The Cumshots

Death'n'roll / Norsko

Pravidla fóra
Chcete zde přidat novou kapelu? Čtěte zde.

The Cumshots

Příspěvekod Kruger » 12. listopad 2011, 1:15

Obrázek

Země: Norsko
Rok založení: 1999
Styl: Death'n'roll
Texty: Alkoholismus, deprese, sociální problémy

Obrázek

The Cumshots je kapelou hrající mix hard rocku a death metalu. Byla založena v roce 1999 v norském Oslu. Za jejím zrodem stáli Ole Petter Andreassen a Kristopher Schau, který je pod pseudonymem Max Cargo známý jako televizní bavič.

Skupina se velmi brzy dostala do popředí zejména díky svým vystoupením, kde se nešetřilo alkoholem, rvačkami mezi samotnými členy skupiny (došlo i na krev a zlomené kosti) a v jednom případě i sexem fanoušků přímo na podiu, za což bylo proti všem členům skupiny podáno trestní oznámení. Obal alba Norwergian Jesus je neupravenou fotkou Schaua po koncertě. Krev je údajně pravá, což by se dalo v případě téhle skupiny věřit.

The Cumshots jsou jedním z mnoha projektů, ve kterém má Schau prsty. Zatímco všechny jeho ostatní projekty jsou parodiemi různých hudebních stylů, The Cumshots vede po mnohem vážnější cestě. Jejich zvuk je těžkopádný, rezatý, plný špíny, překypující zoufalou a deprimující atmosférou.

Já osobně je můžu jen doporučit. Chce to trošku naposlouchat a potom se naskytne tvrdá hudba, která ale je přece jen něco jiného, než ryzí metal.

Kristopher Schau, zpěv
Ole Petter Andreassen, kytara, zpěv
Fredrik Gretland, kytara
Tommy Reite, baskytara
Christian Svendsen, bicí

Obrázek

Last Sons of Evil (2001)
Norwegian Jesus (2003)
Just Quit Trying (2006)
A Life Less Necessary (2009)

Jsem tu, abych nakopával prdele a žvejkal žvejkačky. A ty mi zrovna došly.
Uživatelský avatar
Kruger
Arch Articulus
Arch Articulus
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 34
Bydliště: Pardubice
Příspěvky: 433
Registrován: 20. srpen 2009, 11:06

Re: The Cumshots

Příspěvekod Angaroth » 12. listopad 2011, 12:53

Ukázky od norských vousáčů nezní špatně hlavně ta druhá se mi líbila, asi se po nich porozhlédnu ;)
Obrázek
Uživatelský avatar
Angaroth
Erastes Metallum
Erastes Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 36
Bydliště: Tábor, Chabrovice
Příspěvky: 713
Registrován: 11. duben 2011, 10:07


Zpět na Hard Rock

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron