Dropkick Murphys

Aneb Punk's Not Dead!
Pravidla fóra
Chcete zde přidat novou kapelu? Čtěte zde.

Re: Dropkick Murphys

Příspěvekod Kain » 23. leden 2014, 21:09

souhlas, na Exploited tam bude poloprázdný plac (já je poslouchal kdysi v pubertě v punkovém období, ale teď už se z nostalgie podívám akorát na pár písniček), zatímco Dropkick Murphys by přitáhli slušně velké publikum.
„Můj strýc se nikdy neoženil. Když se ho někdo zeptal na ženské, tak vždycky řekl: Žádná ženská ti to neudělá jako losos. Nevím, ale podle mě kecal.“ © finská sauna, léto 2011

„Osobně si myslím, že současné kapely hrají tisíckrát líp než Iron Maiden.“ © Honza Toužimský, červen 2009

Iron Maiden live: 2003 (Zlín), 2007 (Ostrava), 2008 (Praha), 2010 (Budapešť), 2011 (Mnichov), 2013 (Berlín), 2014 (Brno), 2018 (Praha)
Uživatelský avatar
Kain
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 40
Bydliště: South Of Heaven
Příspěvky: 1472
Registrován: 14. červen 2009, 16:42

Re: Dropkick Murphys

Příspěvekod Besofen » 23. leden 2014, 21:15

Já si myslím, že Dropkick Murphys by mohl být právě tou kapelou co by rozvířila stojaté vody v line upu MoRu. Oni dost dobře spojujou fanoušky hodně odlišných žánrů. A do Vizovic každý rok jezdí fans třeba AC/DC, Korpiklaani nebo Thin Lizzy, tak nevidím důvod proč by tam nemohli hrát :)
Uživatelský avatar
Besofen
Arch Articulus
Arch Articulus
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 33
Bydliště: Hradec Králové
Příspěvky: 468
Registrován: 29. prosinec 2010, 23:15

Re: Dropkick Murphys

Příspěvekod Dag » 23. leden 2014, 21:38

Jéj, jak já bych si je dal :) myslím že přitáhnou hodně lidí, minimálně zvědavce, co to je vlastně za hukot :)
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo mašinu má a nelítá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.

Znám benzínovou studánku, kde naftový je les, tam jednou škrtneš sirkou a letíš do nebes.

Pneumatiky jsou jako kalhotky. Když se dostanete na látku, díra není daleko.

BRODFEST
Uživatelský avatar
Dag
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 28
Bydliště: Uherský Brod
Příspěvky: 2189
Registrován: 11. prosinec 2010, 14:50

Re: Dropkick Murphys

Příspěvekod adrian » 23. leden 2014, 21:48

Ja na nich byl ve Vidni a to byl narez jako svine. A to jeste chybel Al kvuli nemoci, takze musel vsechno odzpivat Ken. Ale i tak parada :headbang: Pokud me pamet neklame, tak kdyz byli naposled v Cechach (v Praze), museli se premistit z vetsich do mensich prostor, kvuli malemu zajmu. Takze si nedelam iluze, ze by na Masters sklidili od tech vsech "hustejch typku" v maskacich a strihem "ala Joakim" nejakej velkej aplaus 8-)
Uživatelský avatar
adrian
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 43
Bydliště: 22 Acacia Avenue
Příspěvky: 1312
Registrován: 11. únor 2009, 21:28

Re: Dropkick Murphys

Příspěvekod Dag » 15. leden 2017, 15:16



Kdo jiný, než DM by měl vzdát čest všem obětím teroristického útoku v Bostonu. :palec:

A taky letos vydávají placku s názvem 11 Short Stories of Pain and Glory. :tlesk:
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo mašinu má a nelítá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.

Znám benzínovou studánku, kde naftový je les, tam jednou škrtneš sirkou a letíš do nebes.

Pneumatiky jsou jako kalhotky. Když se dostanete na látku, díra není daleko.

BRODFEST
Uživatelský avatar
Dag
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 28
Bydliště: Uherský Brod
Příspěvky: 2189
Registrován: 11. prosinec 2010, 14:50

Předchozí

Zpět na Punk

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron