Stormnatt

Blekec z Rakous

Moderátor: The_Nameless

Pravidla fóra
Chcete zde přidat novou kapelu? Čtěte zde.

Stormnatt

Příspěvekod Pest » 13. únor 2011, 16:10

Obrázek
Obrázek

Styl: Kvlt
Původ: Rakousko
Styl textů: Smrt, Nekromancie, Krv, Okultizmus

Bouřná noc neboli Stormnatt je nekompromisní black metalová formace z Rakouska. Pokud někdo rád pořádné zlo a temnotu, jako Thornium, Svartahridd nebo Christicide (z těch známých věcí), tak todle je přímo pro něj, jako nahrané. Kapela začala působit v roce 2000 ve Vídni. Na svém kontě mají celkem 3 věci, z toho jedno demo a dvě plné fošny. Demo má klasický zlý "trve kvlt" zvuk, takže to není jen tak pro někoho. Nicméně - pokud si někdo bude dělat průřez tvorbou Stormnatt, tak na něj rozhodně nesmí zapomenout, aby si zkusil, jakym pak prošla vývojem. Ale o tom tu psát nechci, páč ani mě moc nezaujalo, ale třeba se to změní. Ale to, co se dělo pak, se navždy zapíše do mého hudebního jídelníčku ... Ano, píšu o plné fošně z roku 2005 s názvem Rescurrection Ov the Kvlt, což je naprosto epesní matroš ! Po intru se na nás snese ta pravá black metalová bouře, plné dynamických pasáží, zběsilých kytar, gradující každým songem (Ressurection ov the kvlt, Within the Void of Existence ...), až do úplného vyvrcholení - The Black Katharis a Upon The Shores of Solitude (drobet teho depresíva neškodí, no ni. A to, co přijde ke konci songu, stojí rozhodně za to). Takže pokud je tu někdo, kdo by snad neznal (! :lol: !) - a že takových lidí tu asi pár párů bude, tak doporučuju ! Následující album z roku 2009 je hodně chytlavé s melodiemi, které se vrývají hluboku do kebule. Rozhodně to ale není na jeden poslech, ale alespoň na 5, aby se album řádně pochopilo. Takže pokdu nebude nálada věnovat Stormnatt více času (což rozhodně není na škodu), tak alespoň ono Vzkříšení kultu.

Sestava:
Mord - Vocals
P. - Drums
Notodden - Bass
Hrodgar - Guitar

Diskografie:

Funeral Apocalypse - Demo, 2003
Obrázek

Resurrection Ov The KVLT - Full-lenght, 2005
Obrázek

The Crimson Sacrament - Full-lenght, 2009
Obrázek

Odkazy, Web:
http://www.last.fm/music/Stormnatt
http://www.funeralapocalypse.com/
http://www.myspace.com/stormnatt

The Black Katharis


Upon the Shores of Sollitude, Pt. II


Wounds of Worship
Uživatelský avatar
Pest
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 34
Bydliště: Praha
Příspěvky: 1198
Registrován: 8. listopad 2009, 12:00

Re: Stormnatt

Příspěvekod Ellrohir » 3. březen 2011, 23:50

na The Crimson Sacrament mám napsat recenzi...už mi to tu leží několik měsíců :o

pořád přemejšlím, jestli se mi to jenom zná, že mi to zní jako "Moonsorrow-alike folk metal" a nebo jestli to tak opravdu je :shock: ale líbí se mi :)
Pán ti dal oheň, meč a bagr!

On se pro vás nechal přibít na komín
On se za vás vláčel bahnem náleven
To on za vás jedl blafy U Koně
Mezi pražci měnil vodu v kolomaz
Cihly nikdy nepřestaly pět o jeho slávě


Musíme udělat masivní propagandu!

Zaplatil jsi podýmné?
Uživatelský avatar
Ellrohir
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 35
Bydliště: Praha
Příspěvky: 2725
Blog: Zobrazit blog (1)
Registrován: 2. březen 2011, 23:56
Aktivní v kapelách: Ennorath , Ashes To Wind, Rhûngil

Re: Stormnatt

Příspěvekod Pest » 11. březen 2011, 22:25

No konečně se někdo ráčil ozvat k tomudle veledílu. :lol:
Uživatelský avatar
Pest
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 34
Bydliště: Praha
Příspěvky: 1198
Registrován: 8. listopad 2009, 12:00

Re: Stormnatt

Příspěvekod Médea » 11. březen 2011, 22:47

Objeví se Pest a zas budu mít zítra blackový den..tohle mě zaujalo. Jak ukázka z "Resurrection Ov The KVLT" tak i z "The Crimson Sacrament".
A pak ještě jedna kapela, kterou jsi vytáhl..chjo..
Obrázek



"Right and wrong are not what separate us and our enemies. It's our different standpoints, our perspectives that separate us."
—Squall Leonhart
Uživatelský avatar
Médea
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Příspěvky: 1587
Blog: Zobrazit blog (7)
Registrován: 20. únor 2010, 13:03


Zpět na Black Metal

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron