Guitar Pro

Chcete poradit s výběrem hudebního nástroje? Nebo jen o nich pokecat, podělit se se svými zkušenostmi atd.?

Moderátor: Moderátoři

Re: Guitar Pro

Příspěvekod tersas » 25. leden 2015, 22:23

Nazdar lidi. Sorry, všichni tu píšete a já mezi tím trávím čas na pivu. :-) Teď jsem se vrátil.

Trochu doma brnkám na kytaru, starou dřevěnou, ale sem tam mě něco napadne, nějaký nápad, a tenhle program Guitar Pro 5 mi přišel jako super :-) Protože to můžu zapsat, zaznamenat a ten soft mi to sám pak i přehraje. Akorát se zvukem, jak trefně pojmenoval HiJack44 jako Nokia 3310.

Jak píše Ahurmen " .....Nedají se někde stáhnout presety zvuků které třeba používají lidi u svých příspěvků na Songsterru? ...." Tady je to právě zajímavé. Já třeba narazil na tyhle taby: http://www.songsterr.com/a/wsa/sepultura-arise-tab-s17434t1 a zvuk kytar je tam úplně jinde. Jsem nějak doufal, že to Guitar Pro bude umět také, že bude záležet jen na nějakém nastavení. :-)

// Edit:

dronda píše:Do Guitar Pro 5 se dají doinstalovat RSE, což jsou knihovny s reálnějšími zvuky. Nebo už je tam máš doinstalované?


Já jsem rád, že jsem vůbec nainstaloval ten program Guitar Pro 5. Když jsem ho instaloval prvně, někdy před loni, tak se mi to nepovedlo a až do přeinstalace Windows už to pak nešlo. Kouknu na to a zkusím s tím něco udělat. Díky. :-)
Uživatelský avatar
tersas
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 51
Bydliště: Sedlčany
Příspěvky: 1422
Registrován: 29. prosinec 2010, 13:52

Re: Guitar Pro

Příspěvekod dronda » 3. červenec 2016, 14:56

Můžete mi někdo prosím poradit jak na alternativní konce v repeticích? Mám 8 taktů, které se hrají 2x opakují, jenom by při každém opakování měl být jiný ten 8. takt. Když jsem to zkoušel naklikat, tak se mi automaticky zvedl počet opakování na 3 - první končilo variantou 1, druhé končilo variantou 2 a třetí skončilo po sedmém taktu.
Knihy jsou vědění. Ve vědění je síla. Síla je energie. Energie je hmota. A hmota zakřivuje prostor. Takový balík knih, to je taková menší černá díra. Kdo se do ní ponoří, je ztracen navěky.
Uživatelský avatar
dronda
Administrátor
Administrátor
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 33
Bydliště: Plzeň
Příspěvky: 2298
Blog: Zobrazit blog (2)
Registrován: 2. únor 2010, 14:25
Aktivní v kapelách: Attax, Echo Theory, Armillaria

Re: Guitar Pro

Příspěvekod Andrew_Deer » 3. červenec 2016, 17:40

Nedávej repetici za druhou verzí, ale za první.

Obrázek
Obrázek
Nějaký to last.fm...
Skrytý obsah
Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
Andrew_Deer
Erastes Metallum
Erastes Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 28
Příspěvky: 777
Registrován: 5. červen 2011, 20:24
Aktivní v kapelách: 10_20_1, Svatopius

Re: Guitar Pro

Příspěvekod dronda » 3. červenec 2016, 20:26

Tak tohle mě vůbec nenapadlo, díky ;-)
Knihy jsou vědění. Ve vědění je síla. Síla je energie. Energie je hmota. A hmota zakřivuje prostor. Takový balík knih, to je taková menší černá díra. Kdo se do ní ponoří, je ztracen navěky.
Uživatelský avatar
dronda
Administrátor
Administrátor
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 33
Bydliště: Plzeň
Příspěvky: 2298
Blog: Zobrazit blog (2)
Registrován: 2. únor 2010, 14:25
Aktivní v kapelách: Attax, Echo Theory, Armillaria

Re: Guitar Pro

Příspěvekod Andrew_Deer » 4. červenec 2016, 15:25

Ještě když už jsem v tom... Když opakuješ třeba dvakrát to samý a úplně nakonec chceš třeba dát jinej drumfill, tak repetici před poslední verzi.

Obrázek
Obrázek
Nějaký to last.fm...
Skrytý obsah
Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
Andrew_Deer
Erastes Metallum
Erastes Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 28
Příspěvky: 777
Registrován: 5. červen 2011, 20:24
Aktivní v kapelách: 10_20_1, Svatopius

Předchozí

Zpět na Hudební nástroje

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron