Degradead

Moderátor: littlewitch

Pravidla fóra
Chcete zde přidat novou kapelu? Čtěte zde.

Degradead

Příspěvekod Malachim » 11. únor 2010, 19:37

Obrázek
Obrázek

Země: Švédsko (Stockholm) Obrázek
Rok založení: 2006
Styl: Melodic death / thrash metal
Texty: Vzpomínky, smrt, vnitřní boj



David Szücs, Kenneth Helgesson a Michel Bärzén spolu začali hrát v roce 2000. Mikael Sehlin se připojil v září 2003 a konstelace, která je dnes známá jako Degradead, byla dokončena v říjnu 2004, když se přidal Anders Nyström.
Jesper Strömblad z kapely nabídl spolupráci s kapelou, když uslyšel demo "Death Row".
Na Jesperovu iniciativu Degradead odcestovali do Gothenburgu nahrávat album "Til Death Do Us Apart" v IF studiu.
Výsledkem snažení je melodický death metal, který dokáže dosáhnou rovnováhy mezi death metalem, thrash metalem a chytlavými melodiemi.
V listopadu 2008, severně od Stockholmu, Degradead nahrává své druhé album "Out Of Body Experience", tentokrát pracují s producentem Jonasem Kjellgrenem ( & ). Album je dokončeno v prosinci a za několik krátkých měsíců, v únoru 2009, bylo vydáno.
7. března se kapela chystá do "black lounge/abyss studios" nahrávat třetí album.
Stay tuned and Take Control!




Členové

ObrázekObrázekObrázek


ObrázekObrázek



Odkazy
Diskografie
  • (2008) Til Death Do Us Apart
  • (2009) Out of Body Experience



Hudební ukázky

Wake The Storm
Genetic Waste
Naposledy upravil Malachim dne 4. březen 2010, 12:59, celkově upraveno 1
''The world is very different for those who cannot see beyond what is placed before their very eyes.''
Uživatelský avatar
Malachim
Arch Articulus
Arch Articulus
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 34
Bydliště: Brno <-> Veverská Bítýška
Příspěvky: 253
Registrován: 13. květen 2009, 13:02

Re: Degradead

Příspěvekod sylvuša » 11. únor 2010, 20:43

Nemůžu si pomoct, připomínají mi x dalších kapel..jediné čím by mě zaujali by byl vzhled :P Ale kdybych je jen slyšela a neměla možnost je vidět, tak to po pár minutách asi vypnu..
Uživatelský avatar
sylvuša
Erastes Metallum
Erastes Metallum
 
Pohlaví: Žena Žena
Věk: 31
Bydliště: Otrokovice/Litomyšl
Příspěvky: 874
Blog: Zobrazit blog (2)
Registrován: 14. říjen 2009, 21:28

Re: Degradead

Příspěvekod LinDan » 6. leden 2014, 14:08

Album A World Destroyer je skvěle moderně střižený melodeath, jednu dobu jsem na něm solidně ujížděl. U novinky jsem si bohužel nedokázal moct zvyknout na zvuk, nebo spíš ozvučení bicích, ale pár skvělých věcí, jako třeba násypová The Dark Mind nebo melodeathová balada We'll Meet Again, se na něm najde.

LinDan
Erastes Metallum
Erastes Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 30
Bydliště: Šumperk
Příspěvky: 559
Registrován: 4. červen 2009, 19:44


Zpět na Melodic Death/Gothenburg Metal

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník