Protest The Hero

Pravidla fóra
Chcete zde přidat novou kapelu? Čtěte zde.

Protest The Hero

Příspěvekod Megalodon » 30. červen 2011, 23:42

Obrázek
Obrázek

Země: Whitby, Ontario, Kanada Obrázek


Rok založení: 1999
Styl: Progressive metal, Metalcore, Mathcore
Texty: vraždy, život, společnost



V roce 1999, když členům kapely (hrají pořád ve stejné sestavě dodnes) bylo pouho pouhých 12 let, založili kapelu. Původně si říkali Happy Go Lucky, ale název změnili ještě před vydáním prvního EP A Calculated Use Of Sound. V roce 2004 kapela vyhrála Canadian Independent Music Award pro nejoblíbenější metalovou kapelu. Následovalo vydání jejich debutové desky Kezia vydané nezávislým vydavatelstvím Unerground Operations. 23.1.2006 kapela oficiálně podepsala smlouvu s Vagrantem na vydání alba Kezia na americkém trhu. Kezia byla vydána 30.8.2005 v Kanadě a 4.4.2006 v USA. V roce 2006 byla také nominována na Canadian Music Week Indie Awards, ale v soutěži o nejoblíbenější metalovou kapelu nevyhrála, porazila ji již mnohem známější death metalová skupina Kataklysm. Jejich druhé počínání již mnohem zvučnější, melodičtější a typičtější díky skvělému vokálu Rodyho Fortress bylo vydáno vydavatelstvím Underground Operations v Kanadě a vydavatelstvím Vagrant po celém světě 29.1.2008. A konečně jejich špička, 22.4. 2011 spatřilo světlo světa jejich zatím poslední, již v pořadí třetí studiové album Scurrilous. Kapela se taky mimo jiných aktivit v televizi objevila v herním průmyslu, například Guitar Hero a nebo NHL 09.






ObrázekČlenové
  • Rody Walker (zpěv)
  • Tim Millar (kytara, zpěv)
  • Luke Hoskin (kytara, zpěv, piano)
  • Arif Mirabdolbaghi (baskytara, zpěv)
  • Moe Carlson (bicí)





Odkazy

Diskografie
  • Kezia (2005)
  • Fortress (2008)
  • Scurrilous (2011)




Hudební ukázky

Sequoia Throne (Fortress)

C'est La Vie (Scurrilous)

Limb From Limb (Fortress)
I pomalu se naserou plný kalhoty.
k***a (jsem sprosťák) už dvakrát jsem to uřizl a furt je to krátký!!!!! Můj slavný výrok :D
!!!in Metal we trust!!!

Obrázek
Jen dvě věci jsou nekonečné : vesmír a lidská hloupost. Tím prvním si ale nejsme jisti. - A. Einstein

"Nevím, jakými prostředky bude vedena třetí světová válka. Vím ale, že čtvrtá světová válka bude vedena pazourky, oštěpy a kyji." Albert Einstein
Uživatelský avatar
Megalodon
Arch Articulus
Arch Articulus
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 30
Bydliště: tož taková prdel v Středníchčechách jménem Bystřice
Příspěvky: 369
Registrován: 3. říjen 2009, 21:13

Re: Protest The Hero

Příspěvekod mIZZYchal » 1. červenec 2011, 18:41

Parádní kapela jak cyp vole, néasi. Po technické stránce šupa, zpěvák má dobrej rozsah a tak dále. Rozhodně stojí za poslech, né že ne!
Uživatelský avatar
mIZZYchal
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 57
Příspěvky: 2478
Registrován: 7. listopad 2010, 20:46

Re: Protest The Hero

Příspěvekod ARELuN » 1. červenec 2011, 20:46

Skvelá banda. Najlepšia pesnička pre mňa je Hair-Trigger :rocken:
Obrázek
Uživatelský avatar
ARELuN
Arch Articulus
Arch Articulus
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 28
Bydliště: Východ Slovenska
Příspěvky: 440
Registrován: 13. srpen 2010, 11:58

Re: Protest The Hero

Příspěvekod Megalodon » 7. červenec 2011, 16:09

Souhlasim chlapci je to skvělá kapela po všech stránkách ! srdcovka pro mě :)
I pomalu se naserou plný kalhoty.
k***a (jsem sprosťák) už dvakrát jsem to uřizl a furt je to krátký!!!!! Můj slavný výrok :D
!!!in Metal we trust!!!

Obrázek
Jen dvě věci jsou nekonečné : vesmír a lidská hloupost. Tím prvním si ale nejsme jisti. - A. Einstein

"Nevím, jakými prostředky bude vedena třetí světová válka. Vím ale, že čtvrtá světová válka bude vedena pazourky, oštěpy a kyji." Albert Einstein
Uživatelský avatar
Megalodon
Arch Articulus
Arch Articulus
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 30
Bydliště: tož taková prdel v Středníchčechách jménem Bystřice
Příspěvky: 369
Registrován: 3. říjen 2009, 21:13


Zpět na Core Metal

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník