Jak se vyvíjel Váš hudební vkus?

Všebecné diskuse o metalu

Moderátor: Moderátoři

Jak se vyvíjel Váš hudební vkus?

Příspěvekod sanour » 6. prosinec 2007, 11:10

Vzhledem k tomu, co jsem před chvílí dočetl diskuzi pod představením člena 4ndr3wa (co se týče hudebních stylů, které kdo poslouchá/nesnáší) mi to nedalo a rozhodl jsem se pro založení tohoto topicu

U mně by se dal vývoj rozčlenit do čtyř kategorií:

1/ Za dob raného mládí, kdy jsem znal, jen to, co naši pouštěli v rádiu/na deskách (povětšinou Neckář a podobně), byl jsem nucen poslouchat dané věci, a nemohl jsem s tím nic dělat, bylo mi to jedno.

2/ Po nějaké době jsem se trochu zmátořil a začal trochu sledovat dění v "showbyznysu" - v té době letěli Kelly Family, i jsem začal poslouchat je a jim podobný styl, plus co jsem kde slyšel na rádiích. To už byl pokrok, oprostil jsem se od vlivu rodičů a přešel pod vliv toho, co v té době "letělo"

3/ Předchozí druhé stádium bylo náhle přerušeno na jedné z hodin hudební výchovy v deváté třídě na ZŠ, kam spolužačka přinesla CD Apocalypticy a já zjistil, co že to vlastně chci a co nejpíš bude moje cesta.. Začal jsem pomalu, zlehka pronikat do tajů rockové metalové muziky, k rozšíření obzorů mi po nějaké době hodně pomohl pořad Madhouse, který začli vysílat na TV Óčko a kde jsem poprvé viděl klip Cradle of Filth - Her ghost in the fog, do kterého jsem se okamžitě zamiloval... Tím jsem si zvolil vlastní cestu a začal kapely vyhledávat podle toho, který klip jsem viděl a líbil se mi... (a byl jsem schopen jednu skladbu poslouchat celý den dokola)

4/ V současné době se orientuju na hudbu ryze metalovou, styly volím podle momentální nálady a nové kapely vyhledávám aktivně (nečekám, až od nějaké uvidím klip) nebo jsou mi doporučeny (největším šiřitelem smrtelných nákaz je pro mně s přehledem nejmenovaný moderátor tohoto fóra, že Foxi :twisted: )

Tímto postem chci říct, že každý si nějakým svým vlastním vývojem prošel a neměl by se stydět za to, co kdy poslouchal... Já osobně nelituju ani jedné z těch čtyř kategorií, kterými jsem prošel, ať si říká, kdo chce co chce :)
Are you the one who dance like a fool,
barefoot trampled the gate to my realm
and broke the silence of my marble halls,
are you the one???
Uživatelský avatar
sanour
Erastes Metallum
Erastes Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 38
Bydliště: Praha/Litoměřice
Příspěvky: 960
Registrován: 21. listopad 2007, 13:57
Aktivní v kapele: R.A.W

Re: Jak se vyvíjel Váš hudební vkus?

Příspěvekod 4ndr3w » 6. prosinec 2007, 12:39

Mno teďka nevim jak mám brat tu první větu.. :shock: :?: :?:

Každopádně...já bych to rozčlenil takto:

1) 1.půlka základky - doma mi hrávalo rádio - a ty různé popové s prominutím sra*ky apod. - za to se dneska stydím to fakt!! Později hrávalo i AZ rádio (pro neznalé jedno z největších rock/metalových rádií na Moravě!! - dnes rádio RockMax). Ovšem dneska mi přijde rádio ouplně na na nic pač je to plné reklam atd...

2) 2.půlka základky - jsem se zabýval el. hudbou - teda jak jsem říkal a pár lidem jsem s tím asi naštval nebo nějak tak (nevim proč = můj názor -> moje věc!) - D'n'B - a ne nějaké tekno (fakt pro pomatené palice - že jo admine!!! :evil: ). Fakt nevim proč se do toho lidi tak naváží - nějak to všude nevykřikuji, že to je nejlepší styl. Prostě jsem si to občas poslechl. Ovšem po náhlém úmrtí HDD (njn - pojďme mi IT týpci vytvořit alternativu HDD (kromě FLASH), protože ty HDDčka strašně málo vydrží!! :twisted: :evil: jsem jaksi o tento styl ztratil zájem a v dnešní době už hraje převážně metal a rock...

3) mno a protože v poslední době době se naskytují takové životní problémy (jak rodinné tak osobní a jiné...) - občas jsem dost naštvaný na půlku (někdy i celý) svět - NO A TO SE PAK HODÍ POSLOUCHAT něco tvrdšího - METAL a sem tam i nějaký ten ROCK - přesné styly jsem psal v představení...

Ale třeba takový Black metal to bych si poslechl jedině kdyby mě někdo fakt nas*al...
Jako záleží jaká je zrovna nálada...!
Naposledy upravil 4ndr3w dne 6. prosinec 2007, 14:34, celkově upraveno 1
Obrázek
Do you really wanna be - rich and famous, rich and famous.
Do you really wanna be - rich and famous now.
...
Rich and famous, house with two hours, big jacuzzi, car with TV.
Private airplane, furs and diamonds, seafood cocktails-
CRAP AND BULLSHIT!


Pohrdám neoriginalitou a následování druhých jako stádo tupých ovcí...
Uživatelský avatar
4ndr3w
Arch Articulus
Arch Articulus
 
Věk: 36
Příspěvky: 272
Registrován: 17. listopad 2007, 21:13

Re: Jak se vyvíjel Váš hudební vkus?

Příspěvekod sanour » 6. prosinec 2007, 13:11

4ndr3w píše:Mno teďka nevim jak mám brat tu první větu.. :shock: :?: :?:


jak jsi se predstavoval, zminil jsi, ze jsi mel na disku D'n'B, na to reagoval Fox tim, ze D'n'B neni jeho salkem kavy a zacla diskuze... z toho duvodu me napadlo zalozit tento topic
Are you the one who dance like a fool,
barefoot trampled the gate to my realm
and broke the silence of my marble halls,
are you the one???
Uživatelský avatar
sanour
Erastes Metallum
Erastes Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 38
Bydliště: Praha/Litoměřice
Příspěvky: 960
Registrován: 21. listopad 2007, 13:57
Aktivní v kapele: R.A.W

Re: Jak se vyvíjel Váš hudební vkus?

Příspěvekod 4ndr3w » 6. prosinec 2007, 14:32

jj já vím...myslel jsem to jenom ze srandy tu větu... :D
Obrázek
Do you really wanna be - rich and famous, rich and famous.
Do you really wanna be - rich and famous now.
...
Rich and famous, house with two hours, big jacuzzi, car with TV.
Private airplane, furs and diamonds, seafood cocktails-
CRAP AND BULLSHIT!


Pohrdám neoriginalitou a následování druhých jako stádo tupých ovcí...
Uživatelský avatar
4ndr3w
Arch Articulus
Arch Articulus
 
Věk: 36
Příspěvky: 272
Registrován: 17. listopad 2007, 21:13

Re: Jak se vyvíjel Váš hudební vkus?

Příspěvekod Angel.of.mine » 6. prosinec 2007, 15:17

no v dobách kdy mi mohlo být tak 6-7 sem poslouchala Spice girls :D :D protože to furt jelo v televizi a rádiu a já sem u toho dělala lalala :D , nic jiného sem neznala...ovšem pak sem narazila hudbu , kterou poslouchal taťka- přes škorpíky až po Ozzyho...na tom sem pak víceméně vyrůstala :) pak sem skončila někde u Within temptation a z nich sem se postupně přesunula k mnohem tvrdším žánrům...ale dá se říct že gothic metal jako After forever mám moc ráda pořád
Angel.of.mine
Novicius
Novicius
 
Pohlaví: Žena Žena
Příspěvky: 0
Registrován: 1. leden 1970, 2:00

Re: Jak se vyvíjel Váš hudební vkus?

Příspěvekod Vicck » 6. prosinec 2007, 15:38

No když jsem byl malý tak jsem strašne zbožňoval Šmouly a Toma & Jerryho ( :kytarista4: ), postupem času když už jsem byl větši (asi tak kolem 8-9 let) jsem přešel na Offspring, Rammstein a SoaD. Rodiče metalisti mě začali brát na koncerty (Judas Priest, Iron Maiden, Manowar apod.) a už to šlo rychle :kytarista2:
Uživatelský avatar
Vicck
Deditus Articulus
Deditus Articulus
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 32
Bydliště: Bohumín
Příspěvky: 210
Registrován: 16. listopad 2007, 23:17
Aktivní v kapele: Pilgrim

Re: Jak se vyvíjel Váš hudební vkus?

Příspěvekod Darill » 6. prosinec 2007, 15:52

Začínal sem převážně na tatíčkově sbírce a ještě s jednociferným věkem sem si pouštěl Beatles, ale i takové kapely jako Nazareth, Europe, AC/DC ale taky třeba W.A.S.P. :lol:

Postupně mě ale začlo tak trochu konvertovat prostředí, rádia a podobné instituce, takže sem si ušima proháněl třeba Eminema a podobné mainstreamové věci a to až vlastně do doby někdo na přelomu mých 15/16, kdy kámoš vylovil ze skříně "Manowar - Louder than Hell" a všechno bylo jasný... :D

Pak sem se postupně dostal ke kapelám, které ač přes neustále proměny vkusu zůstavají na svým neotřesitelných pozicích do dnes.. krom již zmíněných Manowar bych vyzdvihl hlavně Hammerfall a Helloween.. Zatímco kamarádi, s kterými sem na metalu začínal postupně přestoupili přes Cradle of Filth k blackmetalu a deathu, mě se ale Cannibal Corpse apod hnusili(a hnusí do teď), takže sem se začal dál hudebně vyvíjet úplně sám, nebo spíš náhoda, co sem kde potkal na netu nějakou pozitivní recenzi a kapelu pak sehnal... Krátké vybočení z konceptu sem měl v období jakési depky, kdy sem si hlavu proháněl věcma jako immortal, ale to mě naštěstí rychle přešlo a vrátil sem se zas na začátek. Postupně sem se utvrdil v pozici Power metalisty každým coulem.

To však také skončilo, dokonce celkem nárazově, nějak se mi vše rozleželo v hlavě, přestal sem nosit černou(kterou nenosím civilně btw doteď) a můj playlist obsahoval metal jen pomálu...Nicméně se v něm začali postupně projevovat vlivy, které mě táhnou až do dnešních dnů...Elektronika... přes Deathstars a Mortiise sem se prokousal k Industriálu a Industrial Metalu, kde mě začali držet hlavně Pain.

To se dostávám vlastně už do dnešních dnů, kdy mezi moje nejposlouchanější věci patří kapely jako Pain, Sybreed, Dope Stars Inc., nový Samael, The Kovenant atd... Začínám také ale přibírat elektronický zvuk, který metalu už vůbec blízký neni...Trance :P nejvíc asi psytrancaři Infected Mushroom, ale nepohrdnu ani třeba nějakým DnB nebo HardStylem

No a co bude dál? uvidíme, kam mě nevyspitatelné cesty hudebního vkusu zanesou..

Pěkná pohádka že? :D :D
Uživatelský avatar
Darill
Erastes Metallum
Erastes Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 35
Bydliště: Praha
Příspěvky: 591
Registrován: 22. listopad 2007, 18:04

Re: Jak se vyvíjel Váš hudební vkus?

Příspěvekod BednyB » 6. prosinec 2007, 18:04

Mno ja se jako uplne malej o hudbu nak nezajimal,az tak od 8 let sem zacal poslouchat Arakain a takove ceske skupiny....V 11ti letech jsem se prehraboval v tatikovo skrini s cedkama a objevil jsem IM Number of the beast....hrozne se mi libil ten obrazek Edda na obalu,tak jsem si to pustil mno a do ted sou pro me IM nej :) \m/ \m/
For the passion
For the glory
For the memories
For the money.....
BednyB
Articulus
Articulus
 
Věk: 31
Bydliště: Klatovy
Příspěvky: 77
Registrován: 6. prosinec 2007, 17:20

Re: Jak se vyvíjel Váš hudební vkus?

Příspěvekod sanour » 6. prosinec 2007, 18:16

4ndr3w píše:jj já vím...myslel jsem to jenom ze srandy tu větu... :D


jasne, ja jsem to jen nepobral :lol:
Are you the one who dance like a fool,
barefoot trampled the gate to my realm
and broke the silence of my marble halls,
are you the one???
Uživatelský avatar
sanour
Erastes Metallum
Erastes Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 38
Bydliště: Praha/Litoměřice
Příspěvky: 960
Registrován: 21. listopad 2007, 13:57
Aktivní v kapele: R.A.W

Re: Jak se vyvíjel Váš hudební vkus?

Příspěvekod Oskar999 » 6. prosinec 2007, 18:17

ja uz jsem psal ve svem predstaveni, od mala do me tata "vtloukal" hard'n'heavy takze uz jako malej Oskarek jsem poslouchal Ozzyho, Judas Priest, Sex pistols, Kiss a dalsi "klasiku". Kdyz jsem pak dostaval rozum, tak me ovlivnovalo okoli (to byla chyba) takze co bylo in ve skole, to jsem poslouchal. Takze vek radia a hip hopu (na stesti v ty dobe ta muzika nebyl jeste tak hrozna jako dneska je RnB *blici_smajlik* ) a pak prisel prelom - navrat metalu. Timto zlomovym bodem byl soudtrack k Matrixu - Rammstein, Rage against the Machine, Marilyn Manson a uz se to se mnou vezlo, vytahal tatovo CeDka a osvezoval pamet. A pak byl jen krucek z heavy prejit na tvrdsi a rychlejsi...
Přísahám věčnou věrnost Umbrtkovi a skartokratickému státnímu zřízení!
Uživatelský avatar
Oskar999
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 37
Bydliště: od Plzně
Příspěvky: 2419
Registrován: 27. listopad 2007, 23:26

Re: Jak se vyvíjel Váš hudební vkus?

Příspěvekod sheVcza » 6. prosinec 2007, 18:30

Nj mít aspoň jednoho rodiče rockera/metalistu je výhoda :D U nás tohle vůbec nikdy nebylo, naši tuhle hudbu nemají vůbec rádi. Takže můžu být vůbec rád že mě vůbec někdo navedl na tu správnouc cestu :D Když jsem byl na základce tak jsem hudbu nikdy nějak moc neřešil, prostě sem si maximálně pustil rádio :D Pak mě nějak chytli Scooteři tak sem poslouchal ty nějakou dobu, a někdy začátkem na střední sem postupně začal objevovat rockové a metalévé kapely, a prostě nějak sem uplně veděl že to je to co potřebuju, a v čem chcu pokračovat a neměnit to.. Mno a už od malička jsem měl rád takové ty "keltské" melodie, např takové ty z fantasy filmů, a těch je v některém metalu požehnaně takže i to na to mělo vliv :) .. Začínal jsem na Hammerfall, Nightwish, Within Temptation, prostě takové ty pohodovější a postupně sem se dopracoval až k blacku, melodic deathu apod. Ale to neznamená že ty kapely na kterých jsem začínal si už neposlechnu to ne.. :)
Uživatelský avatar
sheVcza
Administrátor
Administrátor
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 36
Bydliště: Vizovice
Příspěvky: 4669
Blog: Zobrazit blog (6)
Registrován: 16. listopad 2007, 20:09
Aktivní v kapele: Vyzj

Re: Jak se vyvíjel Váš hudební vkus?

Příspěvekod Fox » 6. prosinec 2007, 19:36

Saňour chtěl asi slyšet, jak se vyznám k tomu, že metal poslouchám sotva pár let, co ty mrcho jedna? :twisted:

Taky jsem z těch méně štastlivejch, žil jsem od mala jen s mamkou která trpí pravým opakem hudebního sluchu a je schoupná poslouchat skoro cokoliv, ale nejradší takové ty "české hvězdy" (z let dávno minulých). Existoval jsem prakticky na tom, co dávali v rádiu - odjakživa jsem měl rád Oldies (a do dneška si rád ledacos poslechnu), v době puberty jsem "přitvrdil" a začal poslouchat taneční hudbu (možná jste někdy zaslechli názvy rádií jako Zlatá Praha nebo North Music), na střední už to byl převážne trance, ke konci střední začínala získávat převahu převážně rocková hudba (tím myslím pop/rock, případně Offspring a tak).

Přelom do metalu začal až na výšce, kde mě trochu formoval vtipně spolubydla, kterej přestože poslouchal techno a jezdil na různý techno akce, docela často pouštěl Mansona, Rammsteiny, soundtrack k Matrixu a podobnou hudbu, ale to byly pořád jen drobné krůčky. Největší krok způsobila kamarádka, která když jsem s ní promluvil o Evanescence, mi do uší vnutila sluchátka s Nightwishema s tim, že už si pak Evanescence nepustím. Nebyla daleko od pravdy, okamžitě jsem si sehnal celkou diskografii a začal na nich ujíždět. Když jsem se pak o měsíc později od Saňoura dozvěděl, že budou na Mastrech, koupil jsem lístek - metal nemetal, bylo mi jedno, že se mi tam možná nebude líbit nic jiného, ujížděl jsem na nich fakt hodně. A hned první den na Mastrech to bylo jasné... Rage, Edguy, Nightwish, Subway to Sally... vsechny čtyři hlavní kapely toho dne jsou až doteď vysoko v mém žebříčku a započali metalové šílenství, které se každým dnem rozrůstá. Kromě několika rockových kapel a složky s Oldies (na Queeny třeba nedám dopustit) vytěsnal metal vše ostatní a jen se rozrůstají metalové žánry, které poslouchám. To, co byl dřív "strašnej bordel" je dnes "brutální nářez" :). Ale Cannibal Corpse zatím taky nezkousnu :mrgreen:

Na konec, dík Andy a Saňourovi za to, že jsem, čím jsem :beerbeer:
Obrázek Life is a sexually transmitted disease.
Fight dismay
Deny the disarray
Just keep them far away from you and fight
With all your might

Epica
Uživatelský avatar
Fox
Erastes Metallum
Erastes Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 40
Bydliště: Brno
Příspěvky: 756
Registrován: 19. listopad 2007, 16:54

Re: Jak se vyvíjel Váš hudební vkus?

Příspěvekod Lulu » 6. prosinec 2007, 20:34

ehm , tak když jsem byla malá tak mě hudba vůbec nezajímala , později mě dost ovlivnili lidi kolem,takže jsem poslouchala ty různé diskárny a popík :roll: , pak jsem se chtěla vyrovnat svému "velkému bráškovi" ,který poslouchal nějaký ten rock :lol: . asi tak před třemi lety mě má kámoška nakazila láskou do rammstein a pak už to šlo samo.... :) ,je pravda že jsem se jeden čas viděla spíše u punku ,ale pak jsem se vrátila k metalu a u něj zůstanu ;)
Obrázek
Náš svět měl být až příliš krásný na to, aby byl skutečný...
Uživatelský avatar
Lulu
Erastes Metallum
Erastes Metallum
 
Pohlaví: Žena Žena
Věk: 31
Bydliště: Zlín
Příspěvky: 787
Registrován: 17. listopad 2007, 23:07

Re: Jak se vyvíjel Váš hudební vkus?

Příspěvekod sanour » 6. prosinec 2007, 21:09

fox-03 píše:Saňour chtěl asi slyšet, jak se vyznám k tomu, že metal poslouchám sotva pár let, co ty mrcho jedna? :twisted:


Jak jsi na tohle prosimtě přišel? :P

Spis jsem si tak nostalgicky vzpomnel... tenkrat, kdyz jsem chtel, abys mi stahl klip k Evefall od Tristanie, tak jsi me div neprohodil oknem, co ze to posloucham za "bliti" \m/
Are you the one who dance like a fool,
barefoot trampled the gate to my realm
and broke the silence of my marble halls,
are you the one???
Uživatelský avatar
sanour
Erastes Metallum
Erastes Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 38
Bydliště: Praha/Litoměřice
Příspěvky: 960
Registrován: 21. listopad 2007, 13:57
Aktivní v kapele: R.A.W

Re: Jak se vyvíjel Váš hudební vkus?

Příspěvekod Nelya » 26. leden 2008, 21:26

Ja sem zacinal (v 5 letech) na Smoulech a podobnych pakarnach co nam pousteli ve skolce....na zakladce sem na prvnim stupni mel obdobi "klidu", kdy sem neposlouchal vlastne nic, pote sem se dostal ke Kabatum, Linkinum, dokonce i Scooterum :oops: , po nake dobe sem objevil Rammsteiny a uz sem se tvrdsi muziky nepustil, u otce sem vyhrabal Apocalypticu, poshanel alba Nightwishu, Tristanie, Epicy....no a potom jsem se postupnym vyvojem dostal az k tem nejtvrdsim zalezitostem jako je death a black.... :headbang:
Don´t mess with Morgomir

Obrázek
Uživatelský avatar
Nelya
Arch Articulus
Arch Articulus
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 33
Bydliště: Ústí nad Orlicí
Příspěvky: 300
Registrován: 25. leden 2008, 17:29

Re: Jak se vyvíjel Váš hudební vkus?

Příspěvekod Stick » 26. leden 2008, 21:36

Když mi bylo pět, začal jsem poslouchat Queen, když mi bylo deset, slyšel jsem Manowar, a od dvanácti(to je pět let) jsem metalový fan :D
https://kandarsicknhorror.bandcamp.com/
somnusaeternus.bandcamp.com
Uživatelský avatar
Stick
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 33
Bydliště: Brno
Příspěvky: 3725
Registrován: 17. leden 2008, 21:43
Aktivní v kapelách: Kandar, Somnus Aeternus

Re: Jak se vyvíjel Váš hudební vkus?

Příspěvekod Gore » 26. leden 2008, 23:14

zacinal som so Smolkami podobne ako Nelya, vypinal som doma bratovi Bon Joviho (She's a little runaway...) a zapinal som smolkov, smolkovia boli moje detstvo :D v nejakych 11 rokoch som sa dostal k prvemu metalu vobec - Rhapsody Of Fire (vtedy este len Rhapsody) a Rammstein... potom som si zohnal Linkin Park, ktory sa postupne dostaval do uzadia vdaka Nightwishu, KoRnu a SlipKnoTu... neskor (asi v 13-14 rokoch) Sonata Arctica, Edguy, Avantasia, Hammerfall... to bol rok boomu... :) vyrazne som zmenil hudobnu orientaciu a zacal som odsudzovat Madonnu a ine popove hviezdy, ktore pocuval moj brat (vzdal sa pocuvania Bon Joviho, nieco ho zaviedlo na zlu cestu :( ) ako napr. Atomic Kitten, Kylie Minougue atp.... no a prva trosicku tvrdsia vec, ku ktorej som sa dostal boli COBaci a COFaci... :)
Sorrow ever awaits on joy.
Skrytý obsah
Minutáž hudby načítaná z Last.FM (overall):
Obrázek
Uživatelský avatar
Gore
Globální Moderátor
Globální Moderátor
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 33
Příspěvky: 3435
Registrován: 20. leden 2008, 23:13

Re: Jak se vyvíjel Váš hudební vkus?

Příspěvekod LukArcher » 28. leden 2008, 0:52

Já sem začínal na Redhotech, ty mám i dodneška vcelku rád, pak shodou několika náhod a díky tomu, že jsem poznal několik správných lidí jsem přešel rovnou k metalu, kde mě očaroval black, nejdřív našinci Ador Dorath, které jsem hodně dlouho rozdejchával a pak nějakými cestičkami k prvním deskám CoF, pak už to jelo dál...Carpathian Forrest, Dark Funeral, Mayhem. Velký vliv na mě měla tenkrát čerstvě novinková deska Silentů, kteří mi ukázali i jemnější odnože metalu a samozřejmně pak moje nejoblíbenjší kapela Opeth. Pak už jsem doomovatěl a teď klouzám i po vlně post-rocku , elektronických záležitostí, nějaká ta moderní gothic hudba jako Emilie Autumn,sem tam i nějaký ten psy-trance nebo ambient. A nebo i nějaké ty profláknutosti. Když je to dobrá hudba a dělaná od srdce tak je jedno co je to za žánr.
Obrázek
Uživatelský avatar
LukArcher
Metallum Manažer
Metallum Manažer
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 36
Bydliště: Amsterdam, NL
Příspěvky: 573
Registrován: 24. leden 2008, 21:45

Re: Jak se vyvíjel Váš hudební vkus?

Příspěvekod medvidek » 28. leden 2008, 8:11

no ja sem byl odkojenej na kabatech a landovi co sem tak nejak pochytil od fotrika.. ale postupem casu tak na druhym stupni zakladky sem si do toho pridal i Nirvanu a Offspringy no a pak uz to slo z kopce k tvrdsimu :rocken:
Uživatelský avatar
medvidek
Arch Articulus
Arch Articulus
 
Věk: 34
Bydliště: karlovarský kraj ^ ^ pardubice
Příspěvky: 367
Registrován: 21. listopad 2007, 7:05

Re: Jak se vyvíjel Váš hudební vkus?

Příspěvekod hellbooster » 11. únor 2008, 17:09

U mna to zacalo Choazz-em :D:D to bola moja prva super "kapela" , a teraz mi to ako zvlastne znie :D Prvy dotyk s rockovou hudbou bol asi v 9 rokoch-Metallica, ale vtedy ma to neuputalo. V 10tich som videl v TV nejaky live koncert Bon Joviho a odvtedy som slapal na tom. Drzalo ma to mozno 2 roky, za ten cas som okusil Queen, Kiss ci Scorpions.
Era sa skoncila ked som prvykrat pocul Iron Maiden a Black Sabbath, bol zomna riadny fanatik na nich :D ale ine heavy som snad ani nepocuval. Potom prisiel power - hlavne Stratovarius, ale to ma rychlo preslo. Nejak sa to prehuplo do 13-14 r a to som sa zacal zaujimat aj o nieco ako death,black a ich podskatulky. Nejak som sa dostal aj cez gothic obdobie a doom.
Posledne dve spominane mam velmi rad, prednost uz davam iba am. MC a (ny)HC (aj emocore!) a vsetky core :D
hellbooster
Erastes Metallum
Erastes Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Příspěvky: 857
Registrován: 25. leden 2008, 15:28

Další

Zpět na Metal všeobecně

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron