vila

Chcete se přidat do naší komunity a něco o nám o sobě sdělit? Tady máte možnost!

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Jak se nám představit?
Název topicu = Váš nick
V topicu uveďtě o sobě nějaké info, jako např. co posloucháte za kapely nebo i jiný styl než metal, jestli hrajete na nějaký hudební nástroj, kolik Vám je, co studujete nebo čím se živíte, z kama jste, co děláte ve volném čase, odkud víte o tomto fóru ..atd. Klidně jakékoliv další info (samozřejmě žádné z těch co jsou zde vypsané nejsou povinné, vše je dobrovolné, je čistě na Vás jak se představíte.

vila

Příspěvekod vila » 16. prosinec 2016, 19:41

Jelikož jsem zde registrovaná už něco málo přes rok, myslela jsem si že jsem se představila už tenkrát, ale nenašla jsem se, takže to musím napravit.
Jsem rovněž ze Severní Moravy, konkrétně z Fajného - Mjesta.
Věk? No vlastně už můžu říct, že mi táhne na padesát.. :lol: Hmm není to k smíchu, vím.
Moje festivalová era začínala kdysi dávno na festivalu Noc Plná Hvězd, pak následovalo několik let na MOR, k tomu přibyl Metalfest, MOM (škoda ho), Basinfirefest a letos konečně i Brutal Assault. Takže hudební vývoj přes rock, klasický heavy, symfonický metal, power metal i tralala happy metal (nebo jak to tady nazýváte) jsem se dopracovala i k těm tvrdším odnožím. Za což vlastně vděčím právě některým foristům, že se mnou mají trpělivost :mrgreen: a doufám, že si své obzory ještě více rozšířím.
Nejsem moc výřečný člověk a slohové práce mi nikdy moc nešly, takže ode mě nečekejte žádné výživné reporty..
Přestaň snít o životě a žij svůj sen..
Uživatelský avatar
vila
Articulus
Articulus
 
Pohlaví: Žena Žena
Bydliště: Fajne- Mjesto
Příspěvky: 60
Registrován: 18. září 2015, 19:26

Re: vila

Příspěvekod Gore » 17. prosinec 2016, 6:54

Žiadne reporty netreba, stačí milá osôbka, s ktorou sa dá pokecať :) vitaj
Sorrow ever awaits on joy.
Skrytý obsah
Minutáž hudby načítaná z Last.FM (overall):
Obrázek
Uživatelský avatar
Gore
Globální Moderátor
Globální Moderátor
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 33
Příspěvky: 3435
Registrován: 20. leden 2008, 23:13

Re: vila

Příspěvekod mirekv » 18. prosinec 2016, 15:09

Vílu si představuji, jak tančí na bažinaté mýtině v mlžném oparu!
mirekv
Deditus Articulus
Deditus Articulus
 
Pohlaví: Muž Muž
Příspěvky: 108
Registrován: 15. prosinec 2016, 13:54

Re: vila

Příspěvekod Speedmaster » 18. prosinec 2016, 17:27

Noc plná hvězd... to byl snad jediný fesťák, kde se mi vysloveně nelíbilo :D Byl jsem tam v roce 2007 poté, co to moravští kamarádi dost chválili a nějak mi to tam nesedlo.
Návštěvy mnoha koncertů a festivalů od roku 2005 dosud
Uživatelský avatar
Speedmaster
Deditus Articulus
Deditus Articulus
 
Pohlaví: Muž Muž
Příspěvky: 107
Registrován: 15. prosinec 2016, 20:23


Zpět na Jste tady noví? Představte se nám..

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron