Subtle

Co se jinam nehodí, sem s tím.

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Chcete zde přidat novou kapelu? Čtěte zde.

Subtle

Příspěvekod Assassin Danda » 15. září 2015, 12:30

Obrázek
Subtle
Země: USA
Žánr: Když vynechám všechny ty alternativní, experimentální a indie přídomky, zůstane z toho asi rock/elektronika/hip-hop. Subtle sami o sobě tvrdili, že jsou "genreless".
Sestava:
Adam "Doseone" Drucker - vocals and samples
Jeffrey "Jel" Logan - sampling, drum machine
Jordan Dalrymple - drums, guitar, synth and vocals
Dax Pierson - vocals, beatbox, keyboards/synths, harmonica, autoharp
Marton Dower - winds, synth
Alexander Kort - electric cello

Alba
A New White
Obrázek


For Hero: For Fool
Obrázek

ExitingARM
Obrázek


K A New White a For Hero: For Fool byla vydána sesterská alba VIP verzí a remixů, Wishingbone a Yell&Ice. K ExitingARM mělo vyjít album SmallFear Souvenir, ale bohužel nejspíš nikdy nevyjde, takže se musíme spokojit s Tobaccobones, remixem Gonebones, který Doseone postnul na svůj blog.

V korespondujících ročních obdobích let 2002-2003 kapela vydala 4 EP Summer, Autumn, Winter a Spring. Některé písně z těchto EPček se později spolu s dalším, do té doby nevydaným materiálem, objevily na kompilačce Earthsick.

Na ochutnání máte k dispozici celé první album, ze kterého doporučuji hlavně úvodní Song Meat a She.
Další dvě řadovky jsem ještě neslyšel, takže zatím kdyžtak zalovte sami :-)
A z Earthsick ještě postnu toto:


// Edit:

Po pár dnech sjíždění (se) A New White je pro mě tohle určitě objev roku.

K tomuhle projektu jsem dostal více méně úplnou náhodou. Přestože Dose jsem znal už dříve, z jeho fenomenálních collab s Aesop Rockem (tracky Odessa a Drawbridge), když jsem si stáhl jeho sólovku Hemispheres, tak jsem Dose odložil a tak nějak zapomněl. Ač to přiznávám jen velmi nerad, já to album prostě nedal, bylo to na mě moc sjetý a moc těžký. Až nedávno jsem se prohrabával rateyourmusic, alias směskou kravin, který slyšelo 10 lidí a naprosto nesprávně otagovaných alb (protože čím známější album, tím víc lidí k tomu dá první tag, co ho napadne) a úplnou náhodou na mě vypadlo tohle. A já si to úplnou náhodou pustil. (A úplně nenáhodou jsem se u toho udělal :oops: )
Obrázek
Uživatelský avatar
Assassin Danda
Articulus
Articulus
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 30
Bydliště: Brno
Příspěvky: 54
Registrován: 27. květen 2015, 9:06

Zpět na Ostatní

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron