Thunderhoof - hladame spevaka

Melodeathova kapela hlada spevaka

Máte svoji kapelu nebo hudební projekt? Hrajete v nějaké? Nebo hledáte členy?

Moderátor: Moderátoři

Thunderhoof - hladame spevaka

Příspěvekod sorgblad » 20. listopad 2011, 17:06

Zdravim,

volam sa Michal a som zo Slovenskej Melodic Death Metalovej kapely Thunderhoof. Ako kapela fungujeme uz takmer tri roky, mame dost svojsky styl melodickeho death metalu s vplyvmi black metalu, ale aj vaznej hudby. Typicky znak je aj odlisnost gitarovych partov. Najvacsi vplyv na nasu hudbu ma kapela Dark Tranquillity, stare In Flames albumy (pre-Clayman era), Kalmah, Be'lakor, Insomnium. Kazdy z nas ma rad inu hudbu a preto ked kazdy jeden z nas zlozi svoju cast znie to ako splet viacerych zanrov v kope. Mame viac vlastnych pesniciek ale hrame aj The wonders at your feet of DT a chystame nejaky Insomnium cover ktory este nemame vybraty. Nase pesnicky su pripravene na nahravanie nejekaho dema alebo homemade albumu (pesniciek je asi 8 + dalsich 5-8 sa sklada) len prave sa nam vyskytol dost velky problem a to taky ze nam chyba spevak. Spevaka sme mali, bol som nim ja ale mam nejake komplikacie rozhodol som sa ze spievat uz nebudem. Texty su nie je s nimi az taky problem, pise ich hlavne nas lead gitarista a sem tam aj ja takze spevak nemusi byt az taky iniciativny a pisat vsetky texty ak nechce hlavne potrebujeme niekoho kto to odspieva. Hladam spevaka ktory growluje, ciste vokaly zatial nemame v plany pouzit, takze najlepsie by bolo keby vedel dat hlboke "mokre" growly ako Mikael Akerfeldt, Steffen Kummerer alebo Charles Elliott, sem tam mame aj nejake high-pitched growly ale tych az tak vela nie je. Skusobnu mame zabezpecenu, odzvucnenu kluc ma kazdy, vacsina z nas byva v malej dedinke menom Častá (pod zamkom Cerveny Kamen asi 35 KM od BA a nejakych 20 od TT) takze hladame niekoho z tohto okolia aby bol schopny chodit na skusky hlavne piatok + vikend, 3 z nas studuju takze cez tyzden cas nemaju. Mozte nas najst na bandzone, facebook, myspace, twitter, takmer vsade. Mame aj na youtube jednu instrumentalnu pesnicku a jednu so spevom aby ste mali predstavu asi co hrame, ak mam pravdu povedat nove pesnicky su omnoho lepsie a tieto co sme uploadli su prve takze aj kvalita je taka. Ak nahodou nepoznate spevakov ktorych som hore spomenul tak hraju v kapelach Opeth, Obscura a Abysmal Dawn ak v ich hudbe pocujete growly tak to je ten typ growlov aky hladame alebo aspon nieco podobne. Mozte replynut tu na fore alebo kludne napisat mne na hoci ktory z kontaktov ktory budem mat v profile.

-Michal
Uživatelský avatar
sorgblad
Novicius
Novicius
 
Pohlaví: Muž Muž
Bydliště: Casta
Příspěvky: 1
Registrován: 20. listopad 2011, 16:21
Aktivní v kapele: Thunderhoof

Zpět na Vaše kapely a hudební projekty

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron