Hercule Poirot

Hrajete? Skládáte? Pochubte se svými díly.

Moderátor: Moderátoři

Hercule Poirot

Příspěvekod Zero » 11. červenec 2023, 22:41

Občas mám nápady. Občas mám i hudební nápady. Přemýšlel jsem, jakou formou je poslat ven, a zda je svět na to připraven. Napadl mě SoundCloud, který se mi jeví jako vhodná platforma pro krátké neučesané hudební nedomrlosti, jež se mi čas od času podaří vytvořit. Kdo mě zná jako vyznavače tvrdé kytarové hudby, možná bude překvapen. Zde je odkaz: https://soundcloud.com/user-793833424-112054430.

Výše uvedené je popis, se kterým jsem to hodil na Facebook. Veškerá hudba je tvořená v FL Studiu a dá se označit jako work in progress – něco vážně míněné, jiné věci spíše pro pobavení sebe a okolí – tak či tak jsem si říkal, že bych to mohl hodit ven, ať získám zpětnou vazbu. Mám i nějaké kytarové/kapelové/vokální nápady, leč ty budou muset počkat na chvíli, kdy si seženu zkušebnu a vhodný nahrávací aparát.
Uživatelský avatar
Zero
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 30
Příspěvky: 2572
Blog: Zobrazit blog (4)
Registrován: 20. září 2009, 18:53

Re: Hercule Poirot

Příspěvekod dronda » 21. červenec 2023, 14:20

Máš v tom tedy pěkný mišmaš stylů.

Hlavní problém je, že to nemá nic, co bych si zapamatoval nebo proč si cokoliv z toho chtěl pustit znovu. A podobných věcí je plný internet.

Netuším kolik času si s jednotlivými věcmi strávil, ale jak jsi sám psal, zní to jako první demo nástřel.
Knihy jsou vědění. Ve vědění je síla. Síla je energie. Energie je hmota. A hmota zakřivuje prostor. Takový balík knih, to je taková menší černá díra. Kdo se do ní ponoří, je ztracen navěky.
Uživatelský avatar
dronda
Administrátor
Administrátor
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 33
Bydliště: Plzeň
Příspěvky: 2298
Blog: Zobrazit blog (2)
Registrován: 2. únor 2010, 14:25
Aktivní v kapelách: Attax, Echo Theory, Armillaria

Re: Hercule Poirot

Příspěvekod Zero » 21. červenec 2023, 14:44

Dík za odezvu. :hi:

Kolik času jsem s tím strávil, to těžko říct. Většinou mě napadne melodie, tu nějak "vytěžím", a pak se k tomu tu a tam vrátím a něco poupravím. Odhadem u něčeho jsem strávil sotva pár hodin, u něčeho více. Mišmaš stylů to je každopádně, většinou když něco hodně poslouchám, napadne mě něco v podobném stylu. :)

Něčemu by mohly přidat ten "vlastní xicht" vokály, popř. skloubení s reálnými nástroji a větší dynamičnost, což je v plánu, až budu mít zkušebnu.
Uživatelský avatar
Zero
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 30
Příspěvky: 2572
Blog: Zobrazit blog (4)
Registrován: 20. září 2009, 18:53


Zpět na Vlastní hudební díla

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron