Vietnamci

Satanismus, křesťanství, pohanství, gothic a další diskuse

Moderátor: Moderátoři

Re: Vietnamci

Příspěvekod Orwin » 18. únor 2011, 13:20

danny1691 píše:jen se nerozbreč ;) tak hadry budeš kupovat v obchoďáku a milej vietnemec bude mít po ptákách s tímto přístupem. Kam asi zmizeli "bílé" obchody? Proč je to samí vietnamec?
Dragon je co? Fast food, restaurace nebo něco podobného? To bych tě asi taky hnal, když by jsi tam dolezl s čoklem. Jinak si všimni, že na hodně dveřích všelikých obchodů je zákaz vstupu např. s hafanem, zmrzlinou, na inlajnech...


Ty asi moc ven nechodíš co? Do většiny restaurací pes normálně může, tak nevím v čem je problém. Oni tam taky nemají zákaz vyvěšený, kdyby ho tam měli tak je mi to putna. Ale když tam sedím se psem a objednám si nudle s gyrosem a větnamka mi je pak dá zabalené s sebou se slovy ať jdu ven. Takhle se k hostovi opravdu nechová. A proč je to tu samý Vietnamec? Protože mají peníze neznámo odkud a všechno skoupí. Nebo je snad jiný důvod? A kdo tady mlel o tahání psa do obchodů? Ty si asi trochec pleteš obchody a hospody :lol: Projdi si město a zjistíš že být ve většině knajp se psem není problém, co víc často ti zadarmo a bez požádání donesou sami od sebe misku s vodou ;)

// Edit:

Majk píše:To tě ve škole neučili, že do restaurace se s vlastním jídlem nechodí?


Bóbika :lol: :lol: :lol:
"To už je jeden z těch paradoxů našeho světa... káva bez kofeinu, cocacola bez koky, němci obchodujou, židi válčej, čínani musej dovážet rejži a češi poučují francouze o tom, co je vlastně absint...."
DarkenCZ(Absinthe Mafia)
Uživatelský avatar
Orwin
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 34
Bydliště: Morava
Příspěvky: 1976
Registrován: 10. prosinec 2009, 23:00

Re: Vietnamci

Příspěvekod SUK » 18. únor 2011, 13:38

Orwin: neznam kulturu vietnamcu, ale oni nejakou maj - a u nich treba neni bezny tahat s sebou psa do restaurace/hospody/zradelny, treba to povazujou za neslusny nebo neco... a nemuzu teda zrovna rict, ze by bezne psi v hospode nevadili, rek bych ze to je spis naopak....
To by stacilo, ne?
Uživatelský avatar
SUK
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 33
Bydliště: Autobusy SA
Příspěvky: 3182
Registrován: 16. listopad 2008, 21:01
Aktivní v kapelách: Vomited brain , Větry Slečny Petry

Re: Vietnamci

Příspěvekod Lord Nazgul » 18. únor 2011, 13:49

SUK píše:Orwin: neznam kulturu vietnamcu, ale oni nejakou maj - a u nich treba neni bezny tahat s sebou psa do restaurace/hospody/zradelny, treba to povazujou za neslusny nebo neco... a nemuzu teda zrovna rict, ze by bezne psi v hospode nevadili, rek bych ze to je spis naopak....


No je sice pěkný, že u nich to není slušný, nicméně jsme v Čechách a ne ve Vietnamu. A pokud si člověk objedná jídlo, je slušnost mu o psovi říct dopředu, že tam nesmí a ne ho vyhodit až potom co zaplatí. Co se psů týče - dokud nedělaj bordel, jsou mi ukradený
Uživatelský avatar
Lord Nazgul
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 36
Bydliště: Praha
Příspěvky: 1556
Registrován: 21. říjen 2008, 18:50

Re: Vietnamci

Příspěvekod Orwin » 18. únor 2011, 14:02

Nazgul je asi jediný, kdo mě tu chápe. Vychovaný pes si zaleze pod stůl a lidi v hospodě o něm nemusí ani vědět. Horší kolikrát bývají uřvaná děcka. Ale to už by bylo spíše do jiného tématu.
"To už je jeden z těch paradoxů našeho světa... káva bez kofeinu, cocacola bez koky, němci obchodujou, židi válčej, čínani musej dovážet rejži a češi poučují francouze o tom, co je vlastně absint...."
DarkenCZ(Absinthe Mafia)
Uživatelský avatar
Orwin
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 34
Bydliště: Morava
Příspěvky: 1976
Registrován: 10. prosinec 2009, 23:00

Re: Vietnamci

Příspěvekod Lord Nazgul » 18. únor 2011, 14:13

Asi takhle - jestli majitel pustí psa nebo ne je samozřejmě jeho věc a ty jako zákazník to respektuješ nebo ne a v tom případě jdeš do jiný restaurace.
Ale nic neříct dopředu a pak někoho vyhodit když má zaplacený jídlo mi přijde pěkně sprostý.
Uživatelský avatar
Lord Nazgul
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 36
Bydliště: Praha
Příspěvky: 1556
Registrován: 21. říjen 2008, 18:50

Re: Vietnamci

Příspěvekod Médea » 19. únor 2011, 18:36

Nakupuju u nich jen různé prkotiny, u kterých na kvalitě moc nesejde..třeba chňapky, nebo laky na nehty. Nevím, jak to dělaj, ale většina jejich laků vydrží dýl, než ty z drogérky a stojej třetinu. Ale jinak bych si u nich třeba kosmetiku nekoupila a vůbec nechápu, jak si u nich může někdo koupit třeba make-up. :facepalm:
Hadry u nich taky moc nekupuju, seženu většinou levnější a kvalitnější.
Jíst k nim nechodím..byla jsem jednou a to z nouze, neměli nikde nic jiného poblíž. Ty jejich slavný nudle, tak z těch mám chuť, zajíst tu mastnotu chlebem, už když to jen vidím někoho jíst. :lol:
Ale jinak se jejich kuchyní volně inspiruji a občas koupím nějaké ty houbičky, výhonky..
Osobně žádného neznám, ale pamatuju, že mě jich pár při nakupování balilo...ale když už bych byla ujetá na východ, tak možná spíš Japonec než Vietnamec. :rocken:
Obrázek



"Right and wrong are not what separate us and our enemies. It's our different standpoints, our perspectives that separate us."
—Squall Leonhart
Uživatelský avatar
Médea
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Příspěvky: 1587
Blog: Zobrazit blog (7)
Registrován: 20. únor 2010, 13:03

Re: Vietnamci

Příspěvekod Zahrada » 6. únor 2012, 16:45

Nemám s touto menšinou sebemenší problém. Moje dosavadní zkušenost je taky celkem dobrá. Bydlel jsem v takovém neoficiálním vietnamském ghetu v Praze na Libuši několik let. Sousedi naproti přes chodbu byli vietnamci, i vedle mě a vůbec tak půlka partají v tom baráku byli vietnamci. Byli strašně příjemní, uměli česky, občas mi nabídli cígo, nikde se neváleli ožralí, nedělali bordel, chovali se civilizovaně. Pak jsem se přestěhoval na Zahradní město v Praze, kousek od jedný veliký ubytovny, kde je spousta lidí z bývalých republik SSSR a to je tedy.... úplně jiné kafe. (Nebo spíš... vodka? :? )

Jo a nakupovat k nim občas chodím do večerek a taky vždycky v pohodě.
Uživatelský avatar
Zahrada
Novicius
Novicius
 
Pohlaví: Muž Muž
Bydliště: Praha
Příspěvky: 43
Registrován: 1. listopad 2011, 9:47

Re: Vietnamci

Příspěvekod Svářeč » 6. únor 2012, 19:06

Já s vietnamci taky problém nemám. Jsou mi ukradení :D Hadry jsme u nich kdysi kupovali, stálo to dvě stovky, vydrželo tak dva roky... na děcko, které roste, ideální :) Teď už nakupujeme jinde. Jinak ty jejich fast foody, nevím, jak jinde v republice, ale tady ve Zlíně je to pomalu na každým kroku :D A celkem mi to chutná, na ty nudle, kung pao nebo gyros si tam vždycky rád skočím.
Uživatelský avatar
Svářeč
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 30
Bydliště: Zlín/Praha
Příspěvky: 1148
Registrován: 5. červenec 2011, 12:09

Re: Vietnamci

Příspěvekod Daimonia » 6. únor 2012, 19:10

Vietnamci jsou všude. V Praze 7, Dukelských hrdinů, je fakt dobrá restaurace, občas tam chodíme na oběd. Slušný porce, slušný ceny, ochotná obsluha a je to opravdu jedlý. Kolem oběda tam bývá dost narváno. A co se týká psa, vodíme ho všude s sebou a vždycky se dopředu zeptáme, jestli tam s ním smíme. A u Vietnamců se nám nikdy nestalo, že by odmítli. Vlastně se nám to stalo jenom jednou za celých deset let, co psa máme, a u Vietnamců to nebylo. Hadry u nich taky občas kupuju, ale člověk holt musí počítat s tím, že to moc nevydrží. Ale to kolikrát není záruka ani u značkových věcí.
Uživatelský avatar
Daimonia
Arch Articulus
Arch Articulus
 
Pohlaví: Žena Žena
Příspěvky: 282
Registrován: 17. březen 2010, 19:47

Re: Vietnamci

Příspěvekod Job » 6. únor 2012, 20:00

Já s tím ohledně toho jídla, že by dávali čím dál menší porce, rozhodně nesouhlasím. Ve Zlíně na čepkově sem si objednal nudle s těma dvěma rolkama masa s hřiby a když se mě zeptal, jestli chci přidat ještě omáčku, řekl sem ne, a asi 4* mě ještě říkal, "to málo omáčka, víc víc, moc suché" :lol: .. Btw. na počtvrté sem totiž kývnul a omáčky si nechal přidat :lol:

Jinak boty si tam už nikdy nekoupím, za nějaký měsíc propadlá pata a pěkně nasrač...ky. Ale s tím mám problém snad u všech, které nejsou fakt značkové.
A nějaké ty blbiny se tam taky dají sehnat levně s ucházející kvalitou.
Cokoli dá ti osud, to snášej, a zvítězíš nad ním (QUIDQUID ERIT, SUPERANDA OMNIS FORTUNA FERENDO EST) - Vergilius
Skrytý obsah
Šmírovat je neslušné !!
Uživatelský avatar
Job
Arch Articulus
Arch Articulus
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 29
Bydliště: Pašovice (u Uherského Brodu)
Příspěvky: 444
Registrován: 18. leden 2011, 19:06

Re: Vietnamci

Příspěvekod Svářeč » 6. únor 2012, 20:07

Proce dávaj dobrý, spíš zdražujou... V mém oblíbeném bistru, kde jsou ty nudle z nějakýho důvodu opravdu famózní, z 20,- na 25,- nedávno...

Boty u vietnamců fakt nikdy, to je obecně známé. Ale to oblečení za tu cenu docela dobrý...
Uživatelský avatar
Svářeč
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 30
Bydliště: Zlín/Praha
Příspěvky: 1148
Registrován: 5. červenec 2011, 12:09

Re: Vietnamci

Příspěvekod Smrt v červnu » 6. únor 2012, 21:11

Vůbec, ať žije multi-kulti! Kolikrát mi tihle kluci ušatý zachránili před jistou smrtí vyhladověním nebýt jejich ultra porce nudlí nebo smažáku 8-)

Dobrá, nyní vážně. Možná jsou pro mne neproniknutelní a tajemní, ale ničím mi neubližují. Navíc se na ně hrozně rád usmívám, když mi podávají ty kalorické bomby.
Obrázek
Ja, tady všude jsem doma!
Uživatelský avatar
Smrt v červnu
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 34
Bydliště: Sudetenland
Příspěvky: 1149
Registrován: 4. únor 2010, 17:18

Re: Vietnamci

Příspěvekod silmarill » 6. únor 2012, 21:41

teda keby sa v rámci "premiešavania kultúr" dalo poslať do vietnamu 100.000 cigáňov a oni by nám poslali 2x toľko čongov, bol by som za :D

je to síce zvláštna kultúra, ale je nám oveľa bližšia než negroidná rasa.
Z dlhodobého hľadiska sme všetci mŕtvi.
Uživatelský avatar
silmarill
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 42
Bydliště: ZV/DT
Příspěvky: 1373
Registrován: 12. červenec 2011, 22:02

Re: Vietnamci

Příspěvekod Mess » 6. únor 2012, 22:48

zaujímavý názor, asi je proti pravidlám fora, ale i tak ti ho pochvaľujem :lol: :lol:
Now would you kindy read my signature ? "Man chooses, slave obeys."Andrew Ryan
Underoath - Illuminator
Awake to the sound of emptiness.
Obrázek

Alone in a room that is filled with the darkest of light.
I was told there was nothing beyond here.
How do I know what side I'm on?
Breathe!
A captive with nothing but the thoughts increasing,
Obrázek

Worsening I dont belong here
But I cant find my exit.
Uživatelský avatar
Mess
Erastes Metallum
Erastes Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 33
Bydliště: Handlová
Příspěvky: 999
Registrován: 30. srpen 2011, 12:26
Aktivní v kapele: SadMess

Re: Vietnamci

Příspěvekod SUK » 6. únor 2012, 23:05

silmarill: nerekl ych, ze blizsi - asiati jsou magori a v mnohym jiny nez my... Ale jsou o obecne neco inteligentnejsi nez my, tak vetsinou nemaj s nejakou integraci velkej problem. Negroidi spis naopak...

Mess: mozna proti pravidlum podle hyperkorektni humanisticke "nove definice" rasismu ktera se snazi tvrdit, ze rasismus je nekde v tvrzeni ze rasy jsou rozdilny (coz je nezpochybnitelnej fakt). Pokud zustanem u toho, ze rasismus je nesnasenlivost k jiny nez vlastni rase, pak je naprosto v poradku.
To by stacilo, ne?
Uživatelský avatar
SUK
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 33
Bydliště: Autobusy SA
Příspěvky: 3182
Registrován: 16. listopad 2008, 21:01
Aktivní v kapelách: Vomited brain , Větry Slečny Petry

Předchozí

Zpět na Lidé, subkultury a náboženství

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron