Interface

Chcete se přidat do naší komunity a něco o nám o sobě sdělit? Tady máte možnost!

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Jak se nám představit?
Název topicu = Váš nick
V topicu uveďtě o sobě nějaké info, jako např. co posloucháte za kapely nebo i jiný styl než metal, jestli hrajete na nějaký hudební nástroj, kolik Vám je, co studujete nebo čím se živíte, z kama jste, co děláte ve volném čase, odkud víte o tomto fóru ..atd. Klidně jakékoliv další info (samozřejmě žádné z těch co jsou zde vypsané nejsou povinné, vše je dobrovolné, je čistě na Vás jak se představíte.

Interface

Příspěvekod Interface » 4. květen 2014, 12:22

Po letech sledování vašeho kanálu na Facebooku jsem se dokopal k extrémně zásadní věci a tou je registrace.

Takže ahoj :-).

Něco o mě ... Pracuji jako programátor na jedné pražské univerzitě. Zaměřuji se na webové aplikace a webové služby obecně. Je mi 22 let. Od Prahy mě dělí cca 15 minut cesty busem.

Co poslouchám ... Je toho dost. Vypisovat to asi nebudu. Mám rád starší věci a tíhnu spíš k české undergroundové scéně. Raději podpořím začínající domácí kapelu, než nějakého zahraničního molocha. Pokud bych měl uvádět styly, tak to budou asi trash, heavy, black, death a když je nálada, tak klidně něco rockového.

Nějaké postřehy z hudebního světa ...
Co mě v poslední době asi nejvíce zklamalo, je nové CD od Arakain. Sice jsem to slyšel jen na youtube, ale víc ani nechci.
A zas co mě naopak překvapilo, tak je včerejší koncert Demencia Mortalis. Nikdy jsem je naživo neviděl a z bandzone to bylo takové nijaké. Ale živá verze je úplně o něčem jiném. Škoda, že jim včera odešel houslista :-).

Jak jsem se o vás dozvěděl ...
No, to už sám ani nevím. Jak jsem už psal, tak vás nějaký pátek sleduji na Facebooku, ale jak jste se mi tam dostali, tak to vám bohužel nepovím :-).

Co si tady od toho slibuji ...
Tak třeba že tu potkám pár fajn lidí s normálním hudebním vkusem, protože jich moc neznám a třeba někdy někam vyrazíme :-).
Uživatelský avatar
Interface
Novicius
Novicius
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 32
Bydliště: Praha
Příspěvky: 7
Registrován: 4. květen 2014, 11:21

Re: Interface

Příspěvekod Faya » 3. červen 2014, 22:45

Takze ta tu vitam,ked to nikto iny este neurobil. Dufam ze tu najdes vsetko co len chces a zapadnes sem (som novacikom tiez-takze sorry kluci bola som rychlejsia) :tlesk:


Hudobne k sebe neladime...ale co nie je moze byt :)
Cesta do pekla je jednoduchá.
Uživatelský avatar
Faya
Novicius
Novicius
 
Pohlaví: Žena Žena
Bydliště: Slovensko - Bratislava
Příspěvky: 20
Registrován: 10. duben 2014, 20:57

Re: Interface

Příspěvekod Garion » 4. červen 2014, 7:47

Hele, já myslel, že to je nějaký podělaný počítačový téma, kam nelezu :)

Tak ahoj Interfejsi. Hudebně bychom si asi snad i rozuměli, taky mám rád český kapely a snažím se je podporovat. Co koncerty a fesťáky? Jezdíš?
Aktuální Garionův playlist na LAST.FM
Uživatelský avatar
Garion
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 52
Bydliště: Plzeň
Příspěvky: 2949
Blog: Zobrazit blog (1)
Registrován: 22. srpen 2010, 9:11
Aktivní v kapelách: Semtex j.h., Čekišó, M.H.S.

Re: Interface

Příspěvekod Gore » 4. červen 2014, 13:05

Interface: vitaj :) znieš ako inteligentný týpek, takže zrejme nebudeš mať problém. Aj niečo mimo metalu počúvaš? A čo last.fm, máš?
Faya: podľa toho, čo povedal, že má rád, a čo máš ty na lastku, toho máte hudobne spoločného dosť podľa mňa :P
Sorrow ever awaits on joy.
Skrytý obsah
Minutáž hudby načítaná z Last.FM (overall):
Obrázek
Uživatelský avatar
Gore
Globální Moderátor
Globální Moderátor
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 33
Příspěvky: 3435
Registrován: 20. leden 2008, 23:13

Re: Interface

Příspěvekod morfor » 4. červen 2014, 17:16

Vítej. :)
Uživatelský avatar
morfor
Articulus
Articulus
 
Pohlaví: Žena Žena
Věk: 44
Bydliště: Plzeň
Příspěvky: 84
Registrován: 22. leden 2014, 20:53


Zpět na Jste tady noví? Představte se nám..

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron