Massemord

Black Metal / Katowice (Polsko)

Moderátor: The_Nameless

Pravidla fóra
Chcete zde přidat novou kapelu? Čtěte zde.

Massemord

Příspěvekod o.p.a.t » 21. březen 2012, 23:15

Obrázek
Obrázek

Země: Polsko Obrázek
Rok založení: 2000
Styl: Black Metal
Texty: Nenávist, misantropie, anti-christianity, anti-humanity



MASSEMORD vznikli roku 2000, do roku 2007 však kapela vydávala pouze dema a v roce 2003 vypustila živák "Silesian Fire". Rána do palice přišla v sedmém roku existence, kdy Poláci vydali první fošnu "Let the World Burn". Nekompromisní BM řežba bez náznaku slitování. Soupiska na desce byla následující: Namtar (vokál), Nihil (kytara, klávesy, sbory), Voldtekt (kytara), Sars (basa), Darkside (bicí). Další ohromnost vydali MASSEMORD hned o rok později a dostala název "The Whore of Hate". Stejná soupiska, stejný rukopis, stejný styl. Masakr! Po tomto albu však odchází řezník Darkside a nahrazuje ho Priest, se kterým v roce 2010 Poláci vydávají zatím poslední desku "The Madness Tongue Devouring Juices of Livid Hope". Pro mne tato deska byla velikým zklamání, obsahuje jedinou, stejnojmennou skladbu trvající 35 minut, ve které se toho však příliš neděje.. (můj názor).

ObrázekČlenové
  • Namtar (zpěv)
  • Nihil (kytara, klávesy, sbory)
  • Voldtekt (kytara)
  • Sars (basa)
  • Priest (bicí)

Ex-Členové
  • PW (kytara)
  • Darkside (bicí)

Odkazy
Diskografie
  • Let the World Burn (2007)
  • The Whore of Hate (2008)
  • The Madness Tongue Devouring Juices of Livid Hope (2010)


Hudební ukázky

Let The World End In Fire (z alba "Let the World Burn")

Assault the Nature... (z alba "The Whore of Hate")

The Madness Tongue Devouring Juices of Livid Hope (z alba "The Madness Tongue Devouring Juices of Livid Hope") - celá!
Uživatelský avatar
o.p.a.t
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 30
Bydliště: Rokycany / Praha
Příspěvky: 2879
Blog: Zobrazit blog (6)
Registrován: 13. červenec 2008, 10:33
Aktivní v kapelách: Mallephyr, Stíny Plamenů, War for War (live)

Re: Massemord

Příspěvekod Smrt v červnu » 28. březen 2012, 20:22

Furia je u mne sice ještě víc top, každopádně tato kapela - velká pochvala - je jednoduše řečeno dost kvalitní na to, aby mne bavila i po čase. Pořád se k ní (stejně jako Furii) vracím. Takhle perfektní trčící fakáč ze Slezska jen tak neuvidíte. Do jisté míry stále underground, ale nápaditost a pestrost této hudby z ní dělá vcelku nedoceněný objev polské scény. A hlavně jsou Ti kluci vtipní. Dřív jsem byl asi moc true, ale dnes se u jejich rozhovorů docela směju.

Jinak musím trochu oponovat - ta poslední deska z 2010 mne docela zahřála u srdce. Resp. takový příjemný, hypnotický perverz materiál

Jak řekl Namtar: " Momentálně nejsem s výsledky produkce spokojený, protože jsme - podle mého názoru - použili příliš mnoho syntetizátorů a hosta typu Georga Michaela jsme si mohli klidně odpustit."
:lol: :lol: :lol:
Obrázek
Ja, tady všude jsem doma!
Uživatelský avatar
Smrt v červnu
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 34
Bydliště: Sudetenland
Příspěvky: 1149
Registrován: 4. únor 2010, 17:18


Zpět na Black Metal

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků

cron