Hromovlad

Slovenský folk/black

Moderátor: The_Nameless

Pravidla fóra
Chcete zde přidat novou kapelu? Čtěte zde.

Re: Hromovlad

Příspěvekod Smrt v červnu » 13. duben 2010, 23:12

Já si myslím, že to Shekina napsala dobře, že reagovala proto, abych se "rozpovídal". Též si nemyslím, že bychom se tu hádali, každý tu řekl proč se mu co líbí a já si myslím, že je to vyřešeno. Jen mne osobně právě taky zarazilo to "true pure" :lol:
Obrázek
Ja, tady všude jsem doma!
Uživatelský avatar
Smrt v červnu
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 34
Bydliště: Sudetenland
Příspěvky: 1149
Registrován: 4. únor 2010, 17:18

Re: Hromovlad

Příspěvekod shekina » 14. duben 2010, 11:22

Chorne: pokiaľ si nereagoval na mňa, potom si reagoval na príspevok kolegu Smrt v červnu a ako čítam tak čítam, nezdá sa mi, žeby bola tvoja reakcia opodstatnená. Nechcem sa do teba nijako navážať, beriem tvoju reakciu ako príspevok do diskusie, bohužiaľ trocha zbytočný. V inej diskusii, ktorá by si príspevok tohto typu vyžadovala by som ti dala bez mihnutia oka za pravdu. Iba mi tu nejako chýba podnet, nehádali sme sa, nepretláčali v názoroch. Nevidím dôvod, prečo by som si tvoj príspevok mala nevšímať. Bol smerovaný aj mne, či si ochotný to priznať alebo nie.

Smrt v červnu: Aby som vysvetlila to "true pure" :D Ospravedlňujem sa, že to zaskočilo. Ale pri Hromovlade by som toto slovné spojenie nikdy nepoužila v hanlivom význame, čo nemôžeš tušiť samozrejme. Tam, kde si ty ako človek, ktorý veľa počúval black použil slovo raw, ja ako človek, ktorý nikdy black nepočúval, som použila slovo true pure :D Bez akéhokoľvek citového zafarbenia.
shekina
Arch Articulus
Arch Articulus
 
Příspěvky: 406
Blog: Zobrazit blog (2)
Registrován: 4. srpen 2009, 10:05

Re: Hromovlad

Příspěvekod Smrt v červnu » 14. duben 2010, 14:04

Okay, díky za vysvětlenou, předtím jsem to trošku zle pochopil :)
Obrázek
Ja, tady všude jsem doma!
Uživatelský avatar
Smrt v červnu
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 34
Bydliště: Sudetenland
Příspěvky: 1149
Registrován: 4. únor 2010, 17:18

Re: Hromovlad

Příspěvekod Geryon » 12. červen 2010, 17:11

K mojmu mestu,je to najznámejsia banda v okolí a nielen v okolí ,ale aj v slovenskej metal music,spolu s Ancestralom Volkhves su dominanty.A zo songov je naznámejsí Ohna hlad,vody chlad. :D
Geryon
Deditus Articulus
Deditus Articulus
 
Pohlaví: Muž Muž
Příspěvky: 234
Registrován: 17. květen 2010, 18:44

Re: Hromovlad

Příspěvekod Belenus » 12. červen 2010, 17:25

A čo Moonfog? :D Ale súhlasím,patrí k tým lepším slovenským kapelám.Ohňa hlad,vody chlad,môže byť najznámejší,ale nie je najlepší a ten čistý spev...Ale aspoň sa to ľahko pamätá. :D
"Kompromis je umenie rozdeliť koláč tak, aby si každý myslel, že dostal z neho najväčší kus." (Ludwig Erhard)
Belenus
Deditus Articulus
Deditus Articulus
 
Pohlaví: Muž Muž
Příspěvky: 218
Registrován: 24. únor 2010, 22:04

Re: Hromovlad

Příspěvekod Pest » 17. červen 2010, 13:50

Hromovlad je dobrá věc, ale nejlepší slovenská black metalová kapela je stejně Ancestral Volkves. Docela zajímavá je i minulost Beelphegora, když hrál v raw blackové hordě Immortal Hammer (aka Hammer 88 - jak by pravil Dath :lol: ), jedné z top blackových kalep i ve světě. Krapet se zde operovalo z ns, takže kapela byla zavrhnuta samotným Belpheegorem a jaksi se za ní stydí. :shock:
Uživatelský avatar
Pest
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 34
Bydliště: Praha
Příspěvky: 1200
Registrován: 8. listopad 2009, 12:00

Re: Hromovlad

Příspěvekod Zero » 24. červen 2010, 23:27

Sehnal jsem si desku Ohňa Hlad, Vody Chlad a musím uznat, že takhle kvalitní folk/black jsem od Slováků rozhodně nečekal. Nejvíce mě zatím oslovila titulní skladba, ale zní to celkově dobře.
Uživatelský avatar
Zero
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 30
Příspěvky: 2572
Blog: Zobrazit blog (4)
Registrován: 20. září 2009, 18:53

Re: Hromovlad

Příspěvekod shekina » 20. červenec 2010, 21:57

Hromovlad momentálne pripravuje materiál k tretiemu albumu, ktoré vyjde v českom vydavateľstve NAGA PRODUCTIONS :tlesk: No nech už to tu je, som veľmi zvedavá.
shekina
Arch Articulus
Arch Articulus
 
Příspěvky: 406
Blog: Zobrazit blog (2)
Registrován: 4. srpen 2009, 10:05

Re: Hromovlad

Příspěvekod Algis » 13. září 2010, 11:16

Posledný album a splitko sú dosť slabé, v podstate už ani nehrajú black metal, ktorý hrali na albume Vládca Lesov...
Uživatelský avatar
Algis
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Příspěvky: 1108
Registrován: 1. srpen 2010, 11:44

Re: Hromovlad

Příspěvekod Lord Nazgul » 21. září 2010, 18:47

Ach jo, čekat až do příštího roku... Ale jinak souhlasím, poslední splitko stálo za prd, doufám, že nové CD bude lepší
Uživatelský avatar
Lord Nazgul
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 36
Bydliště: Praha
Příspěvky: 1556
Registrován: 21. říjen 2008, 18:50

Re: Hromovlad

Příspěvekod Orwin » 15. září 2014, 16:38

Kapela Hromovlad ukončila svoju činnosť z osobných dôvodov.

Ďakujeme všetkým fanúšikom za dlhoročnú podporu a za skvelú atmosféru na koncertoch!!!


Každý koniec ale znamená nový začiatok.
Časť bývalých členov pokračuje v hudobnej činnosti, ktorú čas skôr či neskôr odkryje...



škoda...
"To už je jeden z těch paradoxů našeho světa... káva bez kofeinu, cocacola bez koky, němci obchodujou, židi válčej, čínani musej dovážet rejži a češi poučují francouze o tom, co je vlastně absint...."
DarkenCZ(Absinthe Mafia)
Uživatelský avatar
Orwin
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 34
Bydliště: Morava
Příspěvky: 1976
Registrován: 10. prosinec 2009, 23:00

Předchozí

Zpět na Black Metal

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků