Gothická subkultura

Satanismus, křesťanství, pohanství, gothic a další diskuse

Moderátor: Moderátoři

Re: Gothická subkultura

Příspěvekod Gore » 18. říjen 2008, 18:19

tak nas pouc :)
Sorrow ever awaits on joy.
Skrytý obsah
Minutáž hudby načítaná z Last.FM (overall):
Obrázek
Uživatelský avatar
Gore
Globální Moderátor
Globální Moderátor
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 33
Příspěvky: 3435
Registrován: 20. leden 2008, 23:13

Re: Gothická subkultura

Příspěvekod Orhea » 15. únor 2009, 20:12

Gorefiend píše:tak nas pouc :)


Hudební subkultura,která vznikal na post-punkiové scéně.Nemá nic společného s metalem,depresemi,krví,dnes tak milovanou temnotou ani podobnýma kravinkama...Gothická hudba je třeba gothic rock,darkwave,industrial,EBM..Jsme lidi jako každý jiní,jen vypadáme jinak a psoloucháme jinou hudbu..

Poněkud stručné,ale snad stačí.Kdyžtak se mi můžeš mrknout na blog :lol:
Uživatelský avatar
Orhea
Articulus
Articulus
 
Pohlaví: Žena Žena
Příspěvky: 65
Registrován: 15. říjen 2008, 15:55

Re: Gothická subkultura

Příspěvekod shekina » 6. září 2009, 0:39

tak na Slovensku byť gotikom znamená pozrieť si na odporúčania iných gotikov slovenský film Polčas rozpadu, v ktorom je malá postava gotika, ktorý je mimochodom vykreslený ako totálny pako, idiot, a pod., a aj keď sa vám daný film ani trocha nepáči, medzi gotikmi ho budete ospevovať (preto, že sa tam zjavila postava nejakého gotika), aby ste zapadli medzi ostatných gotikov. Sad, but true. :)
shekina
Arch Articulus
Arch Articulus
 
Příspěvky: 406
Blog: Zobrazit blog (2)
Registrován: 4. srpen 2009, 10:05

Re: Gothická subkultura

Příspěvekod black.raven » 3. prosinec 2009, 18:09

Raven píše:Tak řazení se. To je také takové téma... Podle mě se totiž zcela každý někam řadí, bez výjimky..
Nejen metalisti, punkáči, (gothik, emo - ale ti už mi přijdou trošku extrémní), apod., se někam řadí. Co takové slečny v růžové, kluci s nagelovanou palicí.. Ale nejen tito. I lidé oblíkající se podle měřítek společnosti "normálně", se někam řadí. A to do této skupiny "normálních"... Nemám toto vyjádření normality ráda, ale jinak pochopitelně se to vysvětlit moc nedá..
...

souhlasim s tebou

Orhea píše:
Gorefiend píše:tak nas pouc :)


Hudební subkultura,která vznikal na post-punkiové scéně.Nemá nic společného s metalem,depresemi,krví,dnes tak milovanou temnotou ani podobnýma kravinkama...Gothická hudba je třeba gothic rock,darkwave,industrial,EBM..Jsme lidi jako každý jiní,jen vypadáme jinak a psoloucháme jinou hudbu..

Poněkud stručné,ale snad stačí.Kdyžtak se mi můžeš mrknout na blog :lol:

souhlas, gothic rock,darkwave,industrial,EBM je gothická hudba :) třeba xiii. století je gothic rock,nebo 69 eyes a jiný,měj se

Orhea píše:
Gorefiend píše:no, povedal by som, ze vacsina gothov nevie, o com gothic je ;)


Gothika je hlavně o hudbě.A goth se od gotha liší..Ale máš pravdu dnes víc jak polovina lidí neví o čem to je a pořád do gothiky serou gothic metal a tvrdí,že je to nejgothičtější hudba co exisuje..
A není dobré soudit na první pohled..


sou blbý,metal nemá s gothickou kulturou nic společnýho,tzv. neni to gothická hudba,je velkej rozdíl mezi gothickou subkulturou a metalem,jinak mam ráda obojí :rocken:
Naposledy upravil Melville dne 3. prosinec 2009, 19:20, celkově upraveno 1
Důvod: buďte rádi, že jste neviděli, co to bylo předtím...
black.raven
Novicius
Novicius
 
Pohlaví: Žena Žena
Věk: 32
Příspěvky: 33
Registrován: 3. prosinec 2009, 17:52

Re: Gothická subkultura

Příspěvekod black.raven » 4. prosinec 2009, 15:42

taky si myslim že je gothická subkultura o hudbě ale i o pohledu na svět :)) každej to vidí jinak,sice nejsem gothicka ale vidim to tak a mam ráda gothickou subkulturu :)))
gothická subkultura je hudební subkultura :)))
// Edit:

sheVcza píše:
elilith píše:PS:Koukam,ze mas ikonu Vrany...tos asi videl film a slysel soundtrack...:)


Jasně, Erica Dravena 8-) Vrána je momentálně můj nejoblíbenější film :) Soundtrack jsem slyšel, a dokonce jednu skladbu jsem se hned učil na kytaru :D To sólo co hraje Eric na střeše, než rozbije kytaru. :)


nejlepčí je Queen of Damned a the Crow,moje kultovní fimy :)))
black.raven
Novicius
Novicius
 
Pohlaví: Žena Žena
Věk: 32
Příspěvky: 33
Registrován: 3. prosinec 2009, 17:52

Předchozí

Zpět na Lidé, subkultury a náboženství

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron