Hell Hammer Festival (Praha, Brno, Ostrava) - 26.5.2016

Finsterforst, Welicoruss

Moderátor: Moderátoři

[2016-05-26] Hell Hammer Festival (Praha, Brno, Ostrava)

Příspěvekod Anantes » 7. únor 2016, 18:39

Obrázek

Kdy a kde:


Praha


26.05.2016
Klub Futurum
Zborovská 7
Facebook

Brno


27.05.2016
Klub Melodka
Kounicova 20/22
Facebook

Ostrava


28.05.2016
Klub Barrák
Havlíčkovo nábřeží 28
Facebook

Kapely:











Víc informace jsou na Facebook událostech!
Uživatelský avatar
Anantes
Novicius
Novicius
 
Pohlaví: Muž Muž
Bydliště: Praha
Příspěvky: 8
Registrován: 26. květen 2014, 19:04
Aktivní v kapele: Welicoruss

Re: [2016-05-26] Hell Hammer Festival (Praha, Brno, Ostrava)

Příspěvekod shiperka » 29. únor 2016, 21:38

Prosím, může někdo potvrdit nebo vyvrátit 4.datum tohoto festu - v Hradci Králové 21.5.?? Jelikož samozřejmě nemůžu ani na jeden z těch 3 termínů, velmi mě zajímá, co tedy ten Runway U LETCŮ....Je to kachna, není to kachna?
Uživatelský avatar
shiperka
Arch Articulus
Arch Articulus
 
Pohlaví: Žena Žena
Bydliště: Praha
Příspěvky: 262
Registrován: 22. srpen 2012, 8:12

Re: [2016-05-26] Hell Hammer Festival (Praha, Brno, Ostrava)

Příspěvekod dronda » 1. březen 2016, 7:06

Nebude to kachna, došlo k rozříření o další den, nebo to tak je prezentováno na promo materiálech.

Viz týden starý plakát z FB Hell Hammer Festival
Skrytý obsah
Obrázek
Knihy jsou vědění. Ve vědění je síla. Síla je energie. Energie je hmota. A hmota zakřivuje prostor. Takový balík knih, to je taková menší černá díra. Kdo se do ní ponoří, je ztracen navěky.
Uživatelský avatar
dronda
Administrátor
Administrátor
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 33
Bydliště: Plzeň
Příspěvky: 2298
Blog: Zobrazit blog (2)
Registrován: 2. únor 2010, 14:25
Aktivní v kapelách: Attax, Echo Theory, Armillaria

Re: Hell Hammer Festival (Praha, Brno, Ostrava) - 26.5.2016

Příspěvekod shiperka » 1. březen 2016, 17:46

Bylo by to super, ale na stránkách klubu je ten den koncert krucipüsk, od Cruadalach mám mail, že vystupují jen v Brně a Praze, Finsterforst, kteří mě lákají nejvíc, to taky neuvádí...ale zase Welikoruss to mají. Tak jsem zvědavá, pokud to bude, co zbyde z původní sestavy:)
Uživatelský avatar
shiperka
Arch Articulus
Arch Articulus
 
Pohlaví: Žena Žena
Bydliště: Praha
Příspěvky: 262
Registrován: 22. srpen 2012, 8:12

Re: [2016-05-26] Hell Hammer Festival (Praha, Brno, Ostrava)

Příspěvekod Kezir » 1. březen 2016, 20:57

Na plakátku je psáno Open Air u teho Hradce, tak to třebas bude někde venku, poblíž toho klubu nebo v režii onoho klubu ...
Uživatelský avatar
Kezir
Redaktor
Redaktor
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 35
Bydliště: Osek n. Beč.
Příspěvky: 2994
Registrován: 5. prosinec 2010, 15:50

Re: Hell Hammer Festival (Praha, Brno, Ostrava) - 26.5.2016

Příspěvekod shiperka » 2. březen 2016, 21:23

Kdyby to někoho zajímalo, HK platí, ale složení kapel poněkud jiné - toto je zpráva od pořadatele: V HK jsou Merkfolk, Valkenrag, Thyrgrim, Arch of Hell, Welicoruss a Saeculum Obscurum.
Uživatelský avatar
shiperka
Arch Articulus
Arch Articulus
 
Pohlaví: Žena Žena
Bydliště: Praha
Příspěvky: 262
Registrován: 22. srpen 2012, 8:12

Re: Hell Hammer Festival (Praha, Brno, Ostrava) - 26.5.2016

Příspěvekod shiperka » 23. květen 2016, 13:58

Krátký report z akce, která se podle data ještě nekonala:) Jak jsem se dověděla přímo na akci, hradecký termín organizoval jiný promotér a obávám se, že asi skončil v mínusu vzhledem k počtu platících návštěvníků (cca 50). Nicméně kdo se v sobotu odpoledne vydal do venkovní restaurace U letců na okraji Hradce, určitě nelitoval. Super atmosféra, krásné počasí. Víc než dostatek míst k sezení na dlouhých lavicích u stolů. Právě ty stoly přímo vybízely k tomu dát si něco dobrého (v mém případě skvělé grilované krevety) a jaksi mimochodem poslouchat metal. To spíš kapely zprvu marně vybízely posluchače, aby přišli pod pódium a nebýt nezmara Péti, kterému se dostalo poděkování od Arch of Hell, fesťák by připomínal firemní večírek. Postupně se přece jen plocha trochu zaplnila, nejvíc na -podle mého - nejlepší Welicoruss, která mě také do Hradce vylákala. Byli výborní!! Překvapením byli zahajující Merkfolk. Podle tvorby na albu The Folk Bringer jsem se trochu obávala přílišného zaměření právě na ten skočný folk (což mi někdy vadí u Dalriady), ale vystoupení příjemně překvapilo, hlavně skvělý hlasový projev blondýnky Marie - její growl tedy stojí zato. Koho to zajímá, více zde http://obscuro.cz/merkfolk-the-folk-bringer-recenze/ - nebudu fušovat do řemesla povolanějším.I další kapely předvedly dobrý výkon, pro mě byli vrcholem již zmínění Welicoruss. Pohodová akce.
Naposledy upravil shiperka dne 27. květen 2016, 16:40, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
shiperka
Arch Articulus
Arch Articulus
 
Pohlaví: Žena Žena
Bydliště: Praha
Příspěvky: 262
Registrován: 22. srpen 2012, 8:12

Re: Hell Hammer Festival (Praha, Brno, Ostrava) - 26.5.2016

Příspěvekod shiperka » 27. květen 2016, 16:39

Hm, Futurum. Tenhle klub je snad zakletý. Vzhledem ke zrušené práci (no money, zato 2 termíny Hell Hammer) jsem zavítala na Smíchov, ale zlatý Hradec. Když už musí vystupovat 6 kapel, mělo by se začínat dřív, protože zpoždění se zákonitě vytvoří a kdo v pátek musel vstávat, odcházel (spíš zdrhal) jako my na poslední tram před půlnocí. Takže Cruadalach sice fajn, Wellicoruss stejně super jako v Hradci, ale FinsterForst ladili a ladili(i když se jim nedivím , zvukař v tomhle sále toho asi moc nevyčaruje) a ve finále to bylo pro nás jedna a půl skladby a trap na MHD. Stejně tak to tady dopadlo s Dark Tranquillity, když měly tři předkapely.
Uživatelský avatar
shiperka
Arch Articulus
Arch Articulus
 
Pohlaví: Žena Žena
Bydliště: Praha
Příspěvky: 262
Registrován: 22. srpen 2012, 8:12

Re: Hell Hammer Festival (Praha, Brno, Ostrava) - 26.5.2016

Příspěvekod tom-a-spol-sro » 28. květen 2016, 15:48

Já byl ve Futuru poprvé a hodně se mi tam líbilo. Bral bych tam víc koncertů :)
Obrázek
Uživatelský avatar
tom-a-spol-sro
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Příspěvky: 1042
Registrován: 15. listopad 2010, 9:30


Zpět na Již proběhlé festivaly..

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků