Paramore

Aneb Punk's Not Dead!
Pravidla fóra
Chcete zde přidat novou kapelu? Čtěte zde.

Paramore

Příspěvekod Malachim » 8. leden 2010, 21:45

Obrázek

Země: USA (Tennessee) Obrázek
Rok založení: 2004
Styl: Pop punk / pop rock / alt-rock



Počátky sahají do roku 2002, kdy se tehdy třináctiletá Hayley Williams přestěhovala do městečka Franklin. V místní škole potkala bratry Joshe a Zaca. Hayley si s bratrskou dvojící rozuměla a začali spolu skládat muziku. Později Hayley přizvala svého kamaráda Jeremyho a v roce 2004 oficiálně vznikla kapela Paramore.
Poté, co se připojil druhý kytarista Hunter Lamb, se kapela začala rozvíjet. Hrála v menších klubech a minikoncertech v okolí města. Po nahrání debutového alba v roce 2005 "All We Know Is Falling" si zahráli si na velkém festivalu "Warped Tour".
V roce 2007 odchází z kapely Hunter Lamb a kapela i bez něj dokončila natáčení druhého alba "Riot!". Roku 2008 se skupina dostala do širšího povědomí posluchačů skrz film Stmívání. Na soundtracku se objevily dva singly - "Decode" a "I Caught Myself".
Hudba kapely Paramore je energická a melodická, nejvíce se blíží pop punku a pop rocku, ale přesné zaškatulkování je celkem složité.





ObrázekČlenové

  • Hayley Williams - Zpěv
  • Josh Farro - Kytara, doprovodný zpěv
  • Taylor York - Kytara
  • Jeremy Davis - Basová kytara
  • Zac Farro - Bicí, perkuse

Bývalí členové

  • John Hembree - Basová kytara, doprovodný zpěv
  • Jason Bynum - Kytara, doprovodný zpěv
  • Hunter Lamb - Kytara, doprovodný zpěv

Odkazy


Diskografie

  • (2005) All We Know Is Falling
  • (2007) Riot!
  • (2009) Brand New Eyes


Hudební ukázky

Decode

Ignorance

Emergency

Misery Business

crushcrushcrush
''The world is very different for those who cannot see beyond what is placed before their very eyes.''
Uživatelský avatar
Malachim
Arch Articulus
Arch Articulus
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 34
Bydliště: Brno <-> Veverská Bítýška
Příspěvky: 253
Registrován: 13. květen 2009, 13:02

Re: Paramore

Příspěvekod Tlouie » 8. leden 2010, 23:38

Jednou jsem náhodně narazila na Decode, zdálo se mi to docela chytlavé a i mě celkem zaujal vzhled zpěvačky - písnička spolu s barevnovlasou slečnou mě bavily tak 1 den, poté můj kontakt s touto skupinou skončil, přesunul se do malého, nenápadného, prachem pokrytého koutečka mého nevědomí načež upadl v zapomnění jelikož mé vědomí neuznalo za vhodné se touto skupinu dále zaobírat protože několik dalších písniček které jsem od nich slyšela mě nijak nezaujalo :) Konec pohádky :-D
Uživatelský avatar
Tlouie
Arch Articulus
Arch Articulus
 
Pohlaví: Žena Žena
Věk: 30
Bydliště: Praha
Příspěvky: 335
Registrován: 9. říjen 2008, 21:27

Re: Paramore

Příspěvekod sylvuša » 9. leden 2010, 23:06

K Paramore jsem se dostala už tak před 3-mi lety a tenkrát se mi líbili opravdu hodně. Ale přijde mi, že se nikam moc neposunuli, když nepočítám Stmívání (a že by se mi ten soundtrack líbil se říci nedá :D) tak o nich ani nebylo dlouho nic slyšet.
Ale naprosto nejvíc se mi líbí vlasy Hayley 8-) ( třeba v klipu ke crushcrushcrush... to si vždycky zaslintám :D )
Uživatelský avatar
sylvuša
Erastes Metallum
Erastes Metallum
 
Pohlaví: Žena Žena
Věk: 31
Bydliště: Otrokovice/Litomyšl
Příspěvky: 874
Blog: Zobrazit blog (2)
Registrován: 14. říjen 2009, 21:28

Re: Paramore

Příspěvekod LukArcher » 9. leden 2010, 23:34

Chytlavé to to je, jen co je pravda, ale bohužel se jedná spíš o kapelu, která má dva tři songy a jinak nic moc. Ale zpěvačka je sexy a na studiových deskách má i příjemný hlas, a člověk jí i docela podle hlasu pozná. Co jsem slyšel jeden živák, tak to už tak moc dobré nebylo. Spíš takový "zrovna je to IN" kousek. Ale když chce člověk něco nenáročného tak jsou vcelku dobrá volba. Přiznám se tedy, že jsem slyšel jen desku Riot!. Tu novou 2009 ještě ne.
Obrázek
Uživatelský avatar
LukArcher
Metallum Manažer
Metallum Manažer
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 36
Bydliště: Amsterdam, NL
Příspěvky: 573
Registrován: 24. leden 2008, 21:45

Re: Paramore

Příspěvekod Princess of Evil » 12. červenec 2010, 11:40

Od Paromore jsem poslouchala Decode a teď se mi líbí The only exception, ale v životě by mě nenapadlo k této skupině přiřadit hunební žánr punk. :) Jinak je to dobrá skupina. A zpěvaččiny vlasy se mi taktéž líbí. :)
...cítím čas jako živel, tu vlídný a užitečný, tu škodlivý a ničivý, tak jako člověk cítí vzduch, oheň a vodu. Dusím se nedostatkem času a nebo cítím, jak mě pálí a deptá, anebo v něm pluji s pocitem božské lehkosti. A přitom v každém okamžiku vím, že čas je jen bolestná iluze, že je to ve skutečnosti pouze počet souzených nám tepů a že jinak ani neexistuje. (Ivo Andrić)
Uživatelský avatar
Princess of Evil
Novicius
Novicius
 
Pohlaví: Žena Žena
Věk: 30
Bydliště: Jaroměř
Příspěvky: 29
Registrován: 11. červenec 2010, 1:13


Zpět na Punk

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron