková nebyla marná. Agalloch taky fajn. Ale, no, byla jen fajn. To ale tam je docela důležité.
Věřím, že se to hodně lidem dost líbilo. Anička je z toho taky nadšená, ale pro mě to bylo jen fajn.
Dost se mi znechutil Falling Snow, kterej byl naživo celkem fakt nuda.
Ono je kolikrát docela těžké pro kapelu, co zná fakt tam dobře z CD být cool i naživo. To prostě u těch melodičtějších a atmosferičtějších věcí občas bývá.
Nejlepší byly asi věci z Pale Folklore. Dead Winter Days a Halls of Enhanted Ebony se mi dost líbili, ale úplně nejlepší byla blacková vypalovačka Into the Painted Grey. To prostě mě donutilo se vysrat na všechno a užil jsem si ji.
Jinač zpěvy. No, čekal jsem je horší, ale mohli být taky lepší. Dobré bylo, když se rozhodli použít i druhý mikrofón. Ono totiž jinač toho efektu, co na nahrávkách mají ty vrstvené vokály dosáhnout nelze.
A největší +, že zpěvák měl tričko Master's Hammer a my taky, tak jsme si dali rovnou společnou fotku, hehe.

K merchu. Měli ho dost marnej. CDčko dovezli jen nové a LPčka taky nic moc. Trika drahé. Nic sem si nekoupil :C

Píšu to sice nerad, ale pokud zde budou příště a bude to zase za ty prachy jako teď a nebo ještě dražší, tak na ně už asi nepůjdu.
Leda by vydali nějaké fakt dobré album.
Uživatelský avatar
mIZZYchal
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 57
Příspěvky: 2478
Registrován: 7. listopad 2010, 20:46

Re: Agalloch přijedou do Prahy!

Příspěvekod Raven » 21. duben 2012, 16:44

Já kdybych uměla reporty psát, tak bych ho napsala :D Ale asi by byl koukám, uplně jiný než od tebe :)
Mě se právě Falling Snow líbil i takhle naživo, přišel mi parádní. Nu, aspoň jde vidět rozmanitost lidského vnímání :) Ještě jsem zapomněla zmínit ten poslední přídavek, Shadow our pale companion - to se mi moc líbilo. Já na ně tedy půjdu znovu rozhodně! A ta cena se mi nezdála vůbec hrozná, spíše naopak. Na to, že přijeli až z Oregonu... Kolik by jsi dal za jinou zámořskou kapelu.. :) A vůbec, většina zámořských kapel na Českou republiku docela zanevřívá, to Agalloch se u nás staví snad vždy-a to se počítá.
Jé tak ty máš společnou fotku. Tu bych brala též. Ale mé tričko nikoho nezajímalo :D
...And then there was silence...
Uživatelský avatar
Raven
Deditus Articulus
Deditus Articulus
 
Pohlaví: Žena Žena
Věk: 35
Bydliště: Chomutov
Příspěvky: 170
Registrován: 28. květen 2008, 21:38

Re: Agalloch přijedou do Prahy!

Příspěvekod mIZZYchal » 21. duben 2012, 19:12

E, poslední hráli Kneel to the Cross od Sol Invictus :)
Uživatelský avatar
mIZZYchal
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 57
Příspěvky: 2478
Registrován: 7. listopad 2010, 20:46

Re: Agalloch přijedou do Prahy!

Příspěvekod macka » 21. duben 2012, 19:45

Sakra, já vám tak závidím :-( .... Budu doufat, že příště dojedou někam blíž, nebo budu víc při penězích....
Uživatelský avatar
macka
Erastes Metallum
Erastes Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Bydliště: Pozlovice
Příspěvky: 778
Registrován: 23. srpen 2009, 14:32

Re: Agalloch přijedou do Prahy!

Příspěvekod DeToX » 22. duben 2012, 15:46

Tož já osobně padající sníh z dílny Agalloch považuji za zlatý hřeb toho večera. Tak nějak bych předpokládal, že člověk který tuhle hudbu řadí do kategorie "nudná" nepůjde na její koncert... Jinak tričko za 400,- není málo, ale zase ani ne hodně. Pak tam měli parádní mikinu za 800,- kterou jsem si bohužel nemohl za stávající finanční situace dovolit :-(
Každopádně jsem odcházel z koncertu naprosto spokojený, a klidně bych si to dal znovu.
Somewhere between birth and death lies desire, desire for life, desire for love, for everything good. And this is the source of all suffering...
Obrázek
Uživatelský avatar
DeToX
Erastes Metallum
Erastes Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 33
Bydliště: Praha
Příspěvky: 536
Registrován: 13. červenec 2010, 18:14

Re: Agalloch přijedou do Prahy!

Příspěvekod Raven » 23. duben 2012, 10:54

mIZZYchal píše:E, poslední hráli Kneel to the Cross od Sol Invictus :)


Nu, je to možné, mě se to zdálo nějaké divné, když jsem pak koukala na video z Youtube.. Přišlo mi, že to hráli přeci jako poslední :) Máš pravdu, ale mnou jmenovaná byla též vlastně v půlhodinovém vymezení na přídavek, tak jsem nebyla tak uplně vedle :)

DeTox:
Falling Snow : :palec:
...And then there was silence...
Uživatelský avatar
Raven
Deditus Articulus
Deditus Articulus
 
Pohlaví: Žena Žena
Věk: 35
Bydliště: Chomutov
Příspěvky: 170
Registrován: 28. květen 2008, 21:38

Předchozí

Zpět na Novinky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron