Prezidentské volby 2018

Diskuse o tom, co se dnes děje jak u nás, tak ve světě.

Moderátor: Moderátoři

Koho budete volit?

Volit nepudu
1
3%
Miloše Zemana
7
19%
Jiřího Drahoše
8
22%
Michala Horáčka
4
11%
Pavla Fischera
4
11%
Miroslava Topolánka
2
6%
Marka Hilšera
9
25%
Vratislava Kulhánka
0
Žádná hlasování
Petra Hanniga
0
Žádná hlasování
Jiřího Hynka
1
3%
 
Celkem hlasů : 36

Re: Prezidentské volby 2018

Příspěvekod Kazi » 9. leden 2018, 18:27

Pokud Zeman nevyhraje,tak by mě zajímalo,co se stane s jeho dvorním šaškem Ovčáčkem... :lol: Jestli spolu "slavně" potáhnou na Vysočinu....po všech těch sračkách vypuštěných do světa.. :lol:
Uživatelský avatar
Kazi
Arch Articulus
Arch Articulus
 
Pohlaví: Muž Muž
Příspěvky: 396
Registrován: 17. červenec 2014, 14:06

Re: Prezidentské volby 2018

Příspěvekod Mark » 9. leden 2018, 19:22

O Ovčáčka se nebojím. Ten dokázal že je naprosto loajální zaměstnanec který bude za šéfa bojovat až do roztrhání těla a naprostého sebezesměšnění. To jsou vlastnosti které mnozí potenciální zaměstnavatelé rozhodně ocení. :mrgreen:
Mark
Articulus
Articulus
 
Pohlaví: Muž Muž
Příspěvky: 72
Registrován: 14. prosinec 2016, 22:24

Re: Prezidentské volby 2018

Příspěvekod Aladin » 10. leden 2018, 1:37

Co jsem tak koukal na kandidáty, tak na druhý kolo asi ani nemusim chodit :D
Uživatelský avatar
Aladin
Arch Articulus
Arch Articulus
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 28
Bydliště: Trutnov
Příspěvky: 374
Blog: Zobrazit blog (1)
Registrován: 5. červenec 2009, 19:37

Re: Prezidentské volby 2018

Příspěvekod jane187 » 10. leden 2018, 1:50

Tak většinu kandidátů hodnotím naprosto s čistým štítem. Nějak jsem se k tomu dostala až po návratu ze zahraničí, kde jsem nějak nebyla vystavena všem těm debatám v českých médiích atd. Ale co tak můžu říct, nejvíc se kloním asi k Hilšerovi, i když vím, že na druhé kolo to asi nebude. Stejně mu to asi hodím. Jako druhou volbu bych viděla Drahoše, ale to si nechám až na případné druhé kolo, pokud tam bude. Jinak budu volit kohokoli proti Zemanovi.
Ten pán už totiž po tom, co předvedl za těch 5 let, a navíc ve svém zdravotním stavu nemá na Hradě co dělat a trochu s nadsázkou můžu říct, že zřejmě kandiduje jenom proto, aby stát zaplatil pohřeb :-D Zaznělo tady, že Zeman se jako prezident osvědčil...zajímalo by mě v čem? Podle mě vůbec v ničem...Naprosto se ztotožňuji s tímhle příspěvkem, pod který se můžu podepsat. Doporučuju dočíst až do konce!
https://www.facebook.com/panjaros/posts ... 3723548630

(Jen tak pro srovnání: Teď v lednu mají prezidentské volby také ve Finsku a stávající prezident má predikce na zhruba 65 % hlasů už na první kolo. U nás naprosto nemyslitelné...co by to u nás muselo být za kandidáta, který by dosáhl takového výsledku :D)
Uživatelský avatar
jane187
Redaktor
Redaktor
 
Pohlaví: Žena Žena
Věk: 30
Příspěvky: 1534
Registrován: 24. červenec 2010, 23:35

Re: Prezidentské volby 2018

Příspěvekod maggia » 10. leden 2018, 9:14

Koukám, že je to tady samá ovečka. Stačí napsat Zeman a už přicházejí hysterické reakce plné neoriginálních tisíckrát přežvýkaných frází. Až se o ty křehké dušičky bojím, aby jim v jejich spravedlivém rozhořčení hodným dětské naivity nepraskla žilka.
maggia
Novicius
Novicius
 
Pohlaví: Žena Žena
Příspěvky: 11
Registrován: 9. leden 2018, 15:24

Re: Prezidentské volby 2018

Příspěvekod Kezir » 10. leden 2018, 9:36

A já poprosím o zanechání zbytečného napadání se mezi sebou, ano? :) Díky :)

Každý má právo vyjádřit svůj názor pro i proti danému uchazeči o Hrad, ale je také fajn respektovat jiný názor bez zbytečného urážení, a to jak kandidátů, tak jeho voliče :)
Uživatelský avatar
Kezir
Redaktor
Redaktor
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 35
Bydliště: Osek n. Beč.
Příspěvky: 2994
Registrován: 5. prosinec 2010, 15:50

Re: Prezidentské volby 2018

Příspěvekod Mark » 10. leden 2018, 11:38

Vždyť to Kostěj založil aby se tu rozjel pořádný flame. :tlesk: Přitom nebýt Maggie s jejími omšelými frázemi o tom jak všichni jsou ovečky, jen Zemanovi voliči jsou letadla, tak se tu jenom plácáme po zádech. :mrgreen:
Mimochodem Zemana nevolím ne proto že by mi nějak zásadně vadil, ale proto že dnes bych tou volbou nevolil Zemana, ale Mynáře s Nejedlým a celou tu partičku za nimi. Zeman býval svého času bystrý intelektuál se zajímavými názory, byť v politice chodil velmi rád na hranu. Jenže dnes je to starý unavený nemocný muž kterého ochranka přenáší z místa na místo. Co jiného ukazuje situaci lépe než fakt, že Zeman, bytostný intelektuální válečník, který miloval debaty ve kterých s nadšením ničil oponenty dnes diskuze odmítá. Něco co k Zemanovi přelomu století vůbec nepasuje a naopak pasuje k současnému Zemanovi kterého jsou jeho pohůnci ochotni vyvést teréňákem na kopeček a postavit jak cvičenou opičku na lyže aby bylo vidět jaký je mladík. To už ani není směšné, jen hluboce smutné. Celé to nemá daleko ke dvoru Rudolfa II na konci vlády, nemocný císař a místo něj vládnoucí nejvyšší komoří Lang - Mynář s korhotou hvězdopravců, šarlatánů a dvorních šašků.
Mark
Articulus
Articulus
 
Pohlaví: Muž Muž
Příspěvky: 72
Registrován: 14. prosinec 2016, 22:24

Re: Prezidentské volby 2018

Příspěvekod matotu » 11. leden 2018, 0:05

Jé, politika, to tu dlouho nebylo. A už jsem to tu nečekal. Myslel jsem, že na to je tu moc mrtvo, a taky to tu vždycky rozjížděl svobodný Ellrohir, kterej sem už nechodí. :D
Já jsem zastáncem volby podle nejlepšího svědomí v prvním kole a následně volby lepšího kandidáta/menšího zla v kole druhym. Jednokolová volba nehrozí. (To jsem tu ostatně psal snad i minule, když jsem ješlě nemohl volit.) To, co citoval Kain mi pro první kolo moc nedává smysl. Jestli je Drahošova výhoda, že nejmíň lidem vadí, tak díky ní vyhraje druhý kolo a nepotřebuje "získat velký voličský potenciál a výraznou podporu v prvním kole". Jen teda postoupit, ale to by mohlo jít.
V prvním kole si ještě nejsem 100% jistej, ale v druhym budu volit protikandidáta Miloše Zemana, tim asi nepřekvapim. :D (Beru z těch, který maj nějakou šanci na druhý kolo. Mezi Hannigem a Zemanem bych nevěděl. :D )

maggia: Žádnou hysterii tu nevidim.
„Ožralýýýý a stále sáááám, matotu je chuligán!“
- Arcturus, 25.2.2013

„Jak můžeš ty říct, že je něco pochybný??“
- Stick, 28.10.2016

„Kdesi cosi a toto.“
- sylvuša, pořád

Skrytý obsah
Obrázek
Uživatelský avatar
matotu
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 27
Bydliště: Praha
Příspěvky: 1640
Registrován: 31. květen 2011, 20:53

Re: Prezidentské volby 2018

Příspěvekod Kain » 11. leden 2018, 11:40

matotu píše:Já jsem zastáncem volby podle nejlepšího svědomí v prvním kole a následně volby lepšího kandidáta/menšího zla v kole druhym. Jednokolová volba nehrozí. (To jsem tu ostatně psal snad i minule, když jsem ješlě nemohl volit.) To, co citoval Kain mi pro první kolo moc nedává smysl. Jestli je Drahošova výhoda, že nejmíň lidem vadí, tak díky ní vyhraje druhý kolo a nepotřebuje "získat velký voličský potenciál a výraznou podporu v prvním kole". Jen teda postoupit, ale to by mohlo jít.


Já to myslel tak, že pokud v prvním kole udělá Zeman 40 a Drahoš 16, tak ten rozdíl může na spoustu lidí působit jak psychologická bariéra a Drahoše dva týdny poté ani volit nepůjdou, "protože to nemá cenu". Naopak kdyby měl Zeman 40 a Drahoš dejme tomu 25-30, tak už to vypadá hratelněji a spousta voličů se pro druhé kolo zmobilizuje, "protože by to mohlo vyjít". Ale jasně, je to jen teorie, každý bude stejně volit podle sebe. Nicméně já to i kvůli výše zmíněnému hodím Drahošovi. Po tom, co osoba sídlící nyní na Hradě (nejen) v posledních letech předvádí, by pro mě byl trochu nudný, ale vzdělaný, seriózní a slušný profesor vítanou změnou.
„Můj strýc se nikdy neoženil. Když se ho někdo zeptal na ženské, tak vždycky řekl: Žádná ženská ti to neudělá jako losos. Nevím, ale podle mě kecal.“ © finská sauna, léto 2011

„Osobně si myslím, že současné kapely hrají tisíckrát líp než Iron Maiden.“ © Honza Toužimský, červen 2009

Iron Maiden live: 2003 (Zlín), 2007 (Ostrava), 2008 (Praha), 2010 (Budapešť), 2011 (Mnichov), 2013 (Berlín), 2014 (Brno), 2018 (Praha)
Uživatelský avatar
Kain
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 40
Bydliště: South Of Heaven
Příspěvky: 1472
Registrován: 14. červen 2009, 16:42

Re: Prezidentské volby 2018

Příspěvekod Ahurmen » 11. leden 2018, 15:50

Prosím pěkně, vyprdněte se na volbu "takticky", volte toho, kdo je vám nejbližší názorově, je vám nejsympatičtější a prostě volte hlavou, ne podle čísel. Pokud budete volit "takticky", tak se může stát, že za pět let bude v Česku další tažení proti tomu kdo letos vyhraje volby - stejně jako je tomu nyní proti Zemanovi.
Zeman takovou podporu nedostane aby se muselo volit "jen aby ho někdo procentuálně přemohl".

Taktická volba je, že místo šlápnutí na minu si uříznete nohu. Volba hlavou znamená, že do minového pole vůbec nepolezete. :)
Ahurmen
Erastes Metallum
Erastes Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 32
Příspěvky: 907
Registrován: 18. červenec 2012, 21:42

Re: Prezidentské volby 2018

Příspěvekod highlander » 11. leden 2018, 20:55

Volím Zemana, ne že bych strejdu na sklonku života 100% musel, ale zrovna to udělám, aby se z toho ta lůza zlodějská Kalousek, Bělobrádek, Topol, Filala a Stanjura a další vzteky po....i. :D Zajímavé, že jim vadí 50 mega v nějakým Čapím hnizdě, ale že tu miliardové zlodějny páchali od roku 1989, to je v naprostém pořádku viz. naše dálnice, Pandury, fotovoltaiky, církevní restituce atd. Ke všemu tu nechali po roce 1989 podnikat, jak komouše, tak estébáky a teď jim nějakej pseudo Bureš, kterej možná ani nebyl, vadí. To jsou demokraté jak sviňa. Zemana, když už za nic, chválím za jeho postoj k emigrantům, já je tu také nechci a hlavně nepotřebuji (my k nim do zahrádek také nelezem :D ). Dokázal bych si sice představit mladšího prezidenta, ten by musel bejt politicky akční, pro český a ve světě uznávaný a respektovaný, ale takového tu nevidím. Žádná kavárna, sluníčkář, nebo vítač či Havloid. :evil: :twisted:
IN NOMINE DEI NOSTRI SATANAS, LUCIFERI EXCELSI !
Ave Voluptatis Carnis !
Metal will newer die - Ronnie James Dio
Lidstvo je nepoučitelné a slepé (Paul Ledney - Profanatica) a v České kotlině to platí dvojnásob (highlander).
Uživatelský avatar
highlander
Erastes Metallum
Erastes Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 55
Bydliště: Strakonice
Příspěvky: 881
Registrován: 10. říjen 2010, 10:43

Re: Prezidentské volby 2018

Příspěvekod dronda » 11. leden 2018, 21:45

A Zeman součástí toho, co se tu dělo po revoluci, nebyl? Nebyl to on, kdo si s Klausem rozdělili koryta? Nebyla to jeho vláda, která dala absolutně předraženou zakázku na dálnici bez výběrového řízení?

Nepřijde mi, že by Zeman byl jiný než ti, na které tak nadáváš.
Knihy jsou vědění. Ve vědění je síla. Síla je energie. Energie je hmota. A hmota zakřivuje prostor. Takový balík knih, to je taková menší černá díra. Kdo se do ní ponoří, je ztracen navěky.
Uživatelský avatar
dronda
Administrátor
Administrátor
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 33
Bydliště: Plzeň
Příspěvky: 2298
Blog: Zobrazit blog (2)
Registrován: 2. únor 2010, 14:25
Aktivní v kapelách: Attax, Echo Theory, Armillaria

Re: Prezidentské volby 2018

Příspěvekod highlander » 11. leden 2018, 22:03

dronda píše:A Zeman součástí toho, co se tu dělo po revoluci, nebyl? Nebyl to on, kdo si s Klausem rozdělili koryta? Nebyla to jeho vláda, která dala absolutně předraženou zakázku na dálnici bez výběrového řízení?

Nepřijde mi, že by Zeman byl jiný než ti, na které tak nadáváš.

Předsedou vlády byl od roku 1998 - 2002, tak největší lumpárny udělali jiní za 9 let před tím. Tím ho neomlouvám, protože kdo se v těch kruzích pohyboval čistej bejt nemůže. Co vím a v roce 89 jsem zažil, tak stál u zrodu OF a pak se se soukmenovcem Klausem názorově rozešel. Ono se tu totiž kradlo napříč politickým spektrem a krade dál. Vzhledem k tomu, že se motám kolem různejch dotací, tak do toho tak trochu vidím a kolikrát je mi z toho na blití a hodněkrát je to na vzetí spravedlnosti do vlastních rukou :D :evil: .
IN NOMINE DEI NOSTRI SATANAS, LUCIFERI EXCELSI !
Ave Voluptatis Carnis !
Metal will newer die - Ronnie James Dio
Lidstvo je nepoučitelné a slepé (Paul Ledney - Profanatica) a v České kotlině to platí dvojnásob (highlander).
Uživatelský avatar
highlander
Erastes Metallum
Erastes Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 55
Bydliště: Strakonice
Příspěvky: 881
Registrován: 10. říjen 2010, 10:43

Re: Prezidentské volby 2018

Příspěvekod Dragunov » 13. leden 2018, 13:46

No Zeman - ho nemůžu volit už jen proto, z které to byl strany... ČSSD aneb komunisti light a panoptikum těch nejhorších firgurek české politiky - Gross, Špidla, Paroubek a vrchol všeho nýmandství - Sobotka (i když souboj mezi Špidlou a Sobotkou je hodně těsnej) jednoduš řečeno socani, levičáská svoloč.
Hodil jsem tam Topolánka - ano má svoje mouchy ale v hlavě to má srovnaný a je to prostě chlap s gulema :D a má zkušenosti. Uvažoval jsem i o Hynkovi.
Jen doufám, že se Fišerovi podaří odčerpat co nejvíc hlasů "mistru nevím" Drahošovi. Kdyby se do druhého kola dostal Fišer a Zeman, dám to Fišerovi. Pokud by to měl být Zeman vs. Drahoš tak asi nikam nepůjdu.V tom případě by bylo lepší aby vyhrál Zeman, protože už stejně dlouho nevydrží.
Life Is But a Dream.
Uživatelský avatar
Dragunov
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 35
Bydliště: Štarnov(okr. Olomouc :), Pardubice
Příspěvky: 2209
Registrován: 16. červenec 2008, 0:07
Aktivní v kapele: Uterus

Re: Prezidentské volby 2018

Příspěvekod highlander » 13. leden 2018, 16:55

Dragunov píše:No Zeman - ho nemůžu volit už jen proto, z které to byl strany... ČSSD aneb komunisti light a panoptikum těch nejhorších firgurek české politiky - Gross, Špidla, Paroubek a vrchol všeho nýmandství - Sobotka (i když souboj mezi Špidlou a Sobotkou je hodně těsnej) jednoduš řečeno socani, levičáská svoloč.
Hodil jsem tam Topolánka - ano má svoje mouchy ale v hlavě to má srovnaný a je to prostě chlap s gulema :D a má zkušenosti. Uvažoval jsem i o Hynkovi.
Jen doufám, že se Fišerovi podaří odčerpat co nejvíc hlasů "mistru nevím" Drahošovi. Kdyby se do druhého kola dostal Fišer a Zeman, dám to Fišerovi. Pokud by to měl být Zeman vs. Drahoš tak asi nikam nepůjdu.V tom případě by bylo lepší aby vyhrál Zeman, protože už stejně dlouho nevydrží.

Napsal jsi to dobře :palec: . Je ale několik ale :D . Proti Topolovi hovoří několik zásadních věcí a to: jeden z největších tunelů v dějinách této země, který se jmenuje fotovoltaické elektrárny a on je vlastníkem jedné z největších, možná zprostředkovaně i několika dalších a potom ty známé Pandury a kamarád obrzloděj Dalík. Vzhledem k tomu, že jsem po r. 89 volil pravici, tak musím konstatovat, že jsem hluboce zklamám z toho, že OF potažmo jeho pohrobek ODS nechalo rozkrádat ehm pardón privatizovat komouše a STBáky a tudíž je ta ČSSD slabej rudoškej odvar. Špatně u nás je, že se neumíme politicky vyprofilovat právě kvůli a vůči těm zlodějnám. Zde musím uvézt USA, dvě strany a pokud je u moci ta či ta, tak pracuje ve prospěch všech američanů a jejich státu. U nás co? Pravice a zejména ODS a TOPka dělaji politiku pro menšinu horních deseti tisíc pod heslem Neplatit daně se vyplácí. Proto jsou satanžel pro normálního smrtelníka, kterej ty daně platit musí a za to, že je platí, tak by měl mít od státu jasně garantovanej nárok na důstojný důchod, zdravotní péči či školství, prostě nevolitelní. Napřed tu strašili komunisty, teď Babišem a přitom jedni s nimi jsou v jejich straně (jen kdyby se nebáli to přiznat) a druhého vlatně stvořili. Kdyby totiž pracovali pro lidi a nemysleli jen na svá koryta a konta, tak tu žádné ANO dnes nemáme. To už bychom ale na tom českém politickém hnoji chtěli mnoho. K tomu Drahošovi. Byl by možná pro mne i volitelný, ale je to politická nicka. Nevím jak ten by prosazoval naše národní zájmy v mezinárodním společenství. Zarážející je jeho politická beznázorovost. Vzhledově je to další Gustav Husák :D , tak nevím co s ním.
IN NOMINE DEI NOSTRI SATANAS, LUCIFERI EXCELSI !
Ave Voluptatis Carnis !
Metal will newer die - Ronnie James Dio
Lidstvo je nepoučitelné a slepé (Paul Ledney - Profanatica) a v České kotlině to platí dvojnásob (highlander).
Uživatelský avatar
highlander
Erastes Metallum
Erastes Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 55
Bydliště: Strakonice
Příspěvky: 881
Registrován: 10. říjen 2010, 10:43

Re: Prezidentské volby 2018

Příspěvekod ov42 » 28. leden 2018, 9:28

Pravda a láska zvítězily nad lží a nenávistí pražské kavárny.
ov42
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 46
Bydliště: Plzeň
Příspěvky: 3643
Registrován: 30. červen 2011, 14:39

Re: Prezidentské volby 2018

Příspěvekod ythren » 28. leden 2018, 12:18

gratulace, že zvítězil nad abstraktní entitou, kterou si vymyslel :D
Obrázek

Waiting, watching my life, I'm wasting my time, I'm losing grip from life
Going back to my dreamspace leaving it all behind

Uživatelský avatar
ythren
Grafik
Grafik
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 37
Bydliště: Brno<->Josefov
Příspěvky: 1621
Registrován: 28. únor 2008, 19:26

Re: Prezidentské volby 2018

Příspěvekod Orwin » 28. leden 2018, 12:58

Ove, že zrovna ty používáš tohle heslo :facepalm:
Gratulace k vítězství arogance, egoismu, lži a nenávisti...
https://demagog.cz/diskuze/prezidentsky ... e-televize ...lež
https://volby.idnes.cz/prezidentske-vol ... domaci_bja ...nenávist
A v které pražské kavárně lžou a nenávidí? Ať vím, kterým místům v Praze se vyhnout :lol:
"To už je jeden z těch paradoxů našeho světa... káva bez kofeinu, cocacola bez koky, němci obchodujou, židi válčej, čínani musej dovážet rejži a češi poučují francouze o tom, co je vlastně absint...."
DarkenCZ(Absinthe Mafia)
Uživatelský avatar
Orwin
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 34
Bydliště: Morava
Příspěvky: 1976
Registrován: 10. prosinec 2009, 23:00

Re: Prezidentské volby 2018

Příspěvekod tersas » 28. leden 2018, 13:35

Víte, když někdo třeba umírá, má infarkt nebo mrtvici a záchranáři bojují o jeho život. Tak je krajně neetické když tam chce naběhnout několik novinářů a točit to. Možná jsem staromódní, nevím, ale to že novinář dostal pěstí, tak to v tomhle případě i schvaluji. Nejsou to bozi a v takové situaci by se měli starat spíš o to aby záchranáři měli klid na práci. A né jim cpát nad pacienta kameru. A nemá to nic společného s tím, jestli se to stalo ve štábu Zemana nebo Drahoše.
Uživatelský avatar
tersas
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 51
Bydliště: Sedlčany
Příspěvky: 1422
Registrován: 29. prosinec 2010, 13:52

Re: Prezidentské volby 2018

Příspěvekod Orwin » 28. leden 2018, 13:55

Záchrance tam nikdo nepřekážel. Žijeme v mediální době a točí se prostě vše. Ten borec tam dle dalších videií natáhl i ženské a jeho slovník mluví taky za vše. Takového individua se může zastávat jen někdo, kdo je schopný se chovat podobně a s takovýma lidma nechci mít v životě nic společného.
A ač nejsem lékař, tak si myslím, že tady to ten redaktor z Parlamentních listů trochu přehnal s chlastem...
Tak byl ožralý jak zákon káže :lol:
Skrytý obsah
Mluvčí pražských záchranářů potvrdila, že k incidentu vyjížděli a muže se zdravotními problémy převezli do Thomayerovy nemocnice v Praze. Muž byl podle záchranné služby na interní oddělení nemocnice přijat s poruchou vědomí, v jeho stavu prý hrál roli alkohol. V nemocnici byl ošetřen. „Muž byl převezen k nám do nemocnice, byl u nás ošetřen, ale nebyl hospitalizován,“ řekl serveru Lidovky.cz mluvčí nemocnice Ondřej Macura.
Zdroj: https://www.lidovky.cz/jak-probiha-vyse ... _domov_ele

:tlesk:
"To už je jeden z těch paradoxů našeho světa... káva bez kofeinu, cocacola bez koky, němci obchodujou, židi válčej, čínani musej dovážet rejži a češi poučují francouze o tom, co je vlastně absint...."
DarkenCZ(Absinthe Mafia)
Uživatelský avatar
Orwin
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 34
Bydliště: Morava
Příspěvky: 1976
Registrován: 10. prosinec 2009, 23:00

PředchozíDalší

Zpět na Politika a aktuální dění

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron