Guitar Pro

Chcete poradit s výběrem hudebního nástroje? Nebo jen o nich pokecat, podělit se se svými zkušenostmi atd.?

Moderátor: Moderátoři

Re: Guitar Pro

Příspěvekod Stick » 27. leden 2011, 21:13

Nevím jak to myslíš, ale když chci Fade In přes víc jak jeden takt, tak používám lignaturu čímž tu notu pořád navazuju a pořád mi zní, ale to asi není co si chtěl :D
https://kandarsicknhorror.bandcamp.com/
somnusaeternus.bandcamp.com
Uživatelský avatar
Stick
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 33
Bydliště: Brno
Příspěvky: 3725
Registrován: 17. leden 2008, 21:43
Aktivní v kapelách: Kandar, Somnus Aeternus

Re: Guitar Pro

Příspěvekod Duskk » 27. leden 2011, 21:23

Není fade in teoreticky to stejný jako F10->hlasitost a nastavit přechod na tak dlouho jak potřebuji? :mrgreen:
"Shoegaze BM" is worse than projectile diarrhea.
"It would be awesome if we could add tags to tags, that way we could tag the tag tag with tag, and search for "tags tagged as tag", and maybe make the Internet explode."
Uživatelský avatar
Duskk
Deditus Articulus
Deditus Articulus
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 29
Příspěvky: 222
Registrován: 31. květen 2009, 12:15

Re: Guitar Pro

Příspěvekod Haldir » 27. leden 2011, 23:04

Duskk: Jo! Přesně to sem chtěl. Díky! :lol:
Existuje jen jedno dobro, a to je vědění. Existuje jen jedno zlo, a to je nevědomost. (Sókratés)
Haldir
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 29
Bydliště: Praha
Příspěvky: 1682
Registrován: 24. květen 2010, 23:30

Re: Guitar Pro

Příspěvekod Dragunov » 28. leden 2011, 0:59

A jak se dá vyřešit můj problém s GP5 mi asi neporadíte co? :-)
Life Is But a Dream.
Uživatelský avatar
Dragunov
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 35
Bydliště: Štarnov(okr. Olomouc :), Pardubice
Příspěvky: 2209
Registrován: 16. červenec 2008, 0:07
Aktivní v kapele: Uterus

Re: Guitar Pro

Příspěvekod Haldir » 28. leden 2011, 1:04

No kromě nového IP mě nic nenapadá. :D
Existuje jen jedno dobro, a to je vědění. Existuje jen jedno zlo, a to je nevědomost. (Sókratés)
Haldir
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 29
Bydliště: Praha
Příspěvky: 1682
Registrován: 24. květen 2010, 23:30

Re: Guitar Pro

Příspěvekod sheVcza » 28. leden 2011, 1:05

Sežeň si šestku. :D Jinak nevim přesně co máš vlastně za problém, možná formát by to vyřešil, nebo pročištění registrů od všeho z GP.
Uživatelský avatar
sheVcza
Administrátor
Administrátor
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 36
Bydliště: Vizovice
Příspěvky: 4669
Blog: Zobrazit blog (6)
Registrován: 16. listopad 2007, 20:09
Aktivní v kapele: Vyzj

Re: Guitar Pro

Příspěvekod Dragunov » 28. leden 2011, 1:17

Tak IP se mi mění ne? nejsem v tomhle kovanej...ono by možná pomohlo přeinstalovat systém, ale to se mi nechce a asi tu ani nemám instalačku na widle. Jako ona to bude jenom nějaká blbost, tkaové vyhrožování. Ale zajímalo by mně, kde se stala chyba :D

sheVcza: "You are using a pirated version of Guitar Pro 5. If you run any other pirated versions of Guitar Pro 5, you may lose the ability to run ANY guitar pro software on your PC in the future. An Email with your personal information has been sent to the SIIA at piracy@siia.org"

Takže mi 6tka asi nepomůže :D Při reinstalu se instalacka zasekne, přeskočím li chybu tak se GP nainstaluje, ale pri spusteni hodí výše uvedenou hlášku :D a spadne.
Life Is But a Dream.
Uživatelský avatar
Dragunov
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 35
Bydliště: Štarnov(okr. Olomouc :), Pardubice
Příspěvky: 2209
Registrován: 16. červenec 2008, 0:07
Aktivní v kapele: Uterus

Re: Guitar Pro

Příspěvekod Haldir » 28. leden 2011, 1:29

Jo to je fakt no...když se připojíš někde jinde, tak se ti asi změní (nebo ne?...abych nekecal...radsi toho necham :D :oops: )
Existuje jen jedno dobro, a to je vědění. Existuje jen jedno zlo, a to je nevědomost. (Sókratés)
Haldir
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 29
Bydliště: Praha
Příspěvky: 1682
Registrován: 24. květen 2010, 23:30

Re: Guitar Pro

Příspěvekod SUK » 28. leden 2011, 1:54

IP se menit muze jak chce, o tom tahle vec neni.
Pokud se nepletu, tak jestli mas piratskou ci nepiratskou verzi nainstalovanou. tak to overuje legalnost z nejakyho serveru - rekneme "activation.guitar-pro.com". Nejaky "activation.guitar-pro.com" fyzicky neexistuje, existuje jenom zaznam ze "auth.guitarpro.com" je nejaka IP adresa a.b.c.d . A pokud chcete pouzivat GP, musite zaridit, aby si legalitu nemohl zjistit, pripadne pouzit programek, co bude sam odpovidat "jo, tohle je legalne zakoupena verze".
Takze se upravuje soubor hosts (ulozen v %windir%/system32/drivers/etc/hosts), kam se daj DNS zaznamy vlozit natvrdo. Vlozite tam "127.0.0.1 activation.guitar-pro.com" (presne takhle, bez uvozovek) a melo by to fungovat.
127.0.0.1 je adresa, ktera nevede nikam mimo vas pocitac - vede prave do vaseho pocitace. Rika se tomu loopback, DNS jmeno je vetsinou "localhost". Takze jakmile zapnete GP, GP si zkusi zjistit adresu ono "activation.guitar-pro.com", dostane rovnou odpoved ze to je "127.0.0.1" (jak jste si napsali do hosts) a pokusi se pripojit. Jenze pripojeni se nezdari - nic co by poslouchalo a odpovidalo na PC nebezi. Pro zacatek GP nema pripojeni a tak nemuze udelat nic jinyho, nez zacit fungovat - melo by se to rozjet jakoby nic.

Mozna ale (nejsem si jist - GP6 jsem instaloval chvili po vydani a zase smazal) je potreba nejakej programek, kterej si pustite a GP se bude moct pripojit na localhost a onen programek odpovi, ze je to legalne zakoupena verze. A hotovo...
IP se muze menit i kdyz se pripojujete ze stejnyho mista a zaroven se muze stat, ze na ruznych mistech dostanete stejnou IP adresu jako jinde. IP adres je konecny (spocetny) mnozstvi, konkretne 2^32 - kupa vyjimek.
Jste li nekdo natolik postizeny ze ste to nepochopil, klidne se zeptejte, milerad odpovim (a pokud jste pekna baba, tak odpovim jeste mileradsi :) )


(udelal jsem EDIT, snad je to o neco pochopitelnejsi)
Naposledy upravil SUK dne 28. leden 2011, 10:43, celkově upraveno 1
To by stacilo, ne?
Uživatelský avatar
SUK
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 33
Bydliště: Autobusy SA
Příspěvky: 3182
Registrován: 16. listopad 2008, 21:01
Aktivní v kapelách: Vomited brain , Větry Slečny Petry

Re: Guitar Pro

Příspěvekod Matajon » 28. leden 2011, 2:12

Ty vole, SUKu, kdybych nevěděl o čem mluvíš tak z tohohle postu nepochopím ani ň. Takhle nesrozumitelně (a místy fakticky špatně) napsanou věc už jsem dlouho neviděl ... :-)
Tato zpráva neobsahuje škodlivé chemikálie a nebyla testována na zvířatech ... nicméně při jejím přenosu bylo ošklivě zmrzačeno několik nevinných elektronů.
Uživatelský avatar
Matajon
Erastes Metallum
Erastes Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 34
Bydliště: Dobruška <-> Brno
Příspěvky: 556
Registrován: 8. červen 2008, 13:01

Re: Guitar Pro

Příspěvekod Dragunov » 28. leden 2011, 3:08

No at delám co dělám tak se mi to rozbehnout nedaří :D Chyba v instalacce je jenom ze nemuze prepsat font GP. Už jsme promazaval registr, pokoušel se o SUKovu metodu ale prd.Takže zkusim novou verzi.
Každopádně to nechápu, nevěřím že ste všecí takový poctivci :D Takže jedině jak se tohle mohlo stat je, že jsem omylem klikl na aktualizaci GP...nebo to máte všeci ošefovany nějak jinak :lol:
Life Is But a Dream.
Uživatelský avatar
Dragunov
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 35
Bydliště: Štarnov(okr. Olomouc :), Pardubice
Příspěvky: 2209
Registrován: 16. červenec 2008, 0:07
Aktivní v kapele: Uterus

Re: Guitar Pro

Příspěvekod Stick » 28. leden 2011, 8:30

Dragunove no já to prostě odinstaloval, a stáhl si z torrentu jinačí verzi, a šlapalo mi to v pohodě.
https://kandarsicknhorror.bandcamp.com/
somnusaeternus.bandcamp.com
Uživatelský avatar
Stick
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 33
Bydliště: Brno
Příspěvky: 3725
Registrován: 17. leden 2008, 21:43
Aktivní v kapelách: Kandar, Somnus Aeternus

Re: Guitar Pro

Příspěvekod SUK » 28. leden 2011, 10:13

Matajon píše:Ty vole, SUKu, kdybych nevěděl o čem mluvíš tak z tohohle postu nepochopím ani ň. Takhle nesrozumitelně (a místy fakticky špatně) napsanou věc už jsem dlouho neviděl ... :-)
Zkus to napsat ty ;) O me je znamo a vim to i ja sam o sobe, ze neco vysvetlit mi jde ponekud spatne :(

Jo a co je fakticky spatne? ;)
To by stacilo, ne?
Uživatelský avatar
SUK
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 33
Bydliště: Autobusy SA
Příspěvky: 3182
Registrován: 16. listopad 2008, 21:01
Aktivní v kapelách: Vomited brain , Větry Slečny Petry

Re: Guitar Pro

Příspěvekod Dragunov » 29. leden 2011, 2:38

Hoši už to neřešte.
Stick: dík...ja si v tom varování nepřečet ten budoucí čas...už všechno funguje uplně ok. Diky.
Life Is But a Dream.
Uživatelský avatar
Dragunov
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 35
Bydliště: Štarnov(okr. Olomouc :), Pardubice
Příspěvky: 2209
Registrován: 16. červenec 2008, 0:07
Aktivní v kapele: Uterus

Re: Guitar Pro

Příspěvekod Matajon » 29. leden 2011, 19:01

SUK: Teď už nebudu přepisovat tvůj post svými slovy, bylo by to úplně zbytečný. U příští technické otázky se pokusím dát něco do kupy. :-)

Jinak ty nepřesnosti jsou spíš v těch tvých "chci-vypadat-chytře" věcech. Třeba ty IP adresy byly a.b.c.d, kde a,b,c,d {0..255} (je tam náleží, ty písmena opravdu nejsou celá ta množina, ale její prvky). A potom formulace „IP adres je konecny (spocetny) mnozstvi“ se dost dobře dá pochopit jako že konečný a spočetný je to samé, případně že něčeho je konečný množství právě když toho je spočetná množství. A to je blbost.
Tato zpráva neobsahuje škodlivé chemikálie a nebyla testována na zvířatech ... nicméně při jejím přenosu bylo ošklivě zmrzačeno několik nevinných elektronů.
Uživatelský avatar
Matajon
Erastes Metallum
Erastes Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 34
Bydliště: Dobruška <-> Brno
Příspěvky: 556
Registrován: 8. červen 2008, 13:01

Re: Guitar Pro

Příspěvekod SUK » 29. leden 2011, 23:18

Matajon: za ono "\in" se omlouvam, ja LaTeX tohle forum bohuzel nepodporuje, tuhle chybu jsem si uvedomoval kdyz jsem ji psal a tak nejak jsem si to zjednodusel.
Zavorkova formulace je trosku nepresna, taktez uznavam. Nicmene, pokud je neco konecne, pak je to i spocetne, nebo mas jinou definici (ja se treba u tohodle setkal i s tim, ze nespocetne ~ konecne).
Jinak snaha vypadat chytre byla u toho popisu, proc to nejde, tahle "matematika" (kterou jsem navic napsal spatne :D ) je spis snaha priblizit to normalnim lidem :D
Jinak jsi me vydesil, ja myslel, ze problem je spis nekde v samotny casti o sitich ci fungovani GP :) UUFFFF (ale dik za opravu)
To by stacilo, ne?
Uživatelský avatar
SUK
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 33
Bydliště: Autobusy SA
Příspěvky: 3182
Registrován: 16. listopad 2008, 21:01
Aktivní v kapelách: Vomited brain , Větry Slečny Petry

Re: Guitar Pro

Příspěvekod Zero » 7. únor 2011, 23:02

Dá se v tom složená skladba vytáhnout z programu v nějakém rozumném formátu (wma, mp3)?
Mě to nabízí jenom MIDI a waw, které ani jeden nefungují (uloží se prázdná stopa) a pak záznamy těch not, které zrovna taky nepotřebuji.
Uživatelský avatar
Zero
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 30
Příspěvky: 2572
Blog: Zobrazit blog (4)
Registrován: 20. září 2009, 18:53

Re: Guitar Pro

Příspěvekod SUK » 8. únor 2011, 19:42

Zero: jestli nema v exportu wma/mp3 (mel jsem pocit ze sestka ma, ale asi ne) ale jen wav, tak budes muset vyrobit a zkonvertovat wav. Lame je free.
Jestli mas petku, tak ta funguje jako obycejnej audiosoft co nahrava zvuk jdouci na mixer, tudiz vlitni do mixeru (ve winxp to je sndvol32, ve vistach/sedmach budes muset trosku vic klikat a pak si nastavit ze chces nahravat z "Stereo mixer"), nasledne muzes vykonat export nebo to udelat jednoduseji - nastavit nahravani z mixeru, zapnout audacity, zapnout nahravani, pustit zvuk v GP a dal to vytusis)
To by stacilo, ne?
Uživatelský avatar
SUK
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 33
Bydliště: Autobusy SA
Příspěvky: 3182
Registrován: 16. listopad 2008, 21:01
Aktivní v kapelách: Vomited brain , Větry Slečny Petry

Re: Guitar Pro

Příspěvekod Zero » 8. únor 2011, 20:39

Díky, funguje to.
Uživatelský avatar
Zero
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 30
Příspěvky: 2572
Blog: Zobrazit blog (4)
Registrován: 20. září 2009, 18:53

Re: Guitar Pro

Příspěvekod Skreat20 » 1. březen 2011, 19:23

Nevíte někdo jak přesnej návod na crack trošku stručně ?? nvm proč ale pořád mi nefacha, crack jsem sehnal, hodil to tam, v System32 jsem přepsal hosts ale stejnak se mi nechce spustit a chce po mě ID a kód, jednou mi to napsalo že ten učet je zabanovanej a ted už mi to píše "Cannot connect to Arobas music server,socket operation timed out" už fakt netuším jak to obejít. dík.
Skreat20
Novicius
Novicius
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 32
Bydliště: Loděnice
Příspěvky: 11
Registrován: 5. květen 2009, 19:41

PředchozíDalší

Zpět na Hudební nástroje

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron